Dodaj do ulubionych

wznosze toast za Nowozencow!!!:)

27.12.01, 16:24
a sama sie zegnam z Wami Najmilejsi:) do poniedzialku najprawdopodobniej!:)
Obserwuj wątek
    • jasmina_tdi Re: wznosze toast za Nowozencow!!!:) 27.12.01, 16:25
      pięknie dziękujemy!!! oj jak sie wzruuuuuuuuszyłam!!!!!!!!!! chlip chlip!!!

      anka1 napisał(a):

      > a sama sie zegnam z Wami Najmilejsi:) do poniedzialku najprawdopodobniej!:)

    • anka1 Re: wznosze toast za Nowozencow!!!:) 27.12.01, 16:44
      cos slabo z tymi toastami:) musze sie zegnac ale jeszcze strzemiennego wypije:)!
      • jasmina_tdi Re: wznosze toast za Nowozencow!!!:) 27.12.01, 16:46
        na zdrówko i buuuuuuuzi!!!! od małzonka tyż!

        anka1 napisał(a):

        > cos slabo z tymi toastami:) musze sie zegnac ale jeszcze strzemiennego wypije:)
        > !

      • bachuu Re: wznosze toast za Nowozencow!!!:) 27.12.01, 16:58
        anka1 napisał(a):

        > cos slabo z tymi toastami:) musze sie zegnac ale jeszcze strzemiennego wypije:)
        > !


        tzw rozchodniaczek :-))))
    • kitek1 CYKUTOM 27.12.01, 16:46
      chluuuuuuuup.
      • jasmina_tdi Re: CYKUTOM 27.12.01, 16:47
        tylko nie wypluwaj na podłoge!!! szkoda dywanu :-))))

        kitek1 napisał(a):

        > chluuuuuuuup.

      • anka1 Re: CYKUTOM 27.12.01, 16:47
        samobojstwo na slubie?:) alez sobie pore wybral!:)
        • kitek1 z rozpaczy:(((((((((((((( 27.12.01, 16:49
          jasmina 50 lat mnie zwodzila, a teraz za innego wyszla,
          • jasmina_tdi Re: z rozpaczy:(((((((((((((( ??????? 27.12.01, 16:52
            jaaaaaaaaaaaaa????? no coś ty kitek! wódką weselną sie schlałeś???

            kitek1 napisał(a):

            > jasmina 50 lat mnie zwodzila, a teraz za innego wyszla,

    • jezuita Re: wznosze toast za Nowozencow!!!:) 27.12.01, 16:49
      rozpusta !
      • anka1 Re: wznosze toast za Nowozencow!!!:) 27.12.01, 16:52
        50-letnia rozpusta?:) eee tam!:) Jezuita Ty lepiej Kitkowi cykute wytrac z rak
        bo ja ide stad i kto Go reanimowac bedzie?:) a odtrutki wymarzly:)
        pa!!!
        • jezuita Re: wznosze toast za Nowozencow!!!:) 27.12.01, 16:55
          mlode toto i lata po calym forum i macha kitka - moze znajdzie sobie zone
          • kitek1 Re: wznosze toast za Nowozencow!!!:) 27.12.01, 16:57
            tylko nie zone, mam zonofobie,
            • jasmina_tdi Re: wznosze toast za Nowozencow!!!:) 27.12.01, 16:58
              nooooooooo....hehehe...teraz to juz na pewno masz!

              kitek1 napisał(a):

              > tylko nie zone, mam zonofobie,

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka