Dodaj do ulubionych

Owad biegający

21.06.06, 11:11
wygladał wczoraj jak czarny futeral na komórke
kojarzył mie sie zobrazami tubistów

no i znowu ten kaptur na łeb , czemu ?
bo zaczynam podejrzewac ze ino w cely wyeksponowania grzywki
Obserwuj wątek
    • fanfaroni Re: Owad biegający 21.06.06, 11:42
      wo gołe to jakoś dziiiiiiiiiiwnie biegała, no i te kaptury podczas biegu na
      głowie jakoś dziwnie wyglądały. Czasami biegam ale nigdy jeszcze nie zauważyłem
      by ktoś biegał w kapturze na głowie
      • mozambique Re: Owad biegający 21.06.06, 12:01
        tez biegam
        jak jeszcze zimno bylo to biegałma np. w rekawiczkach i szaliku ale nie w
        kapturze

        no ale ja nie mam grzywki
    • feber Re: Owad biegający 21.06.06, 12:00
      wczoraj nie ogladalam od poczatku, dzisiaj dla tego widoku koniecznie powtorke
      musze zaliczyc
      • drzejms-buond Re: Owad biegający 21.06.06, 12:44
        chcecie powiedzieć,że ruszała się jak mucha w smole?
        :-/
        • romana_polka Re: Owad biegający 21.06.06, 12:51
          kiedyś wątek Łowickiej był najlepszy,ale teraz to straszna beznadzieja
          • mnietka.kokietka Re: Owad biegający 21.06.06, 12:55
            no ale chociaż istłud jest
            i chochoł turlający się po schodach
            jakby conajmniej w pancerniku potiomkinie
            grał
            • mozambique Re: Owad biegający 21.06.06, 12:57
              to i wozka z dzieckeim brak

              Papauge z Paużatkiem cza by na Łowicką zaprosić
        • mozambique Re: Owad biegający 21.06.06, 12:55
          jak glizda w smole bardziej
          do tego glizda obłóczona w czern - czarane spodnei obisłe, czarna bluza
          obcisła, czarny obicły kaptur naciągniety na leb , spod czarnego kaptura czarna
          gzrywka

          a moze to miala byc odpowiec na biała czapeczkę, model WODOGŁOWIE ?

          i oczywiscie w tle owadowego pełzania KILKANAŚCIE biegających par
          • mnietka.kokietka Re: Owad biegający 21.06.06, 12:57
            a gieja nie spotkała???
            • mozambique Re: Owad biegający 21.06.06, 13:02
              giej se moze miedzy włąsnymi tujami biegac wiec do pospólstwa go nie ciągnei

              biegała oczywiscie z Istłudem
              • drzejms-buond Re: Owad biegający 21.06.06, 14:05
                no, z seniorem by se nie pobiegala...
              • anieczkapoleczka Re: Owad biegający 21.06.06, 15:37
                Istłud był dzisiaj pytany na śniadanie. Konkretnie o co to nie wiem, bo za późno włączyłam. Było coś o kastingu, pracy w reklamach. Ja go tam w żadnej reklamie nie widziałam.
                A swoją drogą, to ładne oczka ma ten Istłud. Takie wesołe.
    • figurka_z_porcelany Re: Owad biegający 21.06.06, 16:15
      Faktycznie, wyglądała jak z grubsza obciosana toporkiem. Czarny dres jakoś
      wyeksponował nieforemności niż je zatuszował.
      A isłudowe oczka mi się z kształtu nie podobają wcale. Stare takie jakieś....
      Co do ogników, chochlików czy innych .....ów w jego oczkach - muszę się
      lepiej przyjrzeć. Aha, i głos mi się też nie bardzo wydaje, brzęczący zanadto...
      No i włosów na głowie mało.
      Na Łowickiej to wesoło było z Kamilem. A tera to wszyscy poważni jak znękani
      życiem emeryci, a nie wesołe studenty....
      • mozambique Re: Owad biegający 22.06.06, 09:31
        a mnie sie na Łowickiej poodba ta MArzena
        ładna dziewczyna, z miłym glosem i bardzo ładnie , technicznie , mówi

        az szkoda ze grywa tylko takier serialowe cienizny
        • drzejms-buond Re: Owad biegający 22.06.06, 09:33
          za to szanowna stachura..bożżżżżżżż
          znaczy sie ta, przyszła-przeszła Zaczesa Grażyna..jeszcze sobie pogra w tym serialu
          • mozambique Re: Owad biegający 22.06.06, 09:43
            a czy tez pokaze sie sote w jeziorze w mokrej koszuli ?????
            jak w Szopenie ?

            jak tak to Zaczes MUSI zdradzic Handzie , suchą jak wiór, gupi by był gdyby na
            Stachure sote nie polecial, gupi !!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka