Dodaj do ulubionych

Brutal....

03.10.02, 13:40
Rzucasz sie na nią gwałtownie. Nic z tego! Znów sie wymyka! Doganiasz,
zaciskasz palce na wyzywających, śliskich krągłościach, unieruchamiasz...
Tak, za chwilę będzie Twoja... Nie, nadal walczy, broni się, kaleczy Ci
kciuki, drapie przeguby... Klniesz, ale nie rezygnujesz. Ona musi zrozumieć,
że nie ma szans. Po rozpaczliwej szarpaninie przygniatasz ją ciężarem ciała i
sięgasz po nóż. Na jego widok kapituluje, leży potulna i gotowa na wszystko.
Jest Twoja. Przez chwilę napawasz sie zwycięstwem, a potem rżniesz, rżniesz,
rżniesz... Możesz być z siebie dumny. Otwarcie puszki ruskich szprotek zajeło
Ci tylko dwadziescia minut! Smacznego.
Obserwuj wątek
    • awanturnik_ Re: Brutal.... 03.10.02, 13:43
      Zapraszam do klubu pojeba mam juz kilku człnoków
    • saqqara Re: Brutal.... 03.10.02, 13:43
      dobrze ze nie lubie ryb, a fuj!
      • robsonick Re: Brutal.... 03.10.02, 13:44
        saqqara napisała:

        > dobrze ze nie lubie ryb, a fuj!

        Wow a to czemy szaki ???? za malo krwiste ?:)
        • saqqara Re: Brutal.... 03.10.02, 13:49
          smierdza mulem. wiem ze krowa smierdzi obora, ale ten smrod akurat mniej mi
          przeszkadza;))
          • awanturnik_ Re: Brutal.... 03.10.02, 13:51
            kobiety smierdza ryba.

            saqqara napisała:

            > smierdza mulem. wiem ze krowa smierdzi obora, ale ten smrod akurat mniej mi
            > przeszkadza;))
            • saqqara Re: Brutal.... 03.10.02, 13:53
              ryba? o takich perfumach nie slyszalam
              • awanturnik_ Re: Brutal.... 03.10.02, 13:58
                crimen co wytłumaczy
    • emperor Re: Brutal.... 03.10.02, 13:44
      Spenetruj wejście. Powoli bez pośpiechu...Siegnij palcem jak najdalej, jak
      najglebiej!gdy poczujesz opór przerwij na chwile. Daj odpoczac
      materii,której dotykasz. Juz wiesz od czego zaczac...Wyprostuj palce i
      jednym ruchem rozerwij kleista przeszkode!! Trudno musisz byc brutalny.
      Uzyj sily! Pokonaj opór! Serce wali Ci jak oszalale,masz miekkie
      nogi,trzesa ci sie rece...BRAWO!!! Rozerwaleś koperte z rachunkiem za
      telefon!!!!
      • lami Re: Brutal.... 03.10.02, 14:45
        i padłam porażona wielkością ... rachunku :))
    • ulalka Re: Brutal.... 03.10.02, 19:51
      wow.. tekst poetycki najwyzszej manki ;-)))))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka