nutopia 29.07.06, 20:38 a ja obejrzałam bajkę bożonarodzeniową "ekspress polarny" fajna:D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aanneett Re: i co? wszyscy na imprezach? 29.07.06, 20:40 niestety nie :( niektórzy ciężko pracują, a przynajmniej próbują pracować, hm Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: i co? wszyscy na imprezach? 29.07.06, 20:42 wiesz co?! mogłaś mnie zaprosić, ja nie widziałem tej bajki:( Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: ja nie mam nastroju na balety dziś:( 29.07.06, 20:43 jak się nie ma nastroju na balety, to się idzie na nie, żeby ten nastrój zdobyć ;) Odpowiedz Link Zgłoś
bad_habit a dziś, norma,że się wkurwiłam i nic na to nie 29.07.06, 20:48 poradzę:( eh... Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: a dziś, norma,że się wkurwiłam i nic na to ni 29.07.06, 20:53 bad_habit napisała: > poradzę:( > eh... a co cie wkrwiło maleńka?:) Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: nie co tylko kto???tak brzmi lepiej:| 29.07.06, 20:54 bad_habit napisała: > kto czym? powiedz a cię pomścimy:) Odpowiedz Link Zgłoś
bad_habit nie ma szans,za daleko byś musiała jechać,zeby 29.07.06, 20:55 pomścić mnie:| Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: nie ma szans,za daleko byś musiała jechać,zeb 29.07.06, 20:55 bad_habit napisała: > pomścić mnie:| England? bo tam są teraz wszyscy... Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: niom 29.07.06, 20:58 bad_habit napisała: > zgadła Pani! wybieram skrzynkę namber tu Odpowiedz Link Zgłoś
bad_habit mam ochotę coś rozpierniczyć,normalnie!!!aaaaaa 29.07.06, 21:00 Wygrałaś zemstę na angielskim pacjencie,cieszysz się? Odpowiedz Link Zgłoś