nikanik 19.07.10, 21:18 wrocilam z wakacji bylo bosko!!!! mam caly koszyk muszli - jeszcze smierdzace ale oizbede sie smrodu alem sie nanurkowala! za wsze czasy Mlody dyndal sobie w kolku a my nurkowalismy po muszle muszelki itp. loj. za rok znowu pojade Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
buka007 Re: witam sie;) 19.07.10, 21:22 a gdzie bylas? I dlaczego śmiedzące te muszle? Odpowiedz Link
nikanik Re: witam sie;) 19.07.10, 22:18 bylam na wyspie Pag. a smierdzace morzem i resztkami krabow czy tam slimakow - bo mrowki nie wszystko zdazyly wyzrec Odpowiedz Link
fettinia Re: witam sie;) 19.07.10, 21:35 hej hejja nawet smierdzace szlamem muszle przyjme Odpowiedz Link
nikanik Re: witam sie;) 19.07.10, 22:20 jak sie bede wybierala to w twopje okolice, albo ty w moje to masz najpiekniejsza mamy blyszczace, zawijane slimakowe, takie jak ostrygi - cala masa bogactwo morskie Odpowiedz Link
alinka_li Re: witam sie;) 19.07.10, 22:19 Oj, mam nadzieję, że nie z Egiptu te muszle... Odpowiedz Link