Dodaj do ulubionych

Holly Guacamole!

02.05.06, 00:30
Wlasnie wrocilem z manifestacji 1 majowo-emigracyjnej w Chicago. Holly Guacamole! Ale zjazd!
Mowili ze nie spodziewali sie wiecej niz 200000 ludzi, ale bylo tyle ze co niemiara i bez konca. I na
dodatek wszystko czysto i bez rozrob. W drodze do domu mowili w radio ze bylo okolo 400000 ludzi.

Ale jazda! To jak narazie najwieksza demonstracja w ktorej bralem udzial. Po prostu niesamowite
wydazenie!
Obserwuj wątek
    • gumpel Re: Holly Guacamole! 04.05.06, 13:06
      A w strajku wziąłeś udział ? U nas gazety pisały, że się nie powiódł. Ciekawe,
      jako to wygląda "od środka" ?
      • crusader1 Re: Holly Guacamole! 06.05.06, 00:25
        Nie...

        wiele bylo problemow z cala organizacja. po pierwsze cala reklama byla skierowana na lationo, a
        zwlaszcza meksykanow. mysle ze wielu emigrantow to zrazilo, bo przeciez sa tu tez przedstawiciele
        innych grup rasowych. to samo dotyczylo jezyka, znaczy hiszpanskiego...

        po drugie wielu sie nie zgadzalo z samym strajkiem. manifestacja to ok, ale strajk to za wiele.

        ogolnie to mysle ze strajk sie nie udal, ale cale wydarzenie bylo bardzo udane.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka