Dodaj do ulubionych

"Nie chcemy powtórki paktu Ribbentrop-Mołotow"

    • olo3000 Do administaratora ! 01.05.06, 01:54
      Człowiek występujący forum Gazety Wyborczej pod pseudonimem "olex5" wypowiada
      się w sposób przekraczający normy dotyczące poszanowania obywateli
      Rzeczpospolitej Polskiej.Wypowiada się w formie bardzo obraźliwej dla obywateli
      Polski. Łamiąc tym samym przepisy prawa polskiego.Jest człowiekiem o
      antypolskich przekonaniach.Prawdopodobnie agentem lub sympatykiem obcego
      wywiadu.Proszę o przeanalizowanie jego wypowiedzi w świetle obowiązującego prawa
      i permanentne zakazanie wypowiadania się tej osbobie na forum GW.
      • olo3000 Podstawa prawna 01.05.06, 02:16
        Użytkownik Olex5 złamał polskie prawo.
        Kodeks Karyny art 133: Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską,
        podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
        To forum spełnia warunki bycia publicznym.
        • julian.m Re: Podstawa prawna 01.05.06, 02:19
          facet ma po prostu kompleksy, zapewne podpisal onego czasu volksliste i teraz
          gardluje plujac na Polske i Polakow.
          • airwalk77 No nie wiem... :-) 01.05.06, 06:42
            Pilsudski kiedys powiedzial o Polsce i Polakach:

            "Polacy są narodem idiotów."

            Teraz mam pytanie:
            1. Powinien prokurator stanac przy grobie Marszalka Jozefa P. ?
            2. Wolno mi cytowac Marszalka Pilsudskiego?

            :-))))
        • potatos Re: Podstawa prawna 01.05.06, 09:07
          Olex5 PISZE PRAWDE!!!!!!!!!!!!a ty olo300 - przejrzyj na oczy.kiepski
          patriotyzm i bicie pokłonow wiejskim proboszczom ? to uwazasz za polska racje
          stanu??
          • olo3000 Re: Podstawa prawna 01.05.06, 11:42
            Niech sobie ten psi syn pisze co chce. Dopóki nie obraża mnie jako obywatela
            Rzeczpospolitej.Oleg wystarczajaco dlugo szczekal i opluwal wszystko co sie da.
            Tym razem tego tak nie zostawie.
            Oleg wróci do domu.
    • dorjac Re: "Nie chcemy powtórki paktu Ribbentrop-Mołotow 01.05.06, 04:56
      Zeby minister obrony wypowiadal sie na temat polityki zagranicznej swojego
      panstwa, to raczej kuriozalna sprawa.
    • formozus1 Nasz aktywny prezydent siedzi i nic nie mówi 01.05.06, 05:17
      Patrzy w lustro i się samorealizuje.

      Ludu Polan powstań z kolan.
      Amen.
      • airwalk77 Re: Nasz aktywny prezydent siedzi i nic nie mówi 01.05.06, 06:44
        "Polacy okazali się kamieniem pleśnią pokrytym, a nie ładunkiem dynamitu."

        Józef Klemens Piłsudski (Wiktor, Mieczysław, 1867 - 1935)
    • belial13 Re: "Nie chcemy powtórki paktu Ribbentrop-Mołotow 01.05.06, 07:23
      RADEK,TY PAJACU,TY MOŻESZ CHCIEĆ LUB NIE.TWOJE ZDANIE NAWET U GMINNEGO
      PROBOSZCZA SIĘ NIE LICZY.DZIADA ZAWSZE W KUCHNI PRZYJMUJĄ ALBO MU POD STOŁEM
      PODAJĄ.PORÓWNANIE WARTE JEST PACJENTA PSYCHIATRYKA!!!
    • mrlusiek podejrzewałem że, to palant 01.05.06, 09:40
      minister w ciasnym ubranku, cuś go ugniata wyraźnie, może beret ?
    • rogerja Ten Sikorski jest normalny? 01.05.06, 10:05
      Chyba ze kazdy narod ma rzad na jaki zasluguje.
      PS
      Pamietam jak pare lat temu pyskowano aby ruskim zadnej rury po polsce budowac
      nie pozwalac. A teraz zal bo z Irackiej ropy nici...
    • stix Polska powinna wszcząć bezwzględną kampanię 01.05.06, 10:11
      antyniemiecką. Muszą Polacy postraszyć Europę Niemcami i Rosjanami, muszą
      przypomnieć czasy Hitlera i Stalina.
      • mgrek Re: Polska powinna wszcząć bezwzględną kampanię 01.05.06, 10:21
        ..i po raz ostani może potrząsnąć szabelką
      • bolko_turan Czemu Zyd judzi? 01.05.06, 11:14
        Taktyka Machiavelliego? Dziel i rządz? Niech się Niemcy, Polacy i Rosjanie
        nawzajem zżerają?
    • krawat23 Re: "Nie chcemy powtórki paktu Ribbentrop-Mołotow 01.05.06, 10:47
      Przypominam, że przed paktem Ribbentrop-Mołotow był układ monachijski, do
      którego Polska bardzo chciała przystapić, ale jej nie dopuszczono.

      Odnosząc to do dzisiejszej sytuacji- należy dbać o dobre stosunki z Rosja i
      Niemcami. Unikać należy kroków wyraźnie antyrosyjskich (np. tarcza
      antyrakietowa, pomniejszanie i zapominanie o decydujacym wkładzie ZSRR w
      zwyciestwo nad III Rzeszą, histeryczne traktowanie inwestycji rosyjskich).
      Stosunki z Niemcami też troche, na szczeście tylko troche, trzeszczą.

    • unicef123 Re: "Nie chcemy powtórki paktu Ribbentrop-Mołotow 01.05.06, 10:58
      ale niestety mamy powtórkę .
      Wojna ekonomiczna trwa od dawna .Kto będzie chciał robić inwestycję z
      zadłużonym? Najpierw trzeba byc wiarygodnym partnerem a my jak chorągiewka ,
      wiatr wieje ? to w tę stronę .Zerwane sosunki ekonomiczne z Rosją odbijaja sie
      już czkawką obecnym politykom . Nie mozna to było ze wszystkimi żyć w zgodzie ?
      komu to przeszkadzało ? Napewno nie przeciętnemu Polakowi .
      Niejednokrotnie pisałam o tym ale co ja moge robaczek malutki , tylko
      pokrzyczeć .
      Partner wschodni jest i był dobrym sąsiadem ale nasi politycy jakos tego nie
      chcą widzieć , no to jest pakt poza Polską !
      Smutne to , przykre i wkurzające !
    • airwalk77 Der SpIeGeL- Komentarze Niemcow na Forum 01.05.06, 11:02
      Niemcy sie wypowiadajana na FORUM tygodnika "Der Spiegel" (cos w
      rodzaju "Wprost" czy "Newsweek") - niby to intelektualisci czytaj ten tygodnik
      ale komentarze sa dosc obrazliwe dla Polski (bez tlumaczenia kto nie kuma
      to ... ):

      POPROSTU ZALOSNE I OBRAZLIWE DLA POLSKI...



      "Ich finde es sehr bemerkenswert, dass der Verteidigungsminister eines EU-
      Landes mal wieder die Nazi-Keule gegen uns schwingt. Es wäre mal an der Zeit,
      dass die Bundesregierung hier ein deutliches Wort spricht. Wir haben es nicht
      nötig, uns von ehemaligen Kommunisten, die jetzt voreilig in die EU aufgenommen
      wurden, auf diese Weise beschimpfen zu lassen. Sikorski sollte sich mal daran
      erinnern, dass Ostpolen heute immer noch von den Russen besetzt ist und sie
      maßgeblichen Anteil an der Vertreibung der deutschen Zivilbevölkerung, so wie
      sie abgelaufen ist, haben.

      Aber macht nichts, es ist sowieso nur noch eine Frage der Zeit, bis die EU
      auseinanderbricht. Mein Tip: Das wird noch spätestens 2020 passieren, bei
      Aufnahme der Türkei entsprechend früher!"

      NASTEPNY WATEK:


      "Hallo,
      also wenn ich mir das Gejammer aus Polen anhöre, ist das doch ehrlich der beste
      Grund für die neue Pipeline. Die Polen sind doch nur darüber sauer, dass sie
      nicht den Hahn für Westeuropa zudrehen können wenn sie das wollen oder die
      Bedingungen für den Transit nicht mehr diktieren können. Die sind einfach mal
      out of business.

      War schon richtig das Ding zu bauen. Ich hoffe D knickt nicht ein.
      cu
      Dros"


      ALBO INNY FORUMOWICZ:

      "Polen mag gerne seine Resentiments pflegen und an die Nachkriegszeit
      anknüpfen.
      Irgendwann muss auch dieses Land lernen, dass man sich vor dem Rest der Welt
      lächerlich machen kann.
      Polen wird sich entscheiden müssen, ob es in Europa verankert sein will oder
      nicht. Es gibt nicht viel Alternativen.
      In den wenigen Jahren, die wir mit Polen als "Partner" zu tun haben, hat das
      Land nicht gerade seine Europafähigkeit gezeigt, eher Gier.

      Auf jeden Fall wird es Polen nicht gelingen, einen Keil zwischen D und RUS zu
      zu treiben. Schon gar nicht wegen der Pipeline. Oder ist auch dies für Polen
      nur wieder eine Preisfrage?
      Die Meldungen über Zusammenarbeit mit Airbus etc. klingen gut."
      • fritz.fritz Re: Der SpIeGeL- Komentarze Niemcow na Forum 01.05.06, 11:45
        Spiegel jest lewicowy i to bardzo i nie trawi Polski: zniszczyla przeciez
        ojczyzne ploretariatu a teraz sierotki po stalinie nie moga znalezc miejsca
        dla siebie.

        Jedyna mozliwoscia jest przyjazn "indywidualna" z Rosja a tu znowu Unia w
        drodze, USA w drodze no i ci Polacy, ktorzy wlasciwie powinni sie ziintegrowac
        z Niemcami, tzn. najlepiej szybko zapomniec, ze sa samodzielnmy panstwem, dalej
        pyskuja zamiast niemieckiego wkuwac.

        Niektore wypowiedzi, zdania w artykulach na temat Polski, moglyby sie z
        powodzeniem ukazywac w pismach nazistowskich.

        Ale jak wiadomo, miedzy lewica a faszyzmem nie ma roznic, poza farba: jedna
        jest czerwona a drugo brazowa.
        • airwalk77 Re: Der SpIeGeL- Komentarze Niemcow na Forum 01.05.06, 12:00
          dokladnie tak jest....zreszta z nimi walcze na tym forum spiegla :-)
          • ewa12321 Der Spiegel- niestety tak nas postrzegaja 01.05.06, 12:27
            Nie ma sie co podniecac wypowiedziami na lamach Spiegla. Sa one, moim
            zdaniem, i tak dosc stonowane. Nasza polityka daje wszelkie podstawy do takich
            sadow. Dlatego wypowiedzi czytelnikow, nalezacych do raczej lepiej
            wyksztalconych warstw spolecznych, pokazuja odczucia spoleczenstwa.

            Historia z rurociagiem (Nie chcemy! A moze chcemy? Chcijmy, bo bedziemy tym
            mogli szantazowac! Co, oni z nami nie chca? Znow jesesmy lekcewateni przez
            podlych sprzymierzenscow!) jest tylko przykladem naszej polityki.
    • phun Agentura CIA na terytorium Polski vide pan S 01.05.06, 11:30
      zaczela szczekac i podzegac publike do sporu z najblizszymi sasiadami, wiadomo
      wszak ze za tym podzeganiem nie stoi sama Polska ktorej przeciez proponowano
      udzial w budowie Baltyckiej rury a ktora ta propozycje Polscka strona calkowicie
      odrzucila, Polska miala szanse w partycypowaniu korzysci i srodkow w budowie tej
      inwestycji inwestycja ta napewno na pomorzu zmniejszylaby bezrobocie ktore jest
      obecnie katarstrofalne, jednak tak naprawde nie o inwestycje tu chodzi a o
      jatrzenie szowinistycznego nacjonalistycznego jadu ktory jest sterowany prosto z
      Waszyngtonu, amerykanie wiedzac ze sami posiadaja zaledwie 10 % zluz zawiaduja
      zlozami swiatowymi w 50%, proba izolacji Rosji i puscucia stosunkow wewnatrz UE
      jest proba balkanizacji UE za sprawa Polski wlasnie.
      • olo3000 Re: Agentura CIA na terytorium Polski vide pan S 01.05.06, 11:49
        phun napisała: "...Polska ktorej przeciez proponowano
        > udzial w budowie Baltyckiej rury a ktora ta propozycje Polscka strona calkowici
        > e
        > odrzucila, Polska miala szanse w partycypowaniu korzysci i srodkow w budowie te
        > j
        > inwestycji inwestycja ta napewno na pomorzu zmniejszylaby bezrobocie ktore jest
        > obecnie katarstrofalne..."
        Podaj konkrety?KIEDY BYŁA ZE STRONY ROSYJSKIEJ PROPOZYCJA PARTYCYPACJI W BUDOWIE
        I ZYSKACH ????Katastorfalne bezrobocie na pomorzu??? Podaj liczby. Smiem sadzic
        ze pierdoły wypisujesz.
        Rosja tylko w jednym powiedzmy ze "zwrocila sie do Polski" jak sie okazalo ze
        Szwecja absolutnie jest przeciw rurociagowi i okazalo sie ze Polska ma strefe
        ekonomiczna przez ktora bedzie trzeba rure puscic. No i wtedy zaczeli troche
        milej sie wypowiadac (patrz wypowiedz Putnina na konferencji pracowej).
        • phun Re: Agentura CIA na terytorium Polski vide pan S 01.05.06, 11:54
          > Podaj konkrety?KIEDY BYŁA ZE STRONY ROSYJSKIEJ PROPOZYCJA PARTYCYPACJI W BUDOWI
          > E
          > I ZYSKACH ?
          propozycja byla zlozona wszyscy o tym mowili ale marionekiewicz stwierdzil ze
          Polska jest zainteresowanatylko inwestycjami biegnacymi po ziemi na terytorium
          Polski i ucial na ten temat spekulacje

          ???Katastorfalne bezrobocie na pomorzu???

          No tak widze ze jestes nadwornym szczekaczem oplacanym przez PISuar, halo
          pobutka jestesmy w Polsce :-)
        • bolko_turan Projekt przewiduje budowę odnogi do Polski 01.05.06, 11:54
          Projekt Gazociągu Północnego przewiduje budowę odnogi do Polski

          [2005-10-03 19:56]

          dziennik.pap.com.pl/index.html?dzial=GOS&poddzial=ZAG&id_depeszy=17439514

          Stały przedstawiciel Rosji przy Unii Europejskiej Władimir Czyżow ujawnił, że
          projekt budowy Gazociągu Północnego, który ma bezpośrednio - przez Morze
          Bałtyckie - połączyć Rosję z Niemcami, przewiduje ułożenie odnogi do Polski.

          Szczegół ten znalazł się w stenogramie ze spotkania Czyżowa z dziennikarzami w
          Brukseli, opublikowanym na stronie internetowej rosyjskiego MSZ.

          "Zakrojone na wielką skalę plany Gazpromu w kolejnym stadium tego projektu
          przewidują budowę odnóg w różne strony - nawiasem mówiąc, również do Polski - do
          Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii i nawet Irlandii" - oświadczył rosyjski
          dyplomata.

          Czyżow nie powiedział, czy strona rosyjska informowała Polskę o tym zamiarze.
          • weteran3 Po co ,będą informować stroną polską ,uzgodnili to 01.05.06, 12:31
            na wyższym szczeblu kanclerz Europy Schroeder i prezydent Rosji i całej
            Wszechazji Putin. Wiadomo że jeżeli ,,nastąpią,, zmiany granic to taka odnoga
            do polski znajdzie sią po właściwej stronie...niech zgadnę po niemieckiej ?
            nie , po azjatyckiej...chyba jednak.
    • krzych.korab Min.Sikorski zapomniał o USA,Iraku i obrażaniu się 01.05.06, 12:00
      naszego rządu na podobną uwagę uczynioną nam w związku z tą wojną.
    • krzych.korab Jak Kali zabrać to dobrze , jak Kalemu to źle. 01.05.06, 12:01
    • stix "Berlin stara się przeforsować wcielenie Moskwy 01.05.06, 12:07
      w niemieckie ambicje mocarstwowe, a w szczególności w sektor polityki
      energetycznej."
      www.german-foreign-policy.com/pl/news/art/2003/36924.php
      • gdzies_czyli_wewpolsce Re: "Berlin stara się przeforsować wcielenie Mosk 01.05.06, 12:26
        skad ty sie gosciu urwales? Ty jestes przezciez chory!
        • stix Nie nudź agencie niemiecki. 01.05.06, 12:44
          I pamiętaj. W Polsce pisze się UE, a nie EU jak w Niemczech.
      • phun Do styxa Ile R S albo JK placi ci za 01.05.06, 13:13
        kadzeniu umyslow przez takich jak ty i tobie podobnych warcholow mielismy to co
        mielismy a polska staje3 sie zadupiem Europy nawet nie UE.

        Za ten czas i spedzone godziny musza ci nizle placic.
        • stix Polska się rozwija z roku na rok. 01.05.06, 13:17
          I Niemcy nie są Polsce do niczego potrzebni.
          • phun Re: Polska się rozwija z roku na rok. 01.05.06, 13:33
            Rozwijamy sie dzieki budzetowi UE ktory finasuje drogi po jakich jezdzimi a
            ktorymi nie potrafimy sie poslugiwac patrz statystyki wypadkow, ponadto
            rozwijamy sie glownie dzieki inwestycja i firma z UE, szkoda ze zapomnamy o
            solidarnosci.
            • edek47 Ty to musisz miec kompleks solidarnosci.. 01.05.06, 15:06
              z glupota,skoro w Niemcach i Rosjanach dopatrujesz sie przyjaciol.
              • phun Re: Ty to musisz miec kompleks solidarnosci.. 01.05.06, 15:11
                no aty masz kompleks konowalstwa z czasow I RP, szlachta zagrodowa dobrze
                zgaduje :-)

                Stosunki polsko niemieckie nie zostaly popsute przez niemcy lecz przez polske a
                z sasiadami powinnismy szukac wzajemnych interesow i porozumien nie zas gnic w
                okopach sw trojcy, jak popaprancy, nietety popaprancow i ciemnej materii w
                polsce tak duzo ze wpolsce raczej bedzie ciezko dojsc kiedys do poziomu nawet
                Hiszpani a bajeczki ze gdyby nie komuna to dzis bylibysmy druga Francja mozemy
                opowiadac o godz 19.00 w porze doibranocek gdzyby nie komuna ktora budowala
                fabryki ktore dzisiaj sa tak natretnie prywatyzowane bylibysmy zasciankiem
                jeszcze wiekszym niz obecnie bez wzgledu na system i historyczne zaszlosci.
                • edek47 Widze,ze PRL towarzyszowi sie marzy. 01.05.06, 15:20
                  To trzeba bylo o niego walczyc w organach.
                  • phun Re: Widze,ze PRL towarzyszowi sie marzy. 01.05.06, 15:50
                    za mlody bylem a szkoda.
    • dibadzio Radek do MSZ ! 01.05.06, 12:42
      Takiego nam trzeba ministra spraw zagranicznych.Nie mydłka-jakich mieliśmy
      dotychczas.Trzeba walić z grubej rury.Niemiec nie rozumie niuansów,dopiero jak
      dostanie w morde to trzeźwieje.
    • madine1 Trzeba być skończonym idiotą... 01.05.06, 13:21
      ... żeby porównywać obecną sytuację stosunków polsko-niemieckich do paktu Ribbentrop-Mołotow!
      Jak chcemy wymachiwać naszą nędzną szabelką na Niemcy, to przestańmy najpierw brać od nich grube
      miliardy Euro dotacji unijnych (zapominalskim przpominam, że Niemcy są największym płatnikiem w
      Unii).
      ___
      Mądrość dedykowana braciom Kaczyńskim:
      Dwa półd*pki tworzą jedną d*pę, ale dwa półgłówki nie tworzą jednej głowy.
      • phun Agencie Sikorski kiedy bombardujemy Iran 01.05.06, 13:37
        w imie solidarnosci of course.
      • stix Niech Niemcy zabierają te swoje pieniądze i 01.05.06, 13:50
        niech się wynoszą z Polski.
      • edek47 Jak na nieskonczonego idiote... 01.05.06, 13:51
        to jeszcze z toba nie najgorzej, a Niemcy to,co daja, to odbiora z nawiazka w
        przyszlosci.
    • phun Na Iran idziziemy zgodnie z planem wytuczonym 01.05.06, 13:39
      przez polaczone dowodztwo pod patronatem CIA i N$A

      Yes Yes Yes

      • eva15 i z ministrem Rokossowskim w nowym wydaniu 01.05.06, 14:00
      • edek47 Oczywiscie , ze masz racje... 01.05.06, 14:05
        z Iranem trzeba zyc w przyjazni i dmuchac w antyamerykanska,lewacka trabe.
        • phun Re: Oczywiscie , ze masz racje... 01.05.06, 14:24
          wizde ze kolega lubi spijac amerykanska trabe, niesmaczne to ale gust nie
          podlega dyskusji, w imie solidarnosci raz jeszcze oczywiscie :-)
          • edek47 Traba z traba... 01.05.06, 14:51
            to o jedna trabe za duzo.
    • stix "Nie drażnijcie ofiary, która sama pcha się w 01.05.06, 14:46
      nasze ręce" - Gerhard Schroder do Związku Wypędzonych - miał na myśli
      oczywiście Polskę.
      • bolko_turan Podaj link do wypowiedzi albo nie podjudzaj 01.05.06, 14:58


      • phun Re: "Nie drażnijcie ofiary, która sama pcha się w 01.05.06, 15:07
        poprostu Schreder zakpil ze zwiazku wypedzonych Polska maila tak wielu oponentow
        w UE, nie tylko sam zwiazek (ale np panstwa Beneluxu i Holandia), by ja przyjac
        ze sam schreder zastosowal rodzaj populizmu wobec tych ktorzy grozili polskiemu
        interesowi.
        sprawa Iraku pokazuje jak bardzo Polska okazala sie byc solidarna wobec swich
        dawnych sojusznikow, dzieki ktorym dostaje doplaty do infrastruktury.

        • edek47 Co ty tak sie wdzieczysz do tych szkopow... 01.05.06, 15:13
          to juz zaczyna byc niesmaczne,a i NIEMIEC BEDZIE PODEJRZLIWY DO TAKIEGO
          KLAKIERA JAK TY.
          • phun Re: Co ty tak sie wdzieczysz do tych szkopow... 01.05.06, 15:47
            staram sie niektorym nacjonalistom wytlumaczyc pewne zawilosci polityki
            miedzynarodowej,bicie piany z pyska ktore jest ich udziualem i czadzenie umyslow
            jakie dokonuja jest szkodliwe i trujace dla nas samych przedewszystkim.
            • stix To agent niemiecki. 01.05.06, 15:54
              A o zawiłościach niemieckiej polityki zagranicznej najlepiej poczytać tu:
              www.german-foreign-policy.com/
              Jest tam zawarta cała prawda o Niemcach - "przyjacielach" Polski.
              Cała Polska będzie wkrótce czytać teksty tam zawarte.
              • phun Re: To agent niemiecki. 01.05.06, 16:11
                tak kolejna stonka sponsorowana przez Pisuar i MW za pieniadze podatnikow jatrza
                faszystowski jad, dziwne ze nikt tam sie nie podpisuje pod tekstami ktore sa
                powyrywanymi z kontekstu belkotem.

                proponuje lepsza strone

                www.racjonalista.pl/

                Troche myslenia w zaciemnialym narodzie nigdy za wiele.
        • stix Jesteś niemieckim agentem. To czuć na kilometr. 01.05.06, 15:14
          Twoje wytłumaczenie jest absurdalne. A Polska pojechała do Iraku za swoje
          pieniądze i nie musiała się nikogo pytać o zgodę.
          • phun Re: Jesteś niemieckim agentem. To czuć na kilomet 01.05.06, 15:49
            te pienidzea so potrzebne tu w kraju nie w Iraku to co zrobil rzad mozna nzawac
            rodzajem miedzynarodowej prostytucji, Polska bedac sama gwalcona przez agentow
            wpywu sama gwalci jednoczesnie tak tylko funkcjonuja polityczne hieny, do
            ktorych ciezko miec zaufanie.
    • tstein Niemcy Niemcy ponad wszystko............. brawo 01.05.06, 15:05
      Pani Merkel.
      • december70 Re: Niemcy Niemcy ponad wszystko............. bra 01.05.06, 15:33
        Ten Sikorski to kretyn jakiś jest.To mu się śląsk nie podoba,to rura po dnie
        Bałtyku,jak ciągneliśmy kabel ze Szwecji to nam nikt się nie w...trącał
    • olex5 karawana jedzie dalej...dziad zostanie dziadem 01.05.06, 15:36
      i poco sie podniecac gadaniem pajaca ministra.Polska jest zebrakiem Europy i
      zwyklym dziadem.Jej szczekanie niczego nie zmieni.Popiszcie sobie swoje glupotki
      bo tylko tyle wam zostalo tak jak temu ministrowi.Smieciarze i biedacy a do tego
      glupcy nie licza sie w takich rozgrywkach.Nawet amerykanskie wasalstwo tu nic
      nie pomoze.Karawana jedzie dalej.
      • stix Polska = USA. 01.05.06, 15:44
        USA = Polska. Interesy Ameryki są całkowicie zbieżne z interesami Polski.
        Niemcy i Rosjanie się denerwują. Wiadomo dlaczego się denerwują.
        • olex5 Re: Polska = USA.=0 01.05.06, 15:56
          to niech sobie te interesy takie zostana.Polska jest w Europie a jej Pan za
          oceanem.Troche daleko.Jak narazie Polska jest uzalezniona od EU i szczegolnie od
          Niemiec i jest zwyklym dziadem z najwiekszym bezrobociem w Europie,zadluzeniem
          do granicy bolu i glupimi politykami,ktorzy dzialaja na szkode kraju bo nie
          widza,ze
          Polska ma specyficzne polozenie geopolityczne i realizowana polityka prowadzi
          tylko do strat a z tej polskiej glupoty cieszy sie tylko jej Pan.Nie widac zeby
          sie to w najblizszych 50 latach zmienilo wiec ja leje na ta polska bananowa
          republike.
          • stix Ale się Niemiec zdenerwował. 01.05.06, 15:59
            Znowu zamiast polskiego UE napisał niemieckie EU. Bierzcie te wasze niemieckie
            ojro i uciekajcie do Niemiec.
    • sybirak2 Re: "Nie chcemy powtórki paktu Ribbentrop-Mołotow 01.05.06, 16:11
      Co ten sługa kowboja z Teksasu robi w polskim rządzie?
    • the.gypsy Re: "Nie chcemy powtórki paktu Ribbentrop-Mołotow 01.05.06, 16:24
      jest minister , ktory mysli o naszym pieknym kraju. bede o tym pamietal panie
      radku.
    • aby Już jest sprostowanie z Warszawy 01.05.06, 16:40
      Polskie Ministerstwo Obrony wdrożyło "damage limitation exercise":

      "W nawiązaniu do depeszy Reutersa z dzisiejszych obrad brukselskiej konferencji
      na temat współpracy UE–USA, w której znalazło się sformułowanie o tym, że
      Minister ON Radosław Sikorski porównał porozumienie Niemiec i Rosji w sprawie
      budowy gazociągu do Paktu Ribbentrop–Mołotow, informuję, że sposób
      zrelacjonowania wypowiedzi znacząco zniekształca jej sens. Była to wypowiedź
      udzielona w trakcie krótkiej, kuluarowej rozmowy z dziennikarzami, a nie na sali
      obrad podczas ogólnej debaty. Minister nie stawiał znaku równości między Paktem
      Ribbentrop–Mołotow, a budową gazociągu, tylko wyjaśniał, w kontekście bolesnych
      zaszłości historycznych, wrażliwość Polaków na kwestie porozumień..." itd.

      www.wp.mil.pl/artykul_wiecej.php?idartykul=1696
      • phun Re: Już jest sprostowanie z Warszawy 01.05.06, 16:46
        co z tego skoro smrod pozostal, smierdziec bedzie jeszcze dlugo.

        no jak panie sikorski kiedy idziemy bombardowac Iran, panier radku prowadz.


        • karbat Re: Już jest sprostowanie z Warszawy 01.05.06, 18:26
          wypowiedz tego ulizanego pajaca miala na celu (w jego mniemaniu)
          poprawienie stosunkow z rosja i niemcami

          wrogow nie trzeba sobie robic sami sie znajda
          sierota jezdzi do Brukseli skarzyc sie na niemcow i rosje co za palant

          gaz bedzie z rosji jak bedziemy za niego w stanie zaplacic

          kto da wiecej europa czy azja ..... POlska przegra ta batalie o energie
          nie trzeba byc prorokiem ,zawsze bedzie mozna sie ogrzac w kosciele i uslyszec
          dobre slowo
          • naf-naf Re: Już jest sprostowanie z Warszawy 01.05.06, 18:56
            Najsmiesniejsze w tym, ze rola Polski jak europejskiego dystrybutora gazu
            jeszcze 10 lat temu byla dla Rosjan niejako oczywista.Lecz wolala
            bronic "prawa" Ukrainy podkradac Rosjanom gaz-sama zrezygnowala z rury kiedy
            Rosjanom na niej zalezalo.Przegrala walke wyimaginowanemu wrogowi-na sile
            robiac jego teraz rzeczywistym!Jak juz Polska postanowila byc Rosji i Niemcom
            wrogiem- to trudno-musza to sobie nareszcie uswiadomic...
            • karbat Re: Już jest sprostowanie z Warszawy 01.05.06, 19:46
              pozbyli sie niepewnego posrednika bawiacego sie w polityke (typu my wam
              pokazemy )
              zamiast robic interes i kuc zelazo poki gorace

              ale dogadywanie sie z ruskimi nie bylo w katolandzie po llini i na bazie .
              premier ktory by jezdzil do rosji bylby "zapluty w radyju"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka