Dodaj do ulubionych

i co? wszyscy na imprezach?

29.07.06, 20:38
a ja obejrzałam bajkę bożonarodzeniową "ekspress polarny"
fajna:D
Obserwuj wątek
    • aanneett Re: i co? wszyscy na imprezach? 29.07.06, 20:40
      niestety nie :( niektórzy ciężko pracują, a przynajmniej próbują pracować, hm
    • nekroskop88 Re: i co? wszyscy na imprezach? 29.07.06, 20:42
      wiesz co?! mogłaś mnie zaprosić, ja nie widziałem tej bajki:(
      • bad_habit ja nie mam nastroju na balety dziś:( 29.07.06, 20:43

        >
        >
        • nekroskop88 Re: ja nie mam nastroju na balety dziś:( 29.07.06, 20:43
          jak się nie ma nastroju na balety, to się idzie na nie, żeby ten nastrój
          zdobyć ;)
          • bad_habit ale mi się nie chce,jutro na ryby jade,ooo 29.07.06, 20:47

          • bad_habit a dziś, norma,że się wkurwiłam i nic na to nie 29.07.06, 20:48
            poradzę:(
            eh...
            • nutopia Re: a dziś, norma,że się wkurwiłam i nic na to ni 29.07.06, 20:53
              bad_habit napisała:

              > poradzę:(
              > eh...


              a co cie wkrwiło maleńka?:)
              • bad_habit nie co tylko kto???tak brzmi lepiej:| 29.07.06, 20:53

                • nutopia Re: nie co tylko kto???tak brzmi lepiej:| 29.07.06, 20:54
                  bad_habit napisała:

                  >
                  kto czym? powiedz a cię pomścimy:)
                  • bad_habit nie ma szans,za daleko byś musiała jechać,zeby 29.07.06, 20:55
                    pomścić mnie:|
                    • nutopia Re: nie ma szans,za daleko byś musiała jechać,zeb 29.07.06, 20:55
                      bad_habit napisała:

                      > pomścić mnie:|

                      England? bo tam są teraz wszyscy...
                      • bad_habit niom 29.07.06, 20:57
                        zgadła Pani!
                        • nutopia Re: niom 29.07.06, 20:58
                          bad_habit napisała:

                          > zgadła Pani!

                          wybieram skrzynkę namber tu
                          • bad_habit mam ochotę coś rozpierniczyć,normalnie!!!aaaaaa 29.07.06, 21:00
                            Wygrałaś zemstę na angielskim pacjencie,cieszysz się?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka