Dodaj do ulubionych

tu siekierka jedzie

IP: *.aster.pl 27.06.06, 13:45
przez warszawke abo jakas inno wioske... ;-)

www.youtube.com/watch?v=QEwuqRm1NvE
Obserwuj wątek
    • Gość: sly11 Re: tu siekierka jedzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 14:03
      niesamowite
      • Gość: nyorker wymarle miasto IP: *.dyn.optonline.net 27.06.06, 14:12
        ekscytujace.
    • Gość: brembo Re: tu siekierka jedzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 14:17
      ...ziew
      • Gość: nyorker Re: tu siekierka jedzie IP: *.dyn.optonline.net 27.06.06, 14:18
        a po tym jak jechal lewym pasem, cos sie wydarzylo? bo kawe siorbalem.
        • Gość: brembo Re: tu siekierka jedzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 14:24
          im bliżej końća tym bardzieł bylem senny
        • Gość: ff Re: tu siekierka jedzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 19:35
          po bułki pojechał do sklepu
    • Gość: carina79 kuro, pomylilas sie! IP: *.crowley.pl 27.06.06, 14:26
      pomyslilas sie krowo i wkleilas nie tego linka co chcialas, mialo byc ciekawe a
      wkleilas jakas przejazdzke ćmoka w niedziele.
      • Gość: lol Re: kuro, pomylilas sie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 14:37
        czy ja nawalony jestem i mnie sie na oczy rzucilo...

        czy ten lamus rusza z 2 biegu ? ;D


        to warszafka.. ;)
    • Gość: nyorker retrospekcja IP: *.dyn.optonline.net 27.06.06, 14:34
      film jest tak kapitalny, ze wciaz dokladnie pamietam kazda jego sekunde.
      przynajmniej pierwszych czterdziesci, podczas ktorych mozna studiowac ten
      statyczny, wysublimowany kadr. najbardziej podoba mi sie w tej superprodukcji
      zachowanie tych paru kierowcow samochodow. grzeczni, pasywni, jezdza jakby wciaz
      nierozbudzone zombies - kazdy swoim pasem i powolutku, jakby kazdy wiedzial, ze
      jest statysta w tym obrazie wszechczasow.
      • Gość: carina79 Re: retrospekcja IP: *.crowley.pl 27.06.06, 14:51
        naprawde tak wnikliwie obejrzales to gowno?
        jakim trzeba byc zadufanym w sobie dupkiem, zeby taka nude i marazm umiescic w
        necie do wgladu publicznego. co ten koles sobie myslal jadąc - nie spoczne poki
        sie nie dowiem.
        • Gość: nyorker Re: retrospekcja IP: 70.19.14.* 27.06.06, 15:53
          mysle jednak, ze to gleboko zakamuflowane kino akcji. wyobraz sobie te sceny z
          czeslawem niemenem w tle.
        • Gość: siekiera77 Re: retrospekcja IP: *.aster.pl 27.06.06, 19:54
          Gość portalu: carina79 napisał(a):

          > naprawde tak wnikliwie obejrzales to gowno?
          > jakim trzeba byc zadufanym w sobie dupkiem, zeby taka nude i marazm umiescic w
          > necie do wgladu publicznego. co ten koles sobie myslal jadąc - nie spoczne poki
          > sie nie dowiem.

          no to sie bedziesz meczyc
          do konca swojego smutnego
          zmasturbowanego zycia
          karyno :-(
    • mariusz-ef Re: tu siekierka jedzie 27.06.06, 15:24
      w dziele pt. moja buzia zdenerwowal mnie ten puszkarz w kabriolecie! przez 16
      sekund nie dal sie wyprzedzic! co za dran! cza mu bylo lusterko urwac, albo
      choc panne przewiesc na motocyklu!

      a w 1 filmie (co to linka do niego jest) bardzo podobalo mi sie budowanie
      napiecia - 44 sekundy stania na swiatlach mrozilo mi krew w zylach! to bylo
      jak trzesienie ziemi! szkoda ze potem napiecie nie roslo!

      ale jest ok! motonga masz to i jezdzic sie nauczysz ;-)
    • edwin.sk Re: tu siekierka jedzie 27.06.06, 16:45
      to jest produkcja na miarę polskiego kina
      • siurniety_krolik śmieszą mnie wasze komentarze 27.06.06, 17:49
        fakt siekiera 77 to może nie ghost rider
        ale mogę założyć się o browar że nie jednego z was spokojnie objedzie

        a to że nagrał swoje wyczyny i umieścił je w necie to zupełnie nie widzę w tym
        nic złego
        jak sie wam to nie podoba to po prostu nie oglądajcie

        przykro mi ale stwierdzam że ludzie są jak barany i dobrze czują się w grupie
        nawzajem adorując się

        siurniety_krolik
        • Gość: nyorker Re: śmieszą mnie wasze komentarze IP: 70.19.14.* 27.06.06, 17:59
          cholernie blednie wnioskujesz. nikt nie napisal, ze cos w tym zlego, ani ze
          komus to sie nie podoba. smieszny to jest siekiera w swietle swoich
          wczesniejszych komentarzy dotyczacych sennego ruchu na ulicach nowego jorku.
          sledzilbys uwaznie forum, to wiedzialbys, co mam na mysli. nie jednego z nas
          objedzie? bardzo mozliwe, ale gdy widze, jak sie zbiera ta swoja rakieta, nie
          mam pelnego w tej kwestii przekonania. zreszta, coz z tego, kto kogo objedzie?
          jezeli ktokolwiek publikuje wlasne dzielo, musi liczyc sie z komentarzami.
          wielokroc umieszczalem tutaj linki do swoich raportow i nie pienilem sie, gdy
          wiekszosci to sie nie podobalo.
          gratuluje baraniego skojarzenia. bardzo nowatorskie nawet na tym forum.
          • Gość: siekiera77 Re: śmieszą mnie wasze komentarze IP: *.aster.pl 27.06.06, 19:50
            i tym milym akcętem
            zegnam sie z wami
            jezdzcy apokalipsy
            cze!
            krecta filmy!
            PS
            a ty co nie wiesz
            czy jestes czezwy czy pijany
            dowiedziales sie wlasnie
            ze busa daje 120 na 1
            nie tak jak twoj matis na 5 :-)
            • Gość: nyorker Re: śmieszą mnie wasze komentarze IP: 70.19.14.* 27.06.06, 19:59
              copta nie kroi
              siptego kreciol
              7 na macha
              zucha od babucha
              7/4
              • Gość: sly11 Re: śmieszą mnie wasze komentarze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 21:31
                >jak sie wam to nie podoba to po prostu nie oglądajcie

                tylko jak to zrobić ???

                Stwierdzenie czy się podoba czy nie (jeśli ma byc całkowicie obiektywne)następuje po obejrzeniu całego "dzieła".
                Jesli ktoś zamieszcza linka na ogólnym, to musi i na pewno podświadomie liczy na komentarz.

                >przykro mi ale stwierdzam że ludzie są jak barany i dobrze czują się w grupie
                nawzajem adorując się

                jestesś jedynym (co w sumie nie dziwi po obejrzeniu tej nic nie wnoszacej nudy)
                adorującym naszego miszcza prostej.
                może następny film akcji będzie z poza miasta, to dowiemy się ile moze busa na dwójce,bo trójki to ja ci proponuję narazie nie wrzucać:)



                • Gość: gościu Re: śmieszą mnie wasze komentarze IP: *.aster.pl 02.07.06, 02:12
                  Gość portalu: sly11 napisał(a):

                  > >jak sie wam to nie podoba to po prostu nie oglądajcie
                  >
                  > tylko jak to zrobić ???
                  >
                  > Stwierdzenie czy się podoba czy nie (jeśli ma byc całkowicie obiektywne)następu
                  > je po obejrzeniu całego "dzieła".
                  > Jesli ktoś zamieszcza linka na ogólnym, to musi i na pewno podświadomie liczy n
                  > a komentarz.
                  >
                  > >przykro mi ale stwierdzam że ludzie są jak barany i dobrze czują się w gru
                  > pie
                  > nawzajem adorując się
                  >
                  > jestesś jedynym (co w sumie nie dziwi po obejrzeniu tej nic nie wnoszacej nudy)
                  > adorującym naszego miszcza prostej.
                  > może następny film akcji będzie z poza miasta, to dowiemy się ile moze busa na
                  > dwójce,bo trójki to ja ci proponuję narazie nie wrzucać:)

                  kiedyś, takie smyki jak ty, w twoim wieku, czyli jedenastoletnie to miały juź
                  karte roewrową.Ty synku to możesz proponować swojej mamusi podwyźkę
                  kieszonkowego, żeby ci starczało na gumy. do źucia, do źucia... :-0
                  Obejrzyj sobie po raz kolejny ghost ridera, napompuj oponki w swoim komunijnym
                  rowerku i śmigaj po parku (jeżeli jesteś z miasta) i powstrzymaj sie z radami
                  dopóki nie skończysz 18.
              • ireo bla 29.06.06, 00:22
                o krowa, aleś się wczuł w planktona.
                po czymś takim to się chyba odtruwać trzeba
              • Gość: gościu Re: śmieszą mnie wasze komentarze IP: *.aster.pl 02.07.06, 01:54
                Gość portalu: nyorker napisał(a):

                > copta nie kroi
                > siptego kreciol
                > 7 na macha
                > zucha od babucha
                > 7/4

                co ty memłaku
                mnemłaczysz?!
        • Gość: brembo Re: śmieszą mnie wasze komentarze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 22:13
          takie same "szaleństwo" mozna nagrać jadac gsx400, dlatego był zieewwww...:)
          • Gość: gosc Re: śmieszą mnie wasze komentarze IP: *.aster.pl 27.06.06, 22:25
            nagraj
    • mariusz-ef Re: tu siekierka jedzie 27.06.06, 23:20
      Ty sie Siekiera nie obrazaj tylko wycinaj te momenty, gdzie stoisz na swiatlach!
      obejrzalem prawie wszystkie te filmy i... wrocila mi wiara! modlilem sie zeby
      za kolejnym zakretem nie bylo swiatel! bo tego stania na swiatlach jest wiecej
      niz jazdy!
      • Gość: gosc Re: tu siekierka jedzie IP: *.aster.pl 27.06.06, 23:25
        tak wlasnie sie jezdzi po wawce :-(
        • rambo54 Re: tu siekierka jedzie 27.06.06, 23:28
          tak to jeżdzą cienkie bolki na plastikach, cieniasy! :)
      • Gość: nyorker Re: tu siekierka jedzie IP: 70.19.14.* 27.06.06, 23:26
        mariuszku, od postawienia przy kazdym jednym zdaniu wykrzyknika, wcale nie
        stajesz sie ani troche mniej analny. dostales wize, cielaku? bo sie martwie, ze
        z ta twoja gminna twarza moze spotkac mnie zawod.
        • mariusz-ef Re: tu siekierka jedzie 27.06.06, 23:31
          nie interesuja mnie twoje fantayje seksualne, yachowaj je dla siebie popaprancu
          • Gość: nyorker Re: tu siekierka jedzie IP: 70.19.14.* 27.06.06, 23:34
            nie spodziewalem sie po tobie rzeczowej reakcji. jednak zadalem proste pytanie,
            pulchniaczku.
    • nautilus.pompilius Re: tu siekierka jedzie 29.06.06, 17:07
      Fajne filmiki i piękna maszyna. Tylko co to za radość z jazdy po mieście?
      • Gość: zygmunt_iii Re: tu siekierka jedzie IP: *.stacje.agora.pl 29.06.06, 17:30
        Czepta się tyramwaju! To był pierwszy odcinek filmu szkoleniowego nakręconego
        przez Komendę Stołeczną Policji dla wyedukowania nagminnie łamiących przepisy
        motocyklistów. Za kierownicą busy siedział st. aspirant Julian Kieliszek i
        pokazywał jak trza sobie dawać radę z samochodami. Żadnego wyrywania lusterek,
        bluzgów i kopania w drzwi. Ot, taka poglądówka.
        A tak bajdełej, to fajnie, bo przypomniałem sobie drogę, jaka jeszcze niedawno
        pokonywałem codziennie do fabryki.
        • Gość: lanser Re: tu siekierka jedzie IP: *.aster.pl 29.06.06, 23:48
          zyga, nie ściemniaj z tą fabryką, bo jedyna droga jaką pokonujesz, to z góry na dół
          do nas na piwko! ;-)))))
          • Gość: lanser Re: tu siekierka jedzie IP: *.aster.pl 29.06.06, 23:50
            a! no i zpowrotem do góry ale to już ci jakoś tak spiralnie wychodzi...
            • Gość: zygmunt_iii Re: tu siekierka jedzie IP: *.stacje.agora.pl 30.06.06, 14:33
              Dobrze napisałeś! Tylko z góry na dół po pifko. Na górę sam nie wlezę, gdyż
              albowiem mam lęk wysokości. Dlatego co rano muszą mnie tam dźwigiem wywozić. A
              wieczorem apjać to samo :-)
              • bartekexc Re: tu nietylko siekierka jedzie 03.07.06, 23:37
                żeby nie robić nowego tematu zapodam tu coś od siebie:
                rapidshare.de/files/24859132/_ASK_2006.wmv.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka