Dodaj do ulubionych

Do........ ( Ty wiesz ) ;)

IP: *.chello.pl 09.01.02, 16:56
Pyłem księżycowym

Pyłem księżycowym być na
twoich stopach,
wiatrem przy twej wstążce,
mlekiem w twoim kubku
papierosem w ustach,
ścieżką pośród chabrów,
ławką, gdzie spoczywasz, książką, którą czytasz.

( Konstanty Ildefons Gałczyński )

;)
Obserwuj wątek
    • ellen Re: Do........ ( Ty wiesz ) ;) 09.01.02, 16:59
      O matko, to na pewno do mnie!!!
      • Gość: joker Re: Do........ ( Ty wiesz ) ;) IP: *.chello.pl 09.01.02, 17:03
        przykro mi..;)
        • kropka! Re: Do........ ( Ty wiesz ) ;) 09.01.02, 17:04
          może w takim razie do mnie?;))
    • Gość: czort nie swiruj, myszko IP: *.bialystok.sdi.tpnet.pl 09.01.02, 17:17
      ino zapodawaj do kogo!!!, bo jak znam zycie, to niedlugo wszystkie tu siem
      zbiegna i dopiero wtedy bedziesz miec problem!!!!!!!!
      albo nie bedziesz mial problemu :0))))))))))
      • Gość: joker Ona przyjdzie.... IP: *.chello.pl 09.01.02, 17:23
        Ona przyjdzie, przyjdzie Ta, która wie
        i da znak ;)
        • Gość: czort milego czekania zycze. IP: *.bialystok.sdi.tpnet.pl 09.01.02, 17:28
          • Gość: joker do nog padam ;) IP: *.chello.pl 09.01.02, 17:37
            • maryjo2 Re: do nog padam ;) 09.01.02, 17:45
              do rąk lecę :o))
              • Gość: joker alez lec sobie lec IP: *.chello.pl 09.01.02, 17:51
                niech cie dobre wiatry, niech cie Hamsun i Gibli, niech
                cie Scirocco i Bora ...i wez kogos do towarzystwa...
                • maryjo2 Re: alez lec sobie lec 09.01.02, 17:58
                  Ja juz mam do towarzystwa, a Ty doczekales sie?? Glupie pytanie- widze, ze nie.
                  • Gość: czort Re: alez lec sobie lec IP: *.bialystok.sdi.tpnet.pl 09.01.02, 18:01
                    ja lece do domku, domeczku, domusiu. a tam we lodoweczce - pustka.
                    chocby jednom kluseczke, chocby jednom roladke, chocby jednom biteczke, bo
                    upadac juz nie chcem.
                    maryjko, wez mnie ze sobom!!!!!!!!
                    • Gość: joker tu ma byc nastroj a Ty mi o zarciu ! ;) IP: *.chello.pl 09.01.02, 18:02
                      • maryjo2 Re: tu ma byc nastroj a Ty mi o zarciu ! ;) 09.01.02, 18:08
                        Sorki, Joker- juz splywam na inny watek :))) A Ty sie nastroj, uwazaj tylko,
                        zebys rozstroju nie dostal :))
                    • maryjo2 Re: alez lec sobie lec 09.01.02, 18:04
                      Czorcie - chodzi no tu! Mamy pulpeciki prima sort i poltora kotleta schabowego.
                      Suróweczkę tez Ci zrobie pyszną!
                • iza_1 Re: alez lec sobie lec 09.01.02, 20:36
                  proponuje wyslac sms-ka wtedy z pewnoscia przyleci na skrzydlach!
        • malena+ ;) 10.01.02, 14:59
          zaniemowilam......

          odnajdziesz mnie
          w kazdym oddechu
          teraz..zwinieta w klebek
          w cieplym wnetrzu Twych dloni
          milcze

          zaciagajac zaslone
          z usmiechu
          • mathildae Re: 10.01.02, 15:20
            (...)
            Jesteśmy w pół drogi. Droga
            pędzi z nami bez wytchnienia.
            Chciałbym i mój ślad na drogach
            ocalić od zapomnienia.

          • Gość: joker Re: ;) IP: *.chello.pl 10.01.02, 18:00
            " przyjde do Ciebie nocą, gdy będziesz spała skulona jak ciepły mruczący kot"

            ;))
            • gero1 Re: ;) 10.01.02, 18:13
              auuuuuuuuuuuu. Robię na strój.
              • Gość: joker Re: ;) IP: *.chello.pl 10.01.02, 18:30
                a sprawdziles czy twoja pralka dziala ?
                • gero1 Re: ;) 10.01.02, 19:11
                  Działa, działa. sorry nie mogłem się powstrzymać, łatwo sie wzruszam.
                  • Gość: joker Re: ;) IP: *.chello.pl 10.01.02, 19:18
                    mam nadzieje, ze Cie mamusia przebrala ;)
                    • gero1 Re: ;) 10.01.02, 19:23
                      jak ładnie mówisz mamusia, znasz tez jakis wierszyk o sercu matki
            • mathildae Re: ;) 11.01.02, 10:17
              Gość portalu: joker napisał(a):

              > " przyjde do Ciebie nocą, gdy będziesz spała skulona jak ciepły mruczący kot"
              >
              > ;))

              (...) wstała. Piersi miała małe, doskonałe i - wybaczcie mi, Państwo - brzuch tak
              cudownie się pod suknią rysował, że zacząłem bić brawo: Niech żyje brzuch! Jakiś
              Anglik mruknął - He's gone mad (On zwariował).

    • Gość: .... Re: Do........ ( Ty wiesz ) ;) IP: *.proxy.aol.com 10.01.02, 23:12
      wiem....:)

      Gość portalu: joker napisał(a):

      > Pyłem księżycowym
      >
      > Pyłem księżycowym być na
      > twoich stopach,
      > wiatrem przy twej wstążce,
      > mlekiem w twoim kubku
      > papierosem w ustach,
      > ścieżką pośród chabrów,
      > ławką, gdzie spoczywasz, książką, którą czytasz.
      >
      > ( Konstanty Ildefons Gałczyński )
      >
      > ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka