Gość: kura_maruda IP: *.aster.pl 27.06.06, 13:45 przez warszawke abo jakas inno wioske... ;-) www.youtube.com/watch?v=QEwuqRm1NvE Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sly11 Re: tu siekierka jedzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 14:03 niesamowite Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nyorker wymarle miasto IP: *.dyn.optonline.net 27.06.06, 14:12 ekscytujace. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brembo Re: tu siekierka jedzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 14:17 ...ziew Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nyorker Re: tu siekierka jedzie IP: *.dyn.optonline.net 27.06.06, 14:18 a po tym jak jechal lewym pasem, cos sie wydarzylo? bo kawe siorbalem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brembo Re: tu siekierka jedzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 14:24 im bliżej końća tym bardzieł bylem senny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ff Re: tu siekierka jedzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 19:35 po bułki pojechał do sklepu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: carina79 kuro, pomylilas sie! IP: *.crowley.pl 27.06.06, 14:26 pomyslilas sie krowo i wkleilas nie tego linka co chcialas, mialo byc ciekawe a wkleilas jakas przejazdzke ćmoka w niedziele. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lol Re: kuro, pomylilas sie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 14:37 czy ja nawalony jestem i mnie sie na oczy rzucilo... czy ten lamus rusza z 2 biegu ? ;D to warszafka.. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nyorker retrospekcja IP: *.dyn.optonline.net 27.06.06, 14:34 film jest tak kapitalny, ze wciaz dokladnie pamietam kazda jego sekunde. przynajmniej pierwszych czterdziesci, podczas ktorych mozna studiowac ten statyczny, wysublimowany kadr. najbardziej podoba mi sie w tej superprodukcji zachowanie tych paru kierowcow samochodow. grzeczni, pasywni, jezdza jakby wciaz nierozbudzone zombies - kazdy swoim pasem i powolutku, jakby kazdy wiedzial, ze jest statysta w tym obrazie wszechczasow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: carina79 Re: retrospekcja IP: *.crowley.pl 27.06.06, 14:51 naprawde tak wnikliwie obejrzales to gowno? jakim trzeba byc zadufanym w sobie dupkiem, zeby taka nude i marazm umiescic w necie do wgladu publicznego. co ten koles sobie myslal jadąc - nie spoczne poki sie nie dowiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nyorker Re: retrospekcja IP: 70.19.14.* 27.06.06, 15:53 mysle jednak, ze to gleboko zakamuflowane kino akcji. wyobraz sobie te sceny z czeslawem niemenem w tle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siekiera77 Re: retrospekcja IP: *.aster.pl 27.06.06, 19:54 Gość portalu: carina79 napisał(a): > naprawde tak wnikliwie obejrzales to gowno? > jakim trzeba byc zadufanym w sobie dupkiem, zeby taka nude i marazm umiescic w > necie do wgladu publicznego. co ten koles sobie myslal jadąc - nie spoczne poki > sie nie dowiem. no to sie bedziesz meczyc do konca swojego smutnego zmasturbowanego zycia karyno :-( Odpowiedz Link Zgłoś
mariusz-ef Re: tu siekierka jedzie 27.06.06, 15:24 w dziele pt. moja buzia zdenerwowal mnie ten puszkarz w kabriolecie! przez 16 sekund nie dal sie wyprzedzic! co za dran! cza mu bylo lusterko urwac, albo choc panne przewiesc na motocyklu! a w 1 filmie (co to linka do niego jest) bardzo podobalo mi sie budowanie napiecia - 44 sekundy stania na swiatlach mrozilo mi krew w zylach! to bylo jak trzesienie ziemi! szkoda ze potem napiecie nie roslo! ale jest ok! motonga masz to i jezdzic sie nauczysz ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
edwin.sk Re: tu siekierka jedzie 27.06.06, 16:45 to jest produkcja na miarę polskiego kina Odpowiedz Link Zgłoś
siurniety_krolik śmieszą mnie wasze komentarze 27.06.06, 17:49 fakt siekiera 77 to może nie ghost rider ale mogę założyć się o browar że nie jednego z was spokojnie objedzie a to że nagrał swoje wyczyny i umieścił je w necie to zupełnie nie widzę w tym nic złego jak sie wam to nie podoba to po prostu nie oglądajcie przykro mi ale stwierdzam że ludzie są jak barany i dobrze czują się w grupie nawzajem adorując się siurniety_krolik Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nyorker Re: śmieszą mnie wasze komentarze IP: 70.19.14.* 27.06.06, 17:59 cholernie blednie wnioskujesz. nikt nie napisal, ze cos w tym zlego, ani ze komus to sie nie podoba. smieszny to jest siekiera w swietle swoich wczesniejszych komentarzy dotyczacych sennego ruchu na ulicach nowego jorku. sledzilbys uwaznie forum, to wiedzialbys, co mam na mysli. nie jednego z nas objedzie? bardzo mozliwe, ale gdy widze, jak sie zbiera ta swoja rakieta, nie mam pelnego w tej kwestii przekonania. zreszta, coz z tego, kto kogo objedzie? jezeli ktokolwiek publikuje wlasne dzielo, musi liczyc sie z komentarzami. wielokroc umieszczalem tutaj linki do swoich raportow i nie pienilem sie, gdy wiekszosci to sie nie podobalo. gratuluje baraniego skojarzenia. bardzo nowatorskie nawet na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siekiera77 Re: śmieszą mnie wasze komentarze IP: *.aster.pl 27.06.06, 19:50 i tym milym akcętem zegnam sie z wami jezdzcy apokalipsy cze! krecta filmy! PS a ty co nie wiesz czy jestes czezwy czy pijany dowiedziales sie wlasnie ze busa daje 120 na 1 nie tak jak twoj matis na 5 :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nyorker Re: śmieszą mnie wasze komentarze IP: 70.19.14.* 27.06.06, 19:59 copta nie kroi siptego kreciol 7 na macha zucha od babucha 7/4 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sly11 Re: śmieszą mnie wasze komentarze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 21:31 >jak sie wam to nie podoba to po prostu nie oglądajcie tylko jak to zrobić ??? Stwierdzenie czy się podoba czy nie (jeśli ma byc całkowicie obiektywne)następuje po obejrzeniu całego "dzieła". Jesli ktoś zamieszcza linka na ogólnym, to musi i na pewno podświadomie liczy na komentarz. >przykro mi ale stwierdzam że ludzie są jak barany i dobrze czują się w grupie nawzajem adorując się jestesś jedynym (co w sumie nie dziwi po obejrzeniu tej nic nie wnoszacej nudy) adorującym naszego miszcza prostej. może następny film akcji będzie z poza miasta, to dowiemy się ile moze busa na dwójce,bo trójki to ja ci proponuję narazie nie wrzucać:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gościu Re: śmieszą mnie wasze komentarze IP: *.aster.pl 02.07.06, 02:12 Gość portalu: sly11 napisał(a): > >jak sie wam to nie podoba to po prostu nie oglądajcie > > tylko jak to zrobić ??? > > Stwierdzenie czy się podoba czy nie (jeśli ma byc całkowicie obiektywne)następu > je po obejrzeniu całego "dzieła". > Jesli ktoś zamieszcza linka na ogólnym, to musi i na pewno podświadomie liczy n > a komentarz. > > >przykro mi ale stwierdzam że ludzie są jak barany i dobrze czują się w gru > pie > nawzajem adorując się > > jestesś jedynym (co w sumie nie dziwi po obejrzeniu tej nic nie wnoszacej nudy) > adorującym naszego miszcza prostej. > może następny film akcji będzie z poza miasta, to dowiemy się ile moze busa na > dwójce,bo trójki to ja ci proponuję narazie nie wrzucać:) kiedyś, takie smyki jak ty, w twoim wieku, czyli jedenastoletnie to miały juź karte roewrową.Ty synku to możesz proponować swojej mamusi podwyźkę kieszonkowego, żeby ci starczało na gumy. do źucia, do źucia... :-0 Obejrzyj sobie po raz kolejny ghost ridera, napompuj oponki w swoim komunijnym rowerku i śmigaj po parku (jeżeli jesteś z miasta) i powstrzymaj sie z radami dopóki nie skończysz 18. Odpowiedz Link Zgłoś
ireo bla 29.06.06, 00:22 o krowa, aleś się wczuł w planktona. po czymś takim to się chyba odtruwać trzeba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gościu Re: śmieszą mnie wasze komentarze IP: *.aster.pl 02.07.06, 01:54 Gość portalu: nyorker napisał(a): > copta nie kroi > siptego kreciol > 7 na macha > zucha od babucha > 7/4 co ty memłaku mnemłaczysz?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brembo Re: śmieszą mnie wasze komentarze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 22:13 takie same "szaleństwo" mozna nagrać jadac gsx400, dlatego był zieewwww...:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: śmieszą mnie wasze komentarze IP: *.aster.pl 27.06.06, 22:25 nagraj Odpowiedz Link Zgłoś
mariusz-ef Re: tu siekierka jedzie 27.06.06, 23:20 Ty sie Siekiera nie obrazaj tylko wycinaj te momenty, gdzie stoisz na swiatlach! obejrzalem prawie wszystkie te filmy i... wrocila mi wiara! modlilem sie zeby za kolejnym zakretem nie bylo swiatel! bo tego stania na swiatlach jest wiecej niz jazdy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: tu siekierka jedzie IP: *.aster.pl 27.06.06, 23:25 tak wlasnie sie jezdzi po wawce :-( Odpowiedz Link Zgłoś
rambo54 Re: tu siekierka jedzie 27.06.06, 23:28 tak to jeżdzą cienkie bolki na plastikach, cieniasy! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nyorker Re: tu siekierka jedzie IP: 70.19.14.* 27.06.06, 23:26 mariuszku, od postawienia przy kazdym jednym zdaniu wykrzyknika, wcale nie stajesz sie ani troche mniej analny. dostales wize, cielaku? bo sie martwie, ze z ta twoja gminna twarza moze spotkac mnie zawod. Odpowiedz Link Zgłoś
mariusz-ef Re: tu siekierka jedzie 27.06.06, 23:31 nie interesuja mnie twoje fantayje seksualne, yachowaj je dla siebie popaprancu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nyorker Re: tu siekierka jedzie IP: 70.19.14.* 27.06.06, 23:34 nie spodziewalem sie po tobie rzeczowej reakcji. jednak zadalem proste pytanie, pulchniaczku. Odpowiedz Link Zgłoś
nautilus.pompilius Re: tu siekierka jedzie 29.06.06, 17:07 Fajne filmiki i piękna maszyna. Tylko co to za radość z jazdy po mieście? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zygmunt_iii Re: tu siekierka jedzie IP: *.stacje.agora.pl 29.06.06, 17:30 Czepta się tyramwaju! To był pierwszy odcinek filmu szkoleniowego nakręconego przez Komendę Stołeczną Policji dla wyedukowania nagminnie łamiących przepisy motocyklistów. Za kierownicą busy siedział st. aspirant Julian Kieliszek i pokazywał jak trza sobie dawać radę z samochodami. Żadnego wyrywania lusterek, bluzgów i kopania w drzwi. Ot, taka poglądówka. A tak bajdełej, to fajnie, bo przypomniałem sobie drogę, jaka jeszcze niedawno pokonywałem codziennie do fabryki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lanser Re: tu siekierka jedzie IP: *.aster.pl 29.06.06, 23:48 zyga, nie ściemniaj z tą fabryką, bo jedyna droga jaką pokonujesz, to z góry na dół do nas na piwko! ;-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lanser Re: tu siekierka jedzie IP: *.aster.pl 29.06.06, 23:50 a! no i zpowrotem do góry ale to już ci jakoś tak spiralnie wychodzi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zygmunt_iii Re: tu siekierka jedzie IP: *.stacje.agora.pl 30.06.06, 14:33 Dobrze napisałeś! Tylko z góry na dół po pifko. Na górę sam nie wlezę, gdyż albowiem mam lęk wysokości. Dlatego co rano muszą mnie tam dźwigiem wywozić. A wieczorem apjać to samo :-) Odpowiedz Link Zgłoś
bartekexc Re: tu nietylko siekierka jedzie 03.07.06, 23:37 żeby nie robić nowego tematu zapodam tu coś od siebie: rapidshare.de/files/24859132/_ASK_2006.wmv.html Odpowiedz Link Zgłoś