anka1 19.11.01, 10:38 ja zaraz bede znikac a Ciebie z obiecanym 3 nie ma!:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ronja Re: Neo gdzie ten nowy?!:) IP: 212.244.252.* 19.11.01, 10:42 No właśnie!!! Też szukam i czekam! Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: Neo gdzie ten nowy?!:) 19.11.01, 10:45 Ronja On chyba na serio zajal sie Magnolia:) juz mowilam sobie ze Jasmina nam zrobila krecia robote:) czy u Ciebie tez tak wolno dzis chodzi? ps. nastroj mam troche lepszy ale tylko troche... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: crimen Re: Neo gdzie ten nowy?!:) IP: 10.1.2.* 19.11.01, 10:44 Ale ja jestem.Witajcie!!!Tak rzadko mam okazję was zastać:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ronja Re: Neo gdzie ten nowy?!:) IP: 212.244.252.* 19.11.01, 11:36 Cześć, Crimenku! Bo Ty się wciąż włóczysz po bezdrożach stepów akermańskich... A Ty kojarzysz mi się z taką jedną piosenką zawodzoną przez faceta do gitary przy ognisku, w którym to człowieku kochałam się niegdyś... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: crimen Re: Neo gdzie ten nowy?!:) IP: 10.1.2.* 19.11.01, 11:44 Witajcie Misie;)Mam dzisiaj dzien wolnego.Która piosenka Ronju?Ta o której myślę? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ronja Re: Neo gdzie ten nowy?!:) IP: 212.244.252.* 19.11.01, 11:49 Podejrzewam, że myslisz o innej, ale może...:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: crimen Re: Neo gdzie ten nowy?!:) IP: 10.1.2.* 19.11.01, 11:55 Wspólnie tylko jedna może sie nam kojarzyć.Więcej chyba nie nuciliśmy razem na forum;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ronja Re: Neo gdzie ten nowy?!:) IP: 212.244.252.* 19.11.01, 11:56 No właśnie mi się nie wspólne kojarzą. Kojarzy mi się w ogóle, gdy ujrzę Twego nicka i nic na swoje skojarzenia nie poradzę:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: crimen Re: Neo gdzie ten nowy?!:) IP: 10.1.2.* 19.11.01, 12:00 Prawdę mówiąc, też kiedyś zawodziłem do gitary.Może znam? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ronja Re: Neo gdzie ten nowy?!:) IP: 212.244.252.* 19.11.01, 12:24 A skojarzenie jest trochę na zasadzie takiego, do to mi się z moimi ułanami kojarzy - zawsze nucę na ich widok: Leżę, leżę, uwaliłem się jak zwierzę... Nie potrafię się od tego skojarzenia uwolnić... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: crimen Re: Neo gdzie ten nowy?!:) IP: 10.1.2.* 19.11.01, 12:29 Może Freudem prześledzisz meandry własnych myśli:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ronja Re: Neo gdzie ten nowy?!:) IP: 212.244.252.* 19.11.01, 12:32 I Freud, i ja musielibyśmy w tym celu spić się w trupa, co by przeżyć to śledztwo...:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ronja Prawo i pięść IP: 212.244.252.* 19.11.01, 12:41 Ze świata czterech stron, Z jarzębinowych dróg, Gdzie las spalony, ...) Kurz i brud. Gdzie niezebrany plon, Gdzie poczerniały głóg, Wstaje dzień. Słońce przytuli nas do swych rąk, I spójrz ziemia cięższa od krwi, Znowu urodzi nam zboża łan, Złoty kurz. Przyjmą kobiety nas pod swój dach, I spójrz będą śmaić się, że my Wciąż wspominamy ten podły czas, Porę burz... Za dzień, za dwa, Za noc, za trzy, Lecz n ie dziś. Za dzień, za noc, Doczekasz się, Wstanie świt... To ta piosenka, Crimen. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: crimen Re: Prawo i pięść IP: 10.1.2.* 19.11.01, 12:46 Jestes tak oryginalna we wszystkim co robisz, Ze Freud i po pijanemu rozłożyłby ręce:(A piosenkę znam.Trzeba pukać w gitarę:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ronja Re: Prawo i pięść IP: 212.244.252.* 19.11.01, 12:53 No, albo w cokolwiek, jeśli bez gitary się śpiewa. Bez pukania i tak pukanie w głowie brzmi. Niekoniecznie gdy ktoś chce się dowiedzieć, czy mam tam mózg.:) A kto, Crimenie, tu, na tym dziwnym forum nie jest oryginalny? Zawsze szukałam kontrowersyjnych, fascynujących ludzi. Tam, gdzie ich nie było, czułam się źle. Dlatego w moim klubie jeździeckim spęziłam tyle lat...:) I tu suedzę od czerwca! Gdyby byli tu sami nudni ludzie, zmyłabym się szybciej niż pojawiła... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: crimen Re: Prawo i pięść IP: 10.1.2.* 19.11.01, 13:00 Ja tu wpadłem w kwietniu i zostałem.Masz rację.Zaglądałem w inne portale.Tam było zbyt prymitywnie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ronja Re: Prawo i pięść IP: 212.244.252.* 19.11.01, 13:19 A ja mało zaglądałam, ale zdążyłam odnieść wrażenie że gdzie indziej są na ogół młodsi i chyba trochę bardziej dziecinni ludzie. Choć ktoś mógłby określić jako dziecinne posty które ja np. wysyłam... W piątek doszłam do odkrywczego wniosku: jestem uzależniona od tego co się dzieje na forum i od ludzi, których tu poznałam. Mogą oni na mnie b. mocno wpływać. Zasatnawiające. W związku z tym całą drogę do Lublina miałam o czym myśleć. Nad książką... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: crimen Re: Prawo i pięść IP: 10.1.2.* 19.11.01, 13:29 Czy w Tobie jest cos z faceta?;)Podobno to faceci mogą robic dwie rzeczy równocześnie.Ja też się uzależniłem.We Lwowie po pracy biegne do cafe aby wysłać ema i parę postów:)Czy to już trzeba leczyc? :) Muszę znikać.Do zobaczenia.Z Tobą zawsze miło się gawędzi;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ronja Re: Prawo i pięść IP: 212.244.252.* 19.11.01, 13:32 Ze świata czterech stron.... Odpowiedz Link Zgłoś
crimen Re: Prawo i pięść 19.11.01, 16:13 Ej, ty ojcze atamanie, Niech nad sobą się użalę Gdy tak dalej pozostanie, To Chatynkę swoją spalę, Spisy w drobne drzazgi złamię, Szablę rzucę na dno morza, Sam się skryję na kurhanie W dzikich stepach Zaporoża. :))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
ronja Re: Prawo i pięść 21.11.01, 07:51 A ja nie wiem, nie wiem, po co, Lubię chodzić ciemną nocą, Ciemną nocą chodzić w ciemny las... Odpowiedz Link Zgłoś
mag_nolia Re: Neo gdzie ten nowy?!:) 19.11.01, 11:38 cześć Crimen!! Wróciłeś z podróży? buziaczki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: crimen Re: Neo gdzie ten nowy?!:) IP: 10.1.2.* 19.11.01, 11:46 Witaj Magnolio:)Jak Twoje terminy przy świecach? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mag_nolia Re: Neo gdzie ten nowy?!:) 19.11.01, 11:48 Crimenku! Na razie wszystkie świece wypaliły mi się, wieczory teraz takie długie... Odezwij się ...gdy dokupię... PA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: crimen Re: Neo gdzie ten nowy?!:) IP: 10.1.2.* 19.11.01, 11:53 Trzymam Cię za słowo.Pa:) Odpowiedz Link Zgłoś