01.03.09, 14:16
witam, czy ktos moze sie orientuje jakie sa najblizsze terminy
spotkan u aidy, moze ktos sie zapisywal w lutym ? ja niestety nie
moge sie dodzwonic do niej wiem ze tylko we wtorki mozna probowac,
ale juz kilka razy i nic z tego, jest jakas inna forma kontaktu z
nia ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Brna Re: aida IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.09, 14:35
      AIDA PONOC UDZIELA PORAD NA WWW.WROZBYONLINE
    • Gość: Brna Re: aida IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.09, 14:37
      AIDA PRZYMUJE PONOC NA WROZBACHONLINE
      • aniolek1011 Re: aida 01.03.09, 14:42
        na wrozbachonline?:O wiedziałąm że jest tam jakaś aida.ale nie wiedziałam ze to TA!
        • sadosia75 Re: aida 01.03.09, 14:44
          Bo to nie TA Aida.
          • Gość: Brna Re: aida IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.09, 15:08
            Jak nie TA Aida to jaka ?
            • Gość: rybka Re: aida IP: *.adsl.inetia.pl 01.03.09, 15:11
              aida na wróżbyonline to nie jest ta słynna jasnowidzka!!! ktoś na tym portalu
              tylko podszywa się pod nią i ponoć dosyć nieudolnie. na forum parę osób, które
              korzystały z usług tej pani na wróżbyonline już wypowiadały się na jej temat.
              raczej negatywnie
            • sadosia75 Re: aida 01.03.09, 15:11
              Inna?
              Sadzisz,ze faktycznie Aida, ktora ma zatrzesienie klientow bedzie siedziala
              przed kompem pracujac na jakims portalu?
              Ot ktos sobie wybral taki pseudonim i sobie ma. Nie jednemu psu burek na imie.
              • Gość: Brna aida wrozbyonline IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.09, 15:15
                A ja mysle,ze to jest wlasnie TA Aida.Probowalyscie?Napewno nie,wiec skad ta
                pewnosc ?
                • sadosia75 Re: aida wrozbyonline 01.03.09, 15:16
                  Nikt nie zabrania Ci myslec,ze to ta Aida. Skoro masz na zbyciu kilkanascie
                  zlotych to prosze bardzo. Korzystaj z tej z wrozbonline i po problemie.
                  • gwiazdeczka245 Re: aida wrozbyonline 01.03.09, 15:26
                    a co myslicie na temat osob ktore stawiaja tarota i na maila
                    przesylaja nam wrozbe z nieograniczona iloscia pytan do kart ?
                    oczywiscie za pieniazki
                • sadosia75 Troche logiki Brna 01.03.09, 15:28
                  Jesli Aida z wrozb to ta sama Aida Kosojan-Przybysz to dlaczego na wrozbach nie
                  ma jej zdjecia tylko zdjecie kart?
                  Dlaczego na stronie Aidy K-P jest tylko i wylacznie nr kontaktowy a nie ma
                  wzmianki zadnej o tym, ze mozna z nia skontaktowac sie za pomoca portalu wrozb?
                  Skoro nie mozna do Aidy K-P dostac sie ot tak z ulicy bo sa kolejki to jakim
                  cudem pracuje na portalu?
                  No i dlaczego portal nie promuje Aidy? przeciez to bardzo znana osoba, ktora z
                  pewnoscia przyniesie portalowi wiele korzysci.
                  No zastanow sie kobieto. ktos sobie robi darmowa reklame kosztem tamtej kobiety
                  a ludzie lgna jak muchy...
                  • Gość: Brna Re: Troche logiki Brna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.09, 18:04
                    Sadosia dla mnie to dalej niezrozumiale.Dlaczego wiec Aida prawdziwa cos z tym
                    nie zrobi,przeciez tak chyba nie wolno!A moze jednak ta Aida to jest TA Aida?
                    • sadosia75 Re: Troche logiki Brna 02.03.09, 15:59
                      Dlaczego nie wolno? W koncu to tylko imie. takie same jak basia czy Kasia. Ktos
                      wpadl na pomysl,ze nawinych naciagnie i korzysta z tego.
                      Szczerze watpie czy to prawdziwa Aida. Ma zbyt duzo klientow, zeby szukac
                      jeszcze nowych na portalach.
                      • Gość: Brna Re: Troche logiki Brna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 16:35
                        Czyli Aida na wrozbachonline to oszustka?
                        • sadosia75 Re: Troche logiki Brna 02.03.09, 16:39
                          Oj nie tego nie napisalam. Napisalam jedynie, ze wg mnie Aida z portalu nie jest
                          ta Aida K-P
    • agrentowy4321 Re: aida 05.03.23, 14:37
      To elektryzuje wręcz
    • irona.sonata Re: aida 26.04.23, 01:50
      Raz tak a raz inaczej
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka