ol4 28.04.06, 19:20 Wow ale dzis chaos. Korki, wypadki, kolejki w bankach. Warszawiacy dają dyla :-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mb Re: Exodus !!! IP: 81.210.38.* 28.04.06, 19:36 He, he, zależy którzy ... Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: Exodus !!! 28.04.06, 19:40 Warszawianie dają dyla, forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=29589 Warszawiacy zostają. forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=35702 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: Exodus !!! IP: 194.146.128.* 28.04.06, 21:03 A tak, bo trzeba siedzieć pięć wolnych dni w mieście, by być "prawdziwym warszawiakiem"... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx Re: Exodus !!! IP: *.acn.waw.pl 28.04.06, 21:05 smecisz Sloggi czy cecha prawdziwego warszawiaka od x pokolen wg Ciebie jest to ,ze cale zycie ma spedzic w Warszawie nawet bez prawa wyjazdu na wakacje? Odpowiedz Link Zgłoś
rubeus Re: Exodus !!! 28.04.06, 20:36 jutro chyc, chyc na działęczkę - trzeba zieleń tu i ówdzie posadzić :-) Odpowiedz Link Zgłoś
jan-w Re: Exodus !!! 28.04.06, 22:53 A dlaczego kolejki w bankach ? Kto i po co jeszcze chodzi do banku, skoro wszystko mozna załatwić w bankomatach, przez internet lub telefonicznie ? Odpowiedz Link Zgłoś