Dodaj do ulubionych

A w polityce nic nowego

17.11.07, 16:12
A w polityce nic nowego - umarl krol niech zyje krol
Pisiorki cos woza w tajemnicy, powiedzial w tv jaks PO bubek
To granda - krzyczy na caly glos jakis czerwony agent UB ciul
Ja tam im nie wierze - to pewnie tez byly Ubek.
Obserwuj wątek
    • elek-trol-uks Re: A w polityce nic nowego 17.11.07, 17:07
      Rymy zgrabne kUbek w kUbek
      I z szacunkiem piszesz Ubek
      • azaheca Re: A w polityce nic nowego 17.11.07, 17:50
        Od niedawna mniej się wściekam
        na polityków nie tak narzekam
        jak to było do tej pory
        czy wybraliśmy nowe PO-twory?
        wszystko wkrótce się okaże
        z PSL-em idą w parze
        czy to dobra kompozycja
        taka z Waldim koalicja?
      • amoralny_wierszokleta Re: A w polityce nic nowego 17.11.07, 23:48
        elek-trol-uks napisał:

        > Rymy zgrabne kUbek w kUbek
        > I z szacunkiem piszesz Ubek

        Spadaj kmiocie.
        • azaheca Re: A w polityce nic nowego 18.11.07, 00:19
          Ze śmiechu pękam drogie chłopaki
          ależ mnie bawią te wasze draki
          droczcie się dalej i drzyjcie szaty
          wszak inwektyw wachlarz bogaty
          dawno nie był używany
          więc do dzieła chuligany
          tylko z głową się logujcie
          i zabawy nam nie psujcie..wink
          • elek-trol-uks rymy polityczne 18.11.07, 09:08
            „Spadaj kmiocie”
            A gdzie rym tu w tym przedmiocie
            Więc Ci podam dla przykładu
            Pod Twój adres „Spieprzaj dziadu”

            • elek-trol-uks Nobel 18.11.07, 09:59
              Powiedz mi lusterko kochane
              Kto tu jest najlepszy za wiersze pisane
              Tak Szymborska nad zwierciadłem dumała
              Nie bacząc że już rysa pojawić się miała
              To Znavvca Blijadzia za Pieska się przebrał
              Wiersze wierszoklecąc cudne rymy nabrał
              Biedna ta Szymborska na bok ją odstawił
              By się wierszoklecie nowy Nobel zjawił
    • elek-trol-uks Re: rymy polityczno/toruńskie 18.11.07, 10:54
      Ojciec Rydzyk Cię zgrępluje
      Na mochera przenicuje
      Będziesz miał też minę dziarską
      Z Ciebie beret na Hojarską
      Tam też będziesz dalej ćwiczył
      To co lubisz weszki liczył
      • elek-trol-uks Re: rymy inwektywne 18.11.07, 11:40
        Abstra(huje)
        No i właśnie problem za się
        Jak to pisać co w nawiasie
        One twarde są bądź nie
        Czy pisownia zmienia się

        Bo na murze figuruje
        Że to Jasiek jest tym...(no właśnie)
        • azaheca Re: rymy inwektywne 18.11.07, 11:53
          Dokuczają sobie nicki
          jakie kłótni tej wyniki?
          jeśli dobra wiedza ma
          to piszemy przez ce-cha..wink
          • nick-na-chwile rozbawiony jeszcze raz na małą chwileczkę :-) 18.11.07, 12:28
            Droga Azo nie daj się nabrać na te wybryki
            to wszystko są znawcy Jana D. nicki
            on knuje i ze sam sobą prowadzi szturchanki
            to jego metoda robienia w balona koleżanki
            znam tego gościa z innego forum dobrze
            on nie spocznie aż Ciebie w g... nie ubabrze
            to zazdrość i złość z niego emanuje
            nie może znieść że Aza lepiej rymuje smile
            na lamera,trolla uważajcie
            w szcześciu,zdrowiu się trzymajcie...smile
    • azaheca Re: rozbawiony jeszcze raz na małą chwileczkę :-) 18.11.07, 12:58
      Nierymowane teksy kasuję
      amoralnemu humor popsuję
      możesz się kłócić tylko rymami
      i bądź grzeczniejszy,tu piszą damy.
      • alice0553 Re: rozbawiony jeszcze raz na małą chwileczkę :-) 18.11.07, 13:25
        Humor trollika dziś nie opuszcza
        do słownych bojów 3 nicki wpuszcza
        bardzo zabawne są te chłopaki
        kiedy się kłócą z sobą dla draki.
        • azaheca Re: rozbawiony jeszcze raz na małą chwileczkę :-) 18.11.07, 13:34
          To jest jego numer stary
          nikt nie daje tutaj wiary
          że to różne są osoby
          mamy na to swe sposoby
          by je wszystkie rozpoznawać
          i wierszykiem odpór dawać
          czasem tylko tak przegina
          że z niesmaku rzednie mina..sad
    • elek-trol-uks rymy zapachowe 18.11.07, 14:07
      Jak przychodzi nick na chwilę
      Smrodem wieje już na mile
      Przyjdzie wejdzie napaskudzi
      A już sprzątnąć się nie trudzi
      Jak nabryzga dookoła
      To wam szczęścia życzy woła
    • azaheca Re: rozbawiony jeszcze raz na małą chwileczkę :-) 18.11.07, 14:08
      Bywałeś czasem sympatyczny
      całkiem normalny facet liryczny
      który wanilią plecy masował
      za nickiem prawie już się nie chował...
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=48377&w=71155486&a=71158433
      • elek-trol-uks rymy intuicyjne 18.11.07, 14:24
        Aza nie brak Ci ambicji
        Lecz kompletnie intuicji

        • amoralny_wierszokleta Re: rymy intuicyjne 18.11.07, 14:26
          No dobra - spadam z tego przedszkola.
          • elek-trol-uks rymy proza-iczne 18.11.07, 14:35
            Ja tu konam wprost ze śmiechu
            Aż brakuje mi oddechu
            Nie każdemu jest to dane
            Wiersze prozą napisane
        • azaheca Re: rymy intuicyjne 18.11.07, 14:31
          elek-trol-uks napisał:

          > Aza nie brak Ci ambicji
          > Lecz kompletnie intuicji
          >
          ===============
          To jest pewność proszę pana
          a nie sprawa wydumana..sad
          • elek-trol-uks Re: rymy intuicyjne 18.11.07, 14:52
            No cóż każdy swoje ma ambicje
            Podtrzymuję definicje
            • azaheca Re: rymy intuicyjne 18.11.07, 16:56
              I ja w przekonaniu trwam
              że na 100% rację mam.
              • elek-trol-uks puzle 18.11.07, 17:52
                Aza powie do cholery
                Że nie ze mną te numery
                Nie chcę tu morałów prawić
                Bo zaczyna mnie to bawić
                O wyniki ja chromolę
                Mogę przyjąć Jaśka role
                Wyjdzie teatr to kabuki
                Lub absurdu tu bambuki
                Azo puzle nie do pary
                I po między nimi szpary
                Aza się na pewno boczy
                Wynik puzli ją zaskoczy
                • azaheca Re: puzle 18.11.07, 18:07
                  Jasiek do puzzli tych nie pasuje
                  raczej "klasykiem" pisze,maluje
                  najczęściej koty,choć czasem psy
                  do układanki pasuje ci?
                  moim zdaniem jest niewinny
                  znowu pogląd mamy inny...
                • alice0553 Re: puzle 18.11.07, 18:30
                  Tu nie pisze żaden Janek
                  a więc nie ma jego fanek
                  elek-trol-uks imputuje
                  że w nim Jaśka upatruję
                  my innego trolla znamy
                  inaczej go nazywamy
                  i na imię nie ma Jaś
                  może Waldi, może Staś?
                  • azaheca Re: puzle 18.11.07, 19:04
                    Tymczasem imię trzymamy w sekrecie
                    wszak pamiętamy o netykiecie
                    amoralnemu by się przydało
                    przeczytać netykietę całą
                    może przestałby dokuczać
                    ludzi obrażać,trzeba wykluczać
                    z netu takie zachowania
                    innego byłam o nim zdania..sad
                    • nick-na-chwile Narcyz to jest ekstra kwiatek 18.11.07, 19:07
                      Narcyz Janek to jest ekstra kwiatek
                      podstępny bardzo z niego gagatek
                      kwiatek bardzo żądny pochwał jest
                      często sam je pisze na swoją cześć
                      miłe koleżanki nocną porą puzle układają
                      a klony Janka w puzlach im mieszają
                      poczytajcie inne forum o kwiatku Janku
                      puzle same Wam się ułożą o poranku


                      piękne rymy
                      lemur-ntx 31.10.07, 09:23
                      Znavvco- ach! Twe rymy cudne
                      wszyskich innych- to paskudne

                      Ach gdzie gospodyni nasza ?
                      bljadzia 30.10.07, 20:13
                      żubry, łabędzie i byki
                      gęsich szyi gimnastyki
                      nie pomogą wam ze Znavvcą
                      nadczłowiectwa wykonawcą


                      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=48377&w=70881683&a=71323835
                      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=48377&w=70881683&a=71304846
                      • azaheca Re: Narcyz to jest ekstra kwiatek 18.11.07, 19:28
                        Ja te wpisy dobrze znam
                        przy swym zdaniu dalej trwam
                        to opinii mej nie zmienia
                        troll mnie jednak nie docenia
                        wciąż tu knuje i złorzeczy
                        swoim słowom czasem przeczy
                        może olejkiem niech się smaruje
                        wanilii zapach wówczas poczuje
                        a to łagodzi obyczaje
                        to dobra rada,tak się wydaje...
                      • elek-trol-uks puzle 18.11.07, 19:29
                        Jasiek: (Geteborg, Dejewski Jan)
                        vel znavvca
                        vel blijadzia
                        vel amoralny wierszokleta

                        Jeszcze parę innych było
                        I na puzle się złożyło

                        A mnie kiedyś tak „ugościł”
                        Stąd te moje wzajemnosci
                        • nick-na-chwile Re: puzle 18.11.07, 19:45
                          Nicki wywołane rozszyfrowane dawno kolego
                          zapomniałeś jednak dopisać siebie samego
                          tonący kolega ostro brzytwy się chwyta
                          zostawić sobie chce jednego anonimowego nicka?
                          • azaheca Re: puzle 18.11.07, 19:59
                            Chyba dosyć tej zabawy
                            czy nie zdajesz sobie sprawy
                            że to forum podkopujesz
                            nadanie gwiazdki nam blokujesz
                            a odnośnie numeru IP
                            hakerski program jest znany ci
                            na cudzy serwer się włamujesz
                            i z niego swoje bzdury pisujesz
                            post to ogólny jest,do trolla
                            admina czasem ciężka dola..sad
                          • elek-trol-uks Re: puzle 18.11.07, 20:02
                            Ale hica: Jam jest Jasiek Soplica
                            • azaheca Re: puzle 18.11.07, 20:08
                              Przyjmij imię więc Robala
                              niech ci pamięć nie nawala
                              pilnuj swojej klawiatury
                              pora skończyć czas ponury
                              • elek-trol-uks Re: puzle 18.11.07, 21:15
                                No nie będę się napraszać
                                Głupio będzie Ci przepraszać

                                • azaheca Re: puzle 18.11.07, 21:32
                                  Po bardzo cienkiej linie kroczysz
                                  po co bez przerwy ze mną się droczysz?
                                  i poza tym mnie nie doceniasz
                                  a swoje zdanie tak łatwo zmieniasz
                                  jakbyś urodził się w znaku Ryb
                                  postępowania czas zmienić tryb
                                  bo irytację to potęguje
                                  nic już facet nie zwojuje
                                  który
                                  coraz wyższe stawia mury..sad
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka