Gość: Obywatel
IP: *.ists.pl / 192.168.2.*
15.03.03, 18:43
W podręcznikach historii można przeczytać, że oprócz licznych zbrodni
popełnionych w czasach wojen jedną z większych było oddzielanie dzieci od
rodziców. Uzyskanie pozwolenia na przebywanie wraz z chorym dzieckiem w
polskim szpitalu graniczy z cudem i wiąże się się niejednokrotnie ze sporymi
kosztami. To więc co w czasie wojny jest "zbrodnią" w polskim szpitalu
jest "normą" zgodną z prawem. Całe dotychczasowe "reformowanie" służby
zdrowia polega wyłącznie na kombinowaniu "jak zmienić, żeby nic się nie
zmieniło zapewniając jednocześnie ciepłe posadki naszym kolesiom i dojąc
ludzi ile się da".