18.04.08, 20:59
właśnie wróciłam i szukam gdzie jakiś koncert u2..a film rewelacja jaby Bono
śpiewał tylko dla Ciebie -ciary i jeszcze raz ciarywink
w ramach bisu chyba jeszcze raz pójdę w przyszły tydzieńwink
Obserwuj wątek
    • aladar1975 Re: U2 3D 18.04.08, 21:14
      Proszę podaj tytuł tego filmu !!!!
      • magdawaw1 Re: U2 3D 18.04.08, 22:13
        to jest tytuł-U2 w 3D.
        • milka323 Re: U2 3D 18.04.08, 22:38
          ha. a już miałam kiedyś zakładać taki wątek z dedykacją dla gugi ;].

          ja się wybieram w następny weekend, bo tego przegapic nie mogę ;DD.
          a gdzie byłaś, w imaxie?
          • magdawaw1 Re: U2 3D 19.04.08, 00:18
            w złotych tarasach ale następne podeście zrobię do IMAX-uwink
            • gugi14 Re: U2 3D 20.04.08, 08:14
              ja też bylam ja też byłam 6 kwietnia ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
              oczywiście jednym słowem mogę opisac to zdarzenie -
              BOSKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smile))))))))
        • aladar1975 Re: U2 3D 21.04.08, 22:26
          Ja chyba napiszę podręcznik pt: "jak wyjść na durnia w 15 sek"
          Dzięki za wyrozumiałość i przepraszam.
          Następnym razem zanim coś napiszę postaram się to gruntownie
          przemyśleć ( nie obiecuję )
          • luczijka Re: U2 3D 22.04.08, 00:13
            aladar1975 napisał:

            > Ja chyba napiszę podręcznik pt: "jak wyjść na durnia w 15 sek"

            Nie martw się Aladar, każdemu może się zdarzyć ;D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka