i-love-2-ski 28.12.06, 16:44 pozno bo pozno,ale nasi wyspiarze w koncu oddali nam i kanadzie dlug pochodzacy z czasow II wojny swiatowej.teraz mozna isc i kupic cos nowego:) www.thesun.co.uk/article/0,,2-2006600203,00.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marouder Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmiescia 28.12.06, 16:56 Kupcie sobie wreszcie gospodyni tego swojego amura, ktorego nazwaliscie Kolorado. i-love-2-ski napisała: > pozno bo pozno,ale nasi wyspiarze w koncu oddali nam i kanadzie dlug > pochodzacy z czasow II wojny swiatowej.teraz mozna isc i kupic cos nowego:) Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 17:02 Nihil novi Marouder. Pustema z pretensjami gwiazdy z Broadwayu do tej pory nie opanowala jednak stawiania spacji po przecinkach. Dobrze, ze przynajmniej przerzucila sie na brytyjskie tabloidy - to jest chyba jej poziom. P.S. Nie masz wrazenia, ze ona zwyczajnie nie trafila na swojego mistrza?:) www.michaelcaine.org/03CainePosters/1983%20Educating%20Rita/US1sheet.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-ski Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 17:10 absztyfikant napisał: > Nihil novi Marouder. Pustema z pretensjami gwiazdy z Broadwayu do tej pory nie > opanowala jednak stawiania spacji po przecinkach. Dobrze, ze przynajmniej > przerzucila sie na brytyjskie tabloidy - to jest chyba jej poziom. > he,he bambosz widze,ze jako te polskie (sic) samce lubicie atakowac kobitki stadnie,nu pewnie to lepsze niz w pojedynke swe watle prezyc i jednoczesnie jakie to meskie,jak rowniez widze,ze chamskie okreslenia twej szefowej z nadwaga jednak trafily i do twego drobnomieszczanskiego,szczecinskiego domu. gratulacje,ale od tej chwili wchodzisz na ma liste nickow z ktorymi juz nie warto nawet jednego slowa wymienic bo i po co. a swoja droga ciekawe dlaczego taka jenteligencja komputerowa jaka wy reprezentujecie czytuje wlasnie mnie,moje wpisy i tak bardzo interesuje sie i tym co ja robie,jak wygladam,gdzie jezdze i co wisi na mej scianie. zapewniam cie chlopinko,ze na mej scianie wisi lepszy landszafcik niz na twej,ale jako bambosz wolno ci sie cieszyc z malych rzeczy i kopiowac tych wiekszych chamow,bo z wena u ciebie zawsze bylo kiepsciutko. so long koszer boy. ps.ciekawe czy was chlopcy nie stac nawet na jakis maly wypadzic do grojca,ponoc z waszych opowiesci jest tam zupelnie ladnie.polecam podroze,nawet te male sa tego warte. Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 17:25 Kobitki?:) Skadze znowu! Nie zachowujesz sie jak kobiety, z ktorymi mam na codzien do czynienia, wiec wcale bym sie nie zdziwil, gdybys okazala sie 60-letnim pedofilem w przepoconej podkoszulce, ale pamietaj, ze sa to li tylko moje czcze domysly i niczym niepoparte fantazje. Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 17:46 jezuuuuuuuuu, absztyfikant....... ty fantazjujesz o niej?????? :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 17:49 Dana, psujesz zabawe:))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 19:04 ale skad.... :)))) dodaje to specjalnego dreszczyku jak ja fantazjuje o tobie..... :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 19:54 :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-ski Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 18:01 absztyfikant napisał: > Kobitki?:) > > Skadze znowu! Nie zachowujesz sie jak kobiety, z ktorymi mam na codzien do > czynienia, wiec wcale bym sie nie zdziwil, gdybys okazala sie 60-letnim > pedofilem w przepoconej podkoszulce, ale pamietaj, ze sa to li tylko moje czcze > domysly i niczym niepoparte fantazje. > podaj mi twoj adres SKYPE to uslyszysz moj glos,bynajmniej nie 60 letniej matrony:)) nu c'mmon nie wstydz sie jak mowie tchorzu meski nawet nie masz odwagi samotnie napadac na kobiete,tylko zawsze musi ci ktos koszyk z jajami nosic. ach te koszer mucho,a co do reszty to pomine,bo nie warto sobie oczu niszczyc twoim nickiem smierdzacy tchorzu szczecinski.ja na szcescie tez nie mam do czynienia na co dzien z takimi mutantami meskimi,na szczescie niewiele jest takich aberracji genetycznych jak ty. Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 18:04 Paradoksalnie masz sporo racji. >na szczescie niewiele jest takich aberracji genetycznych Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-ski Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 18:07 absztyfikant napisał: > Paradoksalnie masz sporo racji. > > >na szczescie niewiele jest takich aberracji genetycznych > oczywiscie tchorzu szczecinski,strach cie oblecial bo wiesz,ze poza chamstwem niczego tu nie reprezentujesz. nie tylko jestem kobieta co moge latwo udowodnic,chociazby rozmawiajac z twoja plugawa osoba,ale do tego twoje metody kopania kobiet sa charakterystyczne dla tchorzy meskich,a te sa jak najbardziej aberracja genetyczna. a teraz wynocha z tego watku,smierdziele i tchorze zawsze mnie przyprawiali o mdlosci. ps.po drodze zabierz te druga aberracje genetyczna do swego kosza,bedzie wam razniej . Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 18:10 Strach? You've made my day darling:))))))) P.S. I po co te emocje? Jeszcze zawalu dostaniesz i bede Cie mial na sumieniu. Poza tym zlosc pieknosci szkodzi, a ty nie masz czym szarzowac. Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-ski Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 18:17 absztyfikant napisał: > Strach? You've made my day darling:))))))) > >no co masz SKYPE czy nie tchorzu,jak widac boisz sie,ze jednak okaze sie,ze nie jestem 60 letnim chlopem jak ty. e tam jak mowie takie mazgaje mnie nudza,odczep sie od mego nicku bo nie warty jestes 5 sekund rozmowy. brzydze sie chlopami,ktorzy stadnie atakuja kobiety to niezgodne z natura i jak mowie jest aberracja genetyczna. Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 18:20 Oczywiscie ze mam, ale nie widze potrzeby nawiazywania komunikacji glosowej z Toba. Poza tym cenie swoja prywatnosc. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder A ciebie nie wolno nudzic, prawda... 28.12.06, 18:42 ..i-love-4a-ze-dwora? To kupilas sobie ladszafcik z amurem plywajacym w rzece Kolorado, czy nie kupilas? Czas juz chyba zdjac ze sciany w "salonie" obrazek Matki Boskiej Nowojorskiej, wiszacy tamze od czasu Pieszej Pielgrzymki przez most Brooklinski. Odpowiedz Link Zgłoś
rattler Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 18:20 Na codzien, to ty masz przyrosnieta doopa do stolka przed compem, wpie/dalasz zimne sanwicze ze smalcem popijajac blada herbatka z wtornego parzenia, zalosny obrzynku - Ty i kobitki :))) Zaloze sie nie wiedzial bys co z kobitka zrobic jak by ci jakas sie rozebrala i podstawila pod nos, nieudaczniku... To samo dotyczy kilku innych twoich ostruganych braci w wierze , ktorzy tu jak ty waruja 24/7/365 ... Zalosne sieroty... Rzygac sie chce jak na was patrze... ------------------------------------------ Kobitki?:) Skadze znowu! Nie zachowujesz sie jak kobiety, z ktorymi mam na codzien do czynienia, Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 18:21 Tylko sie umyj, bo wymiociny na kolnierzyku nie sa sexy. Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-ski Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 18:29 rattler napisał: > Na codzien, to ty masz przyrosnieta doopa do stolka przed compem, > wpie/dalasz zimne sanwicze ze smalcem popijajac blada herbatka z > wtornego parzenia, zalosny obrzynku - Ty i kobitki :))) Zaloze sie > nie wiedzial bys co z kobitka zrobic jak by ci jakas sie rozebrala > i podstawila pod nos, nieudaczniku... > >my God rattler ty zyjesz bo juz martwilam sie o Ciebie? zostaw tego wyplosza meskiego,juz sam fakt jak toto obraza wulganie kobiety swiadczy kim to barachlo meskie jest. smierdzacy tchorz i gnojek,ktory pozwala sobie na swoje chore fantazje niezaspokojonego samca. wygaszam ten nick i tyle,szkoda psuc sobie oczy tego typu dziadami. co u ciebie jak przezyles sztorm? jak widze colorado znowu dostaje swoja porcje sniegu,ale u was zniszczenia byly niezle,plus te tragedie ze zblakanymi ludzmi. trzymaj sie i Do Siego roku. so long Odpowiedz Link Zgłoś
rattler Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 19:10 O mnie siem nie martw, szkody nieznaczne, pare shingles na dachu i okno w garazu, za to mam zapas drewna do kominka, starczy do emerytury :))) Drugie tyle pod sciana kabiny w lesie... Odpale trampoline, ktora znalazlem na backyard i nikt sie nie zglasza :) ------------------------------------------ my God rattler ty zyjesz bo juz martwilam sie o Ciebie? Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-ski Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 19:14 rattler napisał: > > Odpale trampoline, ktora znalazlem na backyard i nikt sie nie zglasza :) > he,he ludziom nie chce sie skakac. cos takiego mielismy w naszym backyard,ale az mi ciarki chodzily po plecach jak widzialam mlodziez robiaca te flips:) cale szczescie,ze mam juz to za soba,to nie moj fun:) trzym sie i oby pogoda nie platala juz figla,bo starczy tych dziwnych zawirowan. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 18:44 Ciekawe rattler, jak ty zdolales sobie plecy obrzygac? Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-ski pare troli 28.12.06, 20:04 i nikt na temat nie byl w stanie niczego splodzic,ale cos mi sie wydaje,ze nasza propagandowa banda oplaca tych,ktorzy za pieniadze troluja pewne nicki i kazdy temat zamieniaja w swoje prywatne szambo.nu centalo bedzie ciezej,bo nie mam ochoty karmic twoich troli za darmo. Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: pare troli 28.12.06, 20:08 Zlituj sie, mam gromadke glodnych dzieci! Odpowiedz Link Zgłoś