Dodaj do ulubionych

pierre robin

06.07.07, 12:16
drodzy rodzice, mam prosbe.Znajoma urodziła maleństwo z tym własnie
zespołem.Proszę podajcie mi jakies linki z informacjami na temat tego
zespołu,leczenia itd.Dziekuje i gorąco pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • guderianka Re: pierre robin 06.07.07, 12:48
      www.forumpediatryczne.pl/forum/vt,41,249,4469
      rozszczep.blog.onet.pl/
      www.dzieci.org.pl/rozwarpod.html
      www.viamedica.pl/spis.phtml?id=18217
      • ania2812 Re: pierre robin 06.07.07, 13:02
        bardzo Ci dziękuję.Malutka ma tez również rozszczep tak jak i mój syn(
        obustronny rozszczep podniebienia miekkiego, twardego,wyrostka i warg).
        Pozdrawiam gorąco Ania
        • guderka Re: pierre robin 06.07.07, 16:16
          aniu -wpisz się proszę w nasz wątek powitalny, napisz coś o sobie i swoim
          synku. może zajrzy tu kiedyś mama z podobnym problemem i dzieki temu nie
          poczuje siętaka samiutka
          czy twoj synek już jest po operacjach?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka