Dodaj do ulubionych

witam sie;)

19.07.10, 21:18
wrocilam z wakacjiwink
bylo bosko!!!!
mam caly koszyk muszli - jeszcze smierdzacewink ale oizbede sie
smroduwink

alem sie nanurkowala! za wsze czasysmile
Mlody dyndal sobie w kolku a my nurkowalismy po muszle muszelki itp.

loj. za rok znowu pojadewink
Obserwuj wątek
    • buka007 Re: witam sie;) 19.07.10, 21:22
      a gdzie bylas? I dlaczego śmiedzące te muszle?
      smile
      • nikanik Re: witam sie;) 19.07.10, 22:18
        bylam na wyspie Pag.
        a smierdzace morzem i resztkami krabow czy tam slimakow - bo mrowki
        nie wszystko zdazyly wyzrecwink
    • fettinia Re: witam sie;) 19.07.10, 21:35
      hej hejsmileja nawet smierdzace szlamem muszle przyjmebig_grin
      • nikanik Re: witam sie;) 19.07.10, 22:20
        jak sie bede wybierala to w twopje okolice, albo ty w moje to masz
        najpiekniejszawink

        mamy blyszczace, zawijane slimakowe, takie jak ostrygi - cala masawink
        bogactwo morskiesmile
    • alinka_li Re: witam sie;) 19.07.10, 22:19
      Oj, mam nadzieję, że nie z Egiptu te muszle...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka