Dodaj do ulubionych

Przemowienie Chaveza w ONZ

20.09.06, 18:13
Wlasnie przed chwila skonczylo soe przemowienie Chaveza w ONZ. Bush ciagle
przyglada sie w lustrze niedowierzajac, ze to co Chaves powiedzial o nim to
prawda.
Obserwuj wątek
    • mars_99 Chavez jako byly spadochroniarz.. 20.09.06, 18:53
      po skonczeniu przemowienia powinien podejsc do Debilja-devila i dac mu
      solidnego kopa takzeby konusek sie poplakal.
      Dodaloby to mocne clu do swietnego przemowienia.
      • lolo11 Re: Chavez jako byly spadochroniarz.. 20.09.06, 19:16
        Ktos mu dal cynk Aby czuc sie bezpiecznie,p rzemowienia sluchal w TV.
      • j-k lubie tego biedaka Chaveza... 20.09.06, 20:34
        sprzedajac olej (za pol ceny) amerykanskim biednym w USA
        podnosi ich poziom zycia i ogranicza tym samym swoje ekonoimiczne mozliwosci
        na zakup rosyjskiego wojskowego zlomu :)))

        to sie chwali :)))
        • tia666 Re: lubie tego biedaka Chaveza... 21.09.06, 00:42
          > sprzedajac olej (za pol ceny) amerykanskim biednym w USA

          widocznie taki uklad, wladza Chaveza kosztuje, jakby nie bylo znajduje sie w
          zasiegu F16 -ptfuu polityki USA
    • warmi2 Re: Przemowienie Chaveza w ONZ 20.09.06, 19:35
      "YANKEE IMPERIALISTS GO HOME"

      To ladny slogal ale niestety to nie setki tysiecy Amerykanow probuja dostac sie do rajow oferowanych
      przez takich jak Chavez czy Castro a raczej odwrotnie.

      Czyli inaczej "LATINOS GO HOME" byloby bardziej odpowiednie.
    • syndyk.iv.rp Chaveza i prezydent Iranu nazwal rzeczy po imieniu 20.09.06, 19:38
      Reszta pieprzyla swoje odgrzewane kawalki, lacznie z naszym Kaczorem o
      suwerennosci i swiatowym pokoju.
      • lolo11 Re: Chaveza i prezydent Iranu nazwal rzeczy po im 20.09.06, 20:07
        Chavez to nawet w Piekle (USA) Diabla (Bush) sie nie boi.
        • syndyk.iv.rp Re: Chaveza i prezydent Iranu nazwal rzeczy po im 20.09.06, 20:21
          lolo11 napisała:

          > Chavez to nawet w Piekle (USA) Diabla (Bush) sie nie boi.

          Czytalem relacje z obu przemowien na CNN. Stany swoim prawem veta robia w ONZ co
          chca. Vetuja kazda rezolucje przeciwko Izreaelowi. Iranski prezydent wspomnial,
          jak to caly swiat dba o prawa czlowieka, ale gdy gina Palestynczycy to prawa
          czlowieka, jakby schodzily na drugi plan.
          • warmi2 Re: Chaveza i prezydent Iranu nazwal rzeczy po im 20.09.06, 20:30
            "Vetuja kazda rezolucje przeciwko Izreaelowi"

            I bardzo slusznie.

            " ale gdy gina Palestynczycy to prawa
            > czlowieka, jakby schodzily na drugi plan"

            Jak ja pamietam to wlasnie ten "caly" swiat to tylko pamieta o Palestynczyka jako ze rezolucje przeciwko Izraelowi ida jedna za druga a jeszcze nikt sobie dupy nie zawracal rezolucja na temat postepowania Palestynczykow.
            • johnny-kalesony Re: Chaveza i prezydent Iranu nazwal rzeczy po im 20.09.06, 20:34
              Nie ma o czym, ani o kim mówić. Za parę lat (a może nawet szybciej) w Wenezueli
              zaczną się rozruchy głodnych nędzarzy, którzy zastąpią Chaveza jakimś nowym
              satrapą-generałem. Junty wojskowe są tradycją sprawowania władzy w tamtym
              rejonie świata.
              Różnią się od siebie jedynie nazwami. Ta obecna ogłosiła się "socjalistyczną,
              lewicową".


              Pozdrawiam
              Keep Rockin'
            • syndyk.iv.rp Re: Chaveza i prezydent Iranu nazwal rzeczy po im 20.09.06, 21:10
              warmi2 napisał:

              > Jak ja pamietam to wlasnie ten "caly" swiat to tylko pamieta o Palestynczyka ja
              > ko ze rezolucje przeciwko Izraelowi ida jedna za druga a jeszcze nikt sobie dup
              > y nie zawracal rezolucja na temat postepowania Palestynczykow.

              Moze dlatego, ze Palestynczycy mieszkaja w Izraelu?
    • cygan37 Re: Przemowienie Chaveza w ONZ 20.09.06, 20:46
      Trzeba jeszcze dodać, że cała amerykańska delegacja przed wejściem prezydenta
      Iranu na mównicę opuściła salę. Ki diabeł?
      • warmi2 Re: Przemowienie Chaveza w ONZ 20.09.06, 20:49
        Zwazywszy iz USA nie utrzymuje stosunkow dyplomatycznych z Iranem po tym jak nowa wladza Iranu internowala caly amerykanski korpus dyplomatyczny w 1979 roku ... czy to cos dziwnego ?
    • ben.huur Re: Przemowienie Chaveza w ONZ 20.09.06, 21:44
      Skoro Bush wymysla innym od diablow moze i Chavez.
      • szczypiorkowski Niezły był ten Chavez 20.09.06, 23:35
        Z przemówienia Chaveza w ONZ:
        "Diabeł był tu wczoraj. Właśnie tutaj." (Chavez przeżegnał się) "Jeszcze dziś
        czuć zapach siarki."
        Na sali owacje i śmiechy.
        • a123m Re: Niezły był ten Chavez 21.09.06, 00:30
          Do tej pory Bushowi kadzono i po raz pierwszy poslyszal co ludzie o nim
          naprawde mysla na swicie. Moze to wyjdzie mu na zdrowie. Doradca jego ojca Jim
          Baker tez mu powiedzial, ze awantura wojenna w Iraku to kretynstwo i kleska.
          Moze szykuje sie odstawka dla zdrajcow i najwiekszych wrogow USA - naeokoncow.
    • mars_99 high quality video z przemowienia w calosci 21.09.06, 03:15
      czyli przezyjmy to jeszcze raz heh
      www.cnn.com/video/player/player.html?url=/video/politics/2006/09/20/chavez.un.speech.affl
      • xmirex Tekst przemowienia w calosci 21.09.06, 03:53
        www.indybay.org/newsitems/2006/09/20/18312845.php
    • cygan37 Re: Gdzie mozna przeczytac przemowienie Chaveza?. 21.09.06, 07:32
      Może przetłumaczy nam to czołowy specjalista od Ameryki Srodkowej - Maciej
      Stasiński? A może tylko "wytłumaczy"? Poczekajmy;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka