polski_francuz
08.11.07, 19:38
Czyli znowu wiemy, ktory uniwerek jest dobry a ktory nie w 2007:
tinyurl.com/2lkdu3
Postawmy kilka palikow:
Najlepszy francuski: Paris XI - Orsay, 52 miejsce w rankingu;
Najlepszy polski: UJ - Krakow 323
Szkola naszego geniusza forumowego - Ecole Polytechnique, 212 miejsce w rankingu;
Najlepszy moj uniwerek - Monash University, Melbourne, 226 miejsce w rankingu
(prawie jak geniusz).
PF