Dodaj do ulubionych

Armia izraelska zburzyła dom zamachowca

13.08.03, 18:56
"Odpowiedź Izraela można uznać za umiarkowaną"
Umiarkowana? Umiarkowana?

W tym domu żyło ponad 20 krasnoludków! Co oni teraz biedni będą
robili?
Obserwuj wątek
    • Gość: len Re: Armia izraelska zburzyła dom zamachowca IP: *.pppool.de 13.08.03, 23:27
      A co sie stalo z mieszkancami tego domu?
      • Gość: dana33 Re: Armia izraelska zburzyła dom zamachowca IP: *.adsl.actcom.co.il 13.08.03, 23:36
        Gość portalu: len napisał(a):

        > A co sie stalo z mieszkancami tego domu?

        nu, to co zawsze w takich wypadkach: ostrzegli ich
        najpierw, dali wyniesc caly ruchomy dobytek, wlacznie z
        wanna, umywalka etc, a potem zburzyli stojace sciany.
        • Gość: len Re:? IP: *.pppool.de 13.08.03, 23:41
          A jezeli w domu byly kobiety i dzeci?

          Gość portalu: dana33 napisał(a):

          > Gość portalu: len napisał(a):
          >
          > > A co sie stalo z mieszkancami tego domu?
          >
          > nu, to co zawsze w takich wypadkach: ostrzegli ich
          > najpierw, dali wyniesc caly ruchomy dobytek, wlacznie z
          > wanna, umywalka etc, a potem zburzyli stojace sciany.
          • Gość: roo Kobiety i dzieci maja nogi,na ktorych moga sie ... IP: *.35.221.203.acc14-dryb-mel.comindico.com.au 14.08.03, 11:11
            poruszac i przemieszczaac.
        • Gość: piekny lolo Re: Armia izraelska zburzyła dom zamachowca IP: *.dip.t-dialin.net 13.08.03, 23:55
          Gość portalu: dana33 napisał(a):

          > Gość portalu: len napisał(a):
          >
          > > A co sie stalo z mieszkancami tego domu?
          >
          > nu, to co zawsze w takich wypadkach: ostrzegli ich
          > najpierw, dali wyniesc caly ruchomy dobytek, wlacznie z
          > wanna, umywalka etc, a potem zburzyli stojace sciany.


          to bardzo humanitarne. zydzi sa jednak ok. to prawie tak jak wloska mafia.
          • Gość: dana33 Re: Armia izraelska zburzyła dom zamachowca IP: *.adsl.actcom.co.il 14.08.03, 00:04
            Gość portalu: piekny lolo napisał(a):

            > to bardzo humanitarne. zydzi sa jednak ok. to prawie
            tak jak wloska mafia.

            nu dlaczego prawie. zupelnie. zreszta my rzadzimy rowniez
            i wloska mafia, nie wiedziales o tym?
            • koszalekopalek2 Re: Armia izraelska zburzyła dom zamachowca 14.08.03, 05:16
              Gość portalu: dana33 napisał(a):

              > Gość portalu: piekny lolo napisał(a):
              >
              > > to bardzo humanitarne. zydzi sa jednak ok. to prawie
              > tak jak wloska mafia.
              >
              > nu dlaczego prawie. zupelnie. zreszta my rzadzimy rowniez
              > i wloska mafia, nie wiedziales o tym?

              Co Ty? W krasnoludki wierzysz? :-)
          • koszalekopalek2 Re: Armia izraelska zburzyła dom zamachowca 14.08.03, 05:15
            Gość portalu: piekny lolo napisał(a):

            > Gość portalu: dana33 napisał(a):
            >
            > > Gość portalu: len napisał(a):
            > >
            > > > A co sie stalo z mieszkancami tego domu?
            > >
            > > nu, to co zawsze w takich wypadkach: ostrzegli ich
            > > najpierw, dali wyniesc caly ruchomy dobytek, wlacznie z
            > > wanna, umywalka etc, a potem zburzyli stojace sciany.
            >
            >
            > to bardzo humanitarne. zydzi sa jednak ok. to prawie tak jak
            wloska mafia.

            Gdzie tam! Cosa nostra nigdy krasnoludków nie rusza!
        • koszalekopalek2 Re: Armia izraelska zburzyła dom zamachowca 14.08.03, 05:14
          Gość portalu: dana33 napisał(a):

          > Gość portalu: len napisał(a):
          >
          > > A co sie stalo z mieszkancami tego domu?
          >
          > nu, to co zawsze w takich wypadkach: ostrzegli ich
          > najpierw, dali wyniesc caly ruchomy dobytek, wlacznie z
          > wanna, umywalka etc, a potem zburzyli stojace sciany.

          tak, tak! Chwileczkę! Arabów ostrzegli. Ale krasnoludków
          zupełnie zignorowali! Hańba!!!
    • Gość: dana33 Re: Armia izraelska zburzyła dom zamachowca IP: *.adsl.actcom.co.il 13.08.03, 23:38
      koszalekopalek2 napisał:

      > "Odpowiedź Izraela można uznać za umiarkowaną"
      > Umiarkowana? Umiarkowana?
      >
      > W tym domu żyło ponad 20 krasnoludków! Co oni teraz
      biedni będą
      > robili?

      nu, zdradze ci tajemnice: z pomoca sasiadow, przy
      strasznych krzykach w kierunku kamer dziennikarskich,
      wybuduja w ciagu tygodnia nowy dom, wsadza swoje meble,
      lodowke, wanne, umywalke itd itd z poprzedniego domu i
      beda na przyszlosc uwazac, zeby zaden z ich
      minikrasnoludkow nie zabawial sie w nieladne zabawy...:)
      • Gość: len Re: Najlepiej cala dzielnice. IP: *.pppool.de 13.08.03, 23:46
        Jasne,bo to najbarziej humanitarna armia swiata. Podobnie jak
        pacyfikowanie wsi przez komunistow na podolu czy przez niemcow w
        lubelskiem.


        Gość portalu: dana33 napisał(a):

        > koszalekopalek2 napisał:
        >
        > > "Odpowiedź Izraela można uznać za umiarkowaną"
        > > Umiarkowana? Umiarkowana?
        > >
        > > W tym domu żyło ponad 20 krasnoludków! Co oni teraz
        > biedni będą
        > > robili?
        >
        > nu, zdradze ci tajemnice: z pomoca sasiadow, przy
        > strasznych krzykach w kierunku kamer dziennikarskich,
        > wybuduja w ciagu tygodnia nowy dom, wsadza swoje meble,
        > lodowke, wanne, umywalke itd itd z poprzedniego domu i
        > beda na przyszlosc uwazac, zeby zaden z ich
        > minikrasnoludkow nie zabawial sie w nieladne zabawy...:)
        • Gość: dana33 Re: Najlepiej cala dzielnice. IP: *.adsl.actcom.co.il 13.08.03, 23:52
          Gość portalu: len napisał(a):

          > Jasne,bo to najbarziej humanitarna armia swiata.
          Podobnie jak
          > pacyfikowanie wsi przez komunistow na podolu czy przez
          niemcow w
          > lubelskiem.
          >
          wlasnie, dokladnie tak samo.
          • Gość: tom Re: Najlepiej cala dzielnice. IP: *.bc.hsia.telus.net 13.08.03, 23:58
            Powinni wysadzic cala dzielnice.Byloby to lepsze ostrzezenie.Co
            do tych wszystkich co sie tak martwia o kobiety i dzieci arabow
            to lepiej by pytali jak matki moga wychowywac dzieci aby
            mordowaly wszystkich bez wyjatkow.A gdzie zainteresowanie
            ofiarami tych bomb? Czy Zydowskie rece ,nogi ,oczy ,inne czesci
            ciala sa gorsze od arabskich? No pewnie tak dla tych sk...w co
            tak bronia arabow.
            Zycze im aby jak najszybciej mieli u siebie ich cale dzielnice!
            • Gość: dana33 Re: Najlepiej cala dzielnice. IP: *.adsl.actcom.co.il 14.08.03, 00:07
              Gość portalu: tom napisał(a):

              > Powinni wysadzic cala dzielnice.Byloby to lepsze
              ostrzezenie.Co
              > do tych wszystkich co sie tak martwia o kobiety i
              dzieci arabow
              > to lepiej by pytali jak matki moga wychowywac dzieci aby
              > mordowaly wszystkich bez wyjatkow.A gdzie zainteresowanie
              > ofiarami tych bomb? Czy Zydowskie rece ,nogi ,oczy
              ,inne czesci
              > ciala sa gorsze od arabskich? No pewnie tak dla tych
              sk...w co
              > tak bronia arabow.
              > Zycze im aby jak najszybciej mieli u siebie ich cale
              dzielnice!

              nuuu, nie badz taki zyczliwy... :)
              a w krakowie juz maja....
              • goldbaum Re: Najlepiej cala dzielnice. 14.08.03, 11:11
                Gość portalu: dana33 napisał(a):

                > nuuu, nie badz taki zyczliwy... :)
                > a w krakowie juz maja....

                Kazimierz znow w rekach Semitow!
            • koszalekopalek2 Re: Najlepiej cala dzielnice. 14.08.03, 05:23
              Gość portalu: tom napisał(a):

              > Powinni wysadzic cala dzielnice.Byloby to lepsze
              ostrzezenie.Co
              > do tych wszystkich co sie tak martwia o kobiety i dzieci
              arabow
              > to lepiej by pytali jak matki moga wychowywac dzieci aby
              > mordowaly wszystkich bez wyjatkow.A gdzie zainteresowanie
              > ofiarami tych bomb? Czy Zydowskie rece ,nogi ,oczy ,inne
              czesci
              > ciala sa gorsze od arabskich? No pewnie tak dla tych sk...w
              co
              > tak bronia arabow.
              > Zycze im aby jak najszybciej mieli u siebie ich cale
              dzielnice!

              Hola! A komu i na jakie licho potrzebne żydki parchate?
            • Gość: kd Re: Najlepiej cala dzielnice. IP: *.turbonet.com 15.08.03, 01:45
              Gość portalu: tom napisał(a):

              > Powinni wysadzic cala dzielnice.Byloby to lepsze ostrzezenie.Co
              > do tych wszystkich co sie tak martwia o kobiety i dzieci arabow
              > to lepiej by pytali jak matki moga wychowywac dzieci aby
              > mordowaly wszystkich bez wyjatkow.A gdzie zainteresowanie
              > ofiarami tych bomb? Czy Zydowskie rece ,nogi ,oczy ,inne czesci
              > ciala sa gorsze od arabskich? No pewnie tak dla tych sk...w co
              > tak bronia arabow.
              > Zycze im aby jak najszybciej mieli u siebie ich cale dzielnice!

              To jest niestety szkoła BBC. Interesujący link:

              www.bbcwatch.com/
        • koszalekopalek2 Re: Najlepiej cala dzielnice. 14.08.03, 05:21
          Gość portalu: len napisał(a):

          > Jasne,bo to najbarziej humanitarna armia swiata. Podobnie jak
          > pacyfikowanie wsi przez komunistow na podolu czy przez
          niemcow w
          > lubelskiem.
          >
          >
          > Gość portalu: dana33 napisał(a):
          >
          > > koszalekopalek2 napisał:
          > >
          > > > "Odpowiedź Izraela można uznać za umiarkowaną"
          > > > Umiarkowana? Umiarkowana?
          > > >
          > > > W tym domu żyło ponad 20 krasnoludków! Co oni teraz
          > > biedni będą
          > > > robili?
          > >
          > > nu, zdradze ci tajemnice: z pomoca sasiadow, przy
          > > strasznych krzykach w kierunku kamer dziennikarskich,
          > > wybuduja w ciagu tygodnia nowy dom, wsadza swoje meble,
          > > lodowke, wanne, umywalke itd itd z poprzedniego domu i
          > > beda na przyszlosc uwazac, zeby zaden z ich
          > > minikrasnoludkow nie zabawial sie w nieladne zabawy...:)

          Nie! polski oddział cywili w Jedwabnym był bardziej
          humanitarny. No i jeszcze ten w Kielcach w 1946 roku...
      • koszalekopalek2 Re: Armia izraelska zburzyła dom zamachowca 14.08.03, 05:19
        Gość portalu: dana33 napisał(a):

        > koszalekopalek2 napisał:
        >
        > > "Odpowiedź Izraela można uznać za umiarkowaną"
        > > Umiarkowana? Umiarkowana?
        > >
        > > W tym domu żyło ponad 20 krasnoludków! Co oni teraz
        > biedni będą
        > > robili?
        >
        > nu, zdradze ci tajemnice: z pomoca sasiadow, przy
        > strasznych krzykach w kierunku kamer dziennikarskich,
        > wybuduja w ciagu tygodnia nowy dom, wsadza swoje meble,
        > lodowke, wanne, umywalke itd itd z poprzedniego domu i
        > beda na przyszlosc uwazac, zeby zaden z ich
        > minikrasnoludkow nie zabawial sie w nieladne zabawy...:)

        Ty sobie kpisz. Ale to jest sprawa poważna! Będę Cię trzymał
        za słowo. Następnym razem jak zburzą dom jakegoś pokój
        lubiącego terrorysty arabskiego, natychmiast sprawdzę czy
        zaopiekowałaś się krasnoludkami
      • goldbaum Re: Armia izraelska zburzyła dom zamachowca 14.08.03, 11:09
        Gość portalu: dana33 napisał(a):

        > nu, zdradze ci tajemnice: z pomoca sasiadow, przy
        > strasznych krzykach w kierunku kamer dziennikarskich,
        > wybuduja w ciagu tygodnia nowy dom, wsadza swoje meble,
        > lodowke, wanne, umywalke itd itd

        Nu, bo wy goje nie wiecie, ze nigdzie tak tanio i szybko domow wybudowac nie
        mozna jak w Palestynie. Palestynczycy to bogacze i nowy dom to dla nich tak jak
        splunac na sufit. Wy goje musicie kredyty za domy splacac latami a Araby buch i
        po tygodniu nowy domek maja....

        Ale nie wiecie, ze ledwo zaczynaja budowac ten dom, to juz pojawia sie nasze
        dzielne IFD i ten domek znow burzy. Bo ta ziemia jest nasza.

        Nawet Niemcy byli za gupi na to i tego z wami polaczkami nie robili.
    • Gość: anna Re METODY KGB, GESTAPO I SS dobra szkola IP: *.cable.mindspring.com 14.08.03, 04:11
      • koszalekopalek2 Powtarzasz te same bzdury do znudzenia! 14.08.03, 05:24
        • Gość: anna PRAWDA KOLE W OCZY KOSZALKU IP: *.cable.mindspring.com 14.08.03, 21:15
          • Gość: kd Re: PRAWDA KOLE W OCZY KOSZALKU/do anny IP: *.turbonet.com 15.08.03, 01:54
            Tylko głupota bliźnich oślepia i odbiera smak życia; prawda daje poczucie
            spokoju.
            • werw Re: PRAWDA KOLE W OCZY KOSZALKU/do anny 15.08.03, 02:23
              Takiś pewny zawsze prawdy?
    • fredzio54 Re: Armia izraelska zburzyła dom zamachowca 14.08.03, 05:54
      Tylko jeden Dom ? caly west bank czeba zburzic !
      • koszalekopalek2 Re: Armia izraelska zburzyła dom zamachowca 14.08.03, 06:46
        fredzio54 napisał:

        > Tylko jeden Dom ? caly west bank czeba zburzic !

        Niczego nie trzeba burzyc!
        Araby chca pokoju!!
        Trzeba tych zamachowcow kochac i przytulac!!!

        Szalom Achszaw!!!!

        :-P
        • sierotka_marysia2 Re: Armia izraelska zburzyła dom zamachowca 14.08.03, 06:50
          koszalekopalek2 napisał:

          > fredzio54 napisał:
          >
          > > Tylko jeden Dom ? caly west bank czeba zburzic !
          >
          > Niczego nie trzeba burzyc!
          > Araby chca pokoju!!
          > Trzeba tych zamachowcow kochac i przytulac!!!
          >
          > Szalom Achszaw!!!!
          >
          > :-P

          Koszalku, starczy juz chyba, nie?
        • fredzio54 Re: Armia izraelska zburzyła dom zamachowca 14.08.03, 07:03
          koszalekopalek2 napisał:

          > fredzio54 napisał:
          >
          > > Tylko jeden Dom ? caly west bank czeba zburzic !
          >
          > Niczego nie trzeba burzyc!
          > Araby chca pokoju!!
          > Trzeba tych zamachowcow kochac i przytulac!!!
          >
          > Szalom Achszaw!!!!
          >
          Pzdr cie kolego z "pissnow" kochaj arabow jak twojego bliskiego do nastepnego
          zamachu
          > :-P
          • Gość: dana33 Re: Armia izraelska zburzyła dom zamachowca IP: *.bb.netvision.net.il 14.08.03, 08:33
            fredzio54 napisał:

            > Pzdr cie kolego z "pissnow" kochaj arabow jak twojego bliskiego do nastepnego
            > zamachu
            > > :-P

            fredziu, kochanie, nie zauwazyles, ze koszalek pelen ironii? bo go tak
            krasnoludki nauczyly... .....הוא שלנו
            • fredzio54 Re: Armia izraelska zburzyła dom zamachowca 14.08.03, 09:00
              Gość portalu: dana33 napisał(a):

              > fredzio54 napisał:
              >
              > > Pzdr cie kolego z "pissnow" kochaj arabow jak twojego bliskiego do nastepn
              > ego
              > > zamachu
              > > > :-P
              >
              > fredziu, kochanie, nie zauwazyles, ze koszalek pelen ironii? bo go tak
              > krasnoludki nauczyly... .....הוא שלנו
              > ;
              Dzieki ja tez jestem pelno ironi specjalnie z naszymy lewicami z pissnow
              • Gość: dana33 Re: Armia izraelska zburzyła dom zamachowca IP: *.bb.netvision.net.il 14.08.03, 09:06
                fredzio54 napisał:

                > Dzieki ja tez jestem pelno ironi specjalnie z naszymy lewicami z pissnow

                nu, gdzie podzial sie twoj humor? to tez bylo ironiczne.....
    • wielki_czarownik Izrael stosuje gestapowskie metody! 14.08.03, 10:39
      Odpowiedzialność zbiorowa to była ulubiona technika Gestapo. Tak
      samo jak karanie rodziny.
      • fredzio54 Re: Izrael stosuje gestapowskie metody! 14.08.03, 10:41
        wielki_czarownik napisał:

        > Odpowiedzialność zbiorowa to była ulubiona technika Gestapo. Tak
        > samo jak karanie rodziny.
        W Gestapo pracowli wielu polakow co zydow przesladowali
        dzisaj dostaja emireture z NRF
        • Gość: Tytus Re: Izrael stosuje gestapowskie metody! IP: *.ipt.aol.com 14.08.03, 11:02
          Nie pisz takich knotow.

          Na temat: Szaron jest wiernym nasladowca metod hitlerowskich.
          Odpowiedzialnosc zbiorowa - to cos w co on wierzy. Budowanie
          ogrodzenia wkolo calego zachodniego brzegu Jordanu, to budowa
          wielkiego obozu koncentracyjnego. Ciekaw jestem, ktora
          amerykanska firma bedzie tam budowac krematoria. (Beda koniczne
          ze wzgledow "sanitarnych".)

          fredzio54 napisał:

          > wielki_czarownik napisał:
          >
          > > Odpowiedzialność zbiorowa to była ulubiona technika Gestapo.
          Tak
          > > samo jak karanie rodziny.
          > W Gestapo pracowli wielu polakow co zydow przesladowali
          > dzisaj dostaja emireture z NRF
          • fredzio54 Re: Izrael stosuje gestapowskie metody! 14.08.03, 11:40
            Gość portalu: Tytus napisał(a):

            > Nie pisz takich knotow.
            >
            > Na temat: Szaron jest wiernym nasladowca metod hitlerowskich.
            > Odpowiedzialnosc zbiorowa - to cos w co on wierzy. Budowanie
            > ogrodzenia wkolo calego zachodniego brzegu Jordanu, to budowa
            > wielkiego obozu koncentracyjnego. Ciekaw jestem, ktora
            > amerykanska firma bedzie tam budowac krematoria. (Beda koniczne
            > ze wzgledow "sanitarnych".)
            >
            > fredzio54 napisał:
            >
            > > wielki_czarownik napisał:
            > >
            > > > Odpowiedzialność zbiorowa to była ulubiona technika Gestapo.
            > Tak
            > > > samo jak karanie rodziny.
            > > W Gestapo pracowli wielu polakow co zydow przesladowali
            > > dzisaj dostaja emireture z NRF
            wezniemy gastarbeiter z polski oni juz wiedza jak sie pali ludzi w auschwitz
            pracowali dla niemcow dostawali sznapsa i szpeka
            • Gość: Tytus Re: Izrael stosuje gestapowskie metody! IP: *.ipt.aol.com 14.08.03, 11:53
              U was zyja tacy sami wspolziomkowie - na rozruch wystarczy,
              reszte was przeszkola i nikogo nie bedzie trzeba do pracy
              sprowadzac.

              fredzio54 napisał:

              > Gość portalu: Tytus napisał(a):
              >
              > > Nie pisz takich knotow.
              > >
              > > Na temat: Szaron jest wiernym nasladowca metod
              hitlerowskich.
              > > Odpowiedzialnosc zbiorowa - to cos w co on wierzy. Budowanie
              > > ogrodzenia wkolo calego zachodniego brzegu Jordanu, to
              budowa
              > > wielkiego obozu koncentracyjnego. Ciekaw jestem, ktora
              > > amerykanska firma bedzie tam budowac krematoria. (Beda
              koniczne
              > > ze wzgledow "sanitarnych".)
              > >
              > > fredzio54 napisał:
              > >
              > > > wielki_czarownik napisał:
              > > >
              > > > > Odpowiedzialność zbiorowa to była ulubiona technika
              Gestapo.
              > > Tak
              > > > > samo jak karanie rodziny.
              > > > W Gestapo pracowli wielu polakow co zydow przesladowali
              > > > dzisaj dostaja emireture z NRF
              > wezniemy gastarbeiter z polski oni juz wiedza jak sie pali
              ludzi w auschwitz
              > pracowali dla niemcow dostawali sznapsa i szpeka
          • Gość: Andrzej Lozowski Re: Izrael stosuje gestapowskie metody! IP: *.perrycorp.com 14.08.03, 14:55
            Gość portalu: Tytus napisał(a):

            > Nie pisz takich knotow.
            >
            > Na temat: Szaron jest wiernym nasladowca metod hitlerowskich.
            > Odpowiedzialnosc zbiorowa - to cos w co on wierzy. Budowanie
            > ogrodzenia wkolo calego zachodniego brzegu Jordanu, to budowa
            > wielkiego obozu koncentracyjnego.

            =======================================
            Nikt nie buduje ogrodzenia wkolo calego zachodniego brzegu Jordanu.
            Mur (plot , jak wolisz) jest budowany wzdluz mniej wiecej granicy pomiedzy
            Jordania a Izraelem zprzed 1967 roku. Celem tego muru jest uniemozliwienie
            Arabom zamieszkujacym na zachodnim brzegu Jordanu swobodne odwiedzanie (od
            czasu do czasu z dynamitem) zydkow parchatych takze zamieszkujacych na
            zachodnim brzegu Jordanu. Jest to oczywiscie czystym rasizmem i apartajdem.
            Pytanie tylko nasuwa sie samo po sobie: Dlaczego Ci Arabowie nie szukaja pracy
            w Jordanii - gdzie przeciez 70% ludnosci to tzw. Palestynczycy. I zadnego
            plotu nie ma ktory by ich oddzielal od rodakow w Jordanii. Dlaczego z takim
            zawzieciem pchaja sie do zydkow parchatych ktorzy ich caly czas przesladuja? Co
            jest?

            >Ciekaw jestem, ktora
            > amerykanska firma bedzie tam budowac krematoria. (Beda koniczne
            > ze wzgledow "sanitarnych".)
            >
            =====================================
            This, asshole, is slander pure and simple. The most fascist and racist Jews
            (e.g. Rabbi Meir Kahane (not in my book, but you wouldn't care)) never called
            for killing of Arabs. All they ever want is to get them, Arabs, out of the
            Jewish State -to Jordan, Syria, or Saudi Arabia - which is where they belong.
            Poles who cooperated in annihilation of 3 million Jews holding Polish
            citizenship should keep their mouth shut about such things. your collective
            guilt is still upon you. Jews also remember Jedwabne 1941, Lublin 1944, Kielce
            1946 where with their own hands Polish mfrs like yourself mass murdered Jews!
            • Gość: kd Re: Izrael stosuje gestapowskie metody! IP: *.turbonet.com 15.08.03, 02:02
              Gość portalu: Andrzej Lozowski napisał(a):

              > Gość portalu: Tytus napisał(a):
              >
              > > Nie pisz takich knotow.
              > >
              > > Na temat: Szaron jest wiernym nasladowca metod hitlerowskich.
              > > Odpowiedzialnosc zbiorowa - to cos w co on wierzy. Budowanie
              > > ogrodzenia wkolo calego zachodniego brzegu Jordanu, to budowa
              > > wielkiego obozu koncentracyjnego.
              >
              > =======================================

              > Nikt nie buduje ogrodzenia wkolo calego zachodniego brzegu Jordanu.
              > Mur (plot , jak wolisz) jest budowany wzdluz mniej wiecej granicy pomiedzy
              > Jordania a Izraelem zprzed 1967 roku. Celem tego muru jest uniemozliwienie
              > Arabom zamieszkujacym na zachodnim brzegu Jordanu swobodne odwiedzanie (od
              > czasu do czasu z dynamitem) zydkow parchatych takze zamieszkujacych na
              > zachodnim brzegu Jordanu. Jest to oczywiscie czystym rasizmem i apartajdem.
              > Pytanie tylko nasuwa sie samo po sobie: Dlaczego Ci Arabowie nie szukaja
              pracy
              >
              > w Jordanii - gdzie przeciez 70% ludnosci to tzw. Palestynczycy. I zadnego
              > plotu nie ma ktory by ich oddzielal od rodakow w Jordanii. Dlaczego z takim
              > zawzieciem pchaja sie do zydkow parchatych ktorzy ich caly czas przesladuja?
              Co
              >
              > jest?
              >
              > >Ciekaw jestem, ktora
              > > amerykanska firma bedzie tam budowac krematoria. (Beda koniczne
              > > ze wzgledow "sanitarnych".)
              > >
              > =====================================
              > This, asshole, is slander pure and simple. The most fascist and racist Jews
              > (e.g. Rabbi Meir Kahane (not in my book, but you wouldn't care)) never
              called
              > for killing of Arabs. All they ever want is to get them, Arabs, out of the
              > Jewish State -to Jordan, Syria, or Saudi Arabia - which is where they belong.
              > Poles who cooperated in annihilation of 3 million Jews holding Polish
              > citizenship should keep their mouth shut about such things. your collective
              > guilt is still upon you. Jews also remember Jedwabne 1941, Lublin 1944,
              Kielce
              >
              > 1946 where with their own hands Polish mfrs like yourself mass murdered
              Jews!

              Andrzeju, rzucasz perły przed wieprze.
              • Gość: Ojejku Re: Izrael stosuje gestapowskie metody! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.03, 19:24
                Faktycznie, szkoda tych perel. Inni mieliby z nich jakas korzysc.Nie rob wiec
                Andrzeju tego wiecej, bo proby oswiecania niereformowalnych nieukow to orka na
                ugorze.
                Pozdrawiam
              • kanadoll Re: Izrael stosuje gestapowskie metody! 15.08.03, 21:07
                Gość portalu: kd napisał(a):

                > Andrzeju, rzucasz perły przed wieprze.

                Wiem, wiem ...
                czasami ja tez nie moge sie powstrzymac :-)
              • mirmill Re: Izrael stosuje gestapowskie metody! 15.08.03, 21:10
                Gość portalu: kd napisał(a):


                > Andrzeju, rzucasz perły przed wieprze.

                racja!!

                ja tez :-)
              • Gość: Andrzej Lozowski Re: Izrael stosuje gestapowskie metody! IP: *.dyn.optonline.net 15.08.03, 21:11
                Gość portalu: kd napisał(a):

                >
                > Andrzeju, rzucasz perły przed wieprze.


                A czy kazda swinia jest wieprzem?
                • Gość: kd Re: Izrael stosuje gestapowskie metody! IP: *.turbonet.com 15.08.03, 21:26
                  Gość portalu: Andrzej Lozowski napisał(a):

                  > Gość portalu: kd napisał(a):
                  >
                  > >
                  > > Andrzeju, rzucasz perły przed wieprze.
                  >
                  >
                  > A czy kazda swinia jest wieprzem?

                  W przypadku dwunożnych jak najbardziej; czworonogi bez zmian :-)
                  • Gość: Andrzej Lozowski Re: Izrael stosuje gestapowskie metody! IP: *.dyn.optonline.net 16.08.03, 00:53
                    Gość portalu: kd napisał(a):

                    > Gość portalu: Andrzej Lozowski napisał(a):
                    >
                    > > Gość portalu: kd napisał(a):
                    > >
                    > > >
                    > > > Andrzeju, rzucasz perły przed wieprze.
                    > >
                    > >
                    > > A czy kazda swinia jest wieprzem?
                    >
                    > W przypadku dwunożnych jak najbardziej; czworonogi bez zmian :-)

                    no tak, teraz widze ze masz racje! :-)
      • Gość: Oozie Re: Izrael stosuje gestapowskie metody! IP: *.*.*.* 14.08.03, 10:55
        wielki_czarownik napisał:

        > Odpowiedzialność zbiorowa to była ulubiona technika Gestapo. Tak
        > samo jak karanie rodziny.


        Jak by ci tu delikatnie powiedzieć - pierdzielisz.
        • Gość: Tytus Re: Izrael stosuje gestapowskie metody! IP: *.ipt.aol.com 14.08.03, 11:15
          Oozie moze to do ciebie nie dociera. Ale taka jest prawda.

          (Fakt, ze skala jednak mniejsza, ale nie stanowi to moralnej
          obrony.)
          Gość portalu: Oozie napisał(a):

          > wielki_czarownik napisał:
          >
          > > Odpowiedzialność zbiorowa to była ulubiona technika Gestapo.
          Tak
          > > samo jak karanie rodziny.
          >
          >
          > Jak by ci tu delikatnie powiedzieć - pierdzielisz.
        • wielki_czarownik Do ooziego 14.08.03, 14:56
          Podczas II wojny w Polsce za ukrywanie Żyda Gestapo zgodnie z prawem mogło
          zabić (i zabijało, albo przynajmniej zsyłało do obozu) WSZYSTKICH mieszkańców
          danego budynku. W Izraelu w roku 2003 niszczy się dom i wypędza WSZYSTKICH jego
          mieszkańcow na bruk za to, że jeden z nich był terrorystą. Nie widzisz analogii?
      • Gość: dana33 Re: Izrael stosuje gestapowskie metody! IP: *.bb.netvision.net.il 14.08.03, 11:04
        wielki_czarownik napisał:

        > Odpowiedzialność zbiorowa to była ulubiona technika Gestapo. Tak
        > samo jak karanie rodziny.

        nu, masz racje. naprawde brzydko sie zachowujemy. powinnismy sie dawac zabijac,
        bez slowa, a kazdej rodzinie takiego bohatera dawac jeszcze nagrode. za pomoc w
        wykonaniu planu. a jak jeszcze tata i mama oglosza ze sa dumni z latorosli i
        maja jeszcze paru synow i corek do dyspozycji, to powinni dostac dodatkowo
        zapomoge, jako osierociali rodzice.
        • Gość: Tytus Re: Izrael stosuje gestapowskie metody! IP: *.ipt.aol.com 14.08.03, 11:20
          Wlasnie izraelskie gestapowskie metody doprowadzily do tego, ze
          teraz srasz w gacie zebys w powietrze nie wylecial. Jak
          zrobiliscie (i nadal robicie) kilka milionow Palestynczykow
          desperatami, dla ktorych wybawieniem jest smierc, to sie nie
          dziw, ze w ostatnia droge chca zabrac twoich wspolziomkow.

          Obudzcie sie z tego morderczego zacietrzewienia, bo bedzie tylko
          gorzej (np. ktos jakies dziadostwo nuklearne czy chemiczne wam
          wysadzi). Obudzcie sie!

          Gość portalu: dana33 napisał(a):

          > wielki_czarownik napisał:
          >
          > > Odpowiedzialność zbiorowa to była ulubiona technika Gestapo.
          Tak
          > > samo jak karanie rodziny.
          >
          > nu, masz racje. naprawde brzydko sie zachowujemy. powinnismy
          sie dawac zabijac,
          >
          > bez slowa, a kazdej rodzinie takiego bohatera dawac jeszcze
          nagrode. za pomoc w
          >
          > wykonaniu planu. a jak jeszcze tata i mama oglosza ze sa dumni
          z latorosli i
          > maja jeszcze paru synow i corek do dyspozycji, to powinni
          dostac dodatkowo
          > zapomoge, jako osierociali rodzice.
          • Gość: dana33 Re: Izrael stosuje gestapowskie metody! IP: *.bb.netvision.net.il 14.08.03, 11:31
            Gość portalu: Tytus napisał(a):

            > Wlasnie izraelskie gestapowskie metody doprowadzily do tego, ze
            > teraz srasz w gacie zebys w powietrze nie wylecial. Jak
            > zrobiliscie (i nadal robicie) kilka milionow Palestynczykow
            > desperatami, dla ktorych wybawieniem jest smierc, to sie nie
            > dziw, ze w ostatnia droge chca zabrac twoich wspolziomkow.
            >
            > Obudzcie sie z tego morderczego zacietrzewienia, bo bedzie tylko
            > gorzej (np. ktos jakies dziadostwo nuklearne czy chemiczne wam
            > wysadzi). Obudzcie sie!
            >
            nu, my nie spimy, i w przeciwienstwie do ciebie mamy otwarte oczy. mozliwe ze w
            gacie ty srasz, my nie. a dziadostwo nuklearne to tymczasem my mamy, oni
            jeszcze nie. i mozesz byc pewien, ze zatroszczymy sie o to, zeby nie mieli.
            chyba nie zpomniales osiraka, co?
            • Gość: Tytus Re: Izrael stosuje gestapowskie metody! IP: *.ipt.aol.com 14.08.03, 11:37
              O sraniu pisalem w przenosni - jak nie zlapales to nie
              zadroszcze ci inteligencji.

              Natomiast czy maja nuklerane i chemiczne dziadostwo? Jak sie
              dowiecie to moze byc juz zbyt pozno. To nie jest czarodziejstwo -
              dla waszych wrogow, was bracia Rosjanie to przywioza. (Bo od
              nich mozna wszystkie takie zabawki kupic.)

              Z jednej strony wspolczuje wam, macie tam taki los. Z drugiej:
              sami pracujecie nad tym, aby byl gorszy.

              Gość portalu: dana33 napisał(a):

              > Gość portalu: Tytus napisał(a):
              >
              > > Wlasnie izraelskie gestapowskie metody doprowadzily do tego,
              ze
              > > teraz srasz w gacie zebys w powietrze nie wylecial. Jak
              > > zrobiliscie (i nadal robicie) kilka milionow Palestynczykow
              > > desperatami, dla ktorych wybawieniem jest smierc, to sie nie
              > > dziw, ze w ostatnia droge chca zabrac twoich wspolziomkow.
              > >
              > > Obudzcie sie z tego morderczego zacietrzewienia, bo bedzie
              tylko
              > > gorzej (np. ktos jakies dziadostwo nuklearne czy chemiczne
              wam
              > > wysadzi). Obudzcie sie!
              > >
              > nu, my nie spimy, i w przeciwienstwie do ciebie mamy otwarte
              oczy. mozliwe ze w
              >
              > gacie ty srasz, my nie. a dziadostwo nuklearne to tymczasem my
              mamy, oni
              > jeszcze nie. i mozesz byc pewien, ze zatroszczymy sie o to,
              zeby nie mieli.
              > chyba nie zpomniales osiraka, co?
          • Gość: Andrzej Lozowski Re: Izrael stosuje gestapowskie metody! IP: *.perrycorp.com 14.08.03, 15:46
            Gość portalu: Tytus napisał(a):

            > Jak zrobiliscie (i nadal robicie) kilka milionow Palestynczykow
            > desperatami, dla ktorych wybawieniem jest smierc, to sie nie
            > dziw, ze w ostatnia droge chca zabrac twoich wspolziomkow.
            >
            > Obudzcie sie z tego morderczego zacietrzewienia, bo bedzie tylko
            > gorzej (np. ktos jakies dziadostwo nuklearne czy chemiczne wam
            > wysadzi). Obudzcie sie!
            >

            To ty sie obudz lobuzie!
            Panstwa arabskie stworzyly problem z uchodzcami palestynskimi. Zadne inne
            panstwo tak nie postepuje z uchodzcami jak oni.
            W 1948 roku bylo tyle samo uchodzcow zydowskich z krai arabskich co arabskich z
            Izraela. Zydzi w Izraelu zaabsorbowali zydowskich uchodzcow. Bogate kraje
            arabskie do tej pory nie daja "palestynczykom" ani ich potomkom swobodnie
            osiedlic sie pomiedzy swoimi obywatelami mowiacymi tym samym jezykiem i
            wierzaczym w tego samego boga.
            W 1945 roku miliony niemieckich uchodzcow z polskich ziem odzyskanych
            bylyzaabsorbowane przez Niemcy (ktorzy po przegranej wojnie nie byly w
            najlepszej sytuacji ekonomicznej)
            W 1991 Turcja zaabsorbowala 200 tysiecy tureckich uchodzcow z Bulgarii
            W 1995 Chorwacja wyrzucila na zbity pysk Serbow zamieszkujacych ponad 400 lat w
            Krajinie. Wszyscy Ci uchodcy byli zaabsorbowani przez Serbie, ktora klika lat
            pozniej absorbowala jeszcze tysiace uchodzcow z Kosowa.
            Takich przykladow sa setki.

            Jedyny wyjatek to arabscy uchodzcy z Izraela... no bo oni czekaja na
            zniszczenie "zionist entity" i "powrocenia" do calej Palestyny wlacznie z Tel
            Awiwem. Ciekawe tylko gdzie oni wtedy beda szukali pracy...
            • Gość: Anna Re: POLACY W GESTAPO ZYDZI W KGB IP: *.cable.mindspring.com 14.08.03, 21:08
              Zapomniales zafascynowany niemiecka sprawnosci, ze w czasie II wojny swiatowej
              zginelo 10 mln Polakow zabitych przez Niemcow i KGB. Zapomniales,ze to Polak
              zawiadomil Zydow w US o obozach zaglady, a ci nie zrobili NIC.
              Zapomniales ilu Polakow z narazeniem zycia przechowywalo Zydow.l
              II wojna swiatowa w Waszej to tylko Holocaust i zapewne jak wszystkie inne
              metody stosowane przez KGB i Gestapo tez je zastosujecie.
              Dlaczego nie napiszesz ani slowa o roli Niemiec w II wojnie swiatowej.
              Dklaczego nazywacie ich tak anonimowo Nazi - bo zaplacili>?:
              • Gość: Ojejku Re: POLACY W GESTAPO ZYDZI W KGB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.03, 19:47
                Gość portalu: Anna napisał(a):

                > Zapomniales zafascynowany niemiecka sprawnosci, ze w czasie II wojny
                swiatowej
                > zginelo 10 mln Polakow zabitych przez Niemcow i KGB. Zapomniales,ze to Polak
                > zawiadomil Zydow w US o obozach zaglady, a ci nie zrobili NIC.
                > Zapomniales ilu Polakow z narazeniem zycia przechowywalo Zydow.l
                > II wojna swiatowa w Waszej to tylko Holocaust i zapewne jak wszystkie inne
                > metody stosowane przez KGB i Gestapo tez je zastosujecie.
                > Dlaczego nie napiszesz ani slowa o roli Niemiec w II wojnie swiatowej.
                > Dklaczego nazywacie ich tak anonimowo Nazi - bo zaplacili>?:
                ======
                Anus, slonko Ty moje! Paplesz.W II wojnie swiatowej zginelo 3 mln etnicznych
                Polakow i 6 mln obywateli polskich sposrod ktorych 3 mln to polscy Zydzi. Nie
                wymachuj wiec owymi milionami zamorodwanych Polakow, bo w ten sposob
                uczestniczysz w zawlaszczaniu zydowskiego holocaustu.
                Wiele tysiecy Polakow pomagalo i ratowalo Zydow z narazeniem wlasnego i swych
                rodzin zycia. Zydzi im nigdy tego nie zapomna, co mozna zauwazyc w Yad Vashem.
                Nigdy tez jednak nie zapomna dziesiatkow tysciecy Polakow mordujacych lub
                wydajacych na smierc Zydow po uprzednim ich ograbieniu.Pamiec o Jedwabnem.
                Radzilowie, Monkach, Bielsku Podlaskim.... a w koncu "akcjach wagonowych" NSZ i
                Kielcach nigdy w zydowkiej pamieci nie zaginie.
                O roli hitlerowskich Niemiec w zagladzie Zydow wiadomo juz prawie wszystko.
                Napisano o tym tony prac. Zbrodniarze zostali ukarani badz sa nadal scigani.
                Narod niemiecki pokajal sie za swoje zbrodnie m.in. na Zydach, czego nie
                zrobili do dzisiaj Francuzi, Autriacy, Chorwaci, muzulmanie z Bosni i Palestyny
                i Polacy.Teraz, mam nadzieje, rozumiesz dlaczego obecnie w kontekscie
                holocaustu mowi sie wiecej m.in. o Polakach a mniej o Niemcach? Jesli nie
                rozumiesz, to musisz sie przyzwyczaic do pewnej, niezbyt milej mysli: juz nic w
                swoim zyciu nie zrozumiesz.
                Ponadto nic, kompletnie nic nie zrozumialas z wypowiedzi forumowicza, ktorego
                post komentujesz.
              • Gość: Andrzej Lozowski Re: POLACY W GESTAPO ZYDZI W KGB IP: *.dyn.optonline.net 15.08.03, 21:23
                Gość portalu: Anna napisał(a):

                > Zapomniales zafascynowany niemiecka sprawnosci, ze w czasie II wojny
                swiatowej
                > zginelo 10 mln Polakow zabitych przez Niemcow i KGB.

                Nawet jezeli wlaczysz 3 milliony Polakow pochodzenia zydowskiego - to tez
                przesadzasz. Nikt nie przeczy ze wielu Polakow bylo zamordowanych podczas
                drugiej wojny swiatowej. Nikt nie przeczy ze bylo i jest duzo szlachetnych
                Polakow. (No moze sam przesadzam z tym "duzo") Ty,kurwo, jednak nie jestes
                jednym z nich!

                >Zapomniales,ze to Polak zawiadomil Zydow w US o obozach zaglady, a ci nie
                zrobili NIC.

                Duzo zrobili. Wiecej probowali. Skad ty kurwo nieoczytana mozesz cos o tym
                wiedziec? Na kazdym kroku chrzescianie, z Rooseveltem na czele, odmawiali im
                pomocy. A ze byli Zydzi ktorzy mogli zrobic wiecej - to fakt (np Ben Gurion).
                No to co z tego. Czy to usprawiedliwia miliony chrzescian w Europie ktorzy
                palca nie podniesli? Czy to usprawiedliwia zachowanie kosciola katolickiego?
                Czy Kardynal Glemp jest Polakiem?
                Czy niedzwiedz sra w lesie?
                Czy Koszalek Opalek jest krasnoludkiem?



                > Zapomniales ilu Polakow z narazeniem zycia przechowywalo Zydow.
                Niestety znacznie wiecej Polakow ich mordowalo wlasnorecznie, wydawalo
                Niemcom, przyklaskiwalo, tanczylo na grobach, wznosilo krzyze w Oswiecimiu
                robilo z siebie durni na stronach gazety powszechnej (yours truly excluced,
                being that he is not a Pole :-P )


                > II wojna swiatowa w Waszej to tylko Holocaust i zapewne jak wszystkie
                inne
                > metody stosowane przez KGB i Gestapo tez je zastosujecie.
                Masz napewno na mysli "stosujecie"
                Ale ani nie stosujemy ani nie zastosujemy.


                > Dlaczego nie napiszesz ani slowa o roli Niemiec w II wojnie swiatowej.
                piszemy, piszemy - na internetowych stronach niemieckich...
                Sprechen du Deutsch?
          • Gość: Ojejku Re: Izrael stosuje gestapowskie metody! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.03, 19:27
            Przez chwile mialem zamiar wytlumaczyc ci kilka spraw. Zrezygnowalem jednak
            pomny uwagi, iz nie rzuca sie perel przed wieprze.
    • Gość: roo Pojda do lasu,a jak lasow nie maja, to musza je sobie IP: *.35.221.203.acc14-dryb-mel.comindico.com.au 14.08.03, 11:03
      gdzies zasiac.Najlepszym miejscem do zasiania lasow jest
      pustynia.
    • goldbaum Niemcy tak nie robili bo gupie byli 14.08.03, 11:10
      Gość portalu: dana33 napisał(a):

      > nu, zdradze ci tajemnice: z pomoca sasiadow, przy
      > strasznych krzykach w kierunku kamer dziennikarskich,
      > wybuduja w ciagu tygodnia nowy dom, wsadza swoje meble,
      > lodowke, wanne, umywalke itd itd

      Nu, bo wy goje nie wiecie, ze nigdzie tak tanio i szybko domow wybudowac nie
      mozna jak w Palestynie. Palestynczycy to bogacze i nowy dom to dla nich tak jak
      splunac na sufit. Wy goje musicie kredyty za domy splacac latami a Araby buch i
      po tygodniu nowy domek maja....

      Ale nie wiecie, ze ledwo zaczynaja budowac ten dom, to juz pojawia sie nasze
      dzielne IFD i ten domek znow burzy. Bo ta ziemia jest nasza.

      Nawet Niemcy byli za gupi na to i tego z wami polaczkami nie robili.




      • Gość: dana33 Re: Niemcy tak nie robili bo gupie byli IP: *.bb.netvision.net.il 14.08.03, 11:25
        nu, scheissbaum, brakuje ci fantazji ze dwa razy powtarzasz to samo?
        • goldbaum Re: Niemcy tak nie robili bo gupie byli 14.08.03, 11:29
          Gość portalu: dana33 napisał(a):

          > nu, scheissbaum, brakuje ci fantazji ze dwa razy powtarzasz to samo?

          nu, szajsdana mnie cieszy, ze tak uwaznie czytasz co pisze.
          A o zaslugach i talentach naszego narodu i wodza pisac trzeba i powtarzac!
        • Gość: Tytus Re: Niemcy tak nie robili bo gupie byli IP: *.ipt.aol.com 14.08.03, 11:29
          Lepiej dwa razy powtarzac to samo madrze, zeby trafic do
          idiotow, niz stale pisac co raz to inne kretynizmy! Nie!

          Gość portalu: dana33 napisał(a):

          > nu, scheissbaum, brakuje ci fantazji ze dwa razy powtarzasz to
          samo?
          • Gość: dana33 Re: Niemcy tak nie robili bo gupie byli IP: *.bb.netvision.net.il 14.08.03, 11:42
            Gość portalu: Tytus napisał(a):

            > Lepiej dwa razy powtarzac to samo madrze, zeby trafic do
            > idiotow, niz stale pisac co raz to inne kretynizmy! Nie!

            nu, ale sie fajnie denerwujecie....
            • Gość: Tytus Re: Niemcy tak nie robili bo gupie byli IP: *.ipt.aol.com 14.08.03, 11:45
              Nikt sie z tej strony nie denerwuje. Nam bomba za rogiem raczej
              dzisiaj nie wyleci.

              PS. Ja ci dobrze tylko zycze!

              Gość portalu: dana33 napisał(a):

              > Gość portalu: Tytus napisał(a):
              >
              > > Lepiej dwa razy powtarzac to samo madrze, zeby trafic do
              > > idiotow, niz stale pisac co raz to inne kretynizmy! Nie!
              >
              > nu, ale sie fajnie denerwujecie....
              • Gość: dana33 Re: Niemcy tak nie robili bo gupie byli IP: *.bb.netvision.net.il 14.08.03, 12:29
                Gość portalu: Tytus napisał(a):

                > Nikt sie z tej strony nie denerwuje. Nam bomba za rogiem raczej
                > dzisiaj nie wyleci.
                >
                > PS. Ja ci dobrze tylko zycze!
                >
                nu, dzisiaj to chyba jeszcze nie.....
                ja ci tez zycze dobrze, dlatego ci mowie, uwazaj co oni robia i tez miej
                otwarte oczy...
            • goldbaum Re: Niemcy tak nie robili bo gupie byli 14.08.03, 11:54
              Gość portalu: dana33 napisał(a):

              > nu, ale sie fajnie denerwujecie....

              Nu, dana szlag nas trafia prawie tak samo jak ciebie :-)
          • fredzio54 Re: Niemcy tak nie robili bo gupie byli 14.08.03, 11:46
            Gość portalu: Tytus napisał(a):

            > Lepiej dwa razy powtarzac to samo madrze, zeby trafic do
            > idiotow, niz stale pisac co raz to inne kretynizmy! Nie!
            >
            > Gość portalu: dana33 napisał(a):
            >
            > > nu, scheissbaum, brakuje ci fantazji ze dwa razy powtarzasz to
            > samo?
            Scheissbaum i tytusbaum koalicja poloarabska
            oj biedna moja polska zacofana ojczyzna w rekach mafi i leniuchow !
            • Gość: Tytus Re: Niemcy tak nie robili bo gupie byli IP: *.ipt.aol.com 14.08.03, 11:49
              Ja jestem bardzo proizraelski! (Z wielu powodow.) Natomiast tam
              dorwala sie banda psychopatow do wladzy. Dodatkowo zaczeli
              osiedlac u siebie Ruskich (to glownie nie Zydzi - w Rosji, kazdy
              moze kupic takie papiery).

              A gdzie wpuscisz Ruskich - oni potrafia rozpieprzyc wszystko.

              Boje sie, ze ta kombinacja moze byc koncem Izraela.


              fredzio54 napisał:

              > Gość portalu: Tytus napisał(a):
              >
              > > Lepiej dwa razy powtarzac to samo madrze, zeby trafic do
              > > idiotow, niz stale pisac co raz to inne kretynizmy! Nie!
              > >
              > > Gość portalu: dana33 napisał(a):
              > >
              > > > nu, scheissbaum, brakuje ci fantazji ze dwa razy
              powtarzasz to
              > > samo?
              > Scheissbaum i tytusbaum koalicja poloarabska
              > oj biedna moja polska zacofana ojczyzna w rekach mafi i
              leniuchow !
              • goldbaum Re: Niemcy tak nie robili bo gupie byli 14.08.03, 11:56
                Gość portalu: Tytus napisał(a):

                > Ja jestem bardzo proizraelski! (Z wielu powodow.) Natomiast tam
                > dorwala sie banda psychopatow do wladzy. Dodatkowo zaczeli
                > osiedlac u siebie Ruskich (to glownie nie Zydzi - w Rosji, kazdy
                > moze kupic takie papiery).
                >
                > A gdzie wpuscisz Ruskich - oni potrafia rozpieprzyc wszystko.
                >
                > Boje sie, ze ta kombinacja moze byc koncem Izraela.

                Oszolomow to my mamy wlasnych dosyc. Nu, choc racji to sporo masz. Dana jest
                przeciez ruska a jaki z niej oszolom to sam widzisz.
                • Gość: dana33 Re: Niemcy tak nie robili bo gupie byli IP: *.bb.netvision.net.il 14.08.03, 12:34
                  goldbaum napisał:

                  > Oszolomow to my mamy wlasnych dosyc. Nu, choc racji to sporo masz. Dana jest
                  > przeciez ruska a jaki z niej oszolom to sam widzisz.

                  nu, co znaczy ruska, scheissbaum, ruska do kwadratu...
              • Gość: dana33 Re: Niemcy tak nie robili bo gupie byli IP: *.bb.netvision.net.il 14.08.03, 12:33
                Gość portalu: Tytus napisał(a):

                > Ja jestem bardzo proizraelski! (Z wielu powodow.) Natomiast tam
                > dorwala sie banda psychopatow do wladzy. Dodatkowo zaczeli
                > osiedlac u siebie Ruskich (to glownie nie Zydzi - w Rosji, kazdy
                > moze kupic takie papiery).
                >
                > A gdzie wpuscisz Ruskich - oni potrafia rozpieprzyc wszystko.
                >
                > Boje sie, ze ta kombinacja moze byc koncem Izraela.
                >
                >
                nu, z ta banda psychopatow co sie dorwala do wladzy.... ja rozumiem, ze
                blogoslawionej pamieci rabina, jako tez peresa i baraka nie zaliczasz do tej
                bandy, co? to jak ich nie zaliczasz, to mi wytlumacz, dlaczego generalissimo
                rowniez za ich wladzy nie przestawal z zamachami? moze generalissimo wszystko
                jedno kto u wladzy tak dlugo jak on zyd? a wg generalissimo trzeba zlikwidowac
                israel....
                • Gość: Tytus Re: Niemcy tak nie robili bo gupie byli IP: *.ipt.aol.com 14.08.03, 12:46
                  Izrael potrzebuje wladzy mlodych - takich co beda patrzyli do
                  przodu i bez uprzedzen. Pokolenie Peresa, Rabina - bylo
                  dotkniete okropnymi przezyciami. Ale w pewnym momencie musicie
                  zaczac isc do przodu a nie tylko patrzec do tylu.

                  Sila jest wazna jako element kontroli - wywoluje respekt. Ale
                  sila niekontrolowana - doprowadza przecinika do szalenczych
                  czynow. Dlatego nawet prawo do samoobrony nakazuje czlowiekowi
                  proporcjonalnosc odpowiedzi. (Przeciez nie bylbys zadowolony,
                  gdybym za to, ze mi zeby wybiles, ja bym ci matke zabil.()

                  Gość portalu: dana33 napisał(a):

                  > Gość portalu: Tytus napisał(a):
                  >
                  > > Ja jestem bardzo proizraelski! (Z wielu powodow.) Natomiast
                  tam
                  > > dorwala sie banda psychopatow do wladzy. Dodatkowo zaczeli
                  > > osiedlac u siebie Ruskich (to glownie nie Zydzi - w Rosji,
                  kazdy
                  > > moze kupic takie papiery).
                  > >
                  > > A gdzie wpuscisz Ruskich - oni potrafia rozpieprzyc wszystko.
                  > >
                  > > Boje sie, ze ta kombinacja moze byc koncem Izraela.
                  > >
                  > >
                  > nu, z ta banda psychopatow co sie dorwala do wladzy.... ja
                  rozumiem, ze
                  > blogoslawionej pamieci rabina, jako tez peresa i baraka nie
                  zaliczasz do tej
                  > bandy, co? to jak ich nie zaliczasz, to mi wytlumacz, dlaczego
                  generalissimo
                  > rowniez za ich wladzy nie przestawal z zamachami? moze
                  generalissimo wszystko
                  > jedno kto u wladzy tak dlugo jak on zyd? a wg generalissimo
                  trzeba zlikwidowac
                  > israel....
                  • Gość: dana33 Re: Niemcy tak nie robili bo gupie byli IP: *.bb.netvision.net.il 14.08.03, 12:57
                    Gość portalu: Tytus napisał(a):

                    > Izrael potrzebuje wladzy mlodych - takich co beda patrzyli do
                    > przodu i bez uprzedzen. Pokolenie Peresa, Rabina - bylo
                    > dotkniete okropnymi przezyciami. Ale w pewnym momencie musicie
                    > zaczac isc do przodu a nie tylko patrzec do tylu.
                    >
                    > Sila jest wazna jako element kontroli - wywoluje respekt. Ale
                    > sila niekontrolowana - doprowadza przecinika do szalenczych
                    > czynow. Dlatego nawet prawo do samoobrony nakazuje czlowiekowi
                    > proporcjonalnosc odpowiedzi. (Przeciez nie bylbys zadowolony,
                    > gdybym za to, ze mi zeby wybiles, ja bym ci matke zabil.()
                    >
                    tytus, ty na serio czy zartujesz? oni nam zeby wybijaja? oni nam dzieci
                    zabijaja, rodzicow, dziadkow, nas samych!!! o czym ty mowisz??? sila
                    niekontrolowana? tys czegos nie doczytal o sile israela!! oczywiscie ze
                    kontrolowana, jakby byla niekontrolowana, to arafat juz by ziemie gryzl dawno,
                    chyba nie masz watpliwosci i ta jego klika tez. jakby nasza sila byla nie
                    kontrolowana, to juz dawno nie byloby ani zamachow, ani terroru i tez zadnej
                    autonomii. nasza sila jest wiecej niz kontrolowana, ona jest tez celowo
                    tlumiona.
                    • goldbaum Re: Niemcy tak nie robili bo gupie byli 14.08.03, 13:07
                      Gość portalu: dana33 napisał(a):

                      > oczywiscie ze kontrolowana,

                      tyle, ze przez USA i reszte swiata.

                      • Gość: dana33 Re: Niemcy tak nie robili bo gupie byli IP: *.bb.netvision.net.il 14.08.03, 13:10
                        goldbaum napisał:

                        > Gość portalu: dana33 napisał(a):
                        >
                        > > oczywiscie ze kontrolowana,
                        >
                        > tyle, ze przez USA i reszte swiata.
                        >

                        idiotenstrauch
              • Gość: Oozie Re: Niemcy tak nie robili bo gupie byli IP: *.*.*.* 14.08.03, 12:43
                Gość portalu: Tytus napisał(a):

                > Ja jestem bardzo proizraelski! (Z wielu powodow.)

                Zaiste nie wiesz (lub nie rozumiesz) co piszesz.
                Może już nie bądź taki "proizraelski" zacznij być po prostu antysyjonistom
                zamiast publicznie pisać takie bzdety jak trochę wcześniej.
                • Gość: Tytus Re: Niemcy tak nie robili bo gupie byli IP: *.ipt.aol.com 14.08.03, 12:51
                  Zamiast inwektyw prosze o argumenty - bo twoja odpowiedz to
                  pustoslowie.

                  Gość portalu: Oozie napisał(a):

                  > Gość portalu: Tytus napisał(a):
                  >
                  > > Ja jestem bardzo proizraelski! (Z wielu powodow.)
                  >
                  > Zaiste nie wiesz (lub nie rozumiesz) co piszesz.
                  > Może już nie bądź taki "proizraelski" zacznij być po prostu
                  antysyjonistom
                  > zamiast publicznie pisać takie bzdety jak trochę wcześniej.
                • goldbaum Re: Niemcy tak nie robili bo gupie byli 14.08.03, 12:53
                  Gość portalu: Oozie napisał(a):

                  > Gość portalu: Tytus napisał(a):
                  >
                  > > Ja jestem bardzo proizraelski! (Z wielu powodow.)
                  >
                  > Zaiste nie wiesz (lub nie rozumiesz) co piszesz.
                  > Może już nie bądź taki "proizraelski" zacznij być po prostu antysyjonistom
                  > zamiast publicznie pisać takie bzdety jak trochę wcześniej.

                  Wlasnie ty antysemito. Ktos kto nie bije poklonow Szaronowi i krytykuje tak
                  otwarcie nasze dzielne IFD za to, ze burzy domy Arabom i strzela do nich jak
                  kaczek nie moze byc proizraelski!
                  • Gość: Oozie Re: Niemcy tak nie robili bo gupie byli IP: *.*.*.* 14.08.03, 13:36
                    goldbaum napisał:

                    > Gość portalu: Oozie napisał(a):
                    > zacznij być po prostu antysyjonistą

                    > Wlasnie ty antysemito. Ktos kto nie bije poklonow Szaronowi i krytykuje tak
                    > otwarcie nasze dzielne IFD za to, ze burzy domy Arabom i strzela do nich jak
                    > kaczek nie moze byc proizraelski!

                    Nie ma senu gadać z kimś kto nie odróżnia antysemityzmu od antysyjonizmu.
                    I oczywiście od skrajności w skrajność.

                    Biedni ci arabscy terroryści! Nawet nie moga sobie spokojnie zamachów
                    przygotowyać.
      • Gość: roo Szanowny Panie Goldbaum,dlaczegoz to Pan... IP: *.35.221.203.acc14-dryb-mel.comindico.com.au 14.08.03, 12:01
        dzisiaj jest taki historyczny i tych 'kochanych Niemcow' do
        zycia przywolujesz?! Oni nie tylko byli 'specjalistami'w
        burzeniu, oni dla 'bezdomnych' cale osiedla barakow
        budowali.Mysle ,ze nie trzeba ciagnac tego tematu dalej.
        • Gość: Tytus Re: Szanowny Panie Goldbaum,dlaczegoz to Pan... IP: *.ipt.aol.com 14.08.03, 12:04
          Temat jest na czasie. Jezeli ty nie myslisz go ciagnac to po
          prostu mozesz nie uczestniczyc.


          Gość portalu: roo napisał(a):

          > dzisiaj jest taki historyczny i tych 'kochanych Niemcow' do
          > zycia przywolujesz?! Oni nie tylko byli 'specjalistami'w
          > burzeniu, oni dla 'bezdomnych' cale osiedla barakow
          > budowali.Mysle ,ze nie trzeba ciagnac tego tematu dalej.
        • goldbaum Re: Szanowny Panie Goldbaum,dlaczegoz to Pan... 14.08.03, 12:07
          Gość portalu: roo napisał(a):

          > dzisiaj jest taki historyczny i tych 'kochanych Niemcow' do
          > zycia przywolujesz?!

          Nie imponowala ci nigdy niemiecka perfekcja, efektywnosc? Mi strasznie.

          > Oni nie tylko byli 'specjalistami'w
          > burzeniu, oni dla 'bezdomnych' cale osiedla barakow
          > budowali.Mysle ,ze nie trzeba ciagnac tego tematu dalej.

          BYLI! Czasami trzeba siegnac wstecz, zeby zrozumiec co i dlaczego dzieje sie
          obecnie.

          Ale nie zawyzajmy niepotrzebnie poziomu tego forum takimi dywagacjami!
          • Gość: dana33 Re: Szanowny Panie Goldbaum,dlaczegoz to Pan... IP: *.bb.netvision.net.il 14.08.03, 12:43
            goldbaum napisał:

            >
            > Nie imponowala ci nigdy niemiecka perfekcja, efektywnosc? Mi strasznie.
            > BYLI! Czasami trzeba siegnac wstecz, zeby zrozumiec co i dlaczego dzieje sie
            > obecnie.
            >
            > Ale nie zawyzajmy niepotrzebnie poziomu tego forum takimi dywagacjami!

            nu, ty scheissbaum, masz jak zwykle racje. ta niemiecka perfekcja byla
            rzeczywiscie imponujaca. bylo paru takich, ktorych ta perfekcja doprowadzila do
            krzyczenia w nocy przez sen "gestapo, gestapo" do konca ich zycia, i jeszcze
            paru, ktorzy nie wiedza co odpowiedziec wnukom na pytanie "co to za numer masz
            napisany na ramieniu"...
            • fredzio54 Re: Szanowny Panie Goldbaum,dlaczegoz to Pan... 14.08.03, 13:03
              Gość portalu: dana33 napisał(a):

              > goldbaum napisał:
              >
              > >
              > > Nie imponowala ci nigdy niemiecka perfekcja, efektywnosc? Mi strasznie.
              > > BYLI! Czasami trzeba siegnac wstecz, zeby zrozumiec co i dlaczego dzieje s
              > ie
              > > obecnie.
              > >
              > > Ale nie zawyzajmy niepotrzebnie poziomu tego forum takimi dywagacjami!
              >
              > nu, ty scheissbaum, masz jak zwykle racje. ta niemiecka perfekcja byla
              > rzeczywiscie imponujaca. bylo paru takich, ktorych ta perfekcja doprowadzila
              do
              >
              > krzyczenia w nocy przez sen "gestapo, gestapo" do konca ich zycia, i jeszcze
              > paru, ktorzy nie wiedza co odpowiedziec wnukom na pytanie "co to za numer
              masz
              > napisany na ramieniu"...
              wielu polakow twierdza ze ten numer na rece jest cudowna niemiecka robota
              nawet po 60 lat nie znika ! tak to jest panie scheissbaum wszy(lause)baum !
              • goldbaum Re: Szanowny Panie Goldbaum,dlaczegoz to Pan... 14.08.03, 13:12
                Badz raz szczery fredziu. Nienawidzisz Niemcow. Masz za co.
                Ale przyznaj sie fredzio, nie podziwiasz i nie respektujesz ich?

                Przeciez ciagle tu wypisjesz jakies bzdety o IFD, ktore ma rozwalic wszystkich
                arabow i gojow he he he... tak samo perfekcyjnie albo i lepiej niz wermacht he
                he he
            • fredzio-pedzio zbuzyli dom moj koleg,gdzie my teraz.... 14.08.03, 13:05
              sie bedziem spotykali tam wszystkie chlopy z IDF przychodzily to byl dobry
              chlop po co mu ta bomba po co to wielkie bum on mial duzo szekla od chlopcow z
              IDF ,glupi.
            • goldbaum Re: Szanowny Panie Goldbaum,dlaczegoz to Pan... 14.08.03, 13:06
              Gość portalu: dana33 napisał(a):

              nu, ty szajsdana wiesz, ze ja zawsze mam racje. Mam tez racje jak opowiem
              forumowiczom co my nowi, silni, perfekcyjni Zydzi zrobilismy z tymi slabymi,
              bitymi Zydami, ktorymi nie chcielismy juz wiecej byc.
              Wepchnelismy ich do domow starcow, wymazalismy z zycia spolecznego. Wielu z
              nich nie opowiada o numerze na ramieniu bo sie boi, bo to nie jest "in", bo to
              powod do wstydu w Izraelu. Ludzie, ktorzy przezyli Holocaust nagminnie zapadali
              i zapadaja na schorzenia psychiczne bedace wynikiem negatywnego nastawienia
              wobec nich reszty srodowiska.
              Ty oczywiscie o niczym takim nie wiesz.. Bo i skad?

              O Holocauscie wiele sie mowi, celebruje sie ale te zyjace ofiary niech lepiej
              nie wychodza z domow starcow bo tych slabych Zydow, nowy "silny" Zyd widziec
              nie chce. Ten nowy, silny Zyd nie rozumie i pyta dlczego sie nie broniliscie???

              --------------------------------------------------------------------------------

              I teraz sa ci palestynscy chlopcy bici w celach izraelskiej policji po
              genitaliach, szarpani za wlosy, zmuszeni do siadania na butelce, torturowani
              elektroszokami.
              Ciekawe co oni krzycza w nocy? Jak myslisz szajsdana?

              Przeciez wolisz chyba sluchac takich opowiesci o torurowaniu waszych wrogow niz
              te opowiesci starych Zydow o katowaniu ich w obozach?
              • Gość: dana33 Re: Szanowny Panie Goldbaum,dlaczegoz to Pan... IP: *.bb.netvision.net.il 14.08.03, 13:16
                goldbaum napisał:

                > Gość portalu: dana33 napisał(a):
                >
                > nu, ty szajsdana wiesz, ze ja zawsze mam racje. Mam tez racje jak opowiem
                > forumowiczom co my nowi, silni, perfekcyjni Zydzi zrobilismy z tymi slabymi,
                > bitymi Zydami, ktorymi nie chcielismy juz wiecej byc.
                > Wepchnelismy ich do domow starcow, wymazalismy z zycia spolecznego. Wielu z
                > nich nie opowiada o numerze na ramieniu bo sie boi, bo to nie jest "in", bo
                to
                > powod do wstydu w Izraelu. Ludzie, ktorzy przezyli Holocaust nagminnie
                zapadali
                >
                > i zapadaja na schorzenia psychiczne bedace wynikiem negatywnego nastawienia
                > wobec nich reszty srodowiska.
                > Ty oczywiscie o niczym takim nie wiesz.. Bo i skad?
                >
                > O Holocauscie wiele sie mowi, celebruje sie ale te zyjace ofiary niech lepiej
                > nie wychodza z domow starcow bo tych slabych Zydow, nowy "silny" Zyd widziec
                > nie chce. Ten nowy, silny Zyd nie rozumie i pyta dlczego sie nie
                broniliscie???
                >
                >
                > ------------------------------------------------------------------------------
                -
                > -
                >
                > I teraz sa ci palestynscy chlopcy bici w celach izraelskiej policji po
                > genitaliach, szarpani za wlosy, zmuszeni do siadania na butelce, torturowani
                > elektroszokami.
                > Ciekawe co oni krzycza w nocy? Jak myslisz szajsdana?
                >
                > Przeciez wolisz chyba sluchac takich opowiesci o torurowaniu waszych wrogow
                niz
                >
                > te opowiesci starych Zydow o katowaniu ich w obozach?

                nu, tacy jak ty to ich napewno zapominaja. ci co sa w domu starcow, to nie
                dlatego, ze przezyli. w domach starcow sa ludzie starzy, ktorzy z takich lub
                innych powodow nie sa razem z rodzinami. a ci nieszczesliwi z holocaustu,
                ktorzy nie byli w stanie zalozyc nowych rodzin po perfekcyjnym wymordowaniu ich
                rodzin przez perfekcyjnych niemcow, ci nie sa sami. nie opowiadaj mi tu bzdur,
                bo siedze w tym i wiem dobrze, co sie dzieje. jestes kawalek drania.
                • goldbaum Re: Szanowny Panie Goldbaum,dlaczegoz to Pan... 14.08.03, 13:32
                  Gość portalu: dana33 napisał(a):

                  > nie opowiadaj mi tu bzdur, bo siedze w tym i wiem dobrze, co sie dzieje.

                  Nu, dana w czym ty siedzisz to ja wole nie mowic bo jestem kulturalna osoba ale
                  o tym, o czym pisze wie caly swiat. Programow na ten temat i wywiadow z tymi
                  biedakami jest masa. Nu ale mozesz jak pjonier-maladjec uwazac to za "bzdury"
                  i "wraza propaganda".

                  > jestes kawalek drania.

                  Zgadza sie ale do ciebie mi pod tym wzgledem jeszcze baaaardzo daleko.

                  P.S. I co wykrzykuje ten chlopak bity po genitaliach, torturowany
                  elektroszokami i sadzany na butelce? Masz jakies informacje, czy moze to tez
                  bzdury?
                  • Gość: dana33 Re: Szanowny Panie Goldbaum,dlaczegoz to Pan... IP: *.bb.netvision.net.il 14.08.03, 13:46
                    goldbaum napisał:

                    >
                    > Nu, dana w czym ty siedzisz to ja wole nie mowic bo jestem kulturalna osoba
                    ale
                    >
                    > o tym, o czym pisze wie caly swiat. Programow na ten temat i wywiadow z tymi
                    > biedakami jest masa. Nu ale mozesz jak pjonier-maladjec uwazac to za "bzdury"
                    > i "wraza propaganda".
                    >
                    > > jestes kawalek drania.
                    >
                    > Zgadza sie ale do ciebie mi pod tym wzgledem jeszcze baaaardzo daleko.
                    >
                    > P.S. I co wykrzykuje ten chlopak bity po genitaliach, torturowany
                    > elektroszokami i sadzany na butelce? Masz jakies informacje, czy moze to tez
                    > bzdury?

                    jestes jeszczde wiekszy dran niz myslalam. wiem dobrze, ze sa torturowani, ale
                    jest mi gleboko obojetne co oni krzycza: tak dlugo jak sie wyciagnie z nich
                    informacje o nastepnym zamachu w ktorym zginie 10-15-20 osob. a ty dalej mysl o
                    biednych palestynskich mordercach i ich krzykach i nie trac czasu na sluchanie
                    krzykow matki, ktorej wlasnie ten biedny palestynski chlopak zabil obie corki w
                    delfinarium.
                    • goldbaum Re: Szanowny Panie Goldbaum,dlaczegoz to Pan... 14.08.03, 13:55
                      Gość portalu: dana33 napisał(a):

                      > wiem dobrze, ze sa torturowani, ale jest mi gleboko obojetne co oni krzycza:

                      I to mi w tobie dana tak imponuje! Silna, zdrowa zydowka. Szkoda tylko, ze
                      jeszcze nie blond.

                      > tak dlugo jak sie wyciagnie z nich informacje o nastepnym zamachu

                      Bo, ze te informacje ma, jest pewne jak amen w pacierzu he he he.... :o)
                      Nawet przypadkowy lebek zgarniety podczas lapanki.
                      To juz nawet nie Niemcow przescigamy ale i swieta inkwizycje he he...
                    • Gość: Ogorek Re: Szanowny Panie Goldbaum,dlaczegoz to Pan... IP: *.dip.t-dialin.net 14.08.03, 16:01
                      Gość portalu: dana33 napisał(a):
                      >
                      > jestes jeszczde wiekszy dran niz myslalam. wiem dobrze, ze sa torturowani,
                      > ale jest mi gleboko obojetne co oni krzycza: tak dlugo jak sie wyciagnie z
                      > nich informacje o nastepnym zamachu w ktorym zginie 10-15-20 osob. a ty dalej
                      > mysl o biednych palestynskich mordercach i ich krzykach i nie trac czasu na
                      > sluchanie krzykow matki, ktorej wlasnie ten biedny palestynski chlopak zabil
                      > obie corki w delfinarium.

                      Gdybym tego tekstu nie oprzeczytal to bym nie uwierzyl, ze jakikolwiek Zyd
                      moglby tak napisac - ale tekst pochodzi od Zydowki.

                      Za wszystko trzeba w zyciu zaplacic - nigdy tylko nie wiadomo z ktorej strony
                      nas uderzy cena.

                      Takie myslenie, dana, jest gorsze od myslenia nazistow. To jest myslenie
                      NIENAWISCI. Takiej nienawisci nie mieli n.p. Wehrmachtowcy. Tak mysleli
                      czlonkowie bank UPA i wyszkoleni fachowcy z SS. Obie te kategorie nie mozna
                      nazwac przeietnymi Niemcami czy przecietnymi Ukraincami.

                      Ale ciebie dana33 mozna nazwac przecietna Zydowka.

                      Napisz kilka slow, kiedy zauwazysz, ze zaczynasz juz placic wlasciwa cene.

                      Ogorek
                    • patriota Re: Szanowny Panie Goldbaum,dlaczegoz to Pan... 14.08.03, 21:33
                      Gość portalu: dana33 napisał(a):

                      > jestes jeszczde wiekszy dran niz myslalam. wiem dobrze, ze sa torturowani,
                      ale
                      > jest mi gleboko obojetne co oni krzycza: tak dlugo jak sie wyciagnie z nich
                      > informacje o nastepnym zamachu w ktorym zginie 10-15-20 osob. a ty dalej mysl
                      o biednych palestynskich mordercach i ich krzykach i nie trac czasu na
                      sluchanie
                      > krzykow matki, ktorej wlasnie ten biedny palestynski chlopak zabil obie corki
                      > w delfinarium.

                      Komentarz zbyteczny...
                  • Gość: z daleka Re: Szanowny Panie Goldbaum,dlaczegoz to Pan... IP: 62.90.63.* 14.08.03, 13:47
                    goldbaum napisa?:

                    > Gos´c´ portalu: dana33 napisa?(a):
                    >
                    > > nie opowiadaj mi tu bzdur, bo siedze w tym i wiem dobrze, co sie dzieje.
                    >
                    > Nu, dana w czym ty siedzisz to ja wole nie mowic bo jestem kulturalna osoba ale
                    >
                    > o tym, o czym pisze wie caly swiat. Programow na ten temat i wywiadow z tymi
                    > biedakami jest masa. Nu ale mozesz jak pjonier-maladjec uwazac to za "bzdury"
                    > i "wraza propaganda".
                    >
                    > > jestes kawalek drania.
                    >
                    > Zgadza sie ale do ciebie mi pod tym wzgledem jeszcze baaaardzo daleko.
                    >
                    > P.S. I co wykrzykuje ten chlopak bity po genitaliach, torturowany
                    > elektroszokami i sadzany na butelce? Masz jakies informacje, czy moze to tez
                    > bzdur
                    ----------------------------------
                    ty nie jestes, jak pisze Dana, kawelek drania. Jestes zupelnie duzy kawal drania. Dziwie sie tylko Danie ze
                    wdaje sie z toba w merytoryczna dyskusje. Ciebie trzeba zjechac jak bura suke, bo tylko na tyle zaslugujesz.
                    • goldbaum Re: Szanowny Panie Goldbaum,dlaczegoz to Pan... 14.08.03, 13:59
                      Gość portalu: z daleka napisał(a):

                      > ty nie jestes, jak pisze Dana, kawelek drania. Jestes zupelnie duzy kawal
                      > drania.

                      Wiem. Pisze o powszechnie znanych faktach a to jest 100-procentowe dranstwo.

                      > Dziwie sie tylko Danie ze wdaje sie z toba w merytoryczna dyskusje.

                      Nu, w przypadku dany to raczej trudno mowic o merytorycznej.. dyskusji hu hu
                      hu... Ale zawsze probuje, przynajmniej do momentu gdy jej sie jeszcze wydaje,
                      ze swoim humbukiem moze zrobic na kims wrazenie.

                      > Ciebie trzeba zjechac jak bura suke,bo tylko na tyle zaslugujesz.

                      Ty tez jestes merytoryczny hu hu hu....
                      • Gość: dana33 do drania IP: *.bb.netvision.net.il 14.08.03, 14:05
                        nu, humbuk hin humbuk her... najwazniejsze ze mozesz z zadowoleniem poklepac
                        sie po ramieniu. no i zycze ci tez duzo satysfakcji z towarzystwa, w ktorym sie
                        znajdujesz, patriota, ad, mirmil i duchy ss-owcow.
                        • goldbaum dana coraz bardziej merytoryczna hu hu 14.08.03, 14:17

                          A poklepie sie po ramieniu!
                          Nu a co ty dana tych ciamciakow do ss-owcow porownujesz?

                          Patriota to kompletny mieczak i baba co placze bo jakis bahor arabski dostanie
                          kulke w leb. Mirmil jeszcze gorszy a AD to w ogole. Gdzie im tam do ss-owocow?

                          -------------------------------------------------------------------------------
                          "wiem dobrze, ze sa torturowani, ale jest mi gleboko obojetne co oni krzycza"
                          -------------------------------------------------------------------------------
                          TO JEST MATERIAL NA SS-OWCA! JAWOLL! Z JAJAMI I Z ZELAZNYM KRZYZEM Z LISTKAMI
                          DEBOWYMI :o)

                          Gdzie mi tam do tego....
                          • patriota Re: dana coraz bardziej merytoryczna hu hu 14.08.03, 21:32
                            goldbaum napisał:

                            >
                            > A poklepie sie po ramieniu!
                            > Nu a co ty dana tych ciamciakow do ss-owcow porownujesz?
                            >
                            > Patriota to kompletny mieczak i baba co placze bo jakis bahor arabski
                            dostanie
                            > kulke w leb. Mirmil jeszcze gorszy a AD to w ogole. Gdzie im tam do ss-owocow?
                            >
                            > ------------------------------------------------------------------------------
                            -
                            > "wiem dobrze, ze sa torturowani, ale jest mi gleboko obojetne co oni krzycza"
                            > ------------------------------------------------------------------------------
                            -
                            > TO JEST MATERIAL NA SS-OWCA! JAWOLL! Z JAJAMI I Z ZELAZNYM KRZYZEM Z LISTKAMI
                            > DEBOWYMI :o)
                            >
                            > Gdzie mi tam do tego....

                            Szanowny Panie Goldbaum. Zapewniam Pana, ze wstawianie sie za ofiarami
                            barbarzynskiej przemocy nie musi byc utozsamiane z byciem "mieczakiem" i "baba".

                            Tak poza tym gratuluje spektakularnego Szach-mata i K.O. udzielonemu danie i Co.
                            Po raz kolejny i bardzo widowiskowy ktos zdjal jej majtki ukazujac cala nedze
                            tego, co jest pod spodem. Az obrzydzenie bierze.....
                        • Gość: kd Re: do drania IP: *.turbonet.com 15.08.03, 02:18
                          Gość portalu: dana33 napisał(a):

                          > nu, humbuk hin humbuk her... najwazniejsze ze mozesz z zadowoleniem poklepac
                          > sie po ramieniu. no i zycze ci tez duzo satysfakcji z towarzystwa, w ktorym
                          sie
                          >
                          > znajdujesz, patriota, ad, mirmil i duchy ss-owcow.

                          Dana, uważam że ten osobnik (bo nie człowiek)nie zasługuje na Twoją odpowiedź.
                          Czyjeszce ktoś ma wątpliwosci, że masakry w Jedwabnym nie mogli dokonać sami
                          Polacy?
                          • koszalekopalek2 Re: do drania 15.08.03, 20:29
                            Gość portalu: kd napisał(a):

                            > Gość portalu: dana33 napisał(a):
                            >
                            > > nu, humbuk hin humbuk her... najwazniejsze ze mozesz z zadowoleniem poklep
                            > ac
                            > > sie po ramieniu. no i zycze ci tez duzo satysfakcji z towarzystwa, w ktory
                            > m
                            > sie
                            > >
                            > > znajdujesz, patriota, ad, mirmil i duchy ss-owcow.
                            >
                            > Dana, uważam że ten osobnik (bo nie człowiek)nie zasługuje na Twoją
                            odpowiedź.
                            > Czyjeszce ktoś ma wątpliwosci, że masakry w Jedwabnym nie mogli dokonać sami
                            > Polacy?

                            Tak, Katarzyno, tak! Polowa Polski nie wierzy ze Polacy sa do tego zdolni.
                            Polowa Polski nie wierzy tez w krasnoludki!!!
                            ( ale moze to nie ta sama polowa :-P )
              • fredzio54 Re: Szanowny Panie Goldbaum,dlaczegoz to Pan... 14.08.03, 13:21
                goldbaum napisał:

                > Gość portalu: dana33 napisał(a):
                >
                > nu, ty szajsdana wiesz, ze ja zawsze mam racje. Mam tez racje jak opowiem
                > forumowiczom co my nowi, silni, perfekcyjni Zydzi zrobilismy z tymi slabymi,
                > bitymi Zydami, ktorymi nie chcielismy juz wiecej byc.
                > Wepchnelismy ich do domow starcow, wymazalismy z zycia spolecznego. Wielu z
                > nich nie opowiada o numerze na ramieniu bo sie boi, bo to nie jest "in", bo
                to
                > powod do wstydu w Izraelu. Ludzie, ktorzy przezyli Holocaust nagminnie
                zapadali
                >
                > i zapadaja na schorzenia psychiczne bedace wynikiem negatywnego nastawienia
                > wobec nich reszty srodowiska.
                > Ty oczywiscie o niczym takim nie wiesz.. Bo i skad?
                >
                > O Holocauscie wiele sie mowi, celebruje sie ale te zyjace ofiary niech lepiej
                > nie wychodza z domow starcow bo tych slabych Zydow, nowy "silny" Zyd widziec
                > nie chce. Ten nowy, silny Zyd nie rozumie i pyta dlczego sie nie
                broniliscie???
                >
                >
                > ------------------------------------------------------------------------------
                -
                > -
                >
                > I teraz sa ci palestynscy chlopcy bici w celach izraelskiej policji po
                > genitaliach, szarpani za wlosy, zmuszeni do siadania na butelce, torturowani
                > elektroszokami.
                > Ciekawe co oni krzycza w nocy? Jak myslisz szajsdana?
                >
                > Przeciez wolisz chyba sluchac takich opowiesci o torurowaniu waszych wrogow
                niz
                >
                > te opowiesci starych Zydow o katowaniu ich w obozach?
                Ja wiem ze wielu Arabczkow zginelo w rekach Policij Palestynskiech ! ha.. ha..
                ja osobiscie by wszytkich w morzu utopil
                • goldbaum Re: Szanowny Panie Goldbaum,dlaczegoz to Pan... 14.08.03, 13:27
                  fredzio54 napisał:

                  > Ja wiem ze wielu Arabczkow zginelo w rekach Policij Palestynskiech ! ha.. ha..
                  > ja osobiscie by wszytkich w morzu utopil

                  Tak Fredzju wlasnie robila policja w Chile. Nauczyla sie tego od niemieckich
                  emigrantow po wojnie. I bylo perfekcyjnie.

                  Co Fredzju, podziwiasz i ubostwiasz tych Niemcow, co? he he he
                  • fredzio54 Re: Szanowny Panie Goldbaum,dlaczegoz to Pan... 14.08.03, 14:08
                    goldbaum napisał:

                    > fredzio54 napisał:
                    >
                    > > Ja wiem ze wielu Arabczkow zginelo w rekach Policij Palestynskiech ! ha..
                    > ha..
                    > > ja osobiscie by wszytkich w morzu utopil
                    >
                    > Tak Fredzju wlasnie robila policja w Chile. Nauczyla sie tego od niemieckich
                    > emigrantow po wojnie. I bylo perfekcyjnie.
                    >
                    > Co Fredzju, podziwiasz i ubostwiasz tych Niemcow, co? he he he
                    Ja podziwiam UBekow ze w polsce z polakmi zartowali. podzywiam nasza iZraelska
                    policje co cacka sie z Arabami ticking bomb
              • Gość: Tomek44 Re: Szanowny Panie Goldbaum,dlaczegoz to Pan... IP: *.inter.net.il 14.08.03, 16:36
                goldbaum napisał:

                > Gość portalu: dana33 napisał(a):
                >
                > nu, ty szajsdana wiesz, ze ja zawsze mam racje. Mam tez racje jak opowiem
                > forumowiczom co my nowi, silni, perfekcyjni Zydzi zrobilismy z tymi slabymi,
                > bitymi Zydami, ktorymi nie chcielismy juz wiecej byc.
                > Wepchnelismy ich do domow starcow, wymazalismy z zycia spolecznego. Wielu z
                > nich nie opowiada o numerze na ramieniu bo sie boi, bo to nie jest "in", bo
                to
                > powod do wstydu w Izraelu. Ludzie, ktorzy przezyli Holocaust nagminnie
                zapadali
                >
                > i zapadaja na schorzenia psychiczne bedace wynikiem negatywnego nastawienia
                > wobec nich reszty srodowiska.
                > Ty oczywiscie o niczym takim nie wiesz.. Bo i skad?
                >
                > O Holocauscie wiele sie mowi, celebruje sie ale te zyjace ofiary niech
                lepiej
                > nie wychodza z domow starcow bo tych slabych Zydow, nowy "silny" Zyd widziec
                > nie chce. Ten nowy, silny Zyd nie rozumie i pyta dlczego sie nie
                broniliscie???
                >
                >
                > -----------------------------------------------------------------------------
                --
                > -
                >
                > I teraz sa ci palestynscy chlopcy bici w celach izraelskiej policji po
                > genitaliach, szarpani za wlosy, zmuszeni do siadania na butelce, torturowani
                > elektroszokami.
                > Ciekawe co oni krzycza w nocy? Jak myslisz szajsdana?
                >
                > Przeciez wolisz chyba sluchac takich opowiesci o torurowaniu waszych wrogow
                niz
                >
                > te opowiesci starych Zydow o katowaniu ich w obozach?

                Nie mialem zamiaru odpisac, ale kochany tym razem przesadziles.
                Fakt wielu staruszkow siedzi w domu starcow, ale to z powodu, ze nie maja
                nikogo bliskiego, bo tylko oni sie uratowali. Zreszta chcialbys byc w takim
                domu starcow. Ja juz sobie tam zaklepuje miejsce, jako, ze tez jestem samotny,
                choc jeszcze nie dziadek. W zakladach psychiatrycznych tez leczy sie spora
                grupa, ale trudno sie dziwic, ze czlowiek, ktory widzial to co widzial nie
                moze byc zupelnie normalny. Wielu jakos sie z tym uporalo, ale wielu nie. O
                tym, ze nie opowiadaja o Holokauscie, to tez prawda. Moi rodzice nie chca o
                tym mowic, a jak sie o cos pytam to mama dostaje szoku. Trzeba bardzo
                umiejetnie zadawac pytania. Sa jednak tacy, co odwrotnie czuja potrzebe
                mowienia. Kazdy student psychologii zna oba te zjawiska.
                Jezeli chodzi o chec sluchania o Holokauscie, to fakt, wielu nowych emigrantow
                z bylego ZSRR nie chce o tym slyszec i ich to nie obchodzi, poniewaz nigdy o
                tym nie slyszeli, nie uczyli sie, a najwieksze tragedie dotykaly tylko ich. To
                minie, bo nowe pokolenie juz sie zaczyna interesowac. Niestety homosowieticus
                pozostal w wielu z nich. Trudno, ale maja za to tyle innych zalet, ze mozna to
                przebolec. Ich dzieci juz sa inne.
                Znaczna czesc spoleczenstwa bardzo jest zainteresowana. Szkoda, ze nie
                widzisz mlodziezy powracajacej z wycieczek do obozow w Polsce. Kiedy
                opowiadaja co widzieli, to czesto tak szlochaja, ze nie mozesz zrozumiec co
                mowia.
                Znaczna czesc spoleczenstwa izraelskiego utozsamia sie z tymi co przezyli
                Holokaust. Nikt nie ukrywa numeru. Tutaj juz palnales glupstwo.
                • Gość: anna za ile $ chcecie sprzedac HOLOCAUST - NWSTRETNE IP: *.cable.mindspring.com 14.08.03, 21:20
                  • fredzio54 Re: za ile $ chcecie sprzedac HOLOCAUST - NWSTRET 15.08.03, 10:37
                    dam ci 100 $ za uzywienego kazdego zyda z Jedwabni !!!
                    ale wiem ze jako polaka wydasz na ciuchy podlatarni albo twoj chlop wszytko
                    wychla !
                  • Gość: Andrzej Lozowski not affected by blackout, are we? IP: *.dyn.optonline.net 15.08.03, 20:31
    • fredzio-pedzio jak nam zabrali ta zlota patelnia w 68.... 14.08.03, 13:22
      to muj papa ze zlosc wytatuowal sobie i muj starszy brat nomer na reka z
      Auswitza mowil, tera biora euro od niemca a ja mam gowno.Ja mowie papa ja tesz
      chce numer na moja reka ale papa juz skleroza i zapomnial numer.
      • fredzio54 Re: jak nam zabrali ta zlota patelnia w 68.... 14.08.03, 14:09
        fredzio-pedzio napisał:

        > to muj papa ze zlosc wytatuowal sobie i muj starszy brat nomer na reka z
        > Auswitza mowil, tera biora euro od niemca a ja mam gowno.Ja mowie papa ja
        tesz
        > chce numer na moja reka ale papa juz skleroza i zapomnial numer.
        Ja ci zaklie numer na dupie ze arfatek ten widok w zyciu nie zapomni
        polisham & eggs
        • fredzio-pedzio Re: jak nam zabrali ta zlota patelnia w 68.... 14.08.03, 14:29
          fredzio54 napisał:

          > fredzio-pedzio napisał:
          >
          > > to muj papa ze zlosc wytatuowal sobie i muj starszy brat nomer na reka z
          > > Auswitza mowil, tera biora euro od niemca a ja mam gowno.Ja mowie papa ja
          > tesz
          > > chce numer na moja reka ale papa juz skleroza i zapomnial numer.
          >
          Ja ci zaklie numer na dupie ze arfatek ten widok w zyciu nie zapomni
          > polisham & eggs

          to znow ty fauszez co za fredzia udaje poszol won arabski smirdzcy szczur co
          na mydlo nie mozna nawet.
          Ja byl u moj rabbi i on powidzial ze numer mi zalatwi tylko musze jachac do
          polska i kupic falszywa metryka z miasta Lodz
    • Gość: Kanadol Hitlerowskie metody: IP: *.tkg.bc.tac.net 14.08.03, 18:36
      • fredzio54 Re: Hitlerowskie metody: 15.08.03, 06:57
        Polska sojuznikow Hitlera przesladowanie polskich zydow
        sojuznikow arabow przesladowania Polskich zydow
        sojuznikow komuny atakowanie pnastwa Izraelskie od 49-89 rocku
    • Gość: Kanadol Hitlerowskie metody w 21 w., cd. IP: *.tkg.bc.tac.net 14.08.03, 18:43
      Jak moze na to Swiat patrzec?!!!!
      Niemcy palili domy i cale wsie. Kamienie sie nie pala to zoldacy
      przyjezdzaja spychaczami.
      Niemcy mordowali i palili cale wioski podczas wrzesnia '39 zeby
      wszyscy uciekali, zeby siac panike.
      Robili to dokladnie Zydzi w '48. Itp., itd.
      I co? Kto robi "holocaust"?
    • Gość: Kanadol Po stokroc sukinsyny! IP: *.tkg.bc.tac.net 14.08.03, 18:52
      (to lagodne okreslenie!)
      Burza Palestynskie domy i w tym samym czasie kolonizuja, buduja
      swoje.
      Zgnoili wszystko, cale zycie i ekonomie palestynska, wiec domy
      te sa budowane przez niewolnicza sile palestynska. Jeszcze sie
      bija o prace za 1 dol./godzine, jak dobrze.
      Kiedys brali Polakow na roboty, co prawda przymusowe, do
      Niemiec, i tez placili jakies grosze.
      • Gość: z daleka Re: Po stokroc sukinsyny! IP: *.inter.net.il 14.08.03, 20:50
        Gość portalu: Kanadol napisał(a):

        > (to lagodne okreslenie!)
        > Burza Palestynskie domy i w tym samym czasie kolonizuja, buduja
        > swoje.
        > Zgnoili wszystko, cale zycie i ekonomie palestynska, wiec domy
        > te sa budowane przez niewolnicza sile palestynska. Jeszcze sie
        > bija o prace za 1 dol./godzine, jak dobrze.
        > Kiedys brali Polakow na roboty, co prawda przymusowe, do
        > Niemiec, i tez placili jakies grosze.
        -----------------------------------
        Jak kazdy Palestynczyk masz prawo do nerwowego reagowania na przykre realia
        tego konfliktu. Jednak gdy poslugujesz sie klamstwem i naciegasz rzeczywistosc
        do wygodnych dla ciebie porownan, trzeba cie w tych zapedach troche ostudzic.
        Jestes wzburzony ze Izreelczycy burza domy, ale zapominasz dodac ze burza
        domy terrorystow. Zapominasz dodac , ze ci terrorysci kilka, lub kilkanascie
        godzin wczesniej zamordowali niewinnych ludzi, a innych skazali na kalectwo.
        Odpowiesz mi na to, ze terrorystow juz nie ma( sa u Allacha) a cierpia
        niewinni ich rodzice i rodzina. Tu moze bym sie z toba czesciowo zgodzil,ale
        tylko czesciowo. Po prostu nie wierze w calkowita niewinnosc tych braci i
        tatusiow, przynajmniej nie wszystkich. Z drugiej strony oni traca tylko dom,
        mury, kamienie. Rodziny tych zamordowanych w zamachach stracily dzieci, matki,
        ojcow itd. Nawet dla kogos tak wrazliwego jak ty jest przeciez roznica miedzy
        domem a czlowiekiem. No i jest jeszcze cos. Pytanie dlaczego Izraelczycy burza
        ten dom? Ty dobrze wiesz dlaczego, dla tym co nie wiedza nalezy sie
        wyjasnienie. Otoz nie robia tego z zemsty. Robia to z oczywistym , zimnym
        wyrachowaniem. Z badan, wywiadu i doswiadczenia wiadomo, ze czesc
        domownikow ,wiedzac o konsekwencjach jakie beda towarzyszyly terrorystycznej
        dzialalnosci ich latorosli, albo wplywaja na latorosl, albo nawet posuwaja sie
        do denuncjacji. W wiekszosci wypadkow nie robia nic. Dla tych wlasnie jest to
        surowe wydawaloby sie barbarzynskie prawo. Widzac w przyszlosci rodzine
        palestynska rozpaczajaca przed kamerami z powodu utraty syna samobojcy,
        pamietaj, ze przynajmniej polowa lez to na konto tego domu co idzie do
        wyburzenia. Przestancie wysadzac i mordowac, przestaniemy burzyc.
        I jeszcze cos na zakonczenie. Dolara za godzine pracy to moze ty dostajesz w
        Kanadzie. Tu stawki sa wyzsze, rowniez dla Palestynczykow .
        • Gość: Anna JAKI SAD UDOWODNIL WINE PALESTYNCZYKOW IP: *.cable.mindspring.com 14.08.03, 21:14
          DOKLADNIE KOPIUJECIE METODY NIEMCOW I BOLSZEWIKOW.
          • Gość: Andrzej Lozowski Re: JAKI SAD UDOWODNIL WINE PALESTYNCZYKOW IP: *.dyn.optonline.net 15.08.03, 20:42
            Gość portalu: Anna napisał(a):

            > DOKLADNIE KOPIUJECIE METODY NIEMCOW I BOLSZEWIKOW.

            Really?

            Myslalem ze oni nauczyli sie od zydkow parchatych!
            w koncu bolszewicy to same zydki, nie?
            Dzierzynski, Bierut, Stalin, Lenin...
          • koszalekopalek2 Re: JAKI SAD UDOWODNIL WINE PALESTYNCZYKOW 15.08.03, 20:44
            Gość portalu: Anna napisał(a):

            > DOKLADNIE KOPIUJECIE METODY NIEMCOW I BOLSZEWIKOW.

            Nawet NIEMCY i BOLSZEWICY nie wymordowlai tylu krasnoludkow!!!
        • patriota Re: Po stokroc sukinsyny! 14.08.03, 21:28
          Gość portalu: z daleka napisał(a):

          > Jak kazdy Palestynczyk masz prawo do nerwowego reagowania na przykre realia
          > tego konfliktu.

          Ktos krytykujacy "przykre realia tego konfliktu" jak burzenie domow niewinnym
          ludziom zyjacym na skraju nedzy i rozpaczy moze oczywiscie byc
          tylko "Palestynczykiem" lub "Arabem". Znamy to.

          > Jestes wzburzony ze Izreelczycy burza domy, ale zapominasz dodac ze burza
          > domy terrorystow.

          Klamstwo. Domy burzone sa rodzinom ludzi, ktorzy spokrewnieni sa z terrorysta,
          ktory dokonal zamachu lub jest o to podejrzany.

          > Odpowiesz mi na to, ze terrorystow juz nie ma( sa u Allacha) a cierpia
          > niewinni ich rodzice i rodzina.

          Bo tak wlasnie jest i okresla sie to jako barbarzynstwo.

          > Tu moze bym sie z toba czesciowo zgodzil, ale tylko czesciowo.

          Ach, "czesciowo". Jakzie to ujmujace....

          > Po prostu nie wierze w calkowita niewinnosc tych braci i tatusiow,

          Ach "nie wierzysz", Ty. No tak... to w gruncie rzeczy wystarczy, zeby zburzyc
          im ten dom i pozbyc ich podstawy egzystencji bo.... Ty im nie wierzysz.

          > przynajmniej nie wszystkich.

          No tak. Niektorzy moga z tym nie miec absolutnie nic wspolnego lub nawet byc
          przeciw ale jakaz o gra role?

          > No i jest jeszcze cos. Pytanie dlaczego Izraelczycy burza
          > ten dom? Ty dobrze wiesz dlaczego, dla tym co nie wiedza nalezy sie
          > wyjasnienie.

          I to wyjasnienie prawdziwe. Izrael w ten sposob realizuje plan eksterminacji
          Palestynczykow i rabunku ich terytorium. Wspolny dom, w ktorym zyje kilka
          pokolen i z reguly cala rodzina Palestynczykow jest dla nich czyms o wiele
          wazniejszym niz dla nas Europejczykow. Jest jedna z najwiekszych swietosci.
          Burzac domy Izraelczycy niszcza podstawe bytu rodzin palestynskich, trafiaja je
          w najbardziej czule miejsce.

          > Otoz nie robia tego z zemsty. Robia to z oczywistym , zimnym
          > wyrachowaniem. Z badan, wywiadu i doswiadczenia wiadomo, ze czesc
          > domownikow ,wiedzac o konsekwencjach jakie beda towarzyszyly terrorystycznej
          > dzialalnosci ich latorosli, albo wplywaja na latorosl, albo nawet posuwaja
          > sie do denuncjacji.

          Ach i to rzeczywiscie wiadomo "z badan wywiadu"? No cos takiego....
          Gdyby nie tylko burzyc domy ale rozstrzeliwac cala rodzine na miejscu lek przed
          konsekwencjami bylby pewnie znacznie mniejszy. wasz wywiad powinien koniecznie
          to sprawdzic.

          > W wiekszosci wypadkow nie robia nic.

          I to znaczyloby, ze te "badania wywiadu" sa w rzeczywistosci g.... warte.

          > Dla tych wlasnie jest to surowe wydawaloby sie barbarzynskie prawo.

          Nie wydaje sie tylko jest barbarzynskie i nie prawo ale bezprawie takie samo
          jak to, ktore nazisci okreslali "Sippenschaft" czyli odpowiedzialnosc zbiorowa
          klanu lub rodziony za czyny popelnione przez jej czlonkow.


          • Gość: Anna Re: Po stokroc sukinsyny! WSPANIALE NAPISANE IP: *.cable.mindspring.com 14.08.03, 22:18
            • Gość: Andrzej Lozowski in your case - simply BITCH! IP: *.dyn.optonline.net 15.08.03, 20:45
          • Gość: Kanadol Dziekuje, dobra odpowiedz! IP: *.tkg.bc.tac.net 14.08.03, 23:28
            Wydawaloby by sie, ze sa to rzeczy jasne jak slonce: Nie ma
            zadnego usprawiedliwienia za uzywanie zbiorowej
            odpowiedzialnosci.
            To jest barbarzynstwo!!! I to w 21 wieku?!
            Boze, czemu grzmisz?
        • Gość: Ogorek Re: Po stokroc sukinsyny! IP: *.dip.t-dialin.net 14.08.03, 22:55
          Gość portalu: z daleka napisał(a):
          > Jak kazdy Palestynczyk masz prawo do nerwowego reagowania na przykre realia
          > tego konfliktu. Jednak gdy poslugujesz sie klamstwem i naciegasz
          > rzeczywistosc do wygodnych dla ciebie porownan, trzeba cie w tych zapedach
          > troche ostudzic.

          Ty juz osiagnales kolejny stopien Panie z daleka.
          Dla ciebie Polacy to juz tez Palestynczycy.
          Moze masz racje?

          To kiedy przejezdzacie do Warszawy aby ja zrownac z ziemia?

          > Jestes wzburzony ze Izreelczycy burza domy, ale zapominasz dodac ze burza
          > domy terrorystow. Zapominasz dodac , ze ci terrorysci kilka, lub kilkanascie
          > godzin wczesniej zamordowali niewinnych ludzi, a innych skazali na kalectwo.
          > Odpowiesz mi na to, ze terrorystow juz nie ma( sa u Allacha) a cierpia
          > niewinni ich rodzice i rodzina. Tu moze bym sie z toba czesciowo zgodzil,ale
          > tylko czesciowo. Po prostu nie wierze w calkowita niewinnosc tych braci i
          > tatusiow, przynajmniej nie wszystkich.

          Jestes rownie jak dana33 po prostu nieludzki.
          Czy wam Zydom wasza odebrala chwilowa przewaga nad innymi resztki ludzkosci?
          Jak czlowiek pomysli, ze Polacy uratowali tyle Zydow podczas wojny narazajac
          wlasne zycie - zgodnie wlasnie z twoja dewiza przesladowan calych rodzin - to
          sie niedobrze robi.
          Nic dziwnego, ze coraz wiecej jest "sprawiedliwych miedzy narodami", ktorzy
          wysylaja wam z powrotem wasze odznaczenia.
          Jak mozna bowiem od mordercow otrzymywac jakiekolwiek odznaczenia za
          bohaterstwa ratowania innych?

          > Z drugiej strony oni traca tylko dom,
          > mury, kamienie. Rodziny tych zamordowanych w zamachach stracily dzieci,
          > matki, ojcow itd. Nawet dla kogos tak wrazliwego jak ty jest przeciez roznica
          > miedzy domem a czlowiekiem. No i jest jeszcze cos. Pytanie dlaczego
          > Izraelczycy burza ten dom? Ty dobrze wiesz dlaczego, dla tym co nie wiedza
          > nalezy sie
          > wyjasnienie. Otoz nie robia tego z zemsty. Robia to z oczywistym , zimnym
          > wyrachowaniem. Z badan, wywiadu i doswiadczenia wiadomo, ze czesc
          > domownikow ,wiedzac o konsekwencjach jakie beda towarzyszyly terrorystycznej
          > dzialalnosci ich latorosli, albo wplywaja na latorosl, albo nawet posuwaja
          > sie do denuncjacji. W wiekszosci wypadkow nie robia nic. Dla tych wlasnie
          > jest to surowe wydawaloby sie barbarzynskie prawo. Widzac w przyszlosci
          > rodzine
          > palestynska rozpaczajaca przed kamerami z powodu utraty syna samobojcy,
          > pamietaj, ze przynajmniej polowa lez to na konto tego domu co idzie do
          > wyburzenia. Przestancie wysadzac i mordowac, przestaniemy burzyc.

          Nie chcialbym sie znalezc w takiej pozycji zwyciezcy jaka Wy zajmujecie.
          Obrzydzenie do siebie samego skazaloby mnie na samobojstwo.
          Sam bym sie wysadzil w powietrze w najwiekszej synagodze w Izraelu.

          > I jeszcze cos na zakonczenie. Dolara za godzine pracy to moze ty dostajesz w
          > Kanadzie. Tu stawki sa wyzsze, rowniez dla Palestynczykow .

          Pieniadze wazniejsze niz cierpienie i krew?
          Jednak to wszystko jest trafne, jak was opisuja.

          Jest taki proces: od zwierzecia do czlowieka.
          I jest takze taki: od czlowieka do zwierzecia.
          Zgadnij w jakim procesie sie znajdujecie: Wy Zydzi.

          Ogorek
          • Gość: danha33 do zgnilego ogorka IP: *.adsl.actcom.co.il 14.08.03, 23:20
            Gość portalu: Ogorek napisał(a):

            > Jak czlowiek pomysli, ze Polacy uratowali tyle Zydow
            podczas wojny narazajac
            > wlasne zycie - zgodnie wlasnie z twoja dewiza
            przesladowan calych rodzin - to
            > sie niedobrze robi.
            > Nic dziwnego, ze coraz wiecej jest "sprawiedliwych
            miedzy narodami", ktorzy
            > wysylaja wam z powrotem wasze odznaczenia.
            > Jak mozna bowiem od mordercow otrzymywac jakiekolwiek
            odznaczenia za
            > bohaterstwa ratowania innych?

            nu, napewno nie bede umniejszac bohaterstwa polakow,
            ktorzy ratowali zydow, robili to w nieludzkich warunkach,
            z narazeniem zycia i wdziecznosc zydow i narodu
            zydowskiego nie ma granic. ze ty nie nalezalbys do tej
            rzadkiej grupy ludzi, to tez jest mi jasne.
            mimo to, byla duza, bardzo duza grupa polakow, wieksza
            niz ta, ktora ratowala zydow, ktora nie tylko nie
            ratowala i przygladala sie bezczynnie, ale byli tacy tez,
            ktorzy wydawali zydow niemcom. byli tacy, ktorzy stali
            pod murami plonacego getta warszawskiego i mowili "hitler
            robi za nas nasza robote".
            a co do zwracania odznaczen, to jeszcze czegos takiego
            nie slyszalam. nie zwracaja ani odznaczen ani pieniedzy,
            ktorymi sie im pomaga.
            • Gość: Ogorek Re: do zgnilej dany33 IP: *.dip.t-dialin.net 14.08.03, 23:26
              Gość portalu: danha33 napisał(a):

              > Gość portalu: Ogorek napisał(a):
              >
              > > Jak czlowiek pomysli, ze Polacy uratowali tyle Zydow
              > podczas wojny narazajac
              > > wlasne zycie - zgodnie wlasnie z twoja dewiza
              > przesladowan calych rodzin - to
              > > sie niedobrze robi.
              > > Nic dziwnego, ze coraz wiecej jest "sprawiedliwych
              > miedzy narodami", ktorzy
              > > wysylaja wam z powrotem wasze odznaczenia.
              > > Jak mozna bowiem od mordercow otrzymywac jakiekolwiek
              > odznaczenia za
              > > bohaterstwa ratowania innych?
              >
              > nu, napewno nie bede umniejszac bohaterstwa polakow,
              > ktorzy ratowali zydow, robili to w nieludzkich warunkach,
              > z narazeniem zycia i wdziecznosc zydow i narodu
              > zydowskiego nie ma granic. ze ty nie nalezalbys do tej
              > rzadkiej grupy ludzi, to tez jest mi jasne.
              > mimo to, byla duza, bardzo duza grupa polakow, wieksza
              > niz ta, ktora ratowala zydow, ktora nie tylko nie
              > ratowala i przygladala sie bezczynnie, ale byli tacy tez,
              > ktorzy wydawali zydow niemcom. byli tacy, ktorzy stali
              > pod murami plonacego getta warszawskiego i mowili "hitler
              > robi za nas nasza robote".
              > a co do zwracania odznaczen, to jeszcze czegos takiego
              > nie slyszalam. nie zwracaja ani odznaczen ani pieniedzy,
              > ktorymi sie im pomaga.

              No wlasnie dana.
              Ktora grupa Polakow miala wlasnie racje?

              Na pewno nie ta co ratowala Zydow.
              Przeciez oni sie albo obracaja w grobach obserwujac wasze zbrodnicze dzialania,
              albo jesli zyja, to wlasnie zwracaja wszelkie odznaczenia otrzymane od was,
              poniewaz stracily one jakiekolwiek moralne znaczenie.

              Treszta Ty wlasnie wrocilas do stanu moralnego ameby, zatem nie sposob abys
              zrozumiala o czym pisze.

              Lepiej idz zabic jakies dziecko palestynskie.

              Ogorek Nie Lubi Nazistow
              • werw Re: do zgnilej dany33 14.08.03, 23:34
                Masz gnój i kiełbie we łbie
                • Gość: Ogorek Re: do zgnilej dany33 IP: *.dip.t-dialin.net 14.08.03, 23:36
                  werw napisał:

                  > Masz gnój i kiełbie we łbie

                  To pomysl teraz co ty w glowie masz.
                  Nie zamienilbym sie.

                  Ogorek Przerazony Slaba Mozliwoscia Zamiany
            • Gość: z daleka Re: do patrioty IP: *.inter.net.il 14.08.03, 23:33
              Jesli nie jestes Palestynczykiem tym gorzej dla ciebie, bo twoje sukinsynstwo
              jest bezinteresowne. Bezinteresownie cytujesz i komentujesz cala moja
              wypowiedz, ale jedno stwierdzenie bezinteresownie omijasz szerokim lukiem.
              Pomiewaz tylko ci sie zapomnialo przypominam:"Z drugiej strony oni traca tylko
              dom, mury, kamienie. Rodziny tych zamordowanych w zamachach stracily
              dzieci,matki,ojcow itd. Nawet dla kogos tak wrazliwego jak ty jest przeciez
              roznica miedzy domem a czlowiekiem". Nie oczekuje odpowiedzi bo wiem ze
              bedzie jak zwykle bezinteresowne gowno.
              • Gość: Ogorek Re: do patrioty IP: *.dip.t-dialin.net 14.08.03, 23:42
                Gość portalu: z daleka napisał(a):

                > Jesli nie jestes Palestynczykiem tym gorzej dla ciebie, bo twoje sukinsynstwo
                > jest bezinteresowne. Bezinteresownie cytujesz i komentujesz cala moja
                > wypowiedz, ale jedno stwierdzenie bezinteresownie omijasz szerokim lukiem.
                > Pomiewaz tylko ci sie zapomnialo przypominam:"Z drugiej strony oni traca
                tylko
                > dom, mury, kamienie. Rodziny tych zamordowanych w zamachach stracily
                > dzieci,matki,ojcow itd. Nawet dla kogos tak wrazliwego jak ty jest przeciez
                > roznica miedzy domem a czlowiekiem". Nie oczekuje odpowiedzi bo wiem ze
                > bedzie jak zwykle bezinteresowne gowno.

                Panie z daleka,

                nie macie zadnych moralnych podstaw, aby oczekiwac jakiegokolwiek pozytywnego
                nastawienia.

                Traktujecie Palestynczykow jak insekty - i efekty tego dzialania spadaja na
                was. Takie to jest uniwersalne prawo wszechswiata.

                I mozecie tomy napisac o waszym pojeciu jednostronnej sprawiedliwosci, a prawdy
                w tym ani slowa.

                I wszyscy o tym wiedza, a ci co nie wiedza, to i tak to czuja.
                Niekied trudno sobie wyobrazic jak czlowiek teoretycznie cywilizowany w obecnej
                epoce moze sie stoczyc tak nisko jak Wy, Zydzi.

                Wielu was pochodzi z Polski, mowi po polsku, zna polska kulture.
                A jednak byliscie i jestescie stworzeniami o niespotykanym poziomie moralnosci.
                Jest to poziom zero.

                Ogorek Wqurwiony Jak Mrowka Faraona Cheopsa
                • Gość: z daleka Re: do mizerii IP: *.inter.net.il 15.08.03, 00:03
                  Panie mizeria. Niech pan wbije to sobie mocno do pestek, ze ja robie duza
                  nieprzyzwoitosc na panskie "przyzwoite nastwienie".
                • Gość: tom Re: ogorku, US zmityguje sie szybko kto ich wpedza IP: *.cable.mindspring.com 15.08.03, 05:32
                  w bloto nienawisci i atakow terorystycznych - ciekawe co sie wtedy stanie
              • patriota Re: do tego z daleka 15.08.03, 09:59
                Gość portalu: z daleka napisał(a):

                > Jesli nie jestes Palestynczykiem tym gorzej dla ciebie, bo twoje sukinsynstwo
                > jest bezinteresowne. Bezinteresownie cytujesz i komentujesz cala moja
                > wypowiedz,

                Tak, zupelnie bezinteresownie cytuje i UKAZUJE caly bezmiar jej falszu i zla.
                Dlatego wlasnie, jak zwykle przechodzisz do inwektyw. Piszac
                o "sukinsynstwie", "gownie" etc. kierujesz to w gruncie rzeczy do wlasnego
                odbicia, ktore Ci tylko ukazalem.


                > ale jedno stwierdzenie bezinteresownie omijasz szerokim lukiem.
                > Pomiewaz tylko ci sie zapomnialo przypominam:"Z drugiej strony oni traca
                > tylko
                > dom, mury, kamienie. Rodziny tych zamordowanych w zamachach stracily
                > dzieci,matki,ojcow itd. Nawet dla kogos tak wrazliwego jak ty jest przeciez
                > roznica miedzy domem a czlowiekiem". Nie oczekuje odpowiedzi bo wiem ze
                > bedzie jak zwykle bezinteresowne gowno.

                Mimo, ze moja odpowiedz bedzie "jak zwykle bezinteresowne gowno", odpowiem Ci.
                Twoj list byl juz wystarczajaco dlugi a moja odpowiedz jeszcze dluzsza.
                Wybralem juz i tak zbyt wiele z twojego listu. Ale jesli chcesz, moge teraz
                jeszcze odpowiedzec i na to.

                Dobrze i nie od dzisiaj wiesz, ze terror Palestynczykow jest dla mnie tym czym
                jest, czyli terrorem. Swiadome mordowanie niewinnych ludzi bylo i jest
                barbarzynstwem, niezaleznie od okolicznosci. To co robia Palestynczycy jest
                barbarzynstwem. Zadowolony z takiego "gowna"?

                Tyle tylko, ze jedno barbarzynstwo nie moze byc usprawiedliwieniem dla drugiego
                barbarzynstwa. Zycie ludzkie jest bez porownania bardziej wazne od kamieni ale
                nie udawaj niewiniatka i nie zaslaniaj sie za tak obrazowymi porownniami bo
                fakty mowia co innego.

                To nie jest tak, ze wy burzycie tylko domy za zycie waszych obywateli, ktorzy
                padli ofiara TERRORYZMU (widzisz to slowko?). Takie stwierdzenie jest zwyklym
                falszem.

                Wy zabijacie 2-3 razy wiecej Palestynczykow I PONADTO BURZYCIE IM DOMY, choc
                jak sam przyznales, wcale nie odstrasza to kolejnych zamachowcow.
                Burzenie domow sluzy bez watpienia tylko jednemu: zabieraniu Palestynczykom ich
                ziemi i produkowaniu nowej nienawisci.

            • Gość: anna Re: do ZYDZI NA SWIECIE TEZ PRZYGLADALI SIE BEZCZY IP: *.cable.mindspring.com 15.08.03, 05:24
              • Gość: Andrzej Lozowski Jestes bezczynna? nudzi ci sie, bitch? IP: *.dyn.optonline.net 15.08.03, 20:51
                sukinsynow Ci zabraklo?
          • Gość: dana33 do z daleka IP: *.adsl.actcom.co.il 14.08.03, 23:26
            nu, sam widzisz, z kim masz do czynienia. szkoda i czasu
            i sliny na te typy. robia z nas i z naszego kraju
            barbarzyncow, ze niby sa lapanki, ze biedni
            palestynczycy, ze kazdy bez wyjatku jest torturowany, ze
            my nie ludzie tylko zwierzeta. nu, co maja jeszcze innego
            do roboty? musza na kims swoj frust i nieudane zycie
            wyladowac. dlaczego nie na zydach? antysemityzm byl, jest
            i bedzie w polsce i na tym forum mamy jego najlepszych
            przedstawicieli. po prostu creme de la creme. niech sobie
            gadaja ile chca, sam wiesz, ze to jak do sciany. i tak
            bedziemy robic dalej to, co uwazamy dla nas i dla naszego
            kraju za najlepsze. dash
            • Gość: Ogorek Re: do z daleka IP: *.dip.t-dialin.net 14.08.03, 23:29
              Gość portalu: dana33 napisał(a):

              > nu, sam widzisz, z kim masz do czynienia. szkoda i czasu
              > i sliny na te typy. robia z nas i z naszego kraju
              > barbarzyncow, ze niby sa lapanki, ze biedni
              > palestynczycy, ze kazdy bez wyjatku jest torturowany, ze
              > my nie ludzie tylko zwierzeta. nu, co maja jeszcze innego
              > do roboty? musza na kims swoj frust i nieudane zycie
              > wyladowac. dlaczego nie na zydach? antysemityzm byl, jest
              > i bedzie w polsce i na tym forum mamy jego najlepszych
              > przedstawicieli. po prostu creme de la creme. niech sobie
              > gadaja ile chca, sam wiesz, ze to jak do sciany. i tak
              > bedziemy robic dalej to, co uwazamy dla nas i dla naszego
              > kraju za najlepsze. dash

              Jezeli sprzeciw wzgledem takiego myslenia jakie wy reprezentujecie nazywacie
              antysemityzmem, to obowiazkiem kazdego czlowieka na tym bozym swiecie jest stac
              sie antysemita.

              Do czego tez wszystkich serdecznie wzywam i namawiam.

              Nieludzkosc Zydow jak zwykle wroci do nich jak boomerang.
              Bardzo sie ciesze, ze nie jestem Zydem.

              Ogorek
              • Gość: z daleka Re: do z daleka IP: *.inter.net.il 14.08.03, 23:55
                Wlasciwie mialem nie reagowac na twoje pseudointelektualne i psedodowcipne
                teksty odpustowego klauna i bezrobotnego biznesmena. Jednak pomyslalem, ze
                powinienem ci powiedziec, ze z ogromnym zaciekawieniemz obserwuje, jak z
                maniackim uporem przyznajesz sie do antysemityzmu. Mysle ze jestes z tego
                nawet dumny. Wiedz, ze ja ci wspulczuje, tak jak wspolczulbym np.alkoholikowi.
                Cierpisz na podobny rodzaj schorzenia, z podobnymi szansami na wylewczenie.
                Ale ty podobnie jak wielu alkoholikow nie chcesz sie ze swojej przypadlosci
                wykaraskac, bo w tym swoim wykoslawionym swiecie uludy czujesz sie
                lepszym,dowcipniejszym, madrzejszym, wielkim, bohaterskim ogorkiem .Niech tak
                zostanie.
                • werw Re: do z daleka 14.08.03, 23:59
                  Ogórki rosną głową na dół; i oto rezultat.
                  • Gość: Ogorek Re: do z daleka IP: *.dip.t-dialin.net 15.08.03, 00:12
                    werw napisał:

                    > Ogórki rosną głową na dół; i oto rezultat.

                    Twoj rozwoj werw dawno sie zakonczyl.
                    A zatem juz w ogole nie rosniesz.
                    Powiem wiecej, zastraszajaco sie kurczysz.
                    Widac to po zawartosci intelektualnej Twoich wybitnych wypowiedzi.

                    Ogorek z Werwa Jak Wrak z Moralnym Kacem
                • Gość: Ogorek Re: do z daleka IP: *.dip.t-dialin.net 15.08.03, 00:10
                  Gość portalu: z daleka napisał(a):

                  > Wlasciwie mialem nie reagowac na twoje pseudointelektualne i psedodowcipne
                  > teksty odpustowego klauna i bezrobotnego biznesmena. Jednak pomyslalem, ze
                  > powinienem ci powiedziec, ze z ogromnym zaciekawieniemz obserwuje, jak z
                  > maniackim uporem przyznajesz sie do antysemityzmu. Mysle ze jestes z tego
                  > nawet dumny. Wiedz, ze ja ci wspulczuje, tak jak wspolczulbym
                  > np.alkoholikowi.

                  A sobie nie wspolczujesz?
                  Przeciez taki wrak moralny jaki soba reprezentujesz odbije sie jeszcze w
                  trzecim pokoleniu Twojej rodziny. Wiem o czym mowie, poniewaz wielokrotnie
                  bralem udzial w tzw. warsztatach rodzinnych.

                  > Cierpisz na podobny rodzaj schorzenia, z podobnymi szansami na wylewczenie.
                  > Ale ty podobnie jak wielu alkoholikow nie chcesz sie ze swojej przypadlosci
                  > wykaraskac, bo w tym swoim wykoslawionym swiecie uludy czujesz sie
                  > lepszym,dowcipniejszym, madrzejszym, wielkim, bohaterskim ogorkiem .Niech tak
                  > zostanie.

                  Co wiecej.
                  W miare jak wy brniecie w kolejny wawoz moralnego zaklamania, kataklizmu i
                  marazmu - powstaja cale legiony nowych Ogorkow, ktorzy zaczynaja glosno
                  opowiadac o swoim antysemityzmie.

                  Poniewaz nie moze byc innaczej.
                  Prawda musi zawsze wyjsc na wierzch.

                  Nie czuje sie bohaterem, jestem po prostu bardzo zniechecony waszym obrzydliwie
                  jednostronnym zaklamywaniem rzeczywistosci.

                  Dyskutowalem takze z Zydami, ktorzy nie stracili jescze ludzkich uczuc, a zatem
                  wiem, ze jeszcze jest jakas szansa.

                  Ale ani dana33 ani Ty nie jestescie przyszloscia Izraela - ale jedynie podstawa
                  jego coraz glebszych problemow. To wasze selektywne "zydowskie" widzenie swiata
                  powoduje ciagle cierpienie i bol w Palestynie.

                  Panie z daleka, ile dzisiaj wyburzyles domow rodzina poleglych Palestynczykow?
                  Czy tez moze pomogles jakims dzieciom torturami przyznac sie
                  do "terorystycznych" zamachow?

                  Ogorek Walczy z Wymiotami
                  • Gość: z daleka Re: do ogorka IP: *.inter.net.il 15.08.03, 00:17
                    Niech ogorek nie walczy z wymiotami. Niech sie w koncu wyrzyga. Moze wjdzie z
                    niego chociaz czesc tego jadu co go zartuwa.
                    • Gość: Ogorek Re: do ogorka IP: *.dip.t-dialin.net 15.08.03, 00:20
                      Gość portalu: z daleka napisał(a):

                      > Niech ogorek nie walczy z wymiotami. Niech sie w koncu wyrzyga. Moze wjdzie z
                      > niego chociaz czesc tego jadu co go zartuwa.

                      Mnie?
                      Czy ja za toba gonie z buldozerem?
                      Czy ja morduje dziecie osmioletnie?
                      Czy ja torturuje wiezniow?

                      Kogo zatruwa jad, Panie z daleka?

                      Ogorek
              • Gość: dana33 do smierdzacego zgnilizna ogorka IP: *.adsl.actcom.co.il 15.08.03, 00:16
                Gość portalu: Ogorek napisał(a):

                > Bardzo sie ciesze, ze nie jestem Zydem.

                ja tez, bylbys czarna plama na naszej historii
                • Gość: Ogorek Re: do smierdzacego zgnilizna ogorka IP: *.dip.t-dialin.net 15.08.03, 00:19
                  Gość portalu: dana33 napisał(a):

                  > Gość portalu: Ogorek napisał(a):
                  >
                  > > Bardzo sie ciesze, ze nie jestem Zydem.
                  >
                  > ja tez, bylbys czarna plama na naszej historii

                  Mylisz sie dana33.
                  Czarna plama na Waszej histori sa jednokomorkowce takie jak Ty.

                  Ale nic nie poradze na to, ze jest ich bardzo duzo.
                  Nie zmienia to faktu, ze o jednokomorkowce chodzi.

                  Niech Wam Jahwe wybaczy.

                  Ogorek
                  • werw Re: do smierdzacego zgnilizna ogorka 15.08.03, 00:31
                    "Wyburzanie domów poległych Palestyńczyków" - ty jesteś stukniety, ot co
                    • Gość: Ogorek Re: do smierdzacego zgnilizna ogorka IP: *.dip.t-dialin.net 15.08.03, 00:35
                      werw napisał:

                      > "Wyburzanie domów poległych Palestyńczyków" - ty jesteś stukniety, ot co

                      Ot nic.

                      Dales glos, a teraz wracaj do budy.

                      Ogorek
                      • Gość: anna Re: do OGORKU PISZESZ SWIETNIE IP: *.cable.mindspring.com 15.08.03, 05:34
                        • Gość: Andrzej Lozowski birds of the feather... IP: *.dyn.optonline.net 15.08.03, 20:53
            • Gość: Kanadol Przyklad z Kanady: IP: *.tkg.bc.tac.net 14.08.03, 23:39
              Jest u nas prowincja Quebec, gdzie wiekszosc jest francuskiego
              pochodzenia. Jest tam silny ruch nacjonalistyczny, ktory chce
              odlaczenia od Kanady. Robia referenda i 50% +1 (dla mnie to
              troche za malo) i moga sobie stworzyc panstwo. Ostatnio mieli
              nawet 45,5%!!
              No to moze by tak, jak w cywilizowanym i demokratycznym kraju,
              pozwolic zaglosowac Palestynczykom na West Bank i Gaza.
              Podwyzszyc prog nawet do 90%, co?
              Oczywiscie, dla was to bajeczki, waszym celem jest kolonizacja
              tej zasranej swietej ziemi.
              • Gość: z daleka Re: Przyklad z Kanady: IP: *.inter.net.il 14.08.03, 23:58
                Bredzisz koles. Mozesz sobie swoja(?) Kanade dzielic jak ci sie podoba. A od
                Izraela ci wara.
                • Gość: Ogorek Re: Przyklad z Kanady: IP: *.dip.t-dialin.net 15.08.03, 00:14
                  Gość portalu: z daleka napisał(a):

                  > Bredzisz koles. Mozesz sobie swoja(?) Kanade dzielic jak ci sie podoba. A od
                  > Izraela ci wara.

                  Tyles zrozumial z wypowiedzi Kanadola?

                  Rozumie, ze tez chetnie bys wyslal buldozery, aby go przekonac, ze mowisz
                  calkiem serio.

                  Niektorzy mysla, ze szczekanie i gryzienie moze zastapic mowe ludzka.
                  Coraz wiecej psa, a coraz mniej czlowieka.

                  Ogorek Mysliwy Szukajacy Smyczy na Rozne Kanalie
                  • Gość: z daleka Re: Przyklad z Kanady: IP: *.inter.net.il 15.08.03, 00:19
                    Zupelnie jakbys mowil o sobie.
                    • Gość: Ogorek Re: Przyklad z Kanady: IP: *.dip.t-dialin.net 15.08.03, 00:20
                      Gość portalu: z daleka napisał(a):

                      > Zupelnie jakbys mowil o sobie.

                      Masz na mysli ten cytat o buldozerach?

                      Ogorek Frasobliwy
                • Gość: ANNA Re: BRAK WAM TYLKO KOMOR GAZOWYCH W IZRAELU IP: *.cable.mindspring.com 15.08.03, 05:36
                  • Gość: Andrzej Lozowski Typowa antysemicka wypowiedz! IP: *.dyn.optonline.net 15.08.03, 20:48
              • Gość: dana33 Re: Przyklad z Kanady: IP: *.adsl.actcom.co.il 15.08.03, 00:19
                Gość portalu: Kanadol napisał(a):

                > Jest u nas prowincja Quebec, gdzie wiekszosc jest
                francuskiego
                > pochodzenia. Jest tam silny ruch nacjonalistyczny,
                ktory chce
                > odlaczenia od Kanady. Robia referenda i 50% +1 (dla
                mnie to
                > troche za malo) i moga sobie stworzyc panstwo. Ostatnio
                mieli
                > nawet 45,5%!!
                > No to moze by tak, jak w cywilizowanym i demokratycznym
                kraju,
                > pozwolic zaglosowac Palestynczykom na West Bank i Gaza.
                > Podwyzszyc prog nawet do 90%, co?
                > Oczywiscie, dla was to bajeczki, waszym celem jest
                kolonizacja
                > tej zasranej swietej ziemi.

                nu, kretyn, widac jak swietnie "znasz" stosunki panujace
                w israelu. mozesz byc pewien, ze 90% arabow bedzie
                chcialao zostac pod nasza "okupacja", jak im arafat
                naturalnie nie zagrozi smiercia. wiedza co maja u nas i
                wiedza co beda miec u niego. zreszta juz protestowali po
                obiecankach baraka, jak sie zorientowali, ze zostana w
                autonomii..
                • Gość: Ogorek Re: Przyklad z Kanady: IP: *.dip.t-dialin.net 15.08.03, 00:23
                  Gość portalu: dana33 napisał(a):
                  > nu, kretyn, widac jak swietnie "znasz" stosunki panujace
                  > w israelu. mozesz byc pewien, ze 90% arabow bedzie
                  > chcialao zostac pod nasza "okupacja", jak im arafat
                  > naturalnie nie zagrozi smiercia. wiedza co maja u nas i
                  > wiedza co beda miec u niego. zreszta juz protestowali po
                  > obiecankach baraka, jak sie zorientowali, ze zostana w
                  > autonomii..

                  Malo mnie obchodzi jakie, Twoim zdanie, stosunki panuja w Izraelu.
                  Wiem jakie stosunki panuja miedzy ludzmi.
                  Takowych u Was nie ma.

                  Nic mnie nie obchodzi co Arafat mysli.
                  Nie rusza mnie co mysla dzieci rzucajace w IDF kamieniami.

                  Zawsze ciekawi mnie jak sie ten chwilowo silniejszy moze upodlic.
                  Zanim zacznie zbierac owoce swojej podlosci.

                  Ogorek
                  • Gość: z daleka Re: Przyklad z Kanady: IP: *.inter.net.il 15.08.03, 00:28
                    W tym wlasnie problem, ze ciebie nic nie obchodzi. Ty nawet nie musisz ani
                    wiedziec, ani rozumiec. Mozg ogorka jest prosty, nieskomplikowany i
                    bezinteresownie nienawistny.
                    • Gość: Ogorek Re: Przyklad z Kanady: IP: *.dip.t-dialin.net 15.08.03, 00:38
                      Gość portalu: z daleka napisał(a):

                      > W tym wlasnie problem, ze ciebie nic nie obchodzi. Ty nawet nie musisz ani
                      > wiedziec, ani rozumiec. Mozg ogorka jest prosty, nieskomplikowany i
                      > bezinteresownie nienawistny.

                      Ty daleko wiecej wiesz o moim mozgu niz ja.
                      Jasnowidz zydowski jestes.

                      Lepiej na kogos bluznic niz sie nad soba zastanawiac, nie.
                      Nic ci to nie pomoze.

                      Prawda w miedzyczasie juz w oczy nie kole, ale wrecz bodzie.
                      I mam niejasne wrazenie, ze czas jakby sie konczyl.
                      Szanse swoje mieliscie.
                      I je zaprzepasciliscie.

                      Aha, naturalnie, ze mnie wiele obchodzi.
                      Po cholere bym pisal te posty.
                      Niedlugo dorownasz danie33 tymi blyskotliwymi stwierdzeniami.

                      Ogorek Tlumacz dla Owiec i Innego Obcokrajoznawczego Bydla
                      • Gość: dana33 Re: Przyklad z Kanady: IP: *.adsl.actcom.co.il 15.08.03, 00:45
                        Gość portalu: Ogorek napisał(a):

                        > Lepiej na kogos bluznic niz sie nad soba zastanawiac, nie.

                        o, zastosuj to zdanie do siebie.
                        • Gość: Ogorek Re: Przyklad z Kanady: IP: *.dip.t-dialin.net 15.08.03, 00:47
                          Gość portalu: dana33 napisał(a):

                          > Gość portalu: Ogorek napisał(a):
                          >
                          > > Lepiej na kogos bluznic niz sie nad soba zastanawiac, nie.
                          >
                          > o, zastosuj to zdanie do siebie.

                          Caly czas to robie, dobra kobieto.
                          I caly czas probuje ciebie do tego naklonic, dobra kobieto.

                          Ty, ktora z przyjemnoscia slucha jekow torturowanych Palestynczykow, bo na
                          pewno maja cos na sumieniu, dobra kobieto.

                          Ogorek Rowna do Dobrej Kobiety
                      • Gość: aNNA Re: SZCZYTY RASIZMU SA W IZRAELU IP: *.cable.mindspring.com 15.08.03, 05:38
                        • Gość: Andrzej Lozowski Szczyt rasizmu wypedzic z Polskiobywateli polskich IP: *.dyn.optonline.net 15.08.03, 20:49
                          za to ze byli Zydami
            • Gość: ANNA Re: KRYTYKA IZRAELA TO NIE ANTYSEMITYZM IP: *.cable.mindspring.com 15.08.03, 05:29
              w`WYGODNIE PRZYJAC TAKA TAKTYKE.
              • Gość: ANNA Re: TYPOWA DLA IZRAELA WYGODNA MANIPULACJA IP: *.cable.mindspring.com 15.08.03, 05:41
                • Gość: Andrzej Lozowski say something intelligent, can you? IP: *.dyn.optonline.net 15.08.03, 20:46
              • Gość: Andrzej Lozowski Ale rozprzestrzenianie klamstw - to bez watpienia IP: *.dyn.optonline.net 15.08.03, 20:47
        • Gość: Andrzej Lozowski Re: Po stokroc sukinsyny! IP: *.dyn.optonline.net 15.08.03, 20:40
          Gość portalu: z daleka napisał(a):

          > Gość portalu: Kanadol napisał(a):
          >
          > > (to lagodne okreslenie!)
          > > Burza Palestynskie domy i w tym samym czasie kolonizuja, buduja
          > > swoje.
          > > Zgnoili wszystko, cale zycie i ekonomie palestynska, wiec domy
          > > te sa budowane przez niewolnicza sile palestynska. Jeszcze sie
          > > bija o prace za 1 dol./godzine, jak dobrze.
          > > Kiedys brali Polakow na roboty, co prawda przymusowe, do
          > > Niemiec, i tez placili jakies grosze.
          > -----------------------------------
          > Jak kazdy Palestynczyk masz prawo do nerwowego reagowania na przykre realia
          > tego konfliktu. Jednak gdy poslugujesz sie klamstwem i naciegasz
          rzeczywistosc
          > do wygodnych dla ciebie porownan, trzeba cie w tych zapedach troche ostudzic.
          > Jestes wzburzony ze Izreelczycy burza domy, ale zapominasz dodac ze burza
          > domy terrorystow. Zapominasz dodac , ze ci terrorysci kilka, lub kilkanascie
          > godzin wczesniej zamordowali niewinnych ludzi, a innych skazali na kalectwo.
          > Odpowiesz mi na to, ze terrorystow juz nie ma( sa u Allacha) a cierpia
          > niewinni ich rodzice i rodzina. Tu moze bym sie z toba czesciowo zgodzil,ale
          > tylko czesciowo. Po prostu nie wierze w calkowita niewinnosc tych braci i
          > tatusiow, przynajmniej nie wszystkich. Z drugiej strony oni traca tylko dom,
          > mury, kamienie. Rodziny tych zamordowanych w zamachach stracily dzieci,
          matki,
          > ojcow itd. Nawet dla kogos tak wrazliwego jak ty jest przeciez roznica
          miedzy
          > domem a czlowiekiem. No i jest jeszcze cos. Pytanie dlaczego Izraelczycy
          burza
          > ten dom? Ty dobrze wiesz dlaczego, dla tym co nie wiedza nalezy sie
          > wyjasnienie. Otoz nie robia tego z zemsty. Robia to z oczywistym , zimnym
          > wyrachowaniem. Z badan, wywiadu i doswiadczenia wiadomo, ze czesc
          > domownikow ,wiedzac o konsekwencjach jakie beda towarzyszyly terrorystycznej
          > dzialalnosci ich latorosli, albo wplywaja na latorosl, albo nawet posuwaja
          sie
          > do denuncjacji. W wiekszosci wypadkow nie robia nic. Dla tych wlasnie jest
          to
          > surowe wydawaloby sie barbarzynskie prawo. Widzac w przyszlosci rodzine
          > palestynska rozpaczajaca przed kamerami z powodu utraty syna samobojcy,
          > pamietaj, ze przynajmniej polowa lez to na konto tego domu co idzie do
          > wyburzenia. Przestancie wysadzac i mordowac, przestaniemy burzyc.
          > I jeszcze cos na zakonczenie. Dolara za godzine pracy to moze ty dostajesz w
          > Kanadzie. Tu stawki sa wyzsze, rowniez dla Palestynczykow .

          Nie skonczylem nawet czytac calej wypowiedzi goscia z daleka.
          Komu to potrzebne? Czy gosc z daleka odpowiada oslom kiedy brzeja na niego na
          ulicy? Czy denerwuje go szczekanie psa? A jezeli tak, to czy on probuje
          rozmawiac z nimi rozsadnie?

          Ludzie myslacy! Zostawmy te strony na hanbe kanadolom, mirmilom, ANNIE, ad,
          i calej ich reszcie.
    • Gość: Kanadol Prawda w oczy kole IP: *.tkg.bc.tac.net 15.08.03, 18:33
      To co robia w Izraelu, to najwieksze sk.....wo Swiata.
      To jest lamanie praw czlowieka na kazdym kroku.
      Wiadomo co jest grane: interesy USA, lobby zydowskie i ich media.
      To sa fakty.
      Niektorzy zaslepieni w swej ksenofobi nie moga jakos pojac
      podstawowych prawd.
      Nikt nie wybiera ojca i matki, a nawet kraju urodzenia.
      Co by robili, gdyby sie urodzili jako Plastynczycy?

      P.S.
      Ogorek, dobrze piszesz!
      • kanadoll Re: Prawda w oczy kole 15.08.03, 20:56
        Gość portalu: Kanadol napisał(a):

        > Nikt nie wybiera ojca i matki, a nawet kraju urodzenia.
        > Co by robili, gdyby sie urodzili jako Plastynczycy?
        napewno byliby zaplasterowani
        a moze zaplastykowni
        who cares?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka