Gość: z_krzyza_zdjety IP: *.dip.t-dialin.net 13.08.10, 08:03 Zayebiscie. Jaro, na ciebie tez przyjdzie czas. Nie ma przebacz. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: czytający PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... IP: *.acn.waw.pl 13.08.10, 08:05 a może to sam Jarek zadzwonił na policję, chcąc napawać się z okna widokiem na tabuny jeżdżących samochodzików policyjnych? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: World Re: PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod d IP: 195.117.230.* 13.08.10, 09:28 PiSowców już strach obleciał :) Odpowiedz Link Zgłoś
jazmig Dlaczego policja chroni nielegalne zgromadzenie 13.08.10, 14:13 zamiast je rozpędzić? Odpowiedz Link Zgłoś
mlodaemerytka Re: PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod d 13.08.10, 13:33 Gość portalu: czytający napisał(a): > a może to sam Jarek zadzwonił na policję, chcąc napawać się z okna widokiem na > tabuny jeżdżących samochodzików policyjnych? ===================================================================== Dlaczego wobec tego na Krakowskim Przedmiesciu nie mozna zastosowac tej samej metody ? Kaczynski, ktory sam jest zarzewiem konfliktu moze korzystac z praw demokracji natomiast obywatele sa pozbawiani demokracji ? Pare wozow policji proponuje wystac pod Palac. Tam urzeduje Glowa Panstwa a nie "pajac" J.K. i nalezy sie spokoj. Dosc bylo utrudniania pracy przez Corke L.K. ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: freeman PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... IP: *.chello.pl 13.08.10, 08:09 Super to znaczy że Jarosława już "wszyscy" Polacy nie uwielbiają. Oj ojo oj... choroba nienawiści postępuje.... Odpowiedz Link Zgłoś
ravenheart1 PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... 13.08.10, 08:19 najlepszy dowód na paranoję, która ogarnęła pewne ugrupowanie polityczne i jego zwolenników Odpowiedz Link Zgłoś
epti1 Re: PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod d 13.08.10, 08:32 kaczyski sie narodu boi? przeciez kaczynski wie najlepiej czego narod chce, skad te leki teraz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: apt72 Prowokacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.10, 08:28 Ta "spontaniczna" akcja internautów to zapewne kolejna prowokacja "Wybiórczej" i Palikota. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: q-ku aha, czyli krzyż pod pałcem to nie prowokacja;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.10, 09:49 a pod domem prezesa Twego to prowokacja:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Warszawiak Re: Prowokacja IP: 94.75.89.* 13.08.10, 17:29 Do "apt72" at consorties. Wiara w spontaniczną akcję internautów przeciw Boskiemu K. z Żoliborza to syndrom oblężonej twierdzy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Prowokacja "GW" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.10, 08:36 Ta "spontaniczna" akcja to kolejna prowokacja "GW". Odpowiedz Link Zgłoś
jot6 Re: Prowokacja "GW" 13.08.10, 09:00 jak to szło? "tonący brzydko się chwyta" ,sekta PIS już nie wie,jak ma przyciągnąć zainteresowanie ludzi? Odpowiedz Link Zgłoś
winiary2 Re: Prowokacja "GW" 13.08.10, 10:34 Gość portalu: gość napisał(a): > Ta "spontaniczna" akcja to kolejna prowokacja "GW". Dlaczego takie wypowiedzi piszą goście??? Odpowiedz Link Zgłoś
marynica Re: PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod d 13.08.10, 09:07 Czekam na jakiś wiec Kaczyńskiego. Napewno przyjdę z jajami! Odpowiedz Link Zgłoś
iq58 Re: PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod d 13.08.10, 09:30 Czy to dlatego, ze na takim wiecu krzycza "Jajek !!! jajek !!!" ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PIS King Re: PiS wróci do Władzy !! IP: *.chello.pl 13.08.10, 09:50 PIS wróci do władzy pod warunkiem że dowie opinii publicznej że za katastrofą w smoleńsku odpowiedzialny jest rząd PO i jego ludzi i że nie była to katastrofa a Morderstwo , zamach stanu itp zorganizowany po cichu przez Tuska z Putinem oraz Niemcami , Następnie wywróci kraj do góry nogami , doprowadzając do chaosu . A jak już PIS dojdzie do władzy to niebędzie więcej już żadnej opozycji , powodzi i tych plag nieszczesnych które trapią nasz kraj za rządów niegodziwców z PO to ich wina że są powodzie , że nie ma nowych wałów , uregulowanych rzek itp . POLACY wybierzmy lepsze jutro wybierzmy PIS !!! Odpowiedz Link Zgłoś
blue_marianna PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... 13.08.10, 09:10 Demokracja w koncu. niech siedza tam 4 miesiace.. Odpowiedz Link Zgłoś
martagawryluk PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... 13.08.10, 09:13 Trochę to dziwne ,że jarosław nie chce krzyża.... może tylko pod swoim domem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyborca PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.08.10, 09:14 Dlaczego policja nie utrudnia demonstracji pod domem np. gen. Jaruzelskiego? Jedna plotka w internecie i cała komenda stoi na baczność. Odpowiedz Link Zgłoś
gamon.0 Towarzysz Jarosław narobił w gacie ze strachu !?? 13.08.10, 09:24 Tchórzliwa kanalia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maxx Re: Towarzysz Jarosław narobił w gacie ze strachu! IP: *.seg48.ucf.edu 13.08.10, 18:29 "Tchórzliwa kanalia..." Oni (bracia K.) zawsze tacy byli!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? tow. Kaczyński-Gierek krzyży się wystrzaszył? IP: *.chello.pl 16.08.10, 18:51 Odpowiedz Link Zgłoś
ar.co PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... 13.08.10, 09:27 Jak rozumiem, rachunek za niepotrzebną akcję, wszczętą z powodu fałszywego alarmu, już na biurku prezesa? Nie? A dlaczego? Przecież jeżeli ktoś złoży fałszywe doniesienie o podłożonej bombie, płaci koszta akcji. Teraz spanikowany urzędniczek PiSu złożył fałszywe doniesienie o rzekomej manifestacji - no to jego przestraszony pracodawca chyba też powinien płacić, nieprawdaż? Poza tym trochę nie rozumiem tej paniki. Prezes powinien się cieszyć - wreszcie mógłby godnie czcić pamięć brata. Skoro jeden krzyż przed pałacem jest dla niego tak ważny, że w jego obronie niszczy państwo i robi z Polski pośmiewisko na cały świat, to co dopiero kilkadziesiąt krzyży pod własnym oknem. Odpowiedz Link Zgłoś
outpost PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... 13.08.10, 09:28 szkoda że to nieprawda:przychodzi krzyż do jarosława z rewizytą a jarosław wzywa policję.jak to pięknie wygląda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwano19 PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... IP: *.smgr.pl 13.08.10, 09:31 pan Kaczyński znalazł sobie doskonały sposób na reklamę,wynajdując coraz to nowe zagrożenia.On-obrońca moralności świata i Polski.On jedyny nieskazitelny,reszta to zdrajcy i nieudacznicy.Całe szczęście,że go mamy.Ostatnio widziałem UFO pewno leciało zrobić 'ała' Jarkowi. Odpowiedz Link Zgłoś
blue_marianna Re: PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod d 13.08.10, 09:40 ia z kaczynskiego ofiare, zaatakowanego czlowieka we wlasnym domu. Pewnie PIS sam pisal rozne pierdoly w necie, a teraz zwalaja to na PO. ta partia powinna udac sie w kosmos i nie wracac Odpowiedz Link Zgłoś
m1r4640 PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... 13.08.10, 09:32 swir szafuje krzyzem a sam sie jego boi jak diabel swieconej wody!!! Odpowiedz Link Zgłoś
freeskawiniak PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... 13.08.10, 09:34 Tak na co dzień to republika bananowa a jak trwoga to do policji,cholerne baranki boże co jeden to gorzej nic tylko pomniki,procesje,muzea,tu Polska tam ZOMO a z tyłu ORMO jedno pasmo nieszczęść. Odpowiedz Link Zgłoś
gamon.0 Bez pudru,Tow.Jarosław to tylko mały tchórz...... 13.08.10, 09:40 taka mała,zawistna kanalia... Odpowiedz Link Zgłoś
ar.co Re: PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod d 13.08.10, 09:41 Może by tak wydzielić im jakiś rezerwat na Podkarpaciu (albo gdzie indziej, gdzie jaro miał największe poparcie), ogrodzić, obstawić krzyżami i niech tam sobie demonstrują, obrażają się, modlą, śpiewają, stawiają pomniki, urządzają procesje i pielgrzymki... Drogie dla budżetu to nie będzie, i tak większość elektoratu Kaczyńskiego to socjał, utrzymywany przez państwo, a przynajmniej nie będą szkodzić normalnej reszcie społeczeństwa. Odpowiedz Link Zgłoś
leszmor Re: PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod d 13.08.10, 10:45 Na Podkarpaciu żyją także normalni ludzie, no może jest nas trochę mniej niż w innych województwach (analiza wyników wyborów). Proszę nas nie karać zbiorowo. Pozdrawiam Leszek Odpowiedz Link Zgłoś
violka-pl Re: PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod d 13.08.10, 12:26 Taki skansen móglby ściągać turystów z całej Europy i może to nakręciłoby regin gospodarczo.. Odpowiedz Link Zgłoś
one2be Re: PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod d 13.08.10, 16:58 A może na pustynię Błędowską? Tam jest problem z roslinnością którą pustynia zarasta, gdyby procesje chodziły to zagrożenie dla jedynej polskiej pustyni byłoby zażegnane.. Odpowiedz Link Zgłoś
blue_marianna PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... 13.08.10, 09:39 niewidzialni demonstranci widziani tylko przez czlonkow PIS :) czyli polskiego scientce fiction ciag dalszy 5 stron cytatow, mowa o nastrojach "wiadomo jakich", A KTO TE NASTROJE WYWOLUJE, PODTRZYMUJE? zenada, nienawisc i klamstwo.. PIS to obluda i syf Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szerszen !!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.10, 09:42 .. a zajmowanie pasa drogi, a stawianie krzeselek i łożek, a naduzywanie symboli w postaci barw narodowych, moga sobie zalozyc opaski PIS-owskie lub innej podobnej formacji, ale wara im od biało- czewrwonych.. to wlasnie naduzywanie symboli i obraza barw narodowych... a policja znow nic na to.. a szerzenie nienawisci, tez zero reakcji... Odpowiedz Link Zgłoś
barbaan PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... 13.08.10, 09:50 Halo! Uwazam, ze w tej sprawie sarkasmus nie pomoze i do zgody dojdziemy dobrym przykladem, rozsadkiem i dobra wola (zalozmy - nie dzialajmy metodami kontrahenta). Jest to nasza wszystkich Polakow wspolna sprawa. Licza sie ludzie dobrej woli i rozsadku! Pozdrowienia dla wszystkich! Kazdemu z nas zalezy na nas - niestety tylko (czemu tylko) pokazujemy to w chwilach nieszczescia i to niezaleznie od tego, gdzie przebywamy czy mieszkamy, w kraju czy za granica. Uwazam, ze spory itp. do niczego nie prowadza - przeznaczmy te energie na pozyteczne cele, zainteresujmy sie problemami (np. powodz)! Kazdy z nas - indywidualnie i w miare mozliwosci powinien tak dzialac, jak gdybysmy znalezli sie w takiej sytuacji - czego oczekiwalibysmy? Kto wymysla tego typu akcje i do czego maja one sluzyc? Rzeczywiscie (wiele osob) nie innego zajecia? Przykre! Spory i podsycanie negatywnych emocji prowadzi do rozlamu, rozlozenie „na lopatki“, kto ma interes w tej „burzy“ - mysle, ze nie nasze spoleczenstwo! Gdzie dwoch bije sie trzeci korzysta - kim jest ten trzeci? Odpowiedz Link Zgłoś
pongau Re: PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod d 13.08.10, 15:47 Tym trzecim chcial byc kosciol kat. Na razie nie idzie calkiem po jego mysli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... IP: *.pfron.org.pl 13.08.10, 09:51 ja proponuję Jarusiowi przed domem powbijać krzyże i palić znicze i nie pozwalać za żadne skarby świata ich usunąć .... przecież krzyż gdzielowiek jest postawiony powinien tam pozostać ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jan PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 13.08.10, 09:55 Nie atakucie nas. My PISjestesmy osaczeni ze wszysktich stron.Nie dosc ze boy by przypadkim, nie dosc ze zgineli w wypadku nasi najlepsi wraz z rzydenem jacys inni jk np. jakis pop prawoslawny, czy pastor pawoslawny czy tez jakas inna cholera z SLD, to nie ozwalacie nam godnie uczcic pamieci Psowkim braciom. Boimy sie juz wyjsc na ulice wszedzie nas atakuja.Nie robcie demonstracji pod oknamy naszego prezesa. Wozy policyjny na syrenach wystraszyly nam kotka Kotolika Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abecadło praktyczna lekcja życia IP: *.chello.pl 13.08.10, 09:55 Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie Właściwie czemu Pan Prezes nie miał by zaznać tego co doznają inni w wyniku jego obesesji/cynizmu politycznego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta PiS alarmuje:pomagajcie ukrzyzowac jarka IP: 94.252.125.* 13.08.10, 10:01 scisna sie na Wawelu i santos na wieki amen Odpowiedz Link Zgłoś
zbyszek.bejach PiS alarmuje: internauci z krzyżami idą pod dom... 13.08.10, 10:01 A może prezes pis jest niewinny, a całą sprawę rozkręcił ten przydupas, który nawet mydła nie potrzebuje ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eSKa PiS alarmuje o swoich wPiSach! IP: 195.117.230.* 13.08.10, 10:01 Znając zadymiarskie charaktery demo(nów)kratów z PIS - można śmiało powiedzieć, że wpisy o pikiecie są autorstwa PIS. Dobrze lub źle piszą w mediach - ale ważne aby o PIS ciągle było głośno. Jak najgłośniej! Odpowiedz Link Zgłoś
acc4 Przypomina się atak "bombera"... 13.08.10, 10:02 Niech policja sprawdzi IP komoputerów, z ktorych zwoływali się ci demonstranci. Przypomnijcie sobie jak to było z rzekomym planowanym atakiem "bombera" w przeddzień wyborów, w ktorych startował na prezydenta kraju prezydent Warszawy. Wyjątkowa zbiezność metod działania. Odpowiedz Link Zgłoś
gamon.0 PIS chciał nagłośnić, sprowokować..Nie wyszło. 13.08.10, 10:06 stary,ograny numer.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ;) Re: Przypomina się atak "bombera"... IP: *.internetia.net.pl 13.08.10, 10:20 A kto mi zabroni z krzyżem spacerować po mieście? nawet pod domem kaczyńskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
violka-pl Re: Przypomina się atak "bombera"... 13.08.10, 12:34 No własnie, przecież jak dotąd nie ma takiego zakazu, że nie można chodzić z krzyżem. Nie też zakazu stawiania krzyża gdzie się chce.. W końcu okazało się, że pisiory wiedzą, że ludzię ich nie lubią.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drojb Re: Macie dobry pomysł! IP: *.aster.pl 13.08.10, 23:46 A może tak zacząć chodzić po mieście z krzyżami - i wtykać je byle gdzie z prześmiewczymi napisami (np. "ten krzyż to dlatego, że mnie boli brzuch dzisiaj", "nie dali mi się wyspać", "cierpię, bo jetem na kacu", "jestem męczennikiem, bo muszę pójść do pracy", "żądam...[tu dodać wedle ochoty}"0. Odpowiedz Link Zgłoś