Dodaj do ulubionych

Mieszkanie na kredyt przez agencje! Pomodzcie!

01.08.05, 14:16
Witam. Moje pytanie jest takie: Czy jest mozliwosc sfinansowania prowizji (dla
agencji nieruchomosci) z kredytu? Np. sprzedajacy za mieszkanie chce 200tys,
prowizja dla agencji to 5tys, mam zdolnosc kredytowa > 205tys, ale nie mam
gotowki, wszystko co mam przeznacze na koszty kredytu i oplaty sadowe,... Co
zrobic? Dziekuje z gory za porady.
Obserwuj wątek
    • emag Re: Mieszkanie na kredyt przez agencje! Pomodzcie 01.08.05, 16:11
      Z podobnym problemem zwróciłam się do BPHu. Powiedzieli mi że jest to możliwe w
      przypadku gdy wartość nieruchomości będzie wyższa niż zaciągany przez ciebie
      kredyt. Innymi słowy jeżeli starasz sie o kredyt w wys. 200000 a rzeczoznawca
      wyceni nieruchomość na 205000 to taki kredyt będziesz mógł uzyskać.
      • emag Re: Mieszkanie na kredyt przez agencje! Pomodzcie 01.08.05, 16:12
        przepraszam. bedziesz MOGŁA uzyskać.
        • al9 BPH i PKO BP 01.08.05, 16:18
          Jestem agentem - fry płacone z kredytu są mozliwe przy kredytowaniu w BPH (przy
          okazji można wrzucic w kredyt notariusza, koszty wyceny, nawet koszty remontu) -
          oraz PKO BP (bez wyceny, ale trzeba zapłącic gotówką prowizję , ubezpieczenie
          itd)
          Pozdrawiam
          al 9 - pośrednik
          • all5047 Re: BPH i PKO BP 01.08.05, 16:29
            Dziekuje. Jest to mozliwe nawet w przypadku kredytu 100% wartosci mieszkania? A
            co z mBank? Pozdrawiam,
        • all5047 Re: Mieszkanie na kredyt przez agencje! Pomodzcie 01.08.05, 16:32
          Dziekuje za info. Czy jest to mozliwe w przypadku kredytu w wysokosci 100%
          wartosci nieruchomosci?
          • al9 100% ceny plus koszty 01.08.05, 17:41
            Właśnie pisałem o takiej sytuacji: 100% ceny (bez udziału własnego) plus
            notariusz, plus prowizja biura, plus remont
            Niestety w grę wchodza tylko te dwa banki. Inne dadzą Ci 100% ceny, skredytują
            swoje koszty, prowizje i ubezpieczenia, ale na notariusza i pośrednika - musisz
            mieć włąsna kasę. Pozdrawiam
            al

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka