Dodaj do ulubionych

Autoportret

02.01.06, 14:42
Patrzę na świat z nawyku
Więc to nie od narkotyków
Mam czerwone oczy doświadczalnych królików
Wstałem właśnie od stołu
Więc to nie z mozołu
Mam zaciśnięte wargi zgłodniałych Mongołów

Słucham nie słów lecz dźwięków
Więc nie z myśli fermentu
Mam odstające uszy naiwnych konfidentów
Wszędzie węszę bandytów
Więc nie dla kolorytu
Mam typowy cień nosa skrzywdzonych Semitów

Widzę kształt rzeczy w ich sensie istotnym
I to mnie czyni wielkim oraz jednokrotnym
W odróżnieniu od was którzy Państwo wybaczą
Jesteście wierszem idioty odbitym na powielaczu


Dosyć sztywną mam szyję
I dlatego wciąż żyję
Że polityka dla mnie to w krysztale pomyje
Umysł mam twardy jak łokcie
Więc mnie za to nie kopcie
Że rewolucja dla mnie to czerwone paznokcie


Wrażliwym jest jak membrana
Zatem w wieczór i z rana
Trzęsę się jak śledziona z węgorza wyrwana
Zagłady świata się boję
Więc dla poprawy nastroju
Wrzeszczę jak dziecko w ciemnym zamknięte pokoju


Ja bardziej niż wy jeszcze krztuszę się i duszę
Ja częściej niż wy jeszcze żyć nie chcę a muszę
Ale tknąć się nikomu nie dam i dlatego
Gdy trzeba będzie sam odbiorę światu Pazernego
Obserwuj wątek
    • schizoo Re: Autoportret 02.01.06, 14:44
      ziew;
      • florentynka Re: Autoportret 02.01.06, 18:03
        A ja wcale nie ziew. A jak śpiewa to Gintrowski, to dreszcze po plecach
        przechodzą.
        Gratulacje za przemiankę witkacego w pazernego:)

        schizoo napisał:

        > ziew;
    • t-rex33 Re: Autoportret 02.01.06, 14:44
      uważaj, pazerny. Jedna meduza ma na Ciebie ochotę i wszystkie inne kobitki od
      Ciebie odstrasza :)
      • pazerny Re: Autoportret 02.01.06, 14:45
        nie znam sie na Meduzach :)
      • emilka222 Re: Autoportret 02.01.06, 14:49
        Nie odstraszyła jednak:) Udało się jej zainteresować wiele kobitek Pazernym. Oj
        pilnuj się Pazerny:)) Już zaginają na Ciebie parol:))))
        • pazerny Re: Autoportret 02.01.06, 14:52
          na pewno sie nie boje , bo nibz czego? :)
          • emilka222 Re: Autoportret 02.01.06, 14:55
            Od przybytku głowa nie boli, ale inne części ciała mogą ucierpieć....np.:
            oczopląsu dostaniesz:)))
            • pazerny Re: Autoportret 02.01.06, 14:57
              od czego niby? Przeciez jestem monogamista :)
              • schizoo Re: Autoportret 02.01.06, 14:58
                pazerny napisał:

                > od czego niby? Przeciez jestem monogamista :)

                onanistą;
                • pazerny Re: Autoportret 02.01.06, 14:59
                  i co z tego? lepsze to niz twoja sodomia :)
              • emilka222 Re: Autoportret 02.01.06, 15:00
                Jak monogamista, to nie ma się czego bać:))))
                • pazerny Re: Autoportret 02.01.06, 15:03
                  Meduza i jej przyjaciel twierdza odwrotnie :)
        • to-wlasnie-ja Re: Autoportret 02.01.06, 14:54
          "Trzęsę się jak śledziona z węgorza wyrwana" --------ten fragment mi sie najbardziej podoba :)
          • pazerny Re: Autoportret 02.01.06, 14:55
            E tam, wszystko jest dobre :)
        • t-rex33 Re: Autoportret 02.01.06, 14:54
          czołem emilka. co słychać w Wielkopolsce? Bo Ty chyba stamtąd jesteś, o ile
          pamięć mnie nie myli :)
          • emilka222 Re: Autoportret 02.01.06, 14:58
            Witaj T-rex...Pytasz o pogodę:)) A tak poważnie, to wszystko ok:) Dochodzę do
            siebie:)
            • t-rex33 Re: Autoportret 02.01.06, 15:00
              Dochodzisz, powiadasz? Dzika zazdrość mnie ogarnia :)
              • emilka222 Re: Autoportret 02.01.06, 15:01
                Lubię dzikich....:))
                • emilka222 Re: Autoportret 02.01.06, 15:11
                  Spłoszyłam? No to.......średnio dzikich może być?
                  • t-rex33 Re: Autoportret 02.01.06, 15:12
                    No, nieźle bobu zadałaś w każdym razie, bo od dłuzszego czasu się zastanawiam,
                    czy ja też podchodzę pod kategorię "dzicy" :)
                    • emilka222 Re: Autoportret 02.01.06, 15:16
                      Nie zastanawiaj się...zwykła gra słów, ale może jednak warto?:)))) Twój wybór:))
                      • t-rex33 Re: Autoportret 02.01.06, 15:23
                        jasne, że warto. No risk no fun, jak mawiają kowboje z Dzikiego Zachodu.
                        • emilka222 Re: Autoportret 02.01.06, 15:35
                          da liegt der Hund begraben...jak mawiają Niemcy:))
                          • t-rex33 Re: Autoportret 02.01.06, 15:38
                            Moja drużyna prosi sędziego o czas. Bez słownika ani rusz :)
                            • emilka222 Re: Autoportret 02.01.06, 15:40
                              Nie oszukuj:)))
                              • t-rex33 Re: Autoportret 02.01.06, 15:42
                                Ich spreche keine Deutsch, czy jakoś tak!!! Mówię tym razem poważnie
                                • emilka222 Re: Autoportret 02.01.06, 15:51
                                  ja toże nicht...ich bin mało wygadana w tym języku:)
                                  • t-rex33 Re: Autoportret 02.01.06, 15:58
                                    to i tak lepiej niż ja, bo ja po niemiecku tylko ojro potrafię powiedzieć :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka