lolo11 20.09.06, 18:13 Wlasnie przed chwila skonczylo soe przemowienie Chaveza w ONZ. Bush ciagle przyglada sie w lustrze niedowierzajac, ze to co Chaves powiedzial o nim to prawda. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mars_99 Chavez jako byly spadochroniarz.. 20.09.06, 18:53 po skonczeniu przemowienia powinien podejsc do Debilja-devila i dac mu solidnego kopa takzeby konusek sie poplakal. Dodaloby to mocne clu do swietnego przemowienia. Odpowiedz Link Zgłoś
lolo11 Re: Chavez jako byly spadochroniarz.. 20.09.06, 19:16 Ktos mu dal cynk Aby czuc sie bezpiecznie,p rzemowienia sluchal w TV. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k lubie tego biedaka Chaveza... 20.09.06, 20:34 sprzedajac olej (za pol ceny) amerykanskim biednym w USA podnosi ich poziom zycia i ogranicza tym samym swoje ekonoimiczne mozliwosci na zakup rosyjskiego wojskowego zlomu :))) to sie chwali :))) Odpowiedz Link Zgłoś
tia666 Re: lubie tego biedaka Chaveza... 21.09.06, 00:42 > sprzedajac olej (za pol ceny) amerykanskim biednym w USA widocznie taki uklad, wladza Chaveza kosztuje, jakby nie bylo znajduje sie w zasiegu F16 -ptfuu polityki USA Odpowiedz Link Zgłoś
warmi2 Re: Przemowienie Chaveza w ONZ 20.09.06, 19:35 "YANKEE IMPERIALISTS GO HOME" To ladny slogal ale niestety to nie setki tysiecy Amerykanow probuja dostac sie do rajow oferowanych przez takich jak Chavez czy Castro a raczej odwrotnie. Czyli inaczej "LATINOS GO HOME" byloby bardziej odpowiednie. Odpowiedz Link Zgłoś
syndyk.iv.rp Chaveza i prezydent Iranu nazwal rzeczy po imieniu 20.09.06, 19:38 Reszta pieprzyla swoje odgrzewane kawalki, lacznie z naszym Kaczorem o suwerennosci i swiatowym pokoju. Odpowiedz Link Zgłoś
lolo11 Re: Chaveza i prezydent Iranu nazwal rzeczy po im 20.09.06, 20:07 Chavez to nawet w Piekle (USA) Diabla (Bush) sie nie boi. Odpowiedz Link Zgłoś
syndyk.iv.rp Re: Chaveza i prezydent Iranu nazwal rzeczy po im 20.09.06, 20:21 lolo11 napisała: > Chavez to nawet w Piekle (USA) Diabla (Bush) sie nie boi. Czytalem relacje z obu przemowien na CNN. Stany swoim prawem veta robia w ONZ co chca. Vetuja kazda rezolucje przeciwko Izreaelowi. Iranski prezydent wspomnial, jak to caly swiat dba o prawa czlowieka, ale gdy gina Palestynczycy to prawa czlowieka, jakby schodzily na drugi plan. Odpowiedz Link Zgłoś
warmi2 Re: Chaveza i prezydent Iranu nazwal rzeczy po im 20.09.06, 20:30 "Vetuja kazda rezolucje przeciwko Izreaelowi" I bardzo slusznie. " ale gdy gina Palestynczycy to prawa > czlowieka, jakby schodzily na drugi plan" Jak ja pamietam to wlasnie ten "caly" swiat to tylko pamieta o Palestynczyka jako ze rezolucje przeciwko Izraelowi ida jedna za druga a jeszcze nikt sobie dupy nie zawracal rezolucja na temat postepowania Palestynczykow. Odpowiedz Link Zgłoś
johnny-kalesony Re: Chaveza i prezydent Iranu nazwal rzeczy po im 20.09.06, 20:34 Nie ma o czym, ani o kim mówić. Za parę lat (a może nawet szybciej) w Wenezueli zaczną się rozruchy głodnych nędzarzy, którzy zastąpią Chaveza jakimś nowym satrapą-generałem. Junty wojskowe są tradycją sprawowania władzy w tamtym rejonie świata. Różnią się od siebie jedynie nazwami. Ta obecna ogłosiła się "socjalistyczną, lewicową". Pozdrawiam Keep Rockin' Odpowiedz Link Zgłoś
syndyk.iv.rp Re: Chaveza i prezydent Iranu nazwal rzeczy po im 20.09.06, 21:10 warmi2 napisał: > Jak ja pamietam to wlasnie ten "caly" swiat to tylko pamieta o Palestynczyka ja > ko ze rezolucje przeciwko Izraelowi ida jedna za druga a jeszcze nikt sobie dup > y nie zawracal rezolucja na temat postepowania Palestynczykow. Moze dlatego, ze Palestynczycy mieszkaja w Izraelu? Odpowiedz Link Zgłoś
cygan37 Re: Przemowienie Chaveza w ONZ 20.09.06, 20:46 Trzeba jeszcze dodać, że cała amerykańska delegacja przed wejściem prezydenta Iranu na mównicę opuściła salę. Ki diabeł? Odpowiedz Link Zgłoś
warmi2 Re: Przemowienie Chaveza w ONZ 20.09.06, 20:49 Zwazywszy iz USA nie utrzymuje stosunkow dyplomatycznych z Iranem po tym jak nowa wladza Iranu internowala caly amerykanski korpus dyplomatyczny w 1979 roku ... czy to cos dziwnego ? Odpowiedz Link Zgłoś
ben.huur Re: Przemowienie Chaveza w ONZ 20.09.06, 21:44 Skoro Bush wymysla innym od diablow moze i Chavez. Odpowiedz Link Zgłoś
szczypiorkowski Niezły był ten Chavez 20.09.06, 23:35 Z przemówienia Chaveza w ONZ: "Diabeł był tu wczoraj. Właśnie tutaj." (Chavez przeżegnał się) "Jeszcze dziś czuć zapach siarki." Na sali owacje i śmiechy. Odpowiedz Link Zgłoś
a123m Re: Niezły był ten Chavez 21.09.06, 00:30 Do tej pory Bushowi kadzono i po raz pierwszy poslyszal co ludzie o nim naprawde mysla na swicie. Moze to wyjdzie mu na zdrowie. Doradca jego ojca Jim Baker tez mu powiedzial, ze awantura wojenna w Iraku to kretynstwo i kleska. Moze szykuje sie odstawka dla zdrajcow i najwiekszych wrogow USA - naeokoncow. Odpowiedz Link Zgłoś
mars_99 high quality video z przemowienia w calosci 21.09.06, 03:15 czyli przezyjmy to jeszcze raz heh www.cnn.com/video/player/player.html?url=/video/politics/2006/09/20/chavez.un.speech.affl Odpowiedz Link Zgłoś
xmirex Tekst przemowienia w calosci 21.09.06, 03:53 www.indybay.org/newsitems/2006/09/20/18312845.php Odpowiedz Link Zgłoś
cygan37 Re: Gdzie mozna przeczytac przemowienie Chaveza?. 21.09.06, 07:32 Może przetłumaczy nam to czołowy specjalista od Ameryki Srodkowej - Maciej Stasiński? A może tylko "wytłumaczy"? Poczekajmy;) Odpowiedz Link Zgłoś