crusader1
02.05.06, 00:30
Wlasnie wrocilem z manifestacji 1 majowo-emigracyjnej w Chicago. Holly Guacamole! Ale zjazd!
Mowili ze nie spodziewali sie wiecej niz 200000 ludzi, ale bylo tyle ze co niemiara i bez konca. I na
dodatek wszystko czysto i bez rozrob. W drodze do domu mowili w radio ze bylo okolo 400000 ludzi.
Ale jazda! To jak narazie najwieksza demonstracja w ktorej bralem udzial. Po prostu niesamowite
wydazenie!