yoma 13.09.05, 12:19 za podawanie nieprawdziwych informacji w reklamówkach. Usprawnił miasto... buuuuhahaha... rotfl... lol... joncl... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
paul_78 Re: Zaskarżę kaczkę w trybie wyborczym 13.09.05, 12:34 Oczywiście, że usprawnił. Mamy bardzo fajne Muzeum Powstania. No i wywalił szyldy agencjom towarzyskim. Przegonił handlarzy z jednej strony ulicy na drugą. Czepiasz się. Odpowiedz Link Zgłoś
jhbsk Re: Zaskarżę kaczkę w trybie wyborczym 13.09.05, 12:37 Pewnie, że się czepiasz. Pan prezydent tak bardzo się stara nie wydać na sensowny cel ani złotówki, żeby go potem nie oskarżono o korupcję. Odpowiedz Link Zgłoś
relana2 :-) 13.09.05, 12:45 Czy zabrakło mu na kampanię, że zaciągnął ostatnio gigantyczną pożyczkę? Może ktoś wie co to jest afera Kaczyńskich ze "Srebrną"? Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: :-) 13.09.05, 13:50 Nie wiem, ale wam opowiem historyjkę prawdziwą z ostatniego weekendu. Ziemniaczki w popiele teraz najlepsze, no nie? No to przystąpiłam do pieczenia takowych na własnej posesji. Jest tam specjalne miejsce na ognisko. Dół z dala od drzew wykopany, ziemią obsypany, sprzęt pepoż w postaci konewki, piasku i szpadla mam zawsze pod ręką. I przyjechała straż miejska (skąd się wzięła? w życiu tam nawet policji nie widziałam) i grzecznie mnie pouczyła, że nie wolno palić śmieci. Ja na to równie grzecznie, że nie palę śmieci, lecz ognisko pod ziemniaki, z suchych gałęzi sosnowych. Straż miejska na to, że nie wolno palić suchych gałęzi sosnowych. Ja na to, a co z nimi robić. No bo skoro nie wolno, a z drzew lecą, to ulicę mam nimi wyłożyć, czy co? Straż miejska się zacukała i powiada bardzo nieśmiało - Jest kompostownia... po drugiej stronie Wisły... taras widokowy nieczynny, najbliższy taras we Wrocławiu... No to ja jeszcze dla porządku poproszę podstawę prawną rzeczonego zakazu. Straż miejska się wyprostowała i z dumą odrzekła: - Zarządzenie prezydenta miasta stołecznego Warszawy! No rurrrwa żeż jego mać! Jak słowo daję, najmę ciężarówkę, załaduję chrustem i wysypię na kaczy dziób pod ratuszem! I do zrobaczenia w sądzie grodzkim, bo mam zamiar popaść w recydywę :))) Odpowiedz Link Zgłoś
vtec_z Re: :-) ziemniaczki w popiele zakazane przez Radę 13.09.05, 14:16 Znalazłem podstawę prawną działań dzielnych straszaków. Nie popisali sie znajomością tematu, oj nie... Uchwała Nr XXXIII/756/2004 Rady miasta stołecznego Warszawy z dnia 8 lipca 2004 roku w sprawie szczegółowych zasad utrzymania czystości i porządku oraz określenia wymagań wobec osób utrzymujących zwierzęta domowe w zakresie bezpieczeństwa i czystości w miejscach publicznych na terenie m.st. Warszawy § 8 Dopuszcza się - na terenach rozproszonej zabudowy jednorodzinnej i terenach rolniczych - spalanie powstałych na terenie nieruchomości odpadów roślinnych pochodzących z zabiegów pielęgnacyjnych i upraw pod warunkiem niezadymiania miejsc służących do wspólnego użytku i nieruchomości sąsiednich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pisuarek Re: :-) ziemniaczki w popiele zakazane przez Radę IP: 81.210.38.* 13.09.05, 14:54 no to absurd jakiś, jak spalac trawę bez dymu? Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: :-) ziemniaczki w popiele zakazane przez Radę 13.09.05, 16:48 Buźka! Wielce ci dziękuję. I kaczka też niech ci podziękuje, ocaliłeś mu dziób. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
yoma I jeszcze jedna historyjka 13.09.05, 17:05 Przyjeżdżam z tego ogniska, a tu na klatce schodowej wiszą dwa ogłoszenia. Jedno, że dnia tego i tego jest rozprawa sądowa tu i tu - znalazł się spadkobierca gruntów, na których stoją teraz nasze bloki, i chce je odzyskać. Grunty, nie bloki. Będziemy mieć prywatnego właściciela, fajnie! Drugie ogłoszenie - że 18 miesięcy temu Rada Warszawy wydała uchwałę, na mocy której spółdzielnie mogły za małe pieniądze wykupić grunty, na których stoją. Do uchwały było potrzebne zarządzenie wykonawcze kaczki, kaczka nie raczyła go z siebie wydalić, więc patrz punkt 1 i w związku z tym spóldzielnia robi dzisiaj demonstrację pod ratuszem. No, czy nie jaja? Odpowiedz Link Zgłoś