mozambique 21.06.06, 11:11 wygladał wczoraj jak czarny futeral na komórke kojarzył mie sie zobrazami tubistów no i znowu ten kaptur na łeb , czemu ? bo zaczynam podejrzewac ze ino w cely wyeksponowania grzywki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fanfaroni Re: Owad biegający 21.06.06, 11:42 wo gołe to jakoś dziiiiiiiiiiwnie biegała, no i te kaptury podczas biegu na głowie jakoś dziwnie wyglądały. Czasami biegam ale nigdy jeszcze nie zauważyłem by ktoś biegał w kapturze na głowie Odpowiedz Link Zgłoś
mozambique Re: Owad biegający 21.06.06, 12:01 tez biegam jak jeszcze zimno bylo to biegałma np. w rekawiczkach i szaliku ale nie w kapturze no ale ja nie mam grzywki Odpowiedz Link Zgłoś
feber Re: Owad biegający 21.06.06, 12:00 wczoraj nie ogladalam od poczatku, dzisiaj dla tego widoku koniecznie powtorke musze zaliczyc Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: Owad biegający 21.06.06, 12:44 chcecie powiedzieć,że ruszała się jak mucha w smole? :-/ Odpowiedz Link Zgłoś
romana_polka Re: Owad biegający 21.06.06, 12:51 kiedyś wątek Łowickiej był najlepszy,ale teraz to straszna beznadzieja Odpowiedz Link Zgłoś
mnietka.kokietka Re: Owad biegający 21.06.06, 12:55 no ale chociaż istłud jest i chochoł turlający się po schodach jakby conajmniej w pancerniku potiomkinie grał Odpowiedz Link Zgłoś
mozambique Re: Owad biegający 21.06.06, 12:57 to i wozka z dzieckeim brak Papauge z Paużatkiem cza by na Łowicką zaprosić Odpowiedz Link Zgłoś
mozambique Re: Owad biegający 21.06.06, 12:55 jak glizda w smole bardziej do tego glizda obłóczona w czern - czarane spodnei obisłe, czarna bluza obcisła, czarny obicły kaptur naciągniety na leb , spod czarnego kaptura czarna gzrywka a moze to miala byc odpowiec na biała czapeczkę, model WODOGŁOWIE ? i oczywiscie w tle owadowego pełzania KILKANAŚCIE biegających par Odpowiedz Link Zgłoś
mozambique Re: Owad biegający 21.06.06, 13:02 giej se moze miedzy włąsnymi tujami biegac wiec do pospólstwa go nie ciągnei biegała oczywiscie z Istłudem Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: Owad biegający 21.06.06, 14:05 no, z seniorem by se nie pobiegala... Odpowiedz Link Zgłoś
anieczkapoleczka Re: Owad biegający 21.06.06, 15:37 Istłud był dzisiaj pytany na śniadanie. Konkretnie o co to nie wiem, bo za późno włączyłam. Było coś o kastingu, pracy w reklamach. Ja go tam w żadnej reklamie nie widziałam. A swoją drogą, to ładne oczka ma ten Istłud. Takie wesołe. Odpowiedz Link Zgłoś
figurka_z_porcelany Re: Owad biegający 21.06.06, 16:15 Faktycznie, wyglądała jak z grubsza obciosana toporkiem. Czarny dres jakoś wyeksponował nieforemności niż je zatuszował. A isłudowe oczka mi się z kształtu nie podobają wcale. Stare takie jakieś.... Co do ogników, chochlików czy innych .....ów w jego oczkach - muszę się lepiej przyjrzeć. Aha, i głos mi się też nie bardzo wydaje, brzęczący zanadto... No i włosów na głowie mało. Na Łowickiej to wesoło było z Kamilem. A tera to wszyscy poważni jak znękani życiem emeryci, a nie wesołe studenty.... Odpowiedz Link Zgłoś
mozambique Re: Owad biegający 22.06.06, 09:31 a mnie sie na Łowickiej poodba ta MArzena ładna dziewczyna, z miłym glosem i bardzo ładnie , technicznie , mówi az szkoda ze grywa tylko takier serialowe cienizny Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: Owad biegający 22.06.06, 09:33 za to szanowna stachura..bożżżżżżżż znaczy sie ta, przyszła-przeszła Zaczesa Grażyna..jeszcze sobie pogra w tym serialu Odpowiedz Link Zgłoś
mozambique Re: Owad biegający 22.06.06, 09:43 a czy tez pokaze sie sote w jeziorze w mokrej koszuli ????? jak w Szopenie ? jak tak to Zaczes MUSI zdradzic Handzie , suchą jak wiór, gupi by był gdyby na Stachure sote nie polecial, gupi !!!! Odpowiedz Link Zgłoś