Dodaj do ulubionych

Gwaranci 3 wojny i apokalipsy

21.08.09, 16:49
gawarantami wielkiego konfliktu sa Chiny i India. Gdyby te oba
megakraje byly slabe prrzemyslowo i militarnie, nie mialayby one
czynnego wplywa na polityke swiatowa tak ja w czasie 2 wojny.
Nalezalo wiec zaiwestowac i doprowadzic je do takiej sily zeby kraje
te mogly miliranie zabezpieczyc egzystencje swoich miliardow
obywateli. Ten konflikt bedzie oczywiscie o rope, zniszczy Europe i
wiekszosc swiatam z wyjatkiem Grenlandi. Jak izrael, glowny planista
konfliktu, z tego wyjdzie ?????????????????
Obserwuj wątek
    • hubert100 Re: Gwaranci 3 wojny i apokalipsy 21.08.09, 17:49
      A jak sie zawsze te "izraelskie" "plany" konczyly do tej pory????
      • ray7 Re: Gwaranci 3 wojny i apokalipsy 21.08.09, 19:15
        No wlasnie kto im "podskoczy"? Niezapominajcie jednej rzeczy...Zydzi sa wybranym narodem...
        ps.osobiscie nie znam zadnego zyda i nie jestem nacjonalista. Moje motto: badz dobry dla wszystkich, a w szczegolnosci dla swoich
        • misterpee Re: diabeskie sily wybranych - elaborat naukowy 21.08.09, 20:47


          I wish I were making this up as some sort of a pre-Purim joke. But
          it seems that the latest anti-Israel outrage coming out of the
          Hebrew University in Jerusalem is its awarding a prize to a graduate
          student for an essay in which the student claims that Israel is
          abusing and oppressing Palestinians by not raping their women.

          www.wordsandwar.com/2007/12/24/israels-racist-no-rape-strategy/
          • hubert100 Re: diabeskie sily wybranych - elaborat naukowy 21.08.09, 21:38
            J-Kij tez z tego zrobil doktorat...
    • al-kochol-8 apokalipsa to koncepcja biblijna 23.08.09, 04:16
      o ktorej ani Chinczycy ani Hindusi nie maja pojecia bo wychowani sa
      w kregu pojec buddyjskich, a buddyzm zabrania agresji w
      przeciwienstwie do 3-ch zwalczajacych sie nawzajem religii
      semickich, ktore opanowaly Europe, USA i Bliski Wschod. Gwarantami
      konfliktu swiatowego i apokalipsy moga byc tylko kraje z kregu
      religii semickich, do ktorych i Polska niestety sie zalicza.
      • misterpee Re: apokalipsa to koncepcja prawa dzungli 23.08.09, 05:31
        W raju bog przykazal Adamowi i Ewie ekologiczna dyscypline, ktora ci
        pierwsi ludzie nie przestrzegali i skonsumowali zakazany owoc. Do
        dzis nikt nie rozumie metafory rownowagi ekologicznej. Ludzkosc nie
        moze sie rozmnazac bez konca. To i postep technologi sa podstawa
        apokaliptycznej przyszlosci. Chiny i India sa w najbardziej
        krytycznej sytuacji.
        • glob1 Przez ile lat ludzie sie tak rozmnozyli ? 23.08.09, 06:26
          Jak dlugo istnieje ludzkosc na Ziemi ? Wiara w Biblie zaslepia
          ludzi. Skoro zycie na Ziemi powstalo od Adama i Ewy, to jakiego
          koloru oni byli ? Biblia wypisuje bzdury, a debile w nia wierza.
          Nikt nie wie, jak dlugo istnieje zycie ludzi na Ziemi i jak ono sie
          zaczelo ? Wstecz mozemy sie cofnac bardzo niewiele. Bajki lacznie z
          Biblia nie moga zasmiecac naszej swiadomosci historycznej.
          Od kiedy rodzi sie duzo mniej ludzi na swiecie, to mowi sie ciagle o
          przeludnieniu. Jeszcze sto lat temu kazda europejska rodzina miala
          przynajmniej czworo dzieci. Chiny od 1973 roku maja tylko po jednym
          dziecku. Jak bardzo zmniejszyl sie samoistnie przyrost naturalny w
          calej Azji. Wierzycie propagandzie, ktora do Europy przyjmuje
          miliony kolorowych, zeby utrzymac w ogole jakas populacje. Nigdy sie
          juz nie dowiecie, ile tak naprawde jest ludzi w Polsce. Sami ich nie
          policzycie, a klamstwo goni klamstwo.
        • al-kochol-8 Re: apokalipsa to koncepcja prawa dzungli 23.08.09, 07:28
          W Europie apokalipsa gonila apokalipse. Jak nie Inkwizycja to
          Reformacja albo inny Holokaust nie dawaly sie Europejczykom
          rozmnozyc. Jak myslisz jakie mielibysmy dzis zaludnienie w Chinach
          czy Indiach gdyby tak zaserwowano im w przeszlosci Chrzescijanstwo?
          • misterpee Re: Lebensraum 24.08.09, 01:17
            Okropnie brzmiaca nazwa dla pozaniemieckich rozmowcow. Obecnie coraz
            bardziej uzywane, szcegolnie przez liberalow. Jest faktem ze od
            zarania dziejow do 2 wojny ludzkosc osiagnela 2 miliardy ludzi, od 2
            wojny do dnia dzisiejszygo liczba ta wzrosla o 4 miliardy - jest nas
            6, a Bildemberg grupa twierdzi ze ziemia moze wyzywic tylko pol
            miliarda. Jak wida to nie religia chrzescijanska jest winna temu
            przyrostowi , ale technika, higiena i medycyna. dawnie rodziny byly
            liczmne , ale dzieci marly w duzym procencie. dzis jest odwrotnie.
            Dawniej religia byla podstawa moralna ekologi, dzis caly system
            ekologiczny nie ma sensu, a moralnoscia zajmuje sie Holywood i
            wielkie korporacje. Co do Adama i Ewy - ci ktorzy biora Biblie
            doslownie i nie rozumia jej abstrakcyjnego znaczenia, sa adwokatami
            pustych i krwawych ideologi. Sa bardzo piekne rozdzialy bibli, sa
            naszym historycznym bogactwem i dziedzictwem wielu pokolen. Miejmy
            dla niej szacunek.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka