Dodaj do ulubionych

dlug splacony

28.12.06, 16:44
pozno bo pozno,ale nasi wyspiarze w koncu oddali nam i kanadzie dlug
pochodzacy z czasow II wojny swiatowej.teraz mozna isc i kupic cos nowego:)
www.thesun.co.uk/article/0,,2-2006600203,00.html
Obserwuj wątek
    • marouder Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmiescia 28.12.06, 16:56
      Kupcie sobie wreszcie gospodyni tego swojego amura, ktorego nazwaliscie Kolorado.

      i-love-2-ski napisała:

      > pozno bo pozno,ale nasi wyspiarze w koncu oddali nam i kanadzie dlug
      > pochodzacy z czasow II wojny swiatowej.teraz mozna isc i kupic cos nowego:)
      • absztyfikant Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 17:02
        Nihil novi Marouder. Pustema z pretensjami gwiazdy z Broadwayu do tej pory nie
        opanowala jednak stawiania spacji po przecinkach. Dobrze, ze przynajmniej
        przerzucila sie na brytyjskie tabloidy - to jest chyba jej poziom.

        P.S.
        Nie masz wrazenia, ze ona zwyczajnie nie trafila na swojego mistrza?:)
        www.michaelcaine.org/03CainePosters/1983%20Educating%20Rita/US1sheet.jpg
        • i-love-2-ski Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 17:10
          absztyfikant napisał:

          > Nihil novi Marouder. Pustema z pretensjami gwiazdy z Broadwayu do tej pory nie
          > opanowala jednak stawiania spacji po przecinkach. Dobrze, ze przynajmniej
          > przerzucila sie na brytyjskie tabloidy - to jest chyba jej poziom.
          >
          he,he bambosz widze,ze jako te polskie (sic) samce lubicie atakowac kobitki
          stadnie,nu pewnie to lepsze niz w pojedynke swe watle prezyc i jednoczesnie
          jakie to meskie,jak rowniez widze,ze chamskie okreslenia twej szefowej z nadwaga
          jednak trafily i do twego drobnomieszczanskiego,szczecinskiego domu.
          gratulacje,ale od tej chwili wchodzisz na ma liste nickow z ktorymi juz nie
          warto nawet jednego slowa wymienic bo i po co. a swoja droga ciekawe dlaczego
          taka jenteligencja komputerowa jaka wy reprezentujecie czytuje wlasnie mnie,moje
          wpisy i tak bardzo interesuje sie i tym co ja robie,jak wygladam,gdzie jezdze i
          co wisi na mej scianie. zapewniam cie chlopinko,ze na mej scianie wisi lepszy
          landszafcik niz na twej,ale jako bambosz wolno ci sie cieszyc z malych rzeczy i
          kopiowac tych wiekszych chamow,bo z wena u ciebie zawsze bylo kiepsciutko. so
          long koszer boy.
          ps.ciekawe czy was chlopcy nie stac nawet na jakis maly wypadzic do grojca,ponoc
          z waszych opowiesci jest tam zupelnie ladnie.polecam podroze,nawet te male sa
          tego warte.
          • absztyfikant Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 17:25
            Kobitki?:)

            Skadze znowu! Nie zachowujesz sie jak kobiety, z ktorymi mam na codzien do
            czynienia, wiec wcale bym sie nie zdziwil, gdybys okazala sie 60-letnim
            pedofilem w przepoconej podkoszulce, ale pamietaj, ze sa to li tylko moje czcze
            domysly i niczym niepoparte fantazje.
            • dana33 Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 17:46
              jezuuuuuuuuu, absztyfikant....... ty fantazjujesz o niej?????? :)))))
              • absztyfikant Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 17:49
                Dana, psujesz zabawe:)))))))
                • dana33 Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 19:04
                  ale skad.... :)))) dodaje to specjalnego dreszczyku jak ja fantazjuje o
                  tobie..... :))))
                  • absztyfikant Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 19:54
                    :))))))
            • i-love-2-ski Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 18:01
              absztyfikant napisał:

              > Kobitki?:)
              >
              > Skadze znowu! Nie zachowujesz sie jak kobiety, z ktorymi mam na codzien do
              > czynienia, wiec wcale bym sie nie zdziwil, gdybys okazala sie 60-letnim
              > pedofilem w przepoconej podkoszulce, ale pamietaj, ze sa to li tylko moje czcze
              > domysly i niczym niepoparte fantazje.
              >

              podaj mi twoj adres SKYPE to uslyszysz moj glos,bynajmniej nie 60 letniej
              matrony:)) nu c'mmon nie wstydz sie
              jak mowie tchorzu meski nawet nie masz odwagi samotnie napadac na kobiete,tylko
              zawsze musi ci ktos koszyk z jajami nosic. ach te koszer mucho,a co do reszty to
              pomine,bo nie warto sobie oczu niszczyc twoim nickiem smierdzacy tchorzu
              szczecinski.ja na szcescie tez nie mam do czynienia na co dzien z takimi
              mutantami meskimi,na szczescie niewiele jest takich aberracji genetycznych jak ty.
              • absztyfikant Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 18:04
                Paradoksalnie masz sporo racji.

                >na szczescie niewiele jest takich aberracji genetycznych
                • i-love-2-ski Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 18:07
                  absztyfikant napisał:

                  > Paradoksalnie masz sporo racji.
                  >
                  > >na szczescie niewiele jest takich aberracji genetycznych
                  >
                  oczywiscie tchorzu szczecinski,strach cie oblecial bo wiesz,ze poza chamstwem
                  niczego tu nie reprezentujesz. nie tylko jestem kobieta co moge latwo
                  udowodnic,chociazby rozmawiajac z twoja plugawa osoba,ale do tego twoje metody
                  kopania kobiet sa charakterystyczne dla tchorzy meskich,a te sa jak najbardziej
                  aberracja genetyczna. a teraz wynocha z tego watku,smierdziele i tchorze zawsze
                  mnie przyprawiali o mdlosci.
                  ps.po drodze zabierz te druga aberracje genetyczna do swego kosza,bedzie wam
                  razniej .
                  • absztyfikant Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 18:10
                    Strach? You've made my day darling:)))))))

                    P.S.
                    I po co te emocje? Jeszcze zawalu dostaniesz i bede Cie mial na sumieniu. Poza
                    tym zlosc pieknosci szkodzi, a ty nie masz czym szarzowac.
                    • i-love-2-ski Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 18:17
                      absztyfikant napisał:

                      > Strach? You've made my day darling:)))))))
                      >
                      >no co masz SKYPE czy nie tchorzu,jak widac boisz sie,ze jednak okaze sie,ze
                      nie jestem 60 letnim chlopem jak ty. e tam jak mowie takie mazgaje mnie
                      nudza,odczep sie od mego nicku bo nie warty jestes 5 sekund rozmowy. brzydze sie
                      chlopami,ktorzy stadnie atakuja kobiety to niezgodne z natura i jak mowie jest
                      aberracja genetyczna.
                      • absztyfikant Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 18:20
                        Oczywiscie ze mam, ale nie widze potrzeby nawiazywania komunikacji glosowej z
                        Toba. Poza tym cenie swoja prywatnosc.
                      • marouder A ciebie nie wolno nudzic, prawda... 28.12.06, 18:42
                        ..i-love-4a-ze-dwora?

                        To kupilas sobie ladszafcik z amurem plywajacym w rzece Kolorado, czy nie kupilas?

                        Czas juz chyba zdjac ze sciany w "salonie" obrazek Matki Boskiej Nowojorskiej,
                        wiszacy tamze od czasu Pieszej Pielgrzymki przez most Brooklinski.
            • rattler Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 18:20
              Na codzien, to ty masz przyrosnieta doopa do stolka przed compem,
              wpie/dalasz zimne sanwicze ze smalcem popijajac blada herbatka z
              wtornego parzenia, zalosny obrzynku - Ty i kobitki :))) Zaloze sie
              nie wiedzial bys co z kobitka zrobic jak by ci jakas sie rozebrala
              i podstawila pod nos, nieudaczniku...

              To samo dotyczy kilku innych twoich ostruganych braci w wierze , ktorzy
              tu jak ty waruja 24/7/365 ... Zalosne sieroty...

              Rzygac sie chce jak na was patrze...

              ------------------------------------------

              Kobitki?:) Skadze znowu! Nie zachowujesz sie jak kobiety, z ktorymi mam na
              codzien do czynienia,
              • absztyfikant Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 18:21
                Tylko sie umyj, bo wymiociny na kolnierzyku nie sa sexy.
              • i-love-2-ski Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 18:29
                rattler napisał:

                > Na codzien, to ty masz przyrosnieta doopa do stolka przed compem,
                > wpie/dalasz zimne sanwicze ze smalcem popijajac blada herbatka z
                > wtornego parzenia, zalosny obrzynku - Ty i kobitki :))) Zaloze sie
                > nie wiedzial bys co z kobitka zrobic jak by ci jakas sie rozebrala
                > i podstawila pod nos, nieudaczniku...
                >
                >my God rattler ty zyjesz bo juz martwilam sie o Ciebie? zostaw tego wyplosza
                meskiego,juz sam fakt jak toto obraza wulganie kobiety swiadczy kim to barachlo
                meskie jest. smierdzacy tchorz i gnojek,ktory pozwala sobie na swoje chore
                fantazje niezaspokojonego samca. wygaszam ten nick i tyle,szkoda psuc sobie oczy
                tego typu dziadami. co u ciebie jak przezyles sztorm? jak widze colorado znowu
                dostaje swoja porcje sniegu,ale u was zniszczenia byly niezle,plus te tragedie
                ze zblakanymi ludzmi. trzymaj sie i Do Siego roku. so long
                • rattler Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 19:10
                  O mnie siem nie martw, szkody nieznaczne, pare shingles na dachu i okno w
                  garazu, za to mam zapas drewna do kominka, starczy do emerytury :)))

                  Drugie tyle pod sciana kabiny w lesie...

                  Odpale trampoline, ktora znalazlem na backyard i nikt sie nie zglasza :)
                  ------------------------------------------
                  my God rattler ty zyjesz bo juz martwilam sie o Ciebie?
                  • i-love-2-ski Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 19:14
                    rattler napisał:

                    >
                    > Odpale trampoline, ktora znalazlem na backyard i nikt sie nie zglasza :)
                    >
                    he,he ludziom nie chce sie skakac. cos takiego mielismy w naszym backyard,ale az
                    mi ciarki chodzily po plecach jak widzialam mlodziez robiaca te flips:)
                    cale szczescie,ze mam juz to za soba,to nie moj fun:)
                    trzym sie i oby pogoda nie platala juz figla,bo starczy tych dziwnych zawirowan.
              • marouder Re: Znow pluralis maiestatis u krolowej przedmies 28.12.06, 18:44
                Ciekawe rattler, jak ty zdolales sobie plecy obrzygac?
    • i-love-2-ski pare troli 28.12.06, 20:04
      i nikt na temat nie byl w stanie niczego splodzic,ale cos mi sie wydaje,ze nasza
      propagandowa banda oplaca tych,ktorzy za pieniadze troluja pewne nicki i kazdy
      temat zamieniaja w swoje prywatne szambo.nu centalo bedzie ciezej,bo nie mam
      ochoty karmic twoich troli za darmo.
      • absztyfikant Re: pare troli 28.12.06, 20:08
        Zlituj sie, mam gromadke glodnych dzieci!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka