danway1
10.12.05, 20:49
Wczoraj odbyło się losowanie grup mistrzostw świata. Dla przypomnienia podam,
że Polska trafiła do grupy A razem z Niemcami, Kostaryką i Ekwadorem. Jakie
są wasze odczucie po losowaniu, bo ja jestem bardzo zadowolony z wyniku
losowanie. 1/8 finału jest w zasięgu, a może nawet ćwierćfinał??