Dodaj do ulubionych

CIA -SECRETS!! -COSTLY EXPERIMENT

IP: *.proxy.aol.com 05.11.01, 05:22
The CIA tried to uncover the Kremlin secrets during Cold War by turning CATS
into walking bugging devices,recently declassified documents show.
In one experiment a cat,dubbed Acoustic Kitty,was wired up for use as an
eavesdropping platform.It was hoped that the animal,surgically altered to
accommodate transmitting and control devices,could listen to secret
conversations from window sills,park benches or dustbins.
Victor Marchetti a former CIA officer said Project Acoustic Kitty ,which took
five years to design was gruesome creation.
"They slit the cat open,put batteries in him,wired him up.The tail was used as
an antenna.They made a monstrosity.They testet him and testet him.They found he
would walk off the job when he got hungry,so they put another wire in to
override that. Live trial was an expensive disaster."
The documents show that Project Acoustic Kitty cost tens of millions of
dollars and ends by congratulating the team for its hard work!!"The work done
on this problem over the years reflects great credit on the personel who guided
it......whose energy and imagination could be MODELS FOR SCIENTIFIC PIONEERS."
The Telegraph,London


Obserwuj wątek
    • Gość: nik Torturowanie zwierząt to tylko "kosztowny" ekspery IP: 209.187.201.* 05.11.01, 05:42
      Torturowanie zwierząt to tylko "kosztowny" eksperyment?
      Ciekawa hierarchia wartości...
      • quickly Egon jak ten torturoway kot tylko o wiele gorzej! 05.11.01, 06:15
        Sensacyjna wiadomosc!!!
        Jestem teraz wiecej niz pewien, ze pewien osobnik na tym forum, najczesciej
        uzywajacy pseudonimu "Egon", ma wmontowany jakis nadajnik jak ten kotek i jest
        zdalnie sterowany przez ciemne moce tego swiata (CIA, Mosad albo nawet... nie,
        nie powiem tego, to jest zbyt straszne!).
        Ale Egon, kutas, ze wzgledu na to, ze nie ma ogona na antene, miewa niestety
        bardzo czeste spiecia i stad te napady wystepowania na tym forum. A tak w
        ogole, to zdaje sie, ze spierdolij sluzbom specialnym i ma pierdolca na punkcie
        bycia psem. Odszczekuje sie tu co rano, udajac wilczura, ale kazdy wie, ze on
        tylko marny bezzebny pudel.
        W razie pojawienia sie go forum, prosze nie zapomniec, ze Egon wabi sie "Pikus"
        albo "Azor". Prosze byc dla niego wyrozumialym - nie kazdy ma trasnformatory,
        cewki, tranzystory i inne oporniki pod czaszka!!!
    • Gość: Pies Re: CIA -SECRETS!! -COSTLY EXPERIMENT IP: *.proxy.aol.com 08.11.01, 04:19
      Cholera trzeba wiac z Ameryki moga sie i za mnie wziasc.
      • quickly Re: CIA -SECRETS!! -COSTLY EXPERIMENT 08.11.01, 04:33
        Na Kube Pies, na Kube!!!
        • Gość: Kuba Re: CIA -SECRETS!! -COSTLY EXPERIMENT IP: *.proxy.aol.com 08.11.01, 04:42
          quickly napisał(a):

          > Na Kube Pies, na Kube!!!

          Pod Kube quickly,pod Kube tylko nozki krzywe szeroko rozstaw,a przyjemnosci
          zaznasz jak nigdy w zyciu twoim osranym!!!
      • Gość: Suka Re: CIA -SECRETS!! -COSTLY EXPERIMENT IP: *.proxy.aol.com 08.11.01, 04:38
        Gość portalu: Pies napisał(a):

        > Cholera trzeba wiac z Ameryki moga sie i za mnie wziasc.

        Ja zostaje w U.S.A.,nigdy ztad nie wyjade,nawet do Australii biednej,bo
        tamtebylcy na sukach sie nie znaja i nawet koguta w ciazy zgwalcic potrafia! Sam
        quickly smierdzacy gnojem kangurzym,powiedzial mi o tym, PFE!!!
        • Gość: ASAP Suka szczeka , a Egon sie ukrywa w psiej budzie IP: *.oak.dial.netzero.com 08.11.01, 05:32
          Gość portalu: Suka napisał(a):

          >
          > Ja zostaje w U.S.A.,nigdy ztad nie wyjade,nawet do Australii biednej,bo
          > tamtebylcy na sukach sie nie znaja i nawet koguta w ciazy zgwalcic potrafia! Sa
          > m
          > quickly smierdzacy gnojem kangurzym,powiedzial mi o tym, PFE!!!

          Egon, nie bylbym na twoim miejscu tak odwaznym, czy nie zauwazyles ze murzyni w
          niedalekiej przyszlosci zaczna polowanie na SMONDASOW.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka