3m05
02.01.07, 18:58
Od kiedy to Holandia jest "sasiadem" Polski? Dlaczego wiec wybrano wlasnie
Holandie? Maly, zamozny kraj, z kolonialna przeszloscia i liczna populacja
imigrancka, ktory z Polska ma tak niewiele wspolnego (poza czlonkowstwem w
EU). Czyzby dlatego ze Holandia jest sekularna i "liberalna"?