Dodaj do ulubionych

trochę statystyki

05.06.07, 16:28
czytałam gdzieś, że najbardziej skażoną glebę pestycydami mają w Holandii i w
Belgii. Aby ziemia się tam oczyściła z tych trucizn musiałaby leżeć odłogiem
200 lat!!! Natomiast najwięcej procentowo ziemi uprawia się ekologicznie z
certyfikatami w Austrii-10%. U nas 0,6%.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka