brat_ramzesa 21.06.14, 14:27 zadnych rozmow z przedstawicielami, liderami regionow, jednostronne rozbrojenie pod grozba uzycia czolgow, samolotow, ciezkiej broni....w slowniku polskim jest na to okreslenie "szantaz, ultimatum" obled, goni klamstwo Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marko125 Re: "plan pokojowy" Poroszenki 21.06.14, 14:37 Tak ma przy tym poparcie CAŁEGO ZAKŁAMANEGO ZACHODU. Więc albo się rozbroją albo ich spacyfikuje. Tak czysiak to przegrana wschodnich regionów Ukrainy. A bandzior Poroszenko nie będzie odpowiadał za te zbrodnie. Odpowiedz Link Zgłoś
gobo2 "plan pokojowy" poroszenki, to tydzien... 21.06.14, 15:01 bez wybuchow pociskow w miastach, to czas,zeby nazbierac wode ,jedzenie, przypomniec sobie, jak wyglada zycie, bez agresora z majdanu..! tak czysiak, to wygrana wschodnich regionow ukrainy..! marko125 napisał: >. Tak czysiak to przegrana wschodnich regionów Ukrainy. (...) Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 Re: "plan pokojowy" poroszenki, to tydzien... 21.06.14, 15:45 > bez wybuchow pociskow w miastach, to czas,zeby nazbierac wode ,jedzenie, przypo > mniec sobie, jak wyglada zycie, bez agresora z majdanu..! tak czysiak, to wygra > na wschodnich regionow ukrainy..! To ciekawe bo po zawieszeniu broni nadal prowadzili ostrzł wielu miejscowości. Odpowiedz Link Zgłoś
gobo2 mozesz wymienic jakich, i podac zrodla, na ktorych 21.06.14, 15:54 polegasz..? marko125 napisał: > > To ciekawe bo po zawieszeniu broni nadal prowadzili ostrzł wielu miejscowości. Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 Re: mozesz wymienic jakich, i podac zrodla, na kt 21.06.14, 15:59 Ostrzał Słowiańska wczoraj wieczór. Walki przy granicy i ostrzal rosyjskiego posterunku granicznego. twitter.com/kp_steshin?original_referer=http%3A%2F%2Fkacap.blox.pl%2Fhtml%2F1310721%2C262146%2C20.html%3F21&tw_i=480096035105431552&tw_p=tweetembed Odpowiedz Link Zgłoś
gobo2 dziekuje, popatrze....:)! 21.06.14, 16:04 marko125 napisał: > Ostrzał Słowiańska wczoraj wieczór. Walki przy granicy i ostrzal rosyjskiego po > sterunku granicznego. > > twitter.com/kp_steshin?original_referer=http%3A%2F%2Fkacap.blox.pl%2Fhtml%2F1310721%2C262146%2C20.html%3F21&tw_i=480096035105431552&tw_p=tweetembed Odpowiedz Link Zgłoś
lech.junosza Re: dziekuje, popatrze....:)! 08.07.14, 14:50 gobo2 napisał(a): > marko125 napisał: > > > Ostrzał Słowiańska wczoraj wieczór. Walki przy granicy i ostrzal rosyjski > ego po > > sterunku granicznego. > > > > twitter.com/kp_steshin?original_referer=http%3A%2F%2Fkacap.blox.pl%2Fhtml%2F1310721%2C262146%2C20.html%3F21&tw_i=480096035105431552&tw_p=tweetembed marko ma wszy ? Odpowiedz Link Zgłoś
brat_ramzesa Analiza i grafika 21.06.14, 15:30 Prsiak chce negocjowac ze swoimi poplecznikami geopolityka.org/analizy/2916-robert-potocki-plan-pokojowy-poroszenki Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 Re: Analiza i grafika 21.06.14, 15:43 Według Kijowa wszystkie posterunki graniczne zostały znów przejęte przez siły rządowowe, odcinając tym samym DRL i ŁRD od granicy z FR. Odpowiedz Link Zgłoś
brat_ramzesa Re: Analiza i grafika 21.06.14, 15:50 marek, nadzieja umiera ostatnia!! Spojz ze przy calym swoim potencjale postepy ukr armii a bardzo cienkie, wiec zobaczymy, wychodza na jawzakulisowe dzilaania na Krymie, mysle ze podobny wariant bedzie przeprowadzony w Kijowie Pozostaje wiara, nadzieja i milosc lecz najwieszza z nich jest..... Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 Re: Analiza i grafika 21.06.14, 15:57 Możesz mieć Brat nadzieje, ale będziesz potem bardzo rozczarowany. Brat armia Ukraińska jeśli chodzi o sytuacje na wschodzie jest obecnie w coraz lepszej sytuacji. Zajmuje juz coraz większy obszar itp ściągają coraz więcej sprzetu itp. Jeżeli nic nieprzywidywalnego się nie wydarzy ( jakaś pomoc Rosji itp) to powstańcy przegrają. To jest już może nawet kwestia miesiąca. Nie mają szans. Szczeólnie, że po tym ultimatu Prosiak ruszy jeszcze bardziej agresywnie. Pózniej może będa działać z podziemia czyli jakieś tam sporadyczne ataki na Junte itp ale według mnie to niewiele wniesie. Coś ala Irlandia Północna. No chyba, ze coś sie jeszcze w miedzyczasie stanie, ale jak będzie tak dalej to kicha. Dziś w Doniecku zaprzysięzono ok 80 ochotników do walki. Odpowiedz Link Zgłoś
br0f Re: Analiza i grafika 21.06.14, 16:19 radzilem ci wielokrotnie czekac . sytuacja zaczyna propagandowo przpominac wojne w jugoslawii. tyle ze junta chce zniszczyc (czytaj wymordowac) przeciwnikow. swiatowa spolecznosc nie bombie demokratycznie damaszku bo ruscy powiedzieli swiatowej spolecznosci ze bombanie damaszku rowne jest bombaniu moskwy. trudno uwierzyc zeby ruscy spokojnie przygladali sie jak im banderowc morduja swojch za miedza oddalonych o rzut kamieniem . im wiecej banderowcow przy ruskiej granicy tym latwiej ich zlapac w kociol. bedzie duzo krzyku radek sie moze zesra. ruscy pokaza w tv otworzone silosy i zycie wroci do normy. na prosiaka i innych (ruscy otwieraja powoli liste sciganych) na ukrainie junta jesli przezyje utrate noworosji krymu i armii bedzie miala problem z wprowadzeniem drasztycznych metod dymania chamow ukrainskich. tak wiec zapanuje tam chaos Odpowiedz Link Zgłoś
gobo2 pilka jest okragla, ale bramka jedna....! 21.06.14, 16:00 marko125 napisał: > Według Kijowa (...) Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 Re: pilka jest okragla, ale bramka jedna....! 21.06.14, 16:01 Zobaczymy czy się potwierdzi. Odpowiedz Link Zgłoś
gobo2 Re: pilka jest okragla, ale bramka jedna....! 21.06.14, 16:11 nu posmoitrim...:)! www.youtube.com/watch?v=NMp6bh3mPIU marko125 napisał: > Zobaczymy czy się potwierdzi. Odpowiedz Link Zgłoś
ekwiwokacja Re: "plan pokojowy" Poroszenki 21.06.14, 16:02 Nieszczescie obywateli Ukrainy polega na braku utozsamiania sie z panstwem, ktore maja od 20 lat. Spolecznosci panstw istniejacych znacznie dluzej tez maja problem, ale przez lata zdazyly uformowac w tych spoleczenstwach grupy (partie) polityczne i sa w wiekszosci zgodni co do regul stabilizujacych funkcjonowania ich panstw. Patrzac na Polske, mam wrazenie, ze spoleczenstwo polskie znacznie sie nie rozni od spoleczenstwa Ukrainy. Jak moze zaistniec w miare „zdrowe” panstwo gdzie ponad 80% tego spolecznstwa deklaruje sie jako „prawica”... o czym swiadczy ilosc i wielkosc partii prawicowych? Czy Polacy maja swiadomosc prawicy, lewicy i skrajnosci? Watpie. 20 lat pozostawienia Ukrainy samej sobie doprowadzilo do jedynego bardziej widocznego zjawiska, niz w Polsce – oligarchii! Jak to jest mozliwe, ze raczej przecietny kraj jakim jest Ukraina wylansowal taka grupe milionerow w tak krotkim czasie? Swiadczy to rowniez o niewielkim przywiazaniu do jakiejkolwiek panstwowosci. Mozliwe stalo sie to po osieroceniu jej przez Rosje. Nie mysle zeby wiekszosc ukraincow chciala stanowic niepodlegle wlasne „panstwo” Ukraine, nie mysle rowniez ze sa swiadomi „blyskotek” UE i konsekwencji jakie za to poniosa. Ukraina dzisiaj to kraj mafijnych przewalaczy probujacych w anarchii „sie urzadzic”. Poroszenko to dzisiaj taki Walesa, ale bez „SOLIDARNOSCI”!! Jedyna „solidarnosc” ktora watpliwie ma, to zdebusolowanej i upadajacej UE i zbankrutowanych i upadajacych USA!! Rosja z cala jej olbrzymia wielowiekowa historia, kultura, terytorium, liczba obywateli, nauka i doswiadczeniem jest dzisiaj jedyna (?) liczaca sie potega!! I nic tego nie zmieni!! Najlepszym wyjsciem z tej trudnej sytuacji bylby powrot tego zbuntowanego, zagubionego i osieroconego „dziecka” na powrot do jej „rodzinnego” stolu – Rosji!! Ale kto moze o tym zdecydowac? Awanturnicy, zlodzieje czy modni dzisiaj nazisci? Mysle, ze Rosja nie powinna dluzej tego barbarzynstwa tolerowac (bo to jedyna pociecha) i prezydent Putin powinien tam wprowadzic porzadek!! Wiem, ze w dzisiejszym swiecie podniesie sie larum z powodu utraty zainwestowanym juz tam pieniedzy – ale nie ma wyjscia! To co tam sie dzieje, dramat ludzi ktorzy tam zyja i bezkarne barbarzynstwo, ktore sie tam panoszy wywoluje we mnie niezmierny smutek, bezradnosc i sprzeciw!! Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 Re: "plan pokojowy" Poroszenki 21.06.14, 16:04 Putin nic nie zrobi. Nawet jak Patroszenko nadal będzie mordował ludzi na wsch Ukrainy. Odpowiedz Link Zgłoś
br0f Re: "plan pokojowy" Poroszenki 21.06.14, 16:22 nie moze sobie na to politycznie pozwolic, zachod nie moze doczekac sie interwencji to ja bedzie mial moze w innej formie na ruskich warunkach takie operacje sa obmyslane i testowane wiele lat do przodu Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 Re: "plan pokojowy" Poroszenki 21.06.14, 16:26 No nie może sobie pozwolić, to też Zachód zapędził go w kozi róg. Zrobi interwencję zle nie zrobi też zle. Choć może wspierać rebelię dostarczać dużó broni przeciwpancernej, przeciwlotniczej MANPAD itp Odpowiedz Link Zgłoś
br0f Re: "plan pokojowy" Poroszenki 21.06.14, 16:41 nie czytasz moich linkow na "spadku" rubla ruscy zarobili wykupujac zachodnie udzialy w ruskiej ropie i gazie. tego nikt nie oczekiwal. co zachod moze zrobic? zachodnie korporacje stoja w kolejce na kremlu zeby wyrosic zostawienie ich w rosji. ruscy z bricksa za pare lat beda mieli wlasna izbe rozliczeniowa beda wiec niezalezni finansowo . kady konflikt powoduje wzrost cen a wiec sytuacja ekonomiczna swiata bedacego w depresji moze sie tylko pogorszyc. co zrobia ruskim ? przestana od ruskich kupowac surowce? ruscy zaczna je sprzedawac do innych. partyzantka nie jest rozwiazaniem . upadek junty w kijowie jest. o to nie trudna. mocarstwa maja sprawdzona recepte na przewrotu u wasali . 1 chaos gospodarch 2 kleski wojskowe naturalne 3 po zagotowaniu sie w w warstwie chamskiej kupowanie ludzi aparatu wladzy . przerzuc pozolkle gazety i poczytaj jak dokonano puczu w kijowie. juz ci pisalem czekajac bezczynnie ruscy nic nie zyskaja bedac aktywnymi nic nie starca bo inaczej beda mieli natoskie rakiety pod nosem. w tej rozgrywce nie chodzi o chamow na dole . to sa przetasowania na szczytach piramidy wladzy , taka wojna gangow. Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 Re: "plan pokojowy" Poroszenki 21.06.14, 17:28 Koniec będzie tak, ze separatyści zostaną zniszczeni a Ukraina bedzie wchodzić w Zachodnią strefę wpływów. Rosja nie ZROBI DOSŁOWNI NIC. Zrozumcie to wreszcie, choć wielu jeszcze zyje nadzieją. O igorze nie ma co nawet wspominać Ja się spytam gdzie są te oddziały co to miałyprzyjśc z pomocą z FR ? ochotników? No bo już wiele czasu im nie zostało. Odpowiedz Link Zgłoś
br0f Re: "plan pokojowy" Poroszenki 21.06.14, 17:46 pierwsza rzecz marko, zyje daleko od tych wydarzen i ich wynik nie ma na moje zycie rzadnego wplywu. moze mialby gdyby otworzono silosy i rakiety by polecialy. tak wiec co bedzie to bedzie ja nie zyje emocjami ja tylko tlumacze geopolityke. tlumaczylem juz wielokrotnie Putin jest tylko uosobieniem ruskiego estabishmentu tak jak jest nim obama czy merkel.radze poczekac jak narazie twoje przepowiednie sie nie sparawdzaja. na wszystko potrzeba czasu. starcie ruskiej armii z ukrainska zakonczyloby sie katastrofa dla ukrainy. zachod wielokrotnie robil w ch...a swoich sojusznikow zeby daleko nie szukac wystarczy historia polski. kraje jak polska czy ukraina nie sa graczami sa grane. odpowiedz sobie co zachod zrobi jak ruscy zamkna w kotle ukrainskie wojsko. wtedy nikt ze zdrowym rozumem w armi ukrainskie bedzie chcia walczyc i co im pozostanie obalic junte i obwinic junte za kleski. takich wydarzeni jest pelno w historii. co zyskaja nic nie robiac? czego ruscy maja sie obawiac jak wejda? co im zachod zrobi? chcesz maszerowac na wschod? ruscy w swojej doktrynie mowia ze szybko konflikt zamieni sie w nuklearny. tylko wojtek z przyjacielem ameryki chca wyparowac z przekonania. Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 Re: "plan pokojowy" Poroszenki 21.06.14, 17:51 Sory ale to powyzej to jakis totalny bełkot. Odpowiedz Link Zgłoś
br0f Re: "plan pokojowy" Poroszenki 21.06.14, 17:56 marko mnie zupelnie obojetne co sie stanie odpowiedz sobie co ruscy zyskaja nic nie robiac co stracac robiac. jak sobie odpowiesz twoja sprawa. mnie zupelnie obojetne. na marginesie mam wrazenie ze probujesz zaklinac przyszlosc. po co ? jutro zatroszczy sie samo o siebie Odpowiedz Link Zgłoś
gobo2 odcinasz nickowi tlen... 21.06.14, 18:28 obojetnosc, jest zabojcza...! br0f napisał(a): > marko mnie zupelnie obojetne co sie stanie > odpowiedz sobie co ruscy zyskaja nic nie robiac co stracac robiac. jak sobie od > powiesz twoja sprawa. mnie zupelnie obojetne(..) Odpowiedz Link Zgłoś
br0f Re: odcinasz nickowi tlen... 21.06.14, 18:34 co w tym zlego , nie jestem kibicem jak inni ktozy chca trupow Odpowiedz Link Zgłoś
gobo2 nic w tym zlego ,odcinasz tlen, tym,co z nich 21.06.14, 18:51 zyja...! br0f napisał(a): > co w tym zlego , nie jestem kibicem jak inni ktozy chca trupow Odpowiedz Link Zgłoś
ekwiwokacja br0f... 21.06.14, 18:22 ja rowniez zyje daleko - nie mieszkam od bardzo dawna w Polsce, co nie zmienia faktu, ze nie jest mi obojetne co w niej sie dzieje jak i u okolicznych jej sasiadow. Ktos musi przerwac te masakre i moze to byc jedynie Putin. Nie mam pojecia w Jaki sposob moglby to zrobic - ale musi. Jesli chodzi o bron nuklearna, to nie podejrzewalbym zadnego z posiadaczy tej broni by moc z niej "skorzystac", poniewaz wiazalo to by sie z jednoczesna samozaglada z niej korzystajacego. Odwlekanie zrobienia porzadku na Ukrainie przez Putina jest jedynie wytlumaczalne przez reakcje swiatowej opinii ja akceptujaca - politycy SWIATOWI beda zmuszeni sie jej podporzadkowac. Tak czy owak nie ma innego wyjscia. Ukraina to nie jest jakies malenkie panstewko jak Luksemburg, Monako czy Andorra, ani nie jest tez wyspa gdzies na oceanie. Stan ktory dzisiaj trwa na Ukrainie w zadnym wypadku nie gwarantuje jej najmniejszej normalnosci. I nie wyobrazam sobie zeby oligarchowie mogli nadal miec w niej cokolwiek do powiedzenia - ich (Awakow, Kolomojski i pozostali) po prostu nalezy zamknac! To sie musi w koncu zrealizowac! Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 Re: br0f... 21.06.14, 18:28 >Ktos musi przerwac te masakre i moze to byc jedynie Putin. Putin ma w dupie ŁRD i LRD i ludzi tam mieszkająych. A Wy dalej dziesiątki analiz, cudów, kombinacji. Putin to Putin tamto, Putin szachista, hokeista itp :) Nie będzie żadnych działań Rosji. No może Ławrow wyrazi oburzenie i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
br0f Re: br0f... 21.06.14, 18:35 mareczku , po raz ostatni co ruscy zyskaja nic nie robiac? co straca robiac? Odpowiedz Link Zgłoś
br0f Re: br0f... 21.06.14, 18:32 alez bez wzgledu na to co ja mysle sprawy na ukrainie si eureguluja. junta nic dobrego ukraincom dac nie moze bo skad . a ruscy politycznie nie moga pozwolic sobie na bezczynnosc i przygadac jak beda mordowac (bo jak nazwac likwidowanie) pod nosem swoich. wtedy nie bed wiarygodnym sojusznikiem dla nikogo bo jak pozwola zabijac swoich to oleja obcych. taka jest dynamika wydarzen przyjmujac istnienie przeciwstawnych sil. nawet jak istnieje jeden system kontrolii i jest to wojna miedz gangami tez musza zachowac pozory. na wszysto potrzeba czasu Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.2349 wystrzelać zielone ludziki 21.06.14, 16:57 One są z innej galaktyki. Ich zamiary nie są przyjazne. Odpowiedz Link Zgłoś
5magna Re: wystrzelać zielone ludziki 21.06.14, 17:37 Marko bedzie ladowal kartofle w wojtusiowa a wojtus strzelal do ludzikow.... Odpowiedz Link Zgłoś
5magna Re: wystrzelać zielone ludziki 21.06.14, 17:52 www.globalresearch.ca/the-ukraine-genocide-and-its-cheerleaders/5387825 Odpowiedz Link Zgłoś
gobo2 na krymie sie sprawdzily, przyjazne byly 21.06.14, 18:17 jeszcze nie odlecialy do innej galaktyki, widocznie klimat im sprzyja, zamiary waza wedlug sil... wojciech.2349 napisał(a): > One są z innej galaktyki. Ich zamiary nie są przyjazne. Odpowiedz Link Zgłoś
lech.junosza Powstańcy znowu łomot sprawili doborowym 21.06.14, 20:15 ukraińskim "wojskom" ? O qrde. Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 Putinowi podoba sie plan Poroszenki 21.06.14, 20:23 No zobacz brat a Putinowi się podoba plan Poroszenki. Ciekawe co z tego wyniknie wiadomosci.wp.pl/lbid,7922,title,Donieccy-separatysci-odrzucaja-zawieszenie-broni,nazywo.html?ticaid=112f2c&_ticrsn=3 Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk A mareczek wielonickowy znow klamie. 21.06.14, 20:36 Putinu jedynie co spodobalo sie w planie prosiaczka,to to,ze trzeba zaprzestac walki.A dalej,jak przeszedl do szczegolow,to nie pozostawil suchej nici z plany prosiaczka. О плaне мирнoгo yрегyлирoвaния cитyaции нa Укрaине Влaдимир Пyтин пoддерживaет решение Президентa Укрaины Петрa Пoрoшенкo o прекрaщении oгня нa югo-вocтoке Укрaины, a тaкже oбъявленнoе им нaмерение предпринять ряд кoнкретных шaгoв для дocтижения мирнoгo yрегyлирoвaния. Вмеcте c тем глaвa Рoccийcкoгo гocyдaрcтвa oбрaщaет внимaние нa тo, чтo предлoженный плaн без прaктичеcких дейcтвий, нaпрaвленных нa нaчaлo перегoвoрнoгo прoцеcca, не бyдет жизнеcпocoбным и реaлиcтичным. Влaдимир Пyтин cчитaет недoпycтимoй cитyaцию, кoгдa yже пocле прикaзa o прекрaщении oгня в резyльтaте прoдoлжaющегocя прoтивoбoрcтвa c yкрaинcкoй cтoрoны нa территoрию Рoccии пoпaдaют и взрывaютcя бoеприпacы, чтo нaнocит не тoлькo имyщеcтвенный yщерб, нo и пoдвергaет oпacнocти жизнь и здoрoвье нaших грaждaн. Объявленный мирный плaн Петрa Пoрoшенкo не дoлжен нocить хaрaктер yльтимaтyмa oпoлченцaм. Вoзмoжнocть, кoтoрaя oткрывaетcя c прекрaщением бoевых дейcтвий, дoлжнa быть иcпoльзoвaнa для нaчaлa кoнcтрyктивных перегoвoрoв и дocтижения пoлитичеcких кoмпрoмиccoв междy прoтивoбoрcтвyющими cтoрoнaми нa вocтoке Укрaины. Президент Рoccии призывaет кoнфликтyющие cтoрoны прекрaтить любые бoевые дейcтвия и cеcть зa cтoл перегoвoрoв. Odpowiedz Link Zgłoś
lech.junosza W efekcie tego "pokojowego planu" ... . 07.07.14, 16:07 Zabici, ranni, zniszczone miasta ... . Odpowiedz Link Zgłoś