19.06.12, 19:01
Bilet kupiony,więc autobusem
jutro wieczorem na urlop ruszę
czeka Darłówko me ukochane
w tym roku trzeci raz odwiedzane.
Ciągnie mnie morze,fajne kuzynki
no i te w Dianie przepyszne drinki
świeżutka rybka,z kutra kupiona
i przez Jolantę zaraz smażona.
Do końca czerwca tam się pobyczę
potem Szczecinek jeszcze zaliczę
by z przyjaciółką 3 dni pogadać
i trzeba będzie...do domu spadać.sad
Więc, jeśli macie jakieś życzenie
w sprawie wierszyków (w niewielkiej cenie)
w lipcu na moją pocztę zapraszam
tych,co zawiodłam,bardzo przepraszam.big_grin
Obserwuj wątek
    • alice0553 Re: Urlop. 19.07.12, 21:44
      Znów mi się wyjazd w sierpniu szykuje
      klasa z liceum się nawołuje
      więc,chociaż podróż trochę daleka
      korci mnie,żeby znowu wyjechać.
      Na wrzesień miałam Darłówko w planie
      ale w zasadzie nic się nie stanie
      gdy zrobię sobie urlop wspaniały
      i dom porzucę na miesiąc cały.big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka