nekroskop88 13.11.06, 19:42 znowu gadu nie działa:( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kamilar Re: Nutopia 13.11.06, 21:06 A co Wy tak potajemnie się zgadywujecie:)?? I co z wami jest, ze wam to gadu tak nie działa:) Odpowiedz Link Zgłoś