Dodaj do ulubionych

Exodus !!!

28.04.06, 19:20
Wow ale dzis chaos.
Korki, wypadki, kolejki w bankach.
Warszawiacy dają dyla :-)
Obserwuj wątek
    • Gość: mb Re: Exodus !!! IP: 81.210.38.* 28.04.06, 19:36
      He, he, zależy którzy ...
    • sloggi Re: Exodus !!! 28.04.06, 19:40
      Warszawianie dają dyla,
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=29589
      Warszawiacy zostają.
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=35702
      • Gość: Aga Re: Exodus !!! IP: 194.146.128.* 28.04.06, 21:03
        A tak, bo trzeba siedzieć pięć wolnych dni w mieście, by być "prawdziwym
        warszawiakiem"...
      • Gość: kixx Re: Exodus !!! IP: *.acn.waw.pl 28.04.06, 21:05
        smecisz Sloggi
        czy cecha prawdziwego warszawiaka od x pokolen wg Ciebie jest to ,ze cale zycie
        ma spedzic w Warszawie nawet bez prawa wyjazdu na wakacje?
    • rubeus Re: Exodus !!! 28.04.06, 20:36
      jutro chyc, chyc na działęczkę - trzeba zieleń tu i ówdzie
      posadzić :-)
    • jan-w Re: Exodus !!! 28.04.06, 22:53
      A dlaczego kolejki w bankach ? Kto i po co jeszcze chodzi do banku, skoro
      wszystko mozna załatwić w bankomatach, przez internet lub telefonicznie ?
    • umfana Re: Exodus !!! 28.04.06, 22:59
      Ale urządy skarbowe puste ;o)))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka