jawaczysen 19.12.05, 18:48 Bardzo proszę o opinie na temat tego spektaklu od osób,które go widziały.Czy warto pójść?Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sara Re: Moja mama Janis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.05, 12:56 Zdecydowanie warto. Świetny spektakl, rewelacyjne wykonanie piosenek Joplin. 1,5 godziny mija jak 10 minut. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: Moja mama Janis IP: *.waw.pl / *.merinet.pl 28.12.05, 19:23 Była, widziałam i gorąco polecam. Idę jeszcze raz !!! Idź koniecznie. Odpowiedz Link Zgłoś