Dodaj do ulubionych

Czy w Rosji wprowadzili do szkół język chiński?

24.05.15, 14:13
Bo wygląda na to że powinni..
..jedzcie ryż, jedzcie ryż a będziecie mieli bardziej skośne oczy...
Prognozuję, że Chińczykom wystarczy 10 lat na zdominowanie Rosjan...
Dziś się w Rosji cieszą, że na złość babci /Europie/ odmrażają sobie uszy...
...wygląda na to, że nawet nie mają świadomości przewagi Chińczyków jako ludzi nad Rosjanami jako ludźmi...
.. jedzcie ryż, jedzcie ryż a na później problem warkoczy.
Obserwuj wątek
    • tojabogdan w liceach niemieckich uczą chińskiego 24.05.15, 17:19
      bo są praktyczni
    • eva15 Powinni wprowadzić, zwłaszcza na wschodzie 24.05.15, 17:25
      Kilak lat temu był w Spieglu artykuł o tym, że amerykańskie elity pieniądza uczą swe dzieci chińskiego. Chinka z dobrym wykszatłceniem i nienagannym mandarin zarabia jako stała guwernantka przy rodzinie 100 tys. dol. plus osobne mieszkanie, wyżywienie za darmo i samochód do dyspozycji.

      Po co ponosić takie koszty skoro można wprowadzić chiński do szkół?
      • wojciech.2349 Re: Powinni wprowadzić, zwłaszcza na wschodzie 24.05.15, 17:32
        Obawiam się Gołąbeczko,
        że nie rozumiesz tekstu, który sama napisałaś.
        • ghooost Jasne, że przyda się chiński kacapom 11.06.15, 16:40

          Będą lepiej rozumieć polecenia :-)
          • szwampuch58 Re: znowu masz sesje spamowania 11.06.15, 16:46
            pijaczyno ?
    • wojciech.2349 Re: Czy w Rosji wprowadzili do szkół język chińsk 24.05.15, 17:27
      sjs2011 napisał:

      > Bo wygląda na to że powinni..
      > ..jedzcie ryż, jedzcie ryż a będziecie mieli bardziej skośne oczy...
      > Prognozuję, że Chińczykom wystarczy 10 lat na zdominowanie Rosjan...
      -----------------
      Kitajce kupią Matuszkę.
      Kitajca nie będzie interesowało co myśli zakupiony
      niewolnik.
    • jankowski1960 Re: Czy w Rosji wprowadzili do szkół język chińsk 24.05.15, 17:27
      wprowadzili, i to jeszcze bylo w czasach ZSRR:)
    • frompiter Jaka wzruszajaca troska o Rosje:-) 24.05.15, 19:12
      sjs2011 napisał:
      > Prognozuję, że Chińczykom wystarczy 10 lat na zdominowanie Rosjan...
      > Dziś się w Rosji cieszą, że na złość babci /Europie/ odmrażają sobie uszy...
      > ...wygląda na to, że nawet nie mają świadomości przewagi Chińczyków jako ludzi
      > nad Rosjanami jako ludźmi...
      > .. jedzcie ryż, jedzcie ryż a na później problem warkoczy.


      A Europa niby bedzie nas ratowac od Chinczykow?:-)

      III Rzesza zdobyla europejski kraje w ciagu:
      -Francja - 43 dni;
      -Polska - 36 dni;
      -Grecja - 24 dni;
      -Jugoslawia - 12 dni;
      -Belgia - 8 dni;
      -Holandia - 6 dni;
      -Luksemburg - 1 dzien;
      -Dania - 6 godzin.


      Dla porownania, 3-pietrowy dom Pawlowa w Stalingradzie grupa z 31 rosyjskich zolnierzy bronila 58 dni i wyniszczyla wiecej Niemcow, niz oni stracili przy zdobyciu Paryzu.


      Dziekujeme, wiec, za troske i sami sobie poradzime bez was.
      • wojciech.2349 Re: Jaka wzruszajaca troska o Rosje:-) 24.05.15, 19:28
        A Helsinki w 1939r zdobyła Kacpia w ciągu 3 godzin.
        LOL.
        • frompiter I o to chodzi:-) 24.05.15, 19:42
          wojciech.2349 napisał(a):
          > A Helsinki w 1939r zdobyła Kacpia w ciągu 3 godzin.
          > LOL.


          Finnowie to jedyny twardzieli w Europie, godny naszego szacunku.
          Walczyli przeciwko ZSSR 3 miesiacy i 12 dni.
          Helsinki nikt nie mial zamiaru zdobywac.
          Ultimatum Stalina byl odsunac granice o 90 km. wzamian za dwokrotnie wiekszy tereny na Polwyspie Kola.

          Finnow jednak jest za malo, zeby mogli nam pomoc z Chinczykami:-)
          • wasyl_szuja Re: I o to chodzi:-) 24.05.15, 19:47
            Pamiętaj o wojnie polsko-bolszewickiej. Szczątki waszych mołojców leżą w zbiorowych mogiłach na wschód od Warszawy do dziś ;)
            • frompiter Pametam,... 24.05.15, 19:51
              wasyl_szuja napisał:
              > Pamiętaj o wojnie polsko-bolszewickiej. Szczątki waszych mołojców leżą w zbioro
              > wych mogiłach na wschód od Warszawy do dziś ;)


              ...bandero-trollu.

              Tuchaczewski po prostu sie zmeczyl, kiedy gonil Polakow az od Kijowa.
              • j-k a potem - gdy uciekal 24.05.15, 20:03
                frompiter napisał(a):
                Tuchaczewski po prostu sie zmeczyl, kiedy gonil Polakow az od Kijowa.


                a potem gdy uciekal razem ze Stalinem...
                - to tez bylo meczace :)
                • wasyl_szuja Dokładnie. 24.05.15, 20:16
                  Kontrofensywa w kierunku rzeki Niemen.
          • wojciech.2349 Re: I o to chodzi:-) 24.05.15, 19:48
            frompiter napisał(a):
            > Finnowie to jedyny twardzieli w Europie, godny naszego szacunku.
            > Walczyli przeciwko ZSSR 3 miesiacy i 12 dni.
            > Helsinki nikt nie mial zamiaru zdobywac.
            -----------------------
            LOL.

            Kłamiesz.
            • frompiter Re: I o to chodzi:-) 24.05.15, 19:55
              wojciech.2349 napisał(a):
              > Kłamiesz.

              Wypad na kartfole, tepaku.

              Nawet po II WS, ZSSR wycofal swoi wojska z Finladii.
              Rozumiez tekst pisany? Wy-co-fal. Chociaz mogl tego nie robic.
              Wycofal, bo opanowanie calej Finladdii jest rzecza nie mozliwa i nigdy nie wchodzilo w rachube.
              Od was nie wycofal.
              • wojciech.2349 Re: I o to chodzi:-) 24.05.15, 19:59
                Pakt Ribbentrop - Mołotow dzielił Europę
                środkową miedzy dwóch bandytów Hitlera
                i Stalina.

                Chcieliście wszystkiego co się dało ukraść.
                To jest abc z historii.
            • wasyl_szuja Re: I o to chodzi:-) 24.05.15, 20:02
              Za dużo zachodu jak na "brak zamiaru opanowania Finlandii" ;)
              www.youtube.com/watch?v=_M8_hS0gqU8
              Po prostu krwawy Józek pozabijał najlepszych dowódców (niemiecki wywiad spreparował dowody przeciw nim) i później pod koniec lat 30-tych ruscy mieli takie pyrrusowe zwycięstwa jak nad Chasan, Chałchyn-goł czy w Finlandii. Więcej ludzi i sprzętu natracone niż to było warte. Z Polską sobie poradzili bo cała nasza armia walczyła z Hitlerem, na wschodzie został praktycznie tylko K.O.P.
              Tutaj do tej pory można pooglądać zdobyczny sprzęt na sowietach ze swastyką ;)
              www.panssarimuseo.fi/kehys-e.htmlBA-20
              upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1f/Ba20_parola_1.jpgT-26
              rajajoki.com/kuvat/ps_museo_naytos_t26.jpgKW-1
              upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/92/Kv1_m1942_parola_1.jpg
              Jakaś fińska przeróbka BT, teraz nie pamiętam nazwy
              www.dobroni.pl/foto_news/bt42x.jpgT-34
              upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/32/T-34-85_Parola_tank_museum.jpg
              • wasyl_szuja Re: I o to chodzi:-) 24.05.15, 20:07
                wasyl_szuja napisał:

                > Za dużo zachodu jak na "brak zamiaru opanowania Finlandii" ;)
                > www.youtube.com/watch?v=_M8_hS0gqU8
                > Po prostu krwawy Józek pozabijał najlepszych dowódców (niemiecki wywiad sprepar
                > ował dowody przeciw nim) i później pod koniec lat 30-tych ruscy mieli takie pyr
                > rusowe zwycięstwa jak nad Chasan, Chałchyn-goł czy w Finlandii. Więcej ludzi i
                > sprzętu natracone niż to było warte. Z Polską sobie poradzili bo cała nasza arm
                > ia walczyła z Hitlerem, na wschodzie został praktycznie tylko K.O.P.
                > Tutaj do tej pory można pooglądać zdobyczny sprzęt na sowietach ze swastyką ;)
                > www.panssarimuseo.fi/kehys-e.html
                > upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1f/Ba20_parola_1.jpg
                > rajajoki.com/kuvat/ps_museo_naytos_t26.jpg
                > upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/92/Kv1_m1942_parola_1.jpg
                > Jakaś fińska przeróbka BT, teraz nie pamiętam nazwy
                > www.dobroni.pl/foto_news/bt42x.jpg
                > upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/32/T-34-85_Parola_tank_museum.jpg
                • wasyl_szuja Re: I o to chodzi:-) 24.05.15, 20:11
                  BA-20:

                  upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1f/Ba20_parola_1.jpg

                  KW-1:

                  upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/92/Kv1_m1942_parola_1.jpg
                  T-50:

                  www.dobroni.pl/foto_news/t50.jpg
                  T-34:

                  fortrip.cz/zobrazit-obrazek/--120.jpg
                  T-26:

                  www.andreaslarka.net/ps163028/16302812.jpg
                  • frompiter Talvisota 24.05.15, 20:50
                    wasyl_szuja napisał:

                    Szmaciarzu banderowski, a film ogladalesz, kawalek z ktorego zalinkowalesz?
                    Nazywa sie "Talvisota". Ja ogladalem.

                    Opanuj sie, banderowcu.
                    Was tam nie bylo, chociaz wasza bandero-Wiki twierdzi ze jakis Chochol dowodzil na rowne z Mannerheimem:-)
                    Do naszych stosunkow z Finnami nie masz nic.
                    My w swojej finno-ugorskiej rodzinie bez was sie dogadame:-)
                    U mnie jako jeden z ringtonow na telefonie stoi "Njet Molotoff":-)
                    www.youtube.com/watch?v=4vglCHcZuCQ
                    • wasyl_szuja Re: Talvisota 24.05.15, 23:57
                      Spokojnie herr własowiec. Ja ogólnie nie mam nic do Finów, nawet do tego, że wasz sprzęt przez nich zdobyty, wymazany jest z każdej strony swastyką i stoi dumnie, żaden radziecki nie piśnie nawet słowem ;)
                      Pamiętaj gdzie kończy się rosyjski imperializm:
                      histmag.org/grafika/articles8/ordon/7.jpg
      • sjs2011 Re: Jaka wzruszajaca troska o Rosje:-) 16.06.15, 09:21
        Wiemy, wiemy... że Was karmili takimi bzdurami ale żeby w to wierzyć...
    • j-k A w Californii wprowadza do szkół język chiński? 24.05.15, 19:51
      - Gdyz to miasto w ktorym pracuje moj syn juz zostalo przezc Chinczykow zdominowane.

      Druga pozycje dzeilnie trzymia LATYNOSI

      a BIALI dopiero na trzecim miejscu...

      i tylko Blacks prawie nie ma :)))
    • gosc_ze_smolenska Re: Czy w Rosji wprowadzili do szkół język chińsk 24.05.15, 21:18
      Drogi sjs2011, chyba nie wiesz, ale Rosjanie od dluzszego czasu ucza sie jezyka chinskiego, przewaznie tamci, ktrorzy mieszkaja w poblizu granicy chinskiej, a tamci w poblizu granicy finskiej, ucza sie jezyka finskiego. Generalnie znajomosc kazdego jezyka obcego nie zaszkodzi, bo jak sie u nas mowi, to, co znasz, i umiesz, za plecami w plecaku nie nosisz. Bardzo watpie, ze po zjedzeniu pewnej ilosci ryzu nastepuje skosnienie oczu, chyba, ze drogi sjs2011 juz to na wlasnej skorze (przepraszam na wlasnych oczach) wyprobowales i chesz na o to uprzedzic. Oprocz tego pragne zapewnic Pana, ze temperatura zewnetrzna w tym roku w zimie byla jak najbardziej lagodna i zwiekszonej liczby przypadkow odmrozenia uszy raczej nie odnotowano.
      > ...wygląda na to, że nawet nie mają świadomości przewagi Chińczyków jako ludzi
      > nad Rosjanami jako ludźmi...
      Nie radze Panu wkladac Chinczykom w usta tego, na co oni nigdy nie pretendowali. Sprawami przewagi jednej rasy/jednego narodu nad innym/innymi zajmowali sie zupelnie inni "filozofowie" z innych cywilizacji i innych czasow, ale nawet i teraz mozna uslyszec cos podobnego od najbardziej dalece zaawansowanych "Europejczykow".

      > .. jedzcie ryż, jedzcie ryż a na później problem warkoczy.
      Nie pij tak duzo w niedziele. To jest grzech wobec wiary i zniewazenie wobec Twojej rodziny.
    • j-k Nie dotyczy to kobiet... :) 24.05.15, 22:03
      sjs2011 napisał:
      .wygląda na to, że nawet nie mają świadomości przewagi Chińczyków jako ludzi
      > nad Rosjanami jako ludźmi...

      Nie dotyczy to kobiet... :)
      Mowiac nieskromnie, mialem onegdaj erotyczna przyjemnosc i z rosyjskimi i z chinskimi kobietami
      (po szkolach, czyli po studiach djewaczki - a nie z "ulicy" :)))

      Chinki maja piekna, aksamitna cere, ale na tym ich zalety sie koncza...
      zero inwencji, standard i skrepowanie...


      Rosjanki - wprost przeciwnie :)))
      Pelne otwarcie "na Zachod" - jak to za Gorbiego...
    • pijatyka Chiny i Rosja - spotkanie tych dwóch szowinizmów.. 22.06.15, 04:42

      ...będzie niewątpliwie bardzo malownicze ;->

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka