Gość: men_ IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 05.01.02, 15:34 a ja pozostaje pod wplywem uroku panny Marsylianki! Wiotka jak trzcinka o twarzy aniola. Marsylianko............. kocham Cie ............... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
men_ Re: Mario2 05.01.02, 15:37 Tutaj akurat sie zgadzamy, ale nie wiem, czy nastepnym razem bedę powstrzymywał kierowcę oo:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario2 Re: Mario2 IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 05.01.02, 16:07 a juz bezktywnej pomocy kierowcy panienki wyrwac nie potrafisz? :o))) Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: Mario2 05.01.02, 16:13 no i wtedy to juz pozostaja myszki i inne tam stworzonka w zamian chomiczkow.... skad on tyle tasmy klejacej i zrzywaczy biurowych wezmie coby je wzmocnic, co to by sie nie rozlecialo w trakcie........... Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: Mario2 05.01.02, 16:21 TY nie gadaj takich głupot, bo kierowce wywalę z pracy :) Odpowiedz Link Zgłoś
marseille30 Re: Marsylianka roku 2002 05.01.02, 21:08 To chyba po tych wścieklakach Marsylia Ci się aniołem wydała.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Burak Re: Marsylianka roku 2002 IP: 62.8.156.* 16.01.02, 10:20 Gość portalu: men_ napisał(a): > a ja pozostaje pod wplywem uroku panny Marsylianki! Wiotka jak trzcinka o > twarzy aniola. Marsylianko............. kocham Cie ............... "Kochać, jak to łatwo powiedzieć" P. Szczepanik Odpowiedz Link Zgłoś