ania2812 06.07.07, 12:16 drodzy rodzice, mam prosbe.Znajoma urodziła maleństwo z tym własnie zespołem.Proszę podajcie mi jakies linki z informacjami na temat tego zespołu,leczenia itd.Dziekuje i gorąco pozdrawiam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
guderianka Re: pierre robin 06.07.07, 12:48 www.forumpediatryczne.pl/forum/vt,41,249,4469 rozszczep.blog.onet.pl/ www.dzieci.org.pl/rozwarpod.html www.viamedica.pl/spis.phtml?id=18217 Odpowiedz Link
ania2812 Re: pierre robin 06.07.07, 13:02 bardzo Ci dziękuję.Malutka ma tez również rozszczep tak jak i mój syn( obustronny rozszczep podniebienia miekkiego, twardego,wyrostka i warg). Pozdrawiam gorąco Ania Odpowiedz Link
guderka Re: pierre robin 06.07.07, 16:16 aniu -wpisz się proszę w nasz wątek powitalny, napisz coś o sobie i swoim synku. może zajrzy tu kiedyś mama z podobnym problemem i dzieki temu nie poczuje siętaka samiutka czy twoj synek już jest po operacjach? Odpowiedz Link