Dodaj do ulubionych

MATHI POSZUKUJE SZCZUPACZKA!!!!!!!!

26.02.03, 09:07
Ów szczupaczek winien posiadać następujące cechy rozpoznawcze. Ma umieć
pląsać w sposób budzący ogólny zachwyt wśród rybnej społeczności. Jego łuska
ma mienić się wszelakimi kolorami tęczy. Przy stole z tataraków i glonów
(pierwszy sort) ma zachowywać należyty umiar. Sprawy morskiej etykiety winien
posiąść z chwilą tarła jego rodzicielki.
Kandydatów chcących towarzyszyć Mathi na tegorocznym ostatkowym balu w Hotelu
Pod Krwistą Makrelą, prosimy o kontakt osobisty lub listowny pod adresem
Błękitna Laguna 6
Obserwuj wątek
    • barthezz Re: MATHI POSZUKUJE SZCZUPACZKA!!!!!!!! 26.02.03, 09:35
      czyli chlopca z ikra .... hehehe:]
      • Gość: motor Re: MATHI POSZUKUJE SZCZUPACZKA!!!!!!!! IP: *.pkobp.pl 26.02.03, 09:58
        Ikra jest bardzo istotna - ale przynajmniej równie ważna jest odpowiadajaca
        kolorystyce łuska
    • saqqara mam pytanie tendencyjne 26.02.03, 10:03
      po co MOJEMU MEZOWI!!! szczupaczek, hę?
      • Gość: motor Odpowiada! IP: *.pkobp.pl 26.02.03, 10:10
        Droga żono - a czy widziałaś jaką nową nówkę sztukę łuskę nabyął (tam gdzie
        zawsze) na tę balową uroczystość???? Radzę dobrze sprawdzić stan rodzinnego
        konta.
        • saqqara Zgroza! 26.02.03, 10:22
          teraz juz wiem dlaczego szczupaczka szuka! kolejnego konta do ogolocenia jej
          potrzeba! a to niewierna! w dyby ja zakuc trzeba...
          Zona nie-modna:(
          • Gość: motor Re: Zgroza! IP: *.pkobp.pl 26.02.03, 10:37
            Ale za to mąż pierwszy krzyk mody - coś za coś
            • saqqara Re: Zgroza! 26.02.03, 11:21
              nie mąć Motor, tu i tak woda mętna jak cholera!zaraz jej szczupaczki z glowy
              wybije, bedzie mnie tylko mezowac i juz!
    • Gość: pom Ja poszukuje szczuplaczka... IP: 1ProxyWebServer:* / 10.14.44.* 26.02.03, 10:46
      bo lubię typ wyścigowy.:)
      • motor Niestety Pom - ten anons - jest skierowany do ryb 26.02.03, 10:51
        Mogę wystosować kolejny specjalnie dla Ciebie
        • Gość: pom Jeśli mozna to poprosze... bo niesmiała jestem IP: 1ProxyWebServer:* / 10.14.44.* 26.02.03, 10:54
          A chciałabym typ wyścigowy, niebanalny, z niesamowita energią i poczuciem
          humoru.:)
          • emperor Re: Jeśli mozna to poprosze... bo niesmiała jeste 26.02.03, 11:15
            hehe... ja jestem suchszy niz wazszy, Pomcia, fotke moge przeslac w kazdej
            chwili:)))



            Gość portalu: pom napisał(a):

            > A chciałabym typ wyścigowy, niebanalny, z niesamowita energią i poczuciem
            > humoru.:)
            • Gość: motor działa!!!!! IP: *.pkobp.pl 26.02.03, 11:23
              Już pierwsza gąska wyścigowa w ogródku!!!!
              • Gość: pom Dziekuję :) IP: 1ProxyWebServer:* / 10.14.44.* 26.02.03, 11:39
                Może jakiś dziki gąsior przyleci, wiosna przecież za pasem.:)))
                • motor Re: Dziekuję :) 26.02.03, 12:04
                  Proszę bardzo - będę szczęśliwy jak tylko przyniesie to oczekiwany skutek -
                  powodzenia
                  • Gość: motor No i gdzie ten oczekiwany szczupak????? IP: *.pkobp.pl 26.02.03, 13:22
                    A Mathi stygnie
                    • czort Re: No i gdzie ten oczekiwany szczupak????? 26.02.03, 15:57
                      motorek, do ch....a wafla, zycz jej gruba rybe a nie byle szczupaka!
                      • Gość: gość Re: No i gdzie ten oczekiwany szczupak????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.03, 16:03
                        a nie lepiej karasia ?:)

                        czort napisała:

                        > motorek, do ch....a wafla, zycz jej gruba rybe a nie byle szczupaka!
    • mathildae Re: USCISLIJMY!!! 26.02.03, 18:08
      1) czy szczupak to aby na pewno odpowiedni partner dla mnie? przeciez rzecza
      niezmiernie wazna w tej kwestii jest luska! moze odpowiedniejszy bylby karp?;)

      2) a dlaczego by nie rekin? - tylko nie biznesu!!!;PPP szybki, gwaltowny, zadne
      tam snieta rybka;) moze byc ineteresujaco....

      3) Zono, spokojnie, Maz Twoj faktycznie wyglada teraz jak rybka cud urody! no,
      z kontem gorzej, ale wlasnie licze na to, ze sie jakas mniej bystra rybka na
      haczyk zlapie;)))

      4) Empek - szczere wyrazy wspolczucia z okazji posiadania malych jajek...:(
      moze jakies tabletki albo operacja pomoga, co?:

      5) chwila przerwy;)))
      • motor Poszukiwań ciąg dalszy - są jakieś karpie ???? 27.02.03, 08:34
        Zaraz zaczne szukać raków
        • Gość: gość Re: Poszukiwań ciąg dalszy - są jakieś karpie ??? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 27.02.03, 08:51
          takich, co tyłem wchodzą, tfu, chodza ?:)

          motor napisał:

          > Zaraz zaczne szukać raków
        • mathildae Re: Poszukiwań ciąg dalszy - są jakieś karpie ??? 27.02.03, 11:53
          jakby to powiedziec.... mam 'lekka' awersje do rakow
          • motor Re: Poszukiwań ciąg dalszy - są jakieś karpie ??? 27.02.03, 11:57
            ale nie widzę żadnych odpowiednich kandydatów - a na bezrybiu - tylko raków
            należy szukać!!!!!!
            • mathildae Re: są jakieś karpie ??? 27.02.03, 13:01
              trudno, wyjda moje uprzedzenia - raki skreslam juz na wstepie!

              Motor, Ty mi chyba zle zyczysz;( nie pamietasz, ze "raki na aby, aby"?
              • motor Re: są jakieś karpie ??? 27.02.03, 13:26
                mathildae napisała:

                > trudno, wyjda moje uprzedzenia - raki skreslam juz na wstepie!
                >
                > Motor, Ty mi chyba zle zyczysz;( nie pamietasz, ze "raki na aby, aby"?

                Oj Mathi, Mathi - starość nie radość!!!!!
                Na aby, aby to były żaby - a rak byle jak!!!!
                Ale jak to mówią lepszy rak w garści niż karp na wigilijnym stole
                • mathildae Re: są jakieś karpie ??? 27.02.03, 14:26
                  na to samo wychodzi!!! ani mi "aby, aby" ani "byle jak" nie w smak!!!
                  no i co z tym rybkiem dla mnie???:
    • makary0 Re: MATHI POSZUKUJE SZCZUPACZKA!!!!!!!! 27.02.03, 09:52
      Co by nie powiedzieć to tylko jedna ryba spełnia podstawowy warunek morskiej
      etykiety z chwilą tarła jego rodzicielki i żyjacej w rzekach obok szczupaka. I
      mozna mieć z nim wiele uciechy i przyjemnosci, a jak sie przebierze to i łuski
      może mieć pan Węgorz
      • Gość: motor Re: MATHI POSZUKUJE SZCZUPACZKA!!!!!!!! IP: *.pkobp.pl 27.02.03, 10:27
        Węgorz jest jak dla słodkiej Mathi zbyt drapieżny - nie oddam jej w takie płetwy
        • mathildae Re: MATHI POSZUKUJE SZCZUPACZKA!!!!!!!! 27.02.03, 12:04
          no tak zapomnialam, ze jestem slodka jak landrynka;)

          a ten wegorz.... to czy aby nie bedzie zbyt perwersyjny dla mnie? taki lysy i
          luski mialby doklejane (na jakis wodoodporny klej chyba?).....
          ale moze ja sie nie znam?:
          • Gość: motor Re: MATHI POSZUKUJE SZCZUPACZKA!!!!!!!! IP: *.pkobp.pl 27.02.03, 14:10
            A ja dołożyłem tylu starań by łuska na Mati leżała jak się patrzy - i co to
            dało?????
            Na balu będzie musiała czekać jak ją jakaś płotka do rakowego kadryla
            zaprosi......
            Co za upokorzenie!!!!!
            • Gość: motor Re: MATHI POSZUKUJE SZCZUPACZKA!!!!!!!! IP: *.pkobp.pl 27.02.03, 15:47
              jak opornie mi idzie to swatanie - piernicze rezygnuje z funkcji !!!!!
              I znów poraszka.......................

              pa/////
              • mathildae Re: MATHI POSZUKUJE SZCZUPACZKA!!!!!!!! 27.02.03, 16:32
                rybki sa niesmiale, ale zeby az tak?!?!?!
                ojej.......;(((
    • Gość: gość to w końcu ta mała, krągła rybka IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 27.02.03, 16:36
      znalazła swojego szczupaczka, raczka, czy tez karasia ?:)
      • mathildae Re: to w końcu ta mała, krągła rybka 27.02.03, 16:43
        facet mnie chyba obraza....
        niby to ja mam byc "psy Tobie taka mala, tylko wes mnie na rence i
        nies!"????????
        • Gość: gość Re: to w końcu ta mała, krągła rybka IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 27.02.03, 16:45
          a skond wies, ze nie nioslem ????:)

          mathildae napisała:

          > facet mnie chyba obraza....
          > niby to ja mam byc "psy Tobie taka mala, tylko wes mnie na rence i
          > nies!"????????
          • mathildae Re: to w końcu ta mała, krągła rybka 27.02.03, 16:47
            mnie niosles? i przepukliny nie dostales? cos sie nie zgadza....;)
            • Gość: gość Re: to w końcu ta mała, krągła rybka IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 27.02.03, 16:50
              no może te oczęta troszkę ciązyły ..:)

              mathildae napisała:

              > mnie niosles? i przepukliny nie dostales? cos sie nie zgadza....;)
              • mathildae Re: to w końcu ta mała, krągła rybka 27.02.03, 17:04
                jak ja mam to rozumiec:
                - moje oczeta Ci ciazyly
                czy
                - Tobie oczy z orbit chcialy wyskoczyc?
                ;)
                • Gość: gość Re: to w końcu ta mała, krągła rybka IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 28.02.03, 12:51
                  a których oczetach rozmawiamy ?:)

                  mathildae napisała:

                  > jak ja mam to rozumiec:
                  > - moje oczeta Ci ciazyly
                  > czy
                  > - Tobie oczy z orbit chcialy wyskoczyc?
                  > ;)
                  • mathildae Re: to w końcu ta mała, krągła rybka 28.02.03, 14:57
                    no wlasnie o to sie pytam w poprzednim poscie:
                    co miales, rybku, konkretnie na mysli?:
                    • Gość: gość Re: to w końcu ta mała, krągła rybka IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 28.02.03, 15:30
                      te takie krągłe, wypukłe oczęta :)
                      • mathildae Re: to w końcu ta mała, krągła rybka 28.02.03, 15:35
                        ja nie mam oczu wypuklych jak u zaby!
                        :)
                        • Gość: gość Re: to w końcu ta mała, krągła rybka IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 03.03.03, 12:19
                          Nie kłam, nie jesteś przecież Tereską :)

                          mathildae napisała:

                          > ja nie mam oczu wypuklych jak u zaby!
                          > :)
                          • mathildae Re: to w końcu ta mała, krągła rybka 03.03.03, 16:25
                            Beatka tez nie mam na imie;)
                            • Gość: gość Rtys chyba faktycznie rybka.., IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 04.03.03, 15:37
                              ale w takim razie płaska jak flądra ?:)
                              • mathildae Re: Rtys chyba faktycznie rybka.., 04.03.03, 16:07
                                ktos tu nie uwazal na lekcjach biologii i to nie bylam ja!!!;P
                                od kiedy to rybki maja cycki, co?!
                                ;)
                                • Gość: gość Re: Rtys chyba faktycznie rybka.., IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 04.03.03, 17:12
                                  Masz rację rybko :)

                                  A wogóle to wolałem lekcje anatomii.


                                  mathildae napisała:

                                  > ktos tu nie uwazal na lekcjach biologii i to nie bylam ja!!!;P
                                  > od kiedy to rybki maja cycki, co?!
                                  > ;)
    • woland? Re: MATHI POSZUKUJE SZCZUPACZKA!!!!!!!! 28.02.03, 20:57
      chętnie bym wspomógł tych co w nagłej są potrzebie, ale jak wam wiadomo nie
      wchodzi się dwa razy do tej samej wody <choćby nie wiem jaki lazur>...
      • mathildae Re: MATHI POSZUKUJE SZCZUPACZKA!!!!!!!! 03.03.03, 12:04
        drzwi od szafy musialy byc niedomkniete bo sie jakies stare kosci wysypaly.....
        ;P
        • motor Re: MATHI POSZUKUJE SZCZUPACZKA!!!!!!!! 03.03.03, 15:04
          To było niegrzeczne - każde wsparcie mile widziane - nie masz specjalnychj
          alternatyw po za tym onanistą
          • mathildae Re: MATHI POSZUKUJE SZCZUPACZKA!!!!!!!! 03.03.03, 16:27
            Motor, kogo miales na mysli? ze niby Woland-onanista czy ...;)))
            • motor Re: MATHI POSZUKUJE SZCZUPACZKA!!!!!!!! 04.03.03, 10:20
              Zła odpowiedź - odpada pani z turnieju o złote slipy prezesa!!!!
              • mathildae Re: MATHI POSZUKUJE SZCZUPACZKA!!!!!!!! 04.03.03, 15:01
                cholera!;(
                to ide zagrac od platynowe kalesony vice-prezesa! prestiz moze mniejszy ale
                nagroda bardziej wartosciowa;)))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka