14.01.10, 17:50
pora zmienic choinke na faworki?big_grin alboco;D
Obserwuj wątek
    • aniuta75 Re: moze.. 14.01.10, 18:04
      No właśnie big_grin. albo na przekąski jakieś karnawałowe suspicious. Albo nie, bo co wejdę na
      Loluma to mi w brzuchu będzie burczało big_grinbig_grinbig_grin.
      • ilekobietamalat Re: moze.. 14.01.10, 18:10
        jeezuu za mna to tak chodza faworki ze faktycznie jak bym je na
        lolumie widziala to juz koniec swiatabig_grinD ale to moze na jakies drynie
        ja podmienimy;>
        • agamasia Re: moze.. 14.01.10, 18:34
          Faworkom mówię zdecydowanie nie, ślinotoku bym dostała big_grin
          • ilekobietamalat Re: moze.. 14.01.10, 20:01
            agamasia napisała:

            > Faworkom mówię zdecydowanie nie, ślinotoku bym dostała big_grin
            >

            przynajmniej cos by sie dzialobig_grinDD
            • aniuta75 Re: moze.. 14.01.10, 20:21
              Ty nie bój nic, zara będzie się działo, niech tylko wszystko postartuje big_grin.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka