Dodaj do ulubionych

Losowanie World Cup 2006

10.12.05, 20:49
Wczoraj odbyło się losowanie grup mistrzostw świata. Dla przypomnienia podam,
że Polska trafiła do grupy A razem z Niemcami, Kostaryką i Ekwadorem. Jakie
są wasze odczucie po losowaniu, bo ja jestem bardzo zadowolony z wyniku
losowanie. 1/8 finału jest w zasięgu, a może nawet ćwierćfinał??
Obserwuj wątek
    • ice_princess Re: Losowanie World Cup 2006 10.12.05, 20:56
      Losowanie jak losowanie i grupa grupą, ale wcale mnie nie zdziwi jak znowu w
      tyłek nasi na mundialu dostaną :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka