magdawaw1 18.04.08, 20:59 właśnie wróciłam i szukam gdzie jakiś koncert u2..a film rewelacja jaby Bono śpiewał tylko dla Ciebie -ciary i jeszcze raz ciary w ramach bisu chyba jeszcze raz pójdę w przyszły tydzień Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
milka323 Re: U2 3D 18.04.08, 22:38 ha. a już miałam kiedyś zakładać taki wątek z dedykacją dla gugi ;]. ja się wybieram w następny weekend, bo tego przegapic nie mogę ;DD. a gdzie byłaś, w imaxie? Odpowiedz Link
magdawaw1 Re: U2 3D 19.04.08, 00:18 w złotych tarasach ale następne podeście zrobię do IMAX-u Odpowiedz Link
gugi14 Re: U2 3D 20.04.08, 08:14 ja też bylam ja też byłam 6 kwietnia ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD oczywiście jednym słowem mogę opisac to zdarzenie - BOSKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )))))))) Odpowiedz Link
aladar1975 Re: U2 3D 21.04.08, 22:26 Ja chyba napiszę podręcznik pt: "jak wyjść na durnia w 15 sek" Dzięki za wyrozumiałość i przepraszam. Następnym razem zanim coś napiszę postaram się to gruntownie przemyśleć ( nie obiecuję ) Odpowiedz Link
luczijka Re: U2 3D 22.04.08, 00:13 aladar1975 napisał: > Ja chyba napiszę podręcznik pt: "jak wyjść na durnia w 15 sek" Nie martw się Aladar, każdemu może się zdarzyć ;D Odpowiedz Link