Dodaj do ulubionych

wrozbiarstwo felka

02.09.06, 18:32
znowu wzielo w leb. jak na zlosc mamy dosc aktywny i wczesny sezon
huraganowy,gdzie prawie co dzien cos leci na rozne stany. tym razem wschodnie
stany US dostaly w kosc przez zlosliwego i deszczowego Ernesto,do tej pory 5
osob zabitych i 400000 mieszkancow bez pradu i wielomilionowe straty z powodu
powodzi,ale dla felka to jak zwykle "non-event",chociaz na nos mu porzadnie
kapie dzisiaj.komu powrozyc,komu....
www.cnn.com/2006/WEATHER/09/02/ernesto.ap/index.html
Obserwuj wątek
    • felusiak1 Re: wrozbiarstwo felka 02.09.06, 18:44
      rachel weź ty pare pigułek popij woda zamiast piwskiem.
      Jeszce huraganu w tym roku na atlantyuku nie było a to co pada i powiewa
      u mnie w okolicy nie jest niczym nadzwyczajnym.
      I juz nie bzdetuj o tegorocznym wczesnym sezonie i postaraj sie zrozumieć
      czytany tekst.
      Wypisujesz bzdety tylko po to aby przejechac się po mnie, Na zdrowie, bzdetnico
      magielna.
      • j-k Felusiak - u dwoch bab masz juz rewerencje :) 02.09.06, 18:53
        u niejakiej ski
        i jennie...

        obie przekupy - jak spod Lubaczowa.

        ale ja bym sie jednak na Twoim miejscu cieszyl :)))
        • i-love-2-bike Re: Felusiak - u dwoch bab masz juz rewerencje :) 02.09.06, 19:00
          j-k napisał:

          > u niejakiej ski
          > i jennie...
          >
          > obie przekupy - jak spod Lubaczowa.
          >
          > ale ja bym sie jednak na Twoim miejscu cieszyl :)))

          tia iwonko a ty staniki na sasiednim straganie sprzedajesz i stad sie
          zanmy,tyle,ze malo kto je kupuje. spytaj felka moze dla tesciowej cos wezmie.
          • j-k Kiedy naloty na islamskich bandytow z teheranu? 02.09.06, 19:07
            wiesz , Helka ze w kontakcie z Toba tylko ten problem mnie zaima? :)))
            • i-love-2-bike Re: Kiedy naloty na islamskich bandytow z teheran 02.09.06, 19:11
              j-k napisał:

              > wiesz , Helka ze w kontakcie z Toba tylko ten problem mnie zaima? :)))

              ty sie zajmij swoimi stanikami,lepiej ci to wychodzi niz wrozbiarstwo
              polityczne,to podobnie ci wychodzi jak te wyssane z palca wrozby meteorologiczne
              zmoklego felka.moze chodziliscie do podobnych szkol i siedzieliscie w ostatnich
              lawkach,jako niegramotni i zakompleksieni mali chlopcy.
              • j-k Kiedy naloty na islamskich bandytow z teheranu? 02.09.06, 19:23
                nie nudz, wiesz, ze Twoich bzdetow nie czytam...

                powiedz szczerze, no wrecz wydukaj, kiedy beda naloty
                na islamskich bandytow z teheranu?
                • i-love-2-bike Re: Kiedy naloty na islamskich bandytow z teheran 02.09.06, 19:27
                  j-k napisał:

                  > nie nudz, wiesz, ze Twoich bzdetow nie czytam...
                  >
                  >no wlasnie widze,ze nie tylko nie czytasz,ale i nie odpisujesz:)))a nudzic sie
                  nie nudze,na szczescie klasyki slucham. bywaj jasiu bo widze,ze dzisiaj same
                  niedopieszczone niedobitki na dyzurze.
                  • j-k cieszy mnie ze konczysz. 02.09.06, 19:29
                    i tak trzymaj.
                    to dla ciebie najlepsze wyjscie :)
      • i-love-2-bike Re: wrozbiarstwo felka 02.09.06, 18:58
        felusiak1 napisała:

        > rachel weź ty pare pigułek popij woda zamiast piwskiem.
        > Jeszce huraganu w tym roku na atlantyuku nie było a to co pada i powiewa
        > u mnie w okolicy nie jest niczym nadzwyczajnym.
        > I juz nie bzdetuj o tegorocznym wczesnym sezonie i postaraj sie zrozumieć
        > czytany tekst.
        > Wypisujesz bzdety tylko po to aby przejechac się po mnie, Na zdrowie, bzdetnico
        > magielna.

        no raczej ty sie zastanow czy ja pije czy nie,bo co wpis to alzheimer cie lapie.
        to raczej ty felek odloz piwko w tym schronie gdzie siedzisz,bo USA to nie tylko
        atlantyk,a sezon jak wiadomo trwa od 1 czerwca i jest calkiem aktywny,sadzac po
        literze alfabetu jaka dano temu juz odchodzacemu huraganowi,ktory choc
        zdegradowano nieco,ale tym niemniej szkody dalej wyrzadza. to nie o nazwe tu
        chodzi tylko o twe glupie wrozbiarstwo n/t gdzie sie podzialy huragany,ano kumie
        wieja i na wschodzie (atlantyk) i na zachodzie (pacyfik) a szczegoly masz
        wszedzie tyle tylko,ze odstaw flaszke i wystukaj paluchami na klawiszach,zamiast
        sprzedawac stara sieczkie slepej szkapie. przejezdzac po tobie nie ma po
        co,robisz to sam w swoich wpisach,mnie to twoje wrozbiartswo z kosci jedynie
        smieszy,gdyz nawet slepy widzi,ze bzdety piszesz na zamowienie.
      • i-love-2-bike Re: wrozbiarstwo felka 02.09.06, 19:05
        felusiak1 napisała:

        > rachel weź ty pare pigułek popij woda zamiast piwskiem.
        > Jeszce huraganu w tym roku na atlantyuku nie było a to co pada i powiewa
        > u mnie w okolicy nie jest niczym nadzwyczajnym.
        >
        i jeszcze jedno jesli nie rozumiesz tekstu po angielsku to nie wyzywaj sie na
        mnie,bo nie powiesz,ze normalnie jak deszczyk pada to gina ludzie,tysiace ludzi
        sa pod woda i bez pradu i ze poprostu juz tak mamy o tej porze,wiec to co jest
        teraz wrozbiarz felusiak nie nazywa huraganem,tylko letnim,przelotnym
        opadem.mozna rznac glupa jak masz glupich naokolo,ale w koncu jesli samemu
        zaprzecza sie faktom to czas sobie glowe naprawic lub stuknac sie mocniej
        mloteczkiem,moze cos wreszcie zaskoczy.
        ps.na pacyfiku mamy inny huragan,moze tez nie slyszales nic o nim?

        A weakened Tropical Storm Ernesto drenched the U.S. Mid-Atlantic region,
        resulting in cut power to more than 400,000 customers and forced evacuations.

        Flash flood watches were posted early Saturday for New Jersey and New York.
        Flood warnings were issued for North Carolina, Virginia, Maryland, Delaware, and
        Washington, D.C.

        Ernesto was blamed for at least five deaths in Virginia and North Carolina,
        where it swirled ashore late Thursday as a tropical storm, a day after severe
        thunderstorms had already drenched the region. It weakened Friday to a tropical
        depression, meaning its sustained winds had fallen below 39 mph ( 63 kph).
        • felusiak1 rachel 02.09.06, 21:04
          zobacz, w tym roku 4 tropikalne sztormy i jeden kilkugodzinny huragan.
          W zeszłym roku w tym samym okresie mieliśmy 6 huraganów 7 tropikalnych sztormów
          i jedna depresję. Czy jesteś na tyle trzeźwa aby zauważyć róznicę?
          • i-love-2-bike Re: rachel 02.09.06, 22:03
            felusiak1 napisała:

            > zobacz, w tym roku 4 tropikalne sztormy i jeden kilkugodzinny huragan.
            > W zeszłym roku w tym samym okresie mieliśmy 6 huraganów 7 tropikalnych sztormów
            > i jedna depresję. Czy jesteś na tyle trzeźwa aby zauważyć róznicę?

            wlasciwie odpowiem tylko raz ,bo po twojej kulturze wymiany zdania do jen,nie
            mam wiekszej ochoty plywac w tym samym szmbiku co ty.niewazne kiedy co
            przychodzi,wazna jest ilosc i szkody wyrzadzone przez nie. trudno porownywac
            wszystko do Katriny,mam nadzieje,ze nigdy wiecej tego typu katastrofy nie
            bedzie,ale sezon jest w pelni felus,wiec moze z ocena poczekamy do jego
            konca,tak zwykle powazni ludzie podchodza do sprawy. tu chodzi o cos innego,o
            twoj idiotyczny watek "gdzie sie podzialy huragany",a wiec jak zwykle strzal w
            plot,bo huragany mamy,jesli nawet sila ich wiatrow jest mniejsza od tej
            przyslowiowej groznej,to szkody wyrzadzane przez nie sa rownie istotne.
            • j-k rachel - wiem ale z islamskim jennifer-dziadostwem 02.09.06, 22:33
              co to ma wspolnego?
    • puls.usa jotka wielbicielu islamuskow 02.09.06, 22:47
      felekowi czasami wpadaja
      pejsy do zupy
      ale
      twoj chalat jest caly
      zachlapany zupa
      mycka pogryziona ze zlosci
      ze iran jeszcze egzystuje
      • j-k radzisz sobie z etnicznymi Polakami? 02.09.06, 22:50
        czy jako islamusek - masz z tym niejakie klopoty?
        • puls.usa radze sobie prawie z kazdym... 02.09.06, 23:00
          mam problemy z nawiedzonymi
          ale ich toleruje

          jakis islamusek dobieral sie
          do twojej zony jasiu??
          jesli tak to bym sk..wi
          leb ukrecil a nie plakal
          na publicznym forum
          • j-k uwazasz,ze islamuski dobieraja sie do cudzych zon? 02.09.06, 23:03
            1. falszywy prorok - meczo.met im tego zabrania :)))

            2. o reszcie (i o tobie) nie warto juz tu pisac :)))

            3. Nie mam na imie Jasio, niestety...

            ale moge ci podac adres jasia:)))

            to ten - co lubi homo z Israela :)))
            • puls.usa w takim razie moze boyfriend islamusek 02.09.06, 23:13
              cie zdradzil jasiu??

              musi byc jakas przyczyna
              twojej choroby
              (nienawisci)
      • i-love-2-bike Re: jotka wielbicielu islamuskow 02.09.06, 22:52
        puls.usa napisał:

        > felekowi czasami wpadaja
        > pejsy do zupy
        > ale
        > twoj chalat jest caly
        > zachlapany zupa
        > mycka pogryziona ze zlosci
        > ze iran jeszcze egzystuje

        oj i pociagnie ten iran pociagnie,dlatego tak sie mycki zloszcza w szabes.
        • j-k islamuski pociagna do synagogi w szabas? 02.09.06, 23:06
          to by mi sie podobalo...
          jak szczury do jeziora...
          ale nie jestem Specjalista od topienia tego badziewia,
          wiec sie na tym nie znam :)))
    • hans2 Dzisiaj babsko sie wscieklo ,klimaterium atakuje 02.09.06, 23:09
      Lamie w kosciach i na rowerku juz nie moze to wyzywa sie na forum GW (
      ktora nienawidzi ).
      Nie ma za grosz honoru ..kablus.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka