anka1 27.12.01, 16:24 a sama sie zegnam z Wami Najmilejsi:) do poniedzialku najprawdopodobniej!:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jasmina_tdi Re: wznosze toast za Nowozencow!!!:) 27.12.01, 16:25 pięknie dziękujemy!!! oj jak sie wzruuuuuuuuszyłam!!!!!!!!!! chlip chlip!!! anka1 napisał(a): > a sama sie zegnam z Wami Najmilejsi:) do poniedzialku najprawdopodobniej!:) Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: wznosze toast za Nowozencow!!!:) 27.12.01, 16:44 cos slabo z tymi toastami:) musze sie zegnac ale jeszcze strzemiennego wypije:)! Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: wznosze toast za Nowozencow!!!:) 27.12.01, 16:46 na zdrówko i buuuuuuuzi!!!! od małzonka tyż! anka1 napisał(a): > cos slabo z tymi toastami:) musze sie zegnac ale jeszcze strzemiennego wypije:) > ! Odpowiedz Link Zgłoś
bachuu Re: wznosze toast za Nowozencow!!!:) 27.12.01, 16:58 anka1 napisał(a): > cos slabo z tymi toastami:) musze sie zegnac ale jeszcze strzemiennego wypije:) > ! tzw rozchodniaczek :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: CYKUTOM 27.12.01, 16:47 tylko nie wypluwaj na podłoge!!! szkoda dywanu :-)))) kitek1 napisał(a): > chluuuuuuuup. Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: CYKUTOM 27.12.01, 16:47 samobojstwo na slubie?:) alez sobie pore wybral!:) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 z rozpaczy:(((((((((((((( 27.12.01, 16:49 jasmina 50 lat mnie zwodzila, a teraz za innego wyszla, Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: z rozpaczy:(((((((((((((( ??????? 27.12.01, 16:52 jaaaaaaaaaaaaa????? no coś ty kitek! wódką weselną sie schlałeś??? kitek1 napisał(a): > jasmina 50 lat mnie zwodzila, a teraz za innego wyszla, Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: wznosze toast za Nowozencow!!!:) 27.12.01, 16:52 50-letnia rozpusta?:) eee tam!:) Jezuita Ty lepiej Kitkowi cykute wytrac z rak bo ja ide stad i kto Go reanimowac bedzie?:) a odtrutki wymarzly:) pa!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jezuita Re: wznosze toast za Nowozencow!!!:) 27.12.01, 16:55 mlode toto i lata po calym forum i macha kitka - moze znajdzie sobie zone Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: wznosze toast za Nowozencow!!!:) 27.12.01, 16:57 tylko nie zone, mam zonofobie, Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: wznosze toast za Nowozencow!!!:) 27.12.01, 16:58 nooooooooo....hehehe...teraz to juz na pewno masz! kitek1 napisał(a): > tylko nie zone, mam zonofobie, Odpowiedz Link Zgłoś