stephen_s
04.12.06, 19:08
No właśnie, jak w tytule... Czy ktoś z Was może mi pokrótce wyjaśnić parę
zagadnień zwiazanych z kodeksem pracy itd.? Na przykłąd - jakie są formy
zatrudnienia, jak to jest ze składkami na ZUS i NFZ, jak to jest z podatkami..?
Próbuję się w tym doedukować, ale jak o tym czytam, to... po prostu nie
rozumiem tego... :\\\\