Dodaj do ulubionych

PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom...

IP: *.dip.t-dialin.net 13.08.10, 08:03
Zayebiscie. Jaro, na ciebie tez przyjdzie czas. Nie ma przebacz.
Obserwuj wątek
    • Gość: czytający PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... IP: *.acn.waw.pl 13.08.10, 08:05
      a może to sam Jarek zadzwonił na policję, chcąc napawać się z okna widokiem na
      tabuny jeżdżących samochodzików policyjnych?
      • Gość: World Re: PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod d IP: 195.117.230.* 13.08.10, 09:28
        PiSowców już strach obleciał :)
        • jazmig Dlaczego policja chroni nielegalne zgromadzenie 13.08.10, 14:13
          zamiast je rozpędzić?
      • mlodaemerytka Re: PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod d 13.08.10, 13:33
        Gość portalu: czytający napisał(a):

        > a może to sam Jarek zadzwonił na policję, chcąc napawać się z okna widokiem na
        > tabuny jeżdżących samochodzików policyjnych?
        =====================================================================
        Dlaczego wobec tego na Krakowskim Przedmiesciu nie mozna zastosowac tej samej
        metody ?

        Kaczynski, ktory sam jest zarzewiem konfliktu moze korzystac z praw demokracji
        natomiast obywatele sa pozbawiani demokracji ?

        Pare wozow policji proponuje wystac pod Palac. Tam urzeduje Glowa Panstwa a nie
        "pajac" J.K. i nalezy sie spokoj. Dosc bylo utrudniania pracy przez Corke L.K. !
    • Gość: freeman PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... IP: *.chello.pl 13.08.10, 08:09
      Super to znaczy że Jarosława już "wszyscy" Polacy nie uwielbiają. Oj
      ojo oj... choroba nienawiści postępuje....
    • ravenheart1 PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... 13.08.10, 08:19
      najlepszy dowód na paranoję, która ogarnęła pewne ugrupowanie
      polityczne i jego zwolenników
      • epti1 Re: PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod d 13.08.10, 08:32
        kaczyski sie narodu boi? przeciez kaczynski wie najlepiej czego narod chce, skad
        te leki teraz?
    • Gość: apt72 Prowokacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.10, 08:28
      Ta "spontaniczna" akcja internautów to zapewne kolejna
      prowokacja "Wybiórczej" i Palikota.
      • Gość: q-ku aha, czyli krzyż pod pałcem to nie prowokacja;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.10, 09:49
        a pod domem prezesa Twego to prowokacja:-)
      • Gość: Warszawiak Re: Prowokacja IP: 94.75.89.* 13.08.10, 17:29
        Do "apt72" at consorties.
        Wiara w spontaniczną akcję internautów przeciw Boskiemu K. z
        Żoliborza
        to syndrom oblężonej twierdzy
    • Gość: gość Prowokacja "GW" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.10, 08:36
      Ta "spontaniczna" akcja to kolejna prowokacja "GW".
      • jot6 Re: Prowokacja "GW" 13.08.10, 09:00
        jak to szło? "tonący brzydko się chwyta" ,sekta PIS już nie wie,jak ma
        przyciągnąć zainteresowanie ludzi?
      • winiary2 Re: Prowokacja "GW" 13.08.10, 10:34
        Gość portalu: gość napisał(a):

        > Ta "spontaniczna" akcja to kolejna prowokacja "GW".

        Dlaczego takie wypowiedzi piszą goście???
    • marynica Re: PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod d 13.08.10, 09:07
      Czekam na jakiś wiec Kaczyńskiego. Napewno przyjdę z jajami!
      • iq58 Re: PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod d 13.08.10, 09:30
        Czy to dlatego, ze na takim wiecu krzycza "Jajek !!! jajek !!!" ?
      • Gość: PIS King Re: PiS wróci do Władzy !! IP: *.chello.pl 13.08.10, 09:50
        PIS wróci do władzy pod warunkiem że dowie opinii publicznej że za
        katastrofą w smoleńsku odpowiedzialny jest rząd PO i jego ludzi i że
        nie była to katastrofa a Morderstwo , zamach stanu itp zorganizowany
        po cichu przez Tuska z Putinem oraz Niemcami ,
        Następnie wywróci kraj do góry nogami , doprowadzając do chaosu .
        A jak już PIS dojdzie do władzy to niebędzie więcej już żadnej
        opozycji , powodzi i tych plag nieszczesnych które trapią nasz kraj
        za rządów niegodziwców z PO to ich wina że są powodzie , że nie ma
        nowych wałów , uregulowanych rzek itp .


        POLACY wybierzmy lepsze jutro wybierzmy PIS !!!
    • blue_marianna PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... 13.08.10, 09:10
      Demokracja w koncu. niech siedza tam 4 miesiace..
    • martagawryluk PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... 13.08.10, 09:13
      Trochę to dziwne ,że jarosław nie chce krzyża.... może tylko pod swoim domem ;)
    • Gość: Wyborca PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.08.10, 09:14
      Dlaczego policja nie utrudnia demonstracji pod domem np. gen. Jaruzelskiego?
      Jedna plotka w internecie i cała komenda stoi na baczność.
      • gamon.0 Towarzysz Jarosław narobił w gacie ze strachu !?? 13.08.10, 09:24
        Tchórzliwa kanalia...
        • Gość: maxx Re: Towarzysz Jarosław narobił w gacie ze strachu! IP: *.seg48.ucf.edu 13.08.10, 18:29
          "Tchórzliwa kanalia..."

          Oni (bracia K.) zawsze tacy byli!!!
        • Gość: ? tow. Kaczyński-Gierek krzyży się wystrzaszył? IP: *.chello.pl 16.08.10, 18:51
    • ar.co PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... 13.08.10, 09:27
      Jak rozumiem, rachunek za niepotrzebną akcję, wszczętą z powodu
      fałszywego alarmu, już na biurku prezesa? Nie? A dlaczego? Przecież
      jeżeli ktoś złoży fałszywe doniesienie o podłożonej bombie, płaci
      koszta akcji. Teraz spanikowany urzędniczek PiSu złożył fałszywe
      doniesienie o rzekomej manifestacji - no to jego przestraszony
      pracodawca chyba też powinien płacić, nieprawdaż?
      Poza tym trochę nie rozumiem tej paniki. Prezes powinien się
      cieszyć - wreszcie mógłby godnie czcić pamięć brata. Skoro jeden
      krzyż przed pałacem jest dla niego tak ważny, że w jego obronie
      niszczy państwo i robi z Polski pośmiewisko na cały świat, to co
      dopiero kilkadziesiąt krzyży pod własnym oknem.
    • outpost PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... 13.08.10, 09:28
      szkoda że to nieprawda:przychodzi krzyż do jarosława z rewizytą a jarosław
      wzywa policję.jak to pięknie wygląda.
    • Gość: iwano19 PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... IP: *.smgr.pl 13.08.10, 09:31
      pan Kaczyński znalazł sobie doskonały sposób na reklamę,wynajdując coraz to
      nowe zagrożenia.On-obrońca moralności świata i Polski.On jedyny
      nieskazitelny,reszta to zdrajcy i nieudacznicy.Całe szczęście,że go
      mamy.Ostatnio widziałem UFO pewno leciało zrobić 'ała' Jarkowi.
      • blue_marianna Re: PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod d 13.08.10, 09:40
        ia z kaczynskiego ofiare, zaatakowanego czlowieka we wlasnym domu.
        Pewnie PIS sam pisal rozne pierdoly w necie, a teraz zwalaja to na PO.

        ta partia powinna udac sie w kosmos i nie wracac
    • m1r4640 PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... 13.08.10, 09:32
      swir szafuje krzyzem a sam sie jego boi jak diabel swieconej wody!!!
    • freeskawiniak PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... 13.08.10, 09:34
      Tak na co dzień to republika bananowa a jak trwoga to do policji,cholerne
      baranki boże co jeden to gorzej nic tylko pomniki,procesje,muzea,tu Polska tam
      ZOMO a z tyłu ORMO jedno pasmo nieszczęść.
      • gamon.0 Bez pudru,Tow.Jarosław to tylko mały tchórz...... 13.08.10, 09:40
        taka mała,zawistna kanalia...
      • ar.co Re: PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod d 13.08.10, 09:41
        Może by tak wydzielić im jakiś rezerwat na Podkarpaciu (albo gdzie
        indziej, gdzie jaro miał największe poparcie), ogrodzić, obstawić
        krzyżami i niech tam sobie demonstrują, obrażają się, modlą,
        śpiewają, stawiają pomniki, urządzają procesje i pielgrzymki...
        Drogie dla budżetu to nie będzie, i tak większość elektoratu
        Kaczyńskiego to socjał, utrzymywany przez państwo, a przynajmniej
        nie będą szkodzić normalnej reszcie społeczeństwa.
        • leszmor Re: PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod d 13.08.10, 10:45
          Na Podkarpaciu żyją także normalni ludzie, no może jest nas trochę
          mniej niż w innych województwach (analiza wyników wyborów). Proszę
          nas nie karać zbiorowo. Pozdrawiam
          Leszek
          • violka-pl Re: PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod d 13.08.10, 12:26
            Taki skansen móglby ściągać turystów z całej Europy i może to
            nakręciłoby regin gospodarczo..
            • one2be Re: PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod d 13.08.10, 16:58
              A może na pustynię Błędowską? Tam jest problem z roslinnością którą
              pustynia zarasta, gdyby procesje chodziły to zagrożenie dla jedynej
              polskiej pustyni byłoby zażegnane..
    • blue_marianna PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... 13.08.10, 09:39
      niewidzialni demonstranci widziani tylko przez czlonkow PIS :)
      czyli polskiego scientce fiction ciag dalszy

      5 stron cytatow, mowa o nastrojach "wiadomo jakich", A KTO TE NASTROJE
      WYWOLUJE, PODTRZYMUJE?

      zenada, nienawisc i klamstwo.. PIS to obluda i syf
    • Gość: szerszen !!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.10, 09:42
      .. a zajmowanie pasa drogi, a stawianie krzeselek i łożek, a
      naduzywanie symboli w postaci barw narodowych, moga sobie zalozyc
      opaski PIS-owskie lub innej podobnej formacji, ale wara im od biało-
      czewrwonych.. to wlasnie naduzywanie symboli i obraza barw
      narodowych... a policja znow nic na to.. a szerzenie nienawisci, tez
      zero reakcji...
    • barbaan PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... 13.08.10, 09:50
      Halo!

      Uwazam, ze w tej sprawie sarkasmus nie pomoze i do zgody dojdziemy
      dobrym przykladem, rozsadkiem i dobra wola (zalozmy - nie dzialajmy
      metodami kontrahenta).

      Jest to nasza wszystkich Polakow wspolna sprawa.

      Licza sie ludzie dobrej woli i rozsadku!

      Pozdrowienia dla wszystkich!

      Kazdemu z nas zalezy na nas - niestety tylko (czemu tylko)
      pokazujemy to w chwilach nieszczescia i to niezaleznie od tego,
      gdzie przebywamy czy mieszkamy, w kraju czy za granica.

      Uwazam, ze spory itp. do niczego nie prowadza - przeznaczmy te
      energie na pozyteczne cele, zainteresujmy sie problemami (np.
      powodz)!
      Kazdy z nas - indywidualnie i w miare mozliwosci powinien tak
      dzialac, jak gdybysmy znalezli sie w takiej sytuacji - czego
      oczekiwalibysmy?


      Kto wymysla tego typu akcje i do czego maja one sluzyc?

      Rzeczywiscie (wiele osob) nie innego zajecia?
      Przykre!

      Spory i podsycanie negatywnych emocji prowadzi do rozlamu,
      rozlozenie „na lopatki“, kto ma interes w tej „burzy“ - mysle, ze
      nie nasze spoleczenstwo!

      Gdzie dwoch bije sie trzeci korzysta - kim jest ten trzeci?

      • pongau Re: PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod d 13.08.10, 15:47
        Tym trzecim chcial byc kosciol kat. Na razie nie idzie calkiem po
        jego mysli.
    • Gość: gość PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... IP: *.pfron.org.pl 13.08.10, 09:51
      ja proponuję Jarusiowi przed domem powbijać krzyże i palić znicze i
      nie pozwalać za żadne skarby świata ich usunąć .... przecież krzyż
      gdzielowiek jest postawiony powinien tam pozostać ...
    • Gość: jan PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 13.08.10, 09:55
      Nie atakucie nas. My PISjestesmy osaczeni ze wszysktich stron.Nie dosc ze boy
      by przypadkim, nie dosc ze zgineli w wypadku nasi najlepsi wraz z rzydenem
      jacys inni jk np. jakis pop prawoslawny, czy pastor pawoslawny czy tez jakas
      inna cholera z SLD, to nie ozwalacie nam godnie uczcic pamieci Psowkim
      braciom. Boimy sie juz wyjsc na ulice wszedzie nas atakuja.Nie robcie
      demonstracji pod oknamy naszego prezesa. Wozy policyjny na syrenach
      wystraszyly nam kotka Kotolika
    • Gość: abecadło praktyczna lekcja życia IP: *.chello.pl 13.08.10, 09:55
      Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
      Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie

      Właściwie czemu Pan Prezes nie miał by zaznać tego co doznają inni w wyniku
      jego obesesji/cynizmu politycznego?
    • Gość: marta PiS alarmuje:pomagajcie ukrzyzowac jarka IP: 94.252.125.* 13.08.10, 10:01
      scisna sie na Wawelu i santos na wieki amen
    • zbyszek.bejach PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... 13.08.10, 10:01
      A może prezes pis jest niewinny, a całą sprawę rozkręcił ten przydupas,
      który nawet mydła nie potrzebuje ?
    • Gość: eSKa PiS alarmuje o swoich wPiSach! IP: 195.117.230.* 13.08.10, 10:01
      Znając zadymiarskie charaktery demo(nów)kratów z PIS - można śmiało
      powiedzieć, że wpisy o pikiecie są autorstwa PIS.
      Dobrze lub źle piszą w mediach - ale ważne aby o PIS ciągle było głośno. Jak
      najgłośniej!
    • acc4 Przypomina się atak "bombera"... 13.08.10, 10:02
      Niech policja sprawdzi IP komoputerów, z ktorych zwoływali się ci
      demonstranci. Przypomnijcie sobie jak to było z rzekomym planowanym
      atakiem "bombera" w przeddzień wyborów, w ktorych startował na
      prezydenta kraju prezydent Warszawy. Wyjątkowa zbiezność metod
      działania.
      • gamon.0 PIS chciał nagłośnić, sprowokować..Nie wyszło. 13.08.10, 10:06
        stary,ograny numer....
      • Gość: ;) Re: Przypomina się atak "bombera"... IP: *.internetia.net.pl 13.08.10, 10:20
        A kto mi zabroni z krzyżem spacerować po mieście? nawet pod domem kaczyńskiego?
        • violka-pl Re: Przypomina się atak "bombera"... 13.08.10, 12:34
          No własnie, przecież jak dotąd nie ma takiego zakazu, że nie można
          chodzić z krzyżem. Nie też zakazu stawiania krzyża gdzie się chce..

          W końcu okazało się, że pisiory wiedzą, że ludzię ich nie lubią..
          • Gość: drojb Re: Macie dobry pomysł! IP: *.aster.pl 13.08.10, 23:46
            A może tak zacząć chodzić po mieście z krzyżami - i wtykać je byle gdzie z
            prześmiewczymi napisami (np. "ten krzyż to dlatego, że mnie boli brzuch
            dzisiaj", "nie dali mi się wyspać", "cierpię, bo jetem na kacu", "jestem
            męczennikiem, bo muszę pójść do pracy", "żądam...[tu dodać wedle ochoty}"0.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka