ilekobietamalat 14.01.10, 17:50 pora zmienic choinke na faworki? alboco;D Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniuta75 Re: moze.. 14.01.10, 18:04 No właśnie . albo na przekąski jakieś karnawałowe . Albo nie, bo co wejdę na Loluma to mi w brzuchu będzie burczało . Odpowiedz Link
ilekobietamalat Re: moze.. 14.01.10, 18:10 jeezuu za mna to tak chodza faworki ze faktycznie jak bym je na lolumie widziala to juz koniec swiataD ale to moze na jakies drynie ja podmienimy;> Odpowiedz Link
agamasia Re: moze.. 14.01.10, 18:34 Faworkom mówię zdecydowanie nie, ślinotoku bym dostała Odpowiedz Link
ilekobietamalat Re: moze.. 14.01.10, 20:01 agamasia napisała: > Faworkom mówię zdecydowanie nie, ślinotoku bym dostała > przynajmniej cos by sie dzialoDD Odpowiedz Link
aniuta75 Re: moze.. 14.01.10, 20:21 Ty nie bój nic, zara będzie się działo, niech tylko wszystko postartuje . Odpowiedz Link