olo3000 Do administaratora ! 01.05.06, 01:54 Człowiek występujący forum Gazety Wyborczej pod pseudonimem "olex5" wypowiada się w sposób przekraczający normy dotyczące poszanowania obywateli Rzeczpospolitej Polskiej.Wypowiada się w formie bardzo obraźliwej dla obywateli Polski. Łamiąc tym samym przepisy prawa polskiego.Jest człowiekiem o antypolskich przekonaniach.Prawdopodobnie agentem lub sympatykiem obcego wywiadu.Proszę o przeanalizowanie jego wypowiedzi w świetle obowiązującego prawa i permanentne zakazanie wypowiadania się tej osbobie na forum GW. Odpowiedz Link Zgłoś
olo3000 Podstawa prawna 01.05.06, 02:16 Użytkownik Olex5 złamał polskie prawo. Kodeks Karyny art 133: Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. To forum spełnia warunki bycia publicznym. Odpowiedz Link Zgłoś
julian.m Re: Podstawa prawna 01.05.06, 02:19 facet ma po prostu kompleksy, zapewne podpisal onego czasu volksliste i teraz gardluje plujac na Polske i Polakow. Odpowiedz Link Zgłoś
airwalk77 No nie wiem... :-) 01.05.06, 06:42 Pilsudski kiedys powiedzial o Polsce i Polakach: "Polacy są narodem idiotów." Teraz mam pytanie: 1. Powinien prokurator stanac przy grobie Marszalka Jozefa P. ? 2. Wolno mi cytowac Marszalka Pilsudskiego? :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
potatos Re: Podstawa prawna 01.05.06, 09:07 Olex5 PISZE PRAWDE!!!!!!!!!!!!a ty olo300 - przejrzyj na oczy.kiepski patriotyzm i bicie pokłonow wiejskim proboszczom ? to uwazasz za polska racje stanu?? Odpowiedz Link Zgłoś
olo3000 Re: Podstawa prawna 01.05.06, 11:42 Niech sobie ten psi syn pisze co chce. Dopóki nie obraża mnie jako obywatela Rzeczpospolitej.Oleg wystarczajaco dlugo szczekal i opluwal wszystko co sie da. Tym razem tego tak nie zostawie. Oleg wróci do domu. Odpowiedz Link Zgłoś
dorjac Re: "Nie chcemy powtórki paktu Ribbentrop-Mołotow 01.05.06, 04:56 Zeby minister obrony wypowiadal sie na temat polityki zagranicznej swojego panstwa, to raczej kuriozalna sprawa. Odpowiedz Link Zgłoś
formozus1 Nasz aktywny prezydent siedzi i nic nie mówi 01.05.06, 05:17 Patrzy w lustro i się samorealizuje. Ludu Polan powstań z kolan. Amen. Odpowiedz Link Zgłoś
airwalk77 Re: Nasz aktywny prezydent siedzi i nic nie mówi 01.05.06, 06:44 "Polacy okazali się kamieniem pleśnią pokrytym, a nie ładunkiem dynamitu." Józef Klemens Piłsudski (Wiktor, Mieczysław, 1867 - 1935) Odpowiedz Link Zgłoś
belial13 Re: "Nie chcemy powtórki paktu Ribbentrop-Mołotow 01.05.06, 07:23 RADEK,TY PAJACU,TY MOŻESZ CHCIEĆ LUB NIE.TWOJE ZDANIE NAWET U GMINNEGO PROBOSZCZA SIĘ NIE LICZY.DZIADA ZAWSZE W KUCHNI PRZYJMUJĄ ALBO MU POD STOŁEM PODAJĄ.PORÓWNANIE WARTE JEST PACJENTA PSYCHIATRYKA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mrlusiek podejrzewałem że, to palant 01.05.06, 09:40 minister w ciasnym ubranku, cuś go ugniata wyraźnie, może beret ? Odpowiedz Link Zgłoś
rogerja Ten Sikorski jest normalny? 01.05.06, 10:05 Chyba ze kazdy narod ma rzad na jaki zasluguje. PS Pamietam jak pare lat temu pyskowano aby ruskim zadnej rury po polsce budowac nie pozwalac. A teraz zal bo z Irackiej ropy nici... Odpowiedz Link Zgłoś
stix Polska powinna wszcząć bezwzględną kampanię 01.05.06, 10:11 antyniemiecką. Muszą Polacy postraszyć Europę Niemcami i Rosjanami, muszą przypomnieć czasy Hitlera i Stalina. Odpowiedz Link Zgłoś
mgrek Re: Polska powinna wszcząć bezwzględną kampanię 01.05.06, 10:21 ..i po raz ostani może potrząsnąć szabelką Odpowiedz Link Zgłoś
bolko_turan Czemu Zyd judzi? 01.05.06, 11:14 Taktyka Machiavelliego? Dziel i rządz? Niech się Niemcy, Polacy i Rosjanie nawzajem zżerają? Odpowiedz Link Zgłoś
krawat23 Re: "Nie chcemy powtórki paktu Ribbentrop-Mołotow 01.05.06, 10:47 Przypominam, że przed paktem Ribbentrop-Mołotow był układ monachijski, do którego Polska bardzo chciała przystapić, ale jej nie dopuszczono. Odnosząc to do dzisiejszej sytuacji- należy dbać o dobre stosunki z Rosja i Niemcami. Unikać należy kroków wyraźnie antyrosyjskich (np. tarcza antyrakietowa, pomniejszanie i zapominanie o decydujacym wkładzie ZSRR w zwyciestwo nad III Rzeszą, histeryczne traktowanie inwestycji rosyjskich). Stosunki z Niemcami też troche, na szczeście tylko troche, trzeszczą. Odpowiedz Link Zgłoś
unicef123 Re: "Nie chcemy powtórki paktu Ribbentrop-Mołotow 01.05.06, 10:58 ale niestety mamy powtórkę . Wojna ekonomiczna trwa od dawna .Kto będzie chciał robić inwestycję z zadłużonym? Najpierw trzeba byc wiarygodnym partnerem a my jak chorągiewka , wiatr wieje ? to w tę stronę .Zerwane sosunki ekonomiczne z Rosją odbijaja sie już czkawką obecnym politykom . Nie mozna to było ze wszystkimi żyć w zgodzie ? komu to przeszkadzało ? Napewno nie przeciętnemu Polakowi . Niejednokrotnie pisałam o tym ale co ja moge robaczek malutki , tylko pokrzyczeć . Partner wschodni jest i był dobrym sąsiadem ale nasi politycy jakos tego nie chcą widzieć , no to jest pakt poza Polską ! Smutne to , przykre i wkurzające ! Odpowiedz Link Zgłoś
airwalk77 Der SpIeGeL- Komentarze Niemcow na Forum 01.05.06, 11:02 Niemcy sie wypowiadajana na FORUM tygodnika "Der Spiegel" (cos w rodzaju "Wprost" czy "Newsweek") - niby to intelektualisci czytaj ten tygodnik ale komentarze sa dosc obrazliwe dla Polski (bez tlumaczenia kto nie kuma to ... ): POPROSTU ZALOSNE I OBRAZLIWE DLA POLSKI... "Ich finde es sehr bemerkenswert, dass der Verteidigungsminister eines EU- Landes mal wieder die Nazi-Keule gegen uns schwingt. Es wäre mal an der Zeit, dass die Bundesregierung hier ein deutliches Wort spricht. Wir haben es nicht nötig, uns von ehemaligen Kommunisten, die jetzt voreilig in die EU aufgenommen wurden, auf diese Weise beschimpfen zu lassen. Sikorski sollte sich mal daran erinnern, dass Ostpolen heute immer noch von den Russen besetzt ist und sie maßgeblichen Anteil an der Vertreibung der deutschen Zivilbevölkerung, so wie sie abgelaufen ist, haben. Aber macht nichts, es ist sowieso nur noch eine Frage der Zeit, bis die EU auseinanderbricht. Mein Tip: Das wird noch spätestens 2020 passieren, bei Aufnahme der Türkei entsprechend früher!" NASTEPNY WATEK: "Hallo, also wenn ich mir das Gejammer aus Polen anhöre, ist das doch ehrlich der beste Grund für die neue Pipeline. Die Polen sind doch nur darüber sauer, dass sie nicht den Hahn für Westeuropa zudrehen können wenn sie das wollen oder die Bedingungen für den Transit nicht mehr diktieren können. Die sind einfach mal out of business. War schon richtig das Ding zu bauen. Ich hoffe D knickt nicht ein. cu Dros" ALBO INNY FORUMOWICZ: "Polen mag gerne seine Resentiments pflegen und an die Nachkriegszeit anknüpfen. Irgendwann muss auch dieses Land lernen, dass man sich vor dem Rest der Welt lächerlich machen kann. Polen wird sich entscheiden müssen, ob es in Europa verankert sein will oder nicht. Es gibt nicht viel Alternativen. In den wenigen Jahren, die wir mit Polen als "Partner" zu tun haben, hat das Land nicht gerade seine Europafähigkeit gezeigt, eher Gier. Auf jeden Fall wird es Polen nicht gelingen, einen Keil zwischen D und RUS zu zu treiben. Schon gar nicht wegen der Pipeline. Oder ist auch dies für Polen nur wieder eine Preisfrage? Die Meldungen über Zusammenarbeit mit Airbus etc. klingen gut." Odpowiedz Link Zgłoś
fritz.fritz Re: Der SpIeGeL- Komentarze Niemcow na Forum 01.05.06, 11:45 Spiegel jest lewicowy i to bardzo i nie trawi Polski: zniszczyla przeciez ojczyzne ploretariatu a teraz sierotki po stalinie nie moga znalezc miejsca dla siebie. Jedyna mozliwoscia jest przyjazn "indywidualna" z Rosja a tu znowu Unia w drodze, USA w drodze no i ci Polacy, ktorzy wlasciwie powinni sie ziintegrowac z Niemcami, tzn. najlepiej szybko zapomniec, ze sa samodzielnmy panstwem, dalej pyskuja zamiast niemieckiego wkuwac. Niektore wypowiedzi, zdania w artykulach na temat Polski, moglyby sie z powodzeniem ukazywac w pismach nazistowskich. Ale jak wiadomo, miedzy lewica a faszyzmem nie ma roznic, poza farba: jedna jest czerwona a drugo brazowa. Odpowiedz Link Zgłoś
airwalk77 Re: Der SpIeGeL- Komentarze Niemcow na Forum 01.05.06, 12:00 dokladnie tak jest....zreszta z nimi walcze na tym forum spiegla :-) Odpowiedz Link Zgłoś
ewa12321 Der Spiegel- niestety tak nas postrzegaja 01.05.06, 12:27 Nie ma sie co podniecac wypowiedziami na lamach Spiegla. Sa one, moim zdaniem, i tak dosc stonowane. Nasza polityka daje wszelkie podstawy do takich sadow. Dlatego wypowiedzi czytelnikow, nalezacych do raczej lepiej wyksztalconych warstw spolecznych, pokazuja odczucia spoleczenstwa. Historia z rurociagiem (Nie chcemy! A moze chcemy? Chcijmy, bo bedziemy tym mogli szantazowac! Co, oni z nami nie chca? Znow jesesmy lekcewateni przez podlych sprzymierzenscow!) jest tylko przykladem naszej polityki. Odpowiedz Link Zgłoś
phun Agentura CIA na terytorium Polski vide pan S 01.05.06, 11:30 zaczela szczekac i podzegac publike do sporu z najblizszymi sasiadami, wiadomo wszak ze za tym podzeganiem nie stoi sama Polska ktorej przeciez proponowano udzial w budowie Baltyckiej rury a ktora ta propozycje Polscka strona calkowicie odrzucila, Polska miala szanse w partycypowaniu korzysci i srodkow w budowie tej inwestycji inwestycja ta napewno na pomorzu zmniejszylaby bezrobocie ktore jest obecnie katarstrofalne, jednak tak naprawde nie o inwestycje tu chodzi a o jatrzenie szowinistycznego nacjonalistycznego jadu ktory jest sterowany prosto z Waszyngtonu, amerykanie wiedzac ze sami posiadaja zaledwie 10 % zluz zawiaduja zlozami swiatowymi w 50%, proba izolacji Rosji i puscucia stosunkow wewnatrz UE jest proba balkanizacji UE za sprawa Polski wlasnie. Odpowiedz Link Zgłoś
olo3000 Re: Agentura CIA na terytorium Polski vide pan S 01.05.06, 11:49 phun napisała: "...Polska ktorej przeciez proponowano > udzial w budowie Baltyckiej rury a ktora ta propozycje Polscka strona calkowici > e > odrzucila, Polska miala szanse w partycypowaniu korzysci i srodkow w budowie te > j > inwestycji inwestycja ta napewno na pomorzu zmniejszylaby bezrobocie ktore jest > obecnie katarstrofalne..." Podaj konkrety?KIEDY BYŁA ZE STRONY ROSYJSKIEJ PROPOZYCJA PARTYCYPACJI W BUDOWIE I ZYSKACH ????Katastorfalne bezrobocie na pomorzu??? Podaj liczby. Smiem sadzic ze pierdoły wypisujesz. Rosja tylko w jednym powiedzmy ze "zwrocila sie do Polski" jak sie okazalo ze Szwecja absolutnie jest przeciw rurociagowi i okazalo sie ze Polska ma strefe ekonomiczna przez ktora bedzie trzeba rure puscic. No i wtedy zaczeli troche milej sie wypowiadac (patrz wypowiedz Putnina na konferencji pracowej). Odpowiedz Link Zgłoś
phun Re: Agentura CIA na terytorium Polski vide pan S 01.05.06, 11:54 > Podaj konkrety?KIEDY BYŁA ZE STRONY ROSYJSKIEJ PROPOZYCJA PARTYCYPACJI W BUDOWI > E > I ZYSKACH ? propozycja byla zlozona wszyscy o tym mowili ale marionekiewicz stwierdzil ze Polska jest zainteresowanatylko inwestycjami biegnacymi po ziemi na terytorium Polski i ucial na ten temat spekulacje ???Katastorfalne bezrobocie na pomorzu??? No tak widze ze jestes nadwornym szczekaczem oplacanym przez PISuar, halo pobutka jestesmy w Polsce :-) Odpowiedz Link Zgłoś
bolko_turan Projekt przewiduje budowę odnogi do Polski 01.05.06, 11:54 Projekt Gazociągu Północnego przewiduje budowę odnogi do Polski [2005-10-03 19:56] dziennik.pap.com.pl/index.html?dzial=GOS&poddzial=ZAG&id_depeszy=17439514 Stały przedstawiciel Rosji przy Unii Europejskiej Władimir Czyżow ujawnił, że projekt budowy Gazociągu Północnego, który ma bezpośrednio - przez Morze Bałtyckie - połączyć Rosję z Niemcami, przewiduje ułożenie odnogi do Polski. Szczegół ten znalazł się w stenogramie ze spotkania Czyżowa z dziennikarzami w Brukseli, opublikowanym na stronie internetowej rosyjskiego MSZ. "Zakrojone na wielką skalę plany Gazpromu w kolejnym stadium tego projektu przewidują budowę odnóg w różne strony - nawiasem mówiąc, również do Polski - do Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii i nawet Irlandii" - oświadczył rosyjski dyplomata. Czyżow nie powiedział, czy strona rosyjska informowała Polskę o tym zamiarze. Odpowiedz Link Zgłoś
weteran3 Po co ,będą informować stroną polską ,uzgodnili to 01.05.06, 12:31 na wyższym szczeblu kanclerz Europy Schroeder i prezydent Rosji i całej Wszechazji Putin. Wiadomo że jeżeli ,,nastąpią,, zmiany granic to taka odnoga do polski znajdzie sią po właściwej stronie...niech zgadnę po niemieckiej ? nie , po azjatyckiej...chyba jednak. Odpowiedz Link Zgłoś
krzych.korab Min.Sikorski zapomniał o USA,Iraku i obrażaniu się 01.05.06, 12:00 naszego rządu na podobną uwagę uczynioną nam w związku z tą wojną. Odpowiedz Link Zgłoś
stix "Berlin stara się przeforsować wcielenie Moskwy 01.05.06, 12:07 w niemieckie ambicje mocarstwowe, a w szczególności w sektor polityki energetycznej." www.german-foreign-policy.com/pl/news/art/2003/36924.php Odpowiedz Link Zgłoś
gdzies_czyli_wewpolsce Re: "Berlin stara się przeforsować wcielenie Mosk 01.05.06, 12:26 skad ty sie gosciu urwales? Ty jestes przezciez chory! Odpowiedz Link Zgłoś
stix Nie nudź agencie niemiecki. 01.05.06, 12:44 I pamiętaj. W Polsce pisze się UE, a nie EU jak w Niemczech. Odpowiedz Link Zgłoś
phun Do styxa Ile R S albo JK placi ci za 01.05.06, 13:13 kadzeniu umyslow przez takich jak ty i tobie podobnych warcholow mielismy to co mielismy a polska staje3 sie zadupiem Europy nawet nie UE. Za ten czas i spedzone godziny musza ci nizle placic. Odpowiedz Link Zgłoś
stix Polska się rozwija z roku na rok. 01.05.06, 13:17 I Niemcy nie są Polsce do niczego potrzebni. Odpowiedz Link Zgłoś
phun Re: Polska się rozwija z roku na rok. 01.05.06, 13:33 Rozwijamy sie dzieki budzetowi UE ktory finasuje drogi po jakich jezdzimi a ktorymi nie potrafimy sie poslugiwac patrz statystyki wypadkow, ponadto rozwijamy sie glownie dzieki inwestycja i firma z UE, szkoda ze zapomnamy o solidarnosci. Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 Ty to musisz miec kompleks solidarnosci.. 01.05.06, 15:06 z glupota,skoro w Niemcach i Rosjanach dopatrujesz sie przyjaciol. Odpowiedz Link Zgłoś
phun Re: Ty to musisz miec kompleks solidarnosci.. 01.05.06, 15:11 no aty masz kompleks konowalstwa z czasow I RP, szlachta zagrodowa dobrze zgaduje :-) Stosunki polsko niemieckie nie zostaly popsute przez niemcy lecz przez polske a z sasiadami powinnismy szukac wzajemnych interesow i porozumien nie zas gnic w okopach sw trojcy, jak popaprancy, nietety popaprancow i ciemnej materii w polsce tak duzo ze wpolsce raczej bedzie ciezko dojsc kiedys do poziomu nawet Hiszpani a bajeczki ze gdyby nie komuna to dzis bylibysmy druga Francja mozemy opowiadac o godz 19.00 w porze doibranocek gdzyby nie komuna ktora budowala fabryki ktore dzisiaj sa tak natretnie prywatyzowane bylibysmy zasciankiem jeszcze wiekszym niz obecnie bez wzgledu na system i historyczne zaszlosci. Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 Widze,ze PRL towarzyszowi sie marzy. 01.05.06, 15:20 To trzeba bylo o niego walczyc w organach. Odpowiedz Link Zgłoś
phun Re: Widze,ze PRL towarzyszowi sie marzy. 01.05.06, 15:50 za mlody bylem a szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
dibadzio Radek do MSZ ! 01.05.06, 12:42 Takiego nam trzeba ministra spraw zagranicznych.Nie mydłka-jakich mieliśmy dotychczas.Trzeba walić z grubej rury.Niemiec nie rozumie niuansów,dopiero jak dostanie w morde to trzeźwieje. Odpowiedz Link Zgłoś
madine1 Trzeba być skończonym idiotą... 01.05.06, 13:21 ... żeby porównywać obecną sytuację stosunków polsko-niemieckich do paktu Ribbentrop-Mołotow! Jak chcemy wymachiwać naszą nędzną szabelką na Niemcy, to przestańmy najpierw brać od nich grube miliardy Euro dotacji unijnych (zapominalskim przpominam, że Niemcy są największym płatnikiem w Unii). ___ Mądrość dedykowana braciom Kaczyńskim: Dwa półd*pki tworzą jedną d*pę, ale dwa półgłówki nie tworzą jednej głowy. Odpowiedz Link Zgłoś
phun Agencie Sikorski kiedy bombardujemy Iran 01.05.06, 13:37 w imie solidarnosci of course. Odpowiedz Link Zgłoś
stix Niech Niemcy zabierają te swoje pieniądze i 01.05.06, 13:50 niech się wynoszą z Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 Jak na nieskonczonego idiote... 01.05.06, 13:51 to jeszcze z toba nie najgorzej, a Niemcy to,co daja, to odbiora z nawiazka w przyszlosci. Odpowiedz Link Zgłoś
phun Na Iran idziziemy zgodnie z planem wytuczonym 01.05.06, 13:39 przez polaczone dowodztwo pod patronatem CIA i N$A Yes Yes Yes Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 Oczywiscie , ze masz racje... 01.05.06, 14:05 z Iranem trzeba zyc w przyjazni i dmuchac w antyamerykanska,lewacka trabe. Odpowiedz Link Zgłoś
phun Re: Oczywiscie , ze masz racje... 01.05.06, 14:24 wizde ze kolega lubi spijac amerykanska trabe, niesmaczne to ale gust nie podlega dyskusji, w imie solidarnosci raz jeszcze oczywiscie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
stix "Nie drażnijcie ofiary, która sama pcha się w 01.05.06, 14:46 nasze ręce" - Gerhard Schroder do Związku Wypędzonych - miał na myśli oczywiście Polskę. Odpowiedz Link Zgłoś
phun Re: "Nie drażnijcie ofiary, która sama pcha się w 01.05.06, 15:07 poprostu Schreder zakpil ze zwiazku wypedzonych Polska maila tak wielu oponentow w UE, nie tylko sam zwiazek (ale np panstwa Beneluxu i Holandia), by ja przyjac ze sam schreder zastosowal rodzaj populizmu wobec tych ktorzy grozili polskiemu interesowi. sprawa Iraku pokazuje jak bardzo Polska okazala sie byc solidarna wobec swich dawnych sojusznikow, dzieki ktorym dostaje doplaty do infrastruktury. Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 Co ty tak sie wdzieczysz do tych szkopow... 01.05.06, 15:13 to juz zaczyna byc niesmaczne,a i NIEMIEC BEDZIE PODEJRZLIWY DO TAKIEGO KLAKIERA JAK TY. Odpowiedz Link Zgłoś
phun Re: Co ty tak sie wdzieczysz do tych szkopow... 01.05.06, 15:47 staram sie niektorym nacjonalistom wytlumaczyc pewne zawilosci polityki miedzynarodowej,bicie piany z pyska ktore jest ich udziualem i czadzenie umyslow jakie dokonuja jest szkodliwe i trujace dla nas samych przedewszystkim. Odpowiedz Link Zgłoś
stix To agent niemiecki. 01.05.06, 15:54 A o zawiłościach niemieckiej polityki zagranicznej najlepiej poczytać tu: www.german-foreign-policy.com/ Jest tam zawarta cała prawda o Niemcach - "przyjacielach" Polski. Cała Polska będzie wkrótce czytać teksty tam zawarte. Odpowiedz Link Zgłoś
phun Re: To agent niemiecki. 01.05.06, 16:11 tak kolejna stonka sponsorowana przez Pisuar i MW za pieniadze podatnikow jatrza faszystowski jad, dziwne ze nikt tam sie nie podpisuje pod tekstami ktore sa powyrywanymi z kontekstu belkotem. proponuje lepsza strone www.racjonalista.pl/ Troche myslenia w zaciemnialym narodzie nigdy za wiele. Odpowiedz Link Zgłoś
stix Jesteś niemieckim agentem. To czuć na kilometr. 01.05.06, 15:14 Twoje wytłumaczenie jest absurdalne. A Polska pojechała do Iraku za swoje pieniądze i nie musiała się nikogo pytać o zgodę. Odpowiedz Link Zgłoś
phun Re: Jesteś niemieckim agentem. To czuć na kilomet 01.05.06, 15:49 te pienidzea so potrzebne tu w kraju nie w Iraku to co zrobil rzad mozna nzawac rodzajem miedzynarodowej prostytucji, Polska bedac sama gwalcona przez agentow wpywu sama gwalci jednoczesnie tak tylko funkcjonuja polityczne hieny, do ktorych ciezko miec zaufanie. Odpowiedz Link Zgłoś
tstein Niemcy Niemcy ponad wszystko............. brawo 01.05.06, 15:05 Pani Merkel. Odpowiedz Link Zgłoś
december70 Re: Niemcy Niemcy ponad wszystko............. bra 01.05.06, 15:33 Ten Sikorski to kretyn jakiś jest.To mu się śląsk nie podoba,to rura po dnie Bałtyku,jak ciągneliśmy kabel ze Szwecji to nam nikt się nie w...trącał Odpowiedz Link Zgłoś
olex5 karawana jedzie dalej...dziad zostanie dziadem 01.05.06, 15:36 i poco sie podniecac gadaniem pajaca ministra.Polska jest zebrakiem Europy i zwyklym dziadem.Jej szczekanie niczego nie zmieni.Popiszcie sobie swoje glupotki bo tylko tyle wam zostalo tak jak temu ministrowi.Smieciarze i biedacy a do tego glupcy nie licza sie w takich rozgrywkach.Nawet amerykanskie wasalstwo tu nic nie pomoze.Karawana jedzie dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
stix Polska = USA. 01.05.06, 15:44 USA = Polska. Interesy Ameryki są całkowicie zbieżne z interesami Polski. Niemcy i Rosjanie się denerwują. Wiadomo dlaczego się denerwują. Odpowiedz Link Zgłoś
olex5 Re: Polska = USA.=0 01.05.06, 15:56 to niech sobie te interesy takie zostana.Polska jest w Europie a jej Pan za oceanem.Troche daleko.Jak narazie Polska jest uzalezniona od EU i szczegolnie od Niemiec i jest zwyklym dziadem z najwiekszym bezrobociem w Europie,zadluzeniem do granicy bolu i glupimi politykami,ktorzy dzialaja na szkode kraju bo nie widza,ze Polska ma specyficzne polozenie geopolityczne i realizowana polityka prowadzi tylko do strat a z tej polskiej glupoty cieszy sie tylko jej Pan.Nie widac zeby sie to w najblizszych 50 latach zmienilo wiec ja leje na ta polska bananowa republike. Odpowiedz Link Zgłoś
stix Ale się Niemiec zdenerwował. 01.05.06, 15:59 Znowu zamiast polskiego UE napisał niemieckie EU. Bierzcie te wasze niemieckie ojro i uciekajcie do Niemiec. Odpowiedz Link Zgłoś
sybirak2 Re: "Nie chcemy powtórki paktu Ribbentrop-Mołotow 01.05.06, 16:11 Co ten sługa kowboja z Teksasu robi w polskim rządzie? Odpowiedz Link Zgłoś
the.gypsy Re: "Nie chcemy powtórki paktu Ribbentrop-Mołotow 01.05.06, 16:24 jest minister , ktory mysli o naszym pieknym kraju. bede o tym pamietal panie radku. Odpowiedz Link Zgłoś
aby Już jest sprostowanie z Warszawy 01.05.06, 16:40 Polskie Ministerstwo Obrony wdrożyło "damage limitation exercise": "W nawiązaniu do depeszy Reutersa z dzisiejszych obrad brukselskiej konferencji na temat współpracy UE–USA, w której znalazło się sformułowanie o tym, że Minister ON Radosław Sikorski porównał porozumienie Niemiec i Rosji w sprawie budowy gazociągu do Paktu Ribbentrop–Mołotow, informuję, że sposób zrelacjonowania wypowiedzi znacząco zniekształca jej sens. Była to wypowiedź udzielona w trakcie krótkiej, kuluarowej rozmowy z dziennikarzami, a nie na sali obrad podczas ogólnej debaty. Minister nie stawiał znaku równości między Paktem Ribbentrop–Mołotow, a budową gazociągu, tylko wyjaśniał, w kontekście bolesnych zaszłości historycznych, wrażliwość Polaków na kwestie porozumień..." itd. www.wp.mil.pl/artykul_wiecej.php?idartykul=1696 Odpowiedz Link Zgłoś
phun Re: Już jest sprostowanie z Warszawy 01.05.06, 16:46 co z tego skoro smrod pozostal, smierdziec bedzie jeszcze dlugo. no jak panie sikorski kiedy idziemy bombardowac Iran, panier radku prowadz. Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: Już jest sprostowanie z Warszawy 01.05.06, 18:26 wypowiedz tego ulizanego pajaca miala na celu (w jego mniemaniu) poprawienie stosunkow z rosja i niemcami wrogow nie trzeba sobie robic sami sie znajda sierota jezdzi do Brukseli skarzyc sie na niemcow i rosje co za palant gaz bedzie z rosji jak bedziemy za niego w stanie zaplacic kto da wiecej europa czy azja ..... POlska przegra ta batalie o energie nie trzeba byc prorokiem ,zawsze bedzie mozna sie ogrzac w kosciele i uslyszec dobre slowo Odpowiedz Link Zgłoś
naf-naf Re: Już jest sprostowanie z Warszawy 01.05.06, 18:56 Najsmiesniejsze w tym, ze rola Polski jak europejskiego dystrybutora gazu jeszcze 10 lat temu byla dla Rosjan niejako oczywista.Lecz wolala bronic "prawa" Ukrainy podkradac Rosjanom gaz-sama zrezygnowala z rury kiedy Rosjanom na niej zalezalo.Przegrala walke wyimaginowanemu wrogowi-na sile robiac jego teraz rzeczywistym!Jak juz Polska postanowila byc Rosji i Niemcom wrogiem- to trudno-musza to sobie nareszcie uswiadomic... Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: Już jest sprostowanie z Warszawy 01.05.06, 19:46 pozbyli sie niepewnego posrednika bawiacego sie w polityke (typu my wam pokazemy ) zamiast robic interes i kuc zelazo poki gorace ale dogadywanie sie z ruskimi nie bylo w katolandzie po llini i na bazie . premier ktory by jezdzil do rosji bylby "zapluty w radyju" Odpowiedz Link Zgłoś