i-love-2-bike
02.09.06, 18:32
znowu wzielo w leb. jak na zlosc mamy dosc aktywny i wczesny sezon
huraganowy,gdzie prawie co dzien cos leci na rozne stany. tym razem wschodnie
stany US dostaly w kosc przez zlosliwego i deszczowego Ernesto,do tej pory 5
osob zabitych i 400000 mieszkancow bez pradu i wielomilionowe straty z powodu
powodzi,ale dla felka to jak zwykle "non-event",chociaz na nos mu porzadnie
kapie dzisiaj.komu powrozyc,komu....
www.cnn.com/2006/WEATHER/09/02/ernesto.ap/index.html