Dodaj do ulubionych

Moja mama Janis

19.12.05, 18:48
Bardzo proszę o opinie na temat tego spektaklu od osób,które go widziały.Czy
warto pójść?Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: sara Re: Moja mama Janis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.05, 12:56
      Zdecydowanie warto. Świetny spektakl, rewelacyjne wykonanie piosenek Joplin.
      1,5 godziny mija jak 10 minut.
    • Gość: aga Re: Moja mama Janis IP: *.waw.pl / *.merinet.pl 28.12.05, 19:23
      Była, widziałam i gorąco polecam. Idę jeszcze raz !!! Idź koniecznie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka