Dodaj do ulubionych

PiS: Marne rządy prezydent Warszawy

IP: *.eranet.pl 28.11.07, 23:45
Nie. Porażka to liderzy warszawskiego pisiu. Jak cała ta kacza banda zresztą.
Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
Obserwuj wątek
    • uookasz Re: PiS: Marne rządy prezydent Warszawy 29.11.07, 00:01
      jak narazie zle o niej mowia tylko liderzy PiS, wiec zadna to nowosc.

      niech sie kaczka lepiej rozliczy ze swojej prezydentury w stolicy
      • po_strach hahaha 29.11.07, 13:07
        buahahhah...a kto ma zle mowic? PO ???

        Pamietasz mape warszawy by Bufetowa? CO z niej zrealizowano???
        • dorsai68 Re: hahaha 29.11.07, 14:15
          po_strach napisał:

          > buahahhah...a kto ma zle mowic? PO ???

          Nie. Warszawiacy. Bezpartyjni i zainteresowani miastem. Trudno za takich uznać funkcyjnych z PiS.
          • Gość: cs Znowu GW manipuluje czytelnikami. IP: 193.111.166.* 29.11.07, 14:46
            GW nie pokusiło sie do rzeczowego przedstawienia zarzutów, a zajeło
            sie wyśmiewaniem:
            "Tak, tak. To jest dopiero skandal - szeptały sympatyczki PiS"
            Dlaczego wyśmiewa sie Błaszaka poprzez użyucie "grzmiał" ? zamiast
            np. informował.
            Po zacytowaniu :
            "Takiego nepotyzmu w Warszawie jeszcze nie było. To złamanie
            wszelkich zasad - grzmiał poseł Błaszczak"
            pisze się,
            "lider klubu PiS w radzie miasta, otrzymał z politycznej
            rekomendacji kierownicze stanowisko w SPHW Emilia -
            przedsiębiorstwie państwowym zarządzanym przez PiS-owskiego wojewodę
            Jacka Sasina. Makuch zarabia tam 12 tys. zł."
            nie podając ile zarabiają w spółkach ludzie z PO - "przykrywając" w
            ten sposó ww informację.
            • robert_wwa Re: Znowu GW manipuluje czytelnikami. 29.11.07, 14:54
              Jak złodziej krzyczy, patrzcie jak tamten kradnie to nikt go nie chce słuchać.
              Radny Makuch nie ma moralnego prawa razem z nowym przewodniczącym (już nim
              jest?) narzekać, na coś co sami robili.
              GW dwa dni temu krytykowała HGW za obsadzanie bez konkursów itd, wczoraj w
              wywiadzie też o to pytali.
              Ale jak za krytykę obsadzania swoimi przedstawia facet który sam siedzi na
              państwowym, to konferencja nie zasługuje na nic innego jak wyśmianie.
              • Gość: POgromca HGW już wysyła urzędników na forum GW :-)))))))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 15:05
                O proszę! Już urzędasy z miasta się odzywają na forum internetowym.
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=752&w=72653508&a=72667771
                Patrzcie na jego IP - um.warszawa.pl. Hahahaha.
                Co tam, Hanka Wam jeść nie da jak jej nie będziecie bronić na forum?

                Weźcie się do roboty darmozjady z PO, a nie wymądrzacie się na forum.

                Korki czekają na rozładowanie!!!!

                Bez poważania
                • robert_wwa Re: HGW już wysyła urzędników na forum GW :-))))) 29.11.07, 15:14
                  A to źle że urząd interesuje się tym czym mieszkańcy? Ktoś coś napisał, urzędnik
                  ma na ten temat wiedzę, to odpowiada. Czepianie się w takiej sytuacji to
                  naprawdę głupota. Ale fakt, poprzednicy w ogóle nie interesowali się tym czego
                  oczekują mieszkańcy, więc może takie nawyki że urzędnik nie powinien sie
                  zajmować wyjaśnianiem. dziwne podejście.
                  • Gość: POgromca Re: HGW już wysyła urzędników na forum GW :-))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 15:24
                    Szkoda tylko, że odpowiedział wciskając kity.
                    A pamiętasz ile było szumu, że niby urzędnicy ministerstwa sprawiedliwości
                    komentowali na forum? To był prawdziwy skandal podczas gdy podwładni HGW całe
                    dni przesiadują na forach i robią jej PR. Ciekawe swoją drogą czy mają to w
                    zakresie obowiązków. Jako podatnik płacący im wynagrodzenie, chcę żeby się
                    interesowali podwyższeniem jakości życia Warszawiaków a nie wyłącznie obroną
                    "dobrego" imienia pani Gronkiewicz.
                    Skandal!
                    • robert_wwa Re: HGW już wysyła urzędników na forum GW :-))))) 29.11.07, 15:31
                      "podwładni HGW całe dni przesiadują na forach i robią jej PR" Rozumiem że mówisz
                      o setkach wpisów dziennie? Tutaj na przykład nie zauważyłem ani jednego, i w
                      ogóle znalezienie adresu UM nie jest wcale takie proste. Więc nie chrzań że oni
                      nic tylko siedzą i dłubią na forach, bo to bzdura. Albo dawaj linki tylko
                      siedzenie dniami i robienie PRu to są setki wpisów broniących pani prezydent
                      dziennie.
                      Czekam na linki, inaczej uznam że jesteś tylko prowokatorem i pamiętaj mówimy
                      nie o pojedynczych wpisach, a dziesiątkach a najlepiej setkach bo tylko to może
                      mieć jakieś oddziaływanie, tak jak robili to urzędnicy od ministra Ziobry.
                      • Gość: POgromca Re: HGW już wysyła urzędników na forum GW :-))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 15:46
                        Wystarczy się zalogować jako robert_wwa i już nie widać IP.

                        Nie będę z Tobą dyskutował bo jesteś dyletantem i ślepym obrońcą leni
                        patentowanych z urzędu m.s.Warszawy.

                        Co do zasady - gdyby ten urzędnik pracował dla mojej firmy to już bym go zwolnił.

                        Rolą tego gościa nie jest siedzenie na forum, tylko sumienna praca dla dobra
                        mieszkańców Warszawy. I przestań już odwracać kota ogonem. To nie ja jestem
                        winny, że urzędnicy pani Hani udzielają się na forum i zachwalają jej wyczyny
                        zamiast wziąć się za uchwalanie planów miejscowych i remonty ulic. Wygląda na
                        to, że albo Pani Hania nie umie zorganizować pracy swoim podwładnym, albo
                        kolesie mają takie polecenia od swoich kierowników.

                        Rozpasanie urzędników za kadencji HGW przekroczyło wszelkie granice.

                        Bez odbioru panie wielbicielu okradania podatników.
                        • robert_wwa Re: HGW już wysyła urzędników na forum GW :-))))) 29.11.07, 16:11
                          > Nie będę z Tobą dyskutował bo jesteś dyletantem i ślepym obrońcą leni
                          > patentowanych z urzędu m.s.Warszawy.

                          I ja nie mam więcej pytań. Nie da się sprawdzić kto jest kim i skąd pisze jak
                          sie zaloguje, ale ty oczywiście wiesz że to urzędnik broniący HGW. Genialny jesteś.

                          I nie bronie, tylko nie uważam że jest coś złego w tym aby urzędnik oprócz pracy
                          interesował się tym co nurtuje mieszkańców. A poza tym adresy z UM są
                          rzadkością, ale fakt przecież są zalogowani i nie ma jak udowodnić swoich twierdzeń.
                          • Gość: POgromca Re: HGW już wysyła urzędników na forum GW :-))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 16:19
                            Ten urzędnik się nie zalogował, więc sprawa jest prosta szczególnie, że pisał z
                            IP - um.warszawa.pl
                            Dalej będziesz próbował udowadniać, że to nie jest IP urzędu? :)))
                            Ludzie nie są aż tacy głupi jak to się wydaje warszawskiej PO.

                            W godzinach pracy urzędnik powinien interesować się swoimi obowiązkami a
                            prywatne dyskusje na forum może sobie prowadzić po pracy.

                            Tacy zachwalacze pani HGW, jak ten urzędnik nie przysparzają chwały jaśnie nam
                            panującej prezydent.
                            • robert_wwa Re: HGW już wysyła urzędników na forum GW :-))))) 29.11.07, 16:23
                              Znajdź miejsce w którym napisałem że ten konkretny adres nie jest z UM i że w
                              ogóle ich nie ma. Czekam.
                              • Gość: POgromca Re: HGW już wysyła urzędników na forum GW :-))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 16:25
                                Dziękuję, że wreszcie zacząłeś myśleć.
                                Pozdrawiam.
                                • robert_wwa Re: HGW już wysyła urzędników na forum GW :-))))) 29.11.07, 16:35
                                  Ja? O czym ty w ogóle piszesz? Muszę cię zmartwić bo, moje myślenie jest
                                  niezmienne, że pomimo jednego wpisu zacytowanego z UM, nie ma ich za wiele i
                                  tego się trzymam. A twój argument na to to to że są pewnie zalogowani więc nie
                                  widać że są z UM.
                                  • Gość: POgromca Re: HGW już wysyła urzędników na forum GW :-))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 16:40
                                    A już się cieszyłem. Chyba pomyliłeś adwersarzy. Nie unoś się błagam.
                                    Przykro mi, że powodem Twoich nerwów są wpisy na forum dokonywane przez
                                    urzędników zatrudnionych przez panią Gronkiewicz. Nie miej o to do mnie
                                    pretensji. Spróbuj napisać pismo do urzędu. Może Cię wysłuchają.
                                    Mi już się nie chce dywagować o oczywistościach.
                                    Powtarzam ostatni raz - wpis dokonany z IP um.warszawa.pl jest wpisem urzędnika
                                    pracującego za moje pieniądze i nie powinien on mieć miejsca w godzinach pracy
                                    tej instytucji.
                                    Czas skończyć z darmozjadami.
                                    • robert_wwa Re: HGW już wysyła urzędników na forum GW :-))))) 29.11.07, 17:06
                                      Zapewniam cię że się nie denerwuje, mam dziś trochę czasu to piszę. Ale nerwów
                                      zero. Ale mam wrażenie że próba wkurzana to wszystko co potrafisz, a tu nawet to
                                      słabo ci idzie.
                                      • Gość: Basfalt Re: HGW już wysyła urzędników na forum GW :-))))) IP: *.idzik.pl 02.12.07, 23:44
                                        PiS, PiS, PiS... juz tylko przez pryzmat PiS'u umiecie oceniac
                                        innych? zamiast na trzezwo zastanowic sie czego (nie) zrobila HGW,
                                        to tylko PiS, PiS, PiS...

                                        Mam w nosie co sobie PiS mysli - zostali odsunieci od wladzy, wiec
                                        moga sobie mowic. Problemem jest to, ze HGW nic nie robi, i zamiast
                                        skupic sie na tym problemie, to Wy w kolko tylko PiS, PiS, PiS...
                                        Napadło coś Was?
                                        • Gość: Robert Re: HGW już wysyła urzędników na forum GW :-))))) IP: *.acn.waw.pl 03.12.07, 17:12
                                          Przeczytaj uważnie co pisał kolega i nie mów o HGW bo nie o niej była tu mowa.
                                          Tylko jedna opcja patrzy na wszystko przez pryzmat HGW i czepia się dyrdymałów
                                          dla czepiania. Kolega w moim odczuciu właśnie to tej bardzo wąskiej grupy
                                          należy. Jeśli jego argumenty są wg ciebie logiczne, to cóż mogę poradzić.

                                          A do HGW mam bardzo dużo zastrzeżeń, ale to nie było o tym mowy.
                        • Gość: wujek dobra rada Lenie to są we wszystkich urzędach, dlatego należy IP: *.chello.pl 30.11.07, 09:46
                          zlikwidować urzędy wraz z zawartością :-)))
                • Gość: bolo Re: HGW już wysyła urzędników na forum GW :-))))) IP: *.centertel.pl 29.11.07, 18:12
                  A ja dziękuję urzędnikowi za wypowiedź.
                  Była jak najbardziej merytoryczna i na temat.
                  Skoro UM zajmuje się także wypowiedziami dla prasy i odpowiadaniem petentom
                  przez telefon, to nie widzę powodu, żeby "kawałka" konkretnej wiedzy nie wrzucić
                  także do internetu.
            • Gość: mm Re: Znowu GW manipuluje czytelnikami. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 15:01
              Zgoda, nieobiektywne dziennikarstwo i krzykactwo w Wyborczej jest już
              legendarne. jak szanujący się dziennikarz może tak sformatować artykuł prasowy,
              żałosne. A w kwestii rzeczonego tekstu - jedni drugich są warci - i takie
              powinno być przesłanie tego tekstu.
    • dorsai68 Rządy prezydent Gronkiewicz-Waltz to porażka PiSu 29.11.07, 01:08
      wreszcie to do was dotarło, że przegraliście wszystko?
      • po_strach tak.. jako warszawiacy przegralismy obiecane budow 29.11.07, 13:09
        rzeczywiscie dotarlo do mnie... Wygrana HGW to przegrana
        wszystkiego... przegrana stadionu w Wawie.. przegrana obwodnic i
        inwestycji z jej planu.. :((
        • dorsai68 Re: tak.. jako warszawiacy przegralismy obiecane 29.11.07, 14:06
          A wygrana Marcinkiewicza byłaby kontynuacją rządów PiS w Warszawie, żadnych remontów (nawet źle prowadzonych), żadnych nowych inwestycji i wstrzymanie starych.
          Cztery lata! Tak długi był czas by przekonać się jakim gospodarzem miasta jest PIS.

          I jeszcze jedno, Stadion Narodowy i obwodnice są inwestycjami rządowymi (ministerstwo sportu i GDDKiA są inwestorami), nie samorządowymi. W złą stronę kierujesz swoje żale.
    • Gość: 0815 PiS: Marne rządy prezydent Warszawy IP: *.merinet.pl 29.11.07, 06:59
      makuch , nieudacznik i dupek niech zamknie pysk .
      • po_strach :) 29.11.07, 13:10
        love by po :) good work
    • Gość: frei10 PiS: Marne rządy prezydent (chyba poprzedniego...) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.07, 07:17
      hahahahahahahaha
      i tak mógłbym bez końca śmiać się...
      i kto tu krytykuje-Mariusz Błaszczak-były Burmistrz Śródmieścia,
      którego jedynym wyczynem było ogłupienie śródmiejskich wspólnot
      mieszkaniowych...
      który przez rok pracy jako Burmistrz prestiżowej dzielnicy nie
      osiągnął zupełnie niczego...
      0 (zero) żeby nie było wątpliwosci...
      a ze swoje stanowisko próbował wykorzystać nieudolnie (posłem nie
      został)do stania się posłem...
      mierne rządy-spójrz waść w lustro i odpowiedz sobie na pytanie kto
      jest mierny...ale wierny...
      jedynym osiagnięciem PIS-u za rządów Prezydenta Kaczyńskiego było
      rozwalenie warszawskiego samorządu, bałagan, zamordyzm i zerowe
      inwestycje (bo bezpieczniej)...
      do dzis Warszawa, która była dla Sir Kaczora trampoliną w wyborach
      prezydenckich liże po Was rany...
      A samym Muzeum Powstania Warszawskiego nie można pokryć Waszej
      indolencji..
      co do nepotyzmu to wiele by mozna powiedziec:)
      ... niech sie smieja Ci co wiedzą hahahaha

      nie jestem zwolennikiem zadnego partyjniactwa w samorzadzie, ale
      chwała temu kto uczyni Mariusza Błaszczaka szefem warszawskiego PIS-
      u- ale mu serdecznie za ta nominacje dziekuje hahahahahahahaha
    • Gość: ??? To Makuch jeszcze jest, nie poleciał za IP: *.chello.pl 29.11.07, 07:55
      Olszewskieg?
      Jarek zaspał?
      • Gość: Żytka Re: To Makuch jeszcze jest, nie poleciał za IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.07, 12:55
        Poleci, poleci...
    • janfranciszek 100 pisowców na bezpłatnych urlopach w UM Warszawa 29.11.07, 08:47
      Po wygranych przed dwoma laty wyborach około 100 pisowskich
      kierowników i dyrektorów urzędu miasta przeszo do urzędów rządowych
      i prezydenckich kierowanych przez PiS. Wzięli urlopy bezpłatne i w
      ten sposób zablokowali możliwośc zatrudnienie kogoś na stałe na ich
      stanowiskach. Teraz niektórzy chcą wracać. Czy wyobrażacie sobie
      bezterminowe urlopy bezpłatne w firmach prywatnych. Ja nie, za to
      PiS zrobił sobie prywatę z Urzędu Miasta Warszawy gdyż
      ewentualnienie zwolnienie takich ludzi kosztuje po kilkadziesiąt
      tysięcy złotych odszkodowania z naszych podatków.
      • lidek_syn_ubeka ile mozna remontowac kladke dla pieszych? 29.11.07, 09:50
        nad Niepodleglosci,kolo Biblioteki Narodowej?Chyba juz niedlugo
        roczek mija.Ten fakt ujawnia prawdziwe zdolnosci menadzerskie Hani.A
        baba sobie mysli o mostach,wiaduktach,autostradach,nowych liniach
        tramwajowych i drugiej lini metra.Ciagle mysli,coraz to nowe
        plany.Szczekanie platformerskich kundli na poprzednia ekipe kladki
        nie naprawi.
        • f.sinatra Re: ile mozna remontowac kladke dla pieszych? 29.11.07, 11:38
          > nad Niepodleglosci,kolo Biblioteki Narodowej?Chyba juz niedlugo
          > roczek mija.Ten fakt ujawnia prawdziwe zdolnosci menadzerskie Hani.

          Roczek - piszesz. To raczej umowa z wykonawcą nie została podpisana
          przez Gronkiewicz. Pewnie, jak zwykle za PIS, wybraliście tzw.wersję
          najtańszą i to jest raczej przyczyna.
        • dorsai68 twoje bazgroły, mają wspólny mianownik 29.11.07, 11:40
          z konferenjami pisowskich "jastrzębi".
          Szkoda na nie czasu.
        • Gość: Lemur Lidek - naziolu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 12:27
          lidek_syn_ubeka napisał:

          > nad Niepodleglosci,kolo Biblioteki Narodowej?Chyba juz niedlugo
          > roczek mija.Ten fakt ujawnia prawdziwe zdolnosci menadzerskie Hani.A
          > baba sobie mysli o mostach,wiaduktach,autostradach,nowych liniach
          > tramwajowych i drugiej lini metra.Ciagle mysli,coraz to nowe
          > plany.Szczekanie platformerskich kundli na poprzednia ekipe kladki
          > nie naprawi.

          Kundli? Wyluzuj koleś - nie jesteś pod budką z piwem, ani u siebie w domu, tylko
          na forum dyskusyjnym, więc się trochę kontroluj.

          Poza tym za kogo ty się uważasz, że nazywasz innych Polaków kundlami? Naczytałeś
          się Adolfa Hitlera i teraz powtarzasz za swoim idolem?
        • Gość: Żytka Re: ile mozna remontowac kladke dla pieszych? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.07, 12:20
          Ile się da. Ktoś więcej zarobi.
      • Gość: Sh Re: 100 pisowców na bezpłatnych urlopach w UM War IP: 193.201.167.* 29.11.07, 11:38
        Dla twojej wiadomości to samo zrobili teraz działacze PO którzy po
        zwycięskich wyborach odeszli na stanowiska centralne.
    • Gość: pisczyk PiS: to porażka jako partia kolesiów IP: 217.153.180.* 29.11.07, 11:01
      Lenie, nie mające o niczym pojęcia i tylko jak psychopaci szukający
      układu.
    • Gość: emes Poco chodzic na takie konferencje? Szkoda druku IP: 62.29.248.* 29.11.07, 11:34
      Za Kaczyńskiego było swietnie - zero inwestycji, zero remontów. Moja
      firma zatrudniająca 150 osób upadła, bo żyliśmy z dostaw do firm
      realizujących inwestycje. Kilkanascie firm podwykonawczych które
      znam równiez padły, lub zredukowały większośc załogi.
      Za to ratusz rozrósł sie do tysięcy ludzi.
      Teraz trzeba to wszystko naprawiac - tylko stołek kaczora zmienił
      się na nieusuwalny...:(
      • Gość: biały miś Co, Kaczor nie chciał brać łapówek IP: *.aster.pl 29.11.07, 16:17
        Teraz firma rozkwitnie. Zlecenia z rządu i samorządu
        • dorsai68 Gorzej, 06.12.07, 16:56
          On tak się bał, że wcale nie organizował przetargów, by nie stwarzać choćby cienia okazji.
    • Gość: M. Gazietka dalej realizuje swój plan promocji HGW IP: 193.201.167.* 29.11.07, 11:43
      Piękna relacja, prosty przekaz - opozycja to głupki i nie warto ich
      słuchac. Zero tego co było na konferencji tylko jakieś głupie aluzje
      o miejscu, czy o "sympatyczkach" partii szepczących coś ze swadą.
      Prawie wyobraziłem sobie rząd moherowych beretów na widowni...

      Brawo Gazietka - potwierdzacie mistrzostwo w kreowaniu informacji...

      5 artykuł o HGW w przeciągu trzech dni który wpisuje się w linię
      promowania tej osoby na nieodpowiednim dla niej stanowisku...
    • Gość: nightwatch PiS: Marne rządy prezydent Warszawy IP: *.atm.com.pl 29.11.07, 11:51
      A od kiedy to PIS chce wybudować muzeum Żydów polskich? Przecież dla tych ludzi
      Żyd polski to oksymoron, stwór którego nie ma - albo polski, albo Żyd
      • Gość: Żytka Akurat w PiS jak i gdzie indziej Ż... jest wielu. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.07, 12:54
    • robert_wwa Re: PiS: Marne rządy prezydent Warszawy 29.11.07, 12:08
      PiS miał w warszawie obsadzone wszystko, w kraju obsadzał nawet to na co nie
      odważyło się SLD. A do tego o obsadzaniu stanowisk mówi radny Makuch siedzący na
      samorządowej posadzie. Szczyt hipokryzji. To totalna kompromitacja, i na więcej
      uwagi taka konferencja nie zasługuje.
    • Gość: K0pytko To fakt - nie zbudowała żadnego muzeum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 12:10
      • Gość: AZAZEL male PiSiurk! Milczec! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.07, 12:26

        Mieliscie swoja szanse i daliscie ciala!


        ZEGNAMY BEZ ZALU!!!
    • Gość: Pauli PiS: Marne rządy prezydent Warszawy IP: *.chello.pl 29.11.07, 12:38
      ciekawe tylko, dlaczego wiekszosc mieszkancow miasta uwaza inaczej, niz PISowcy...
      moglby im ktos pokazac ostatni sondaz?
    • Gość: e PiS: Marne rządy prezydent Warszawy IP: *.chello.pl 29.11.07, 13:13
      pewnie PIS narozrabiał, podjemował decyzje słuszne! a teraz czepia sie PO - to
      tak po POLSKU.
    • Gość: Warszawiak Tu PiSss marację!Te kadry z SDPL zwłaszcza! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 13:45
      Paszyński, Wilczyński, Lipszyc...
      • f.sinatra Re: Tu PiSss marację!Te kadry z SDPL zwłaszcza! 29.11.07, 14:08
        Kiedy Paszyński był w SDPL?
        • Gość: Warszawiak Kto go rekomendowal?;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 14:24
          www.sdpl.pl/index.php/ida/51/?idn=903&p=11
        • Gość: Warszawiak I jeszcze jeden link! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 14:28
          www.sdpl.mazowsze.pl/index.php?cat=content&file=article&id=0190
          W googlu jest 218 adresów z dla "Wl.Pasz" i "SDPL"...
          • f.sinatra Re: I jeszcze jeden link! 29.11.07, 15:49
            > W googlu jest 218 adresów z dla "Wl.Pasz" i "SDPL"...

            Są też 134 adresy dla Jarosław Kaczyński i komunista. No, może to
            nie jest najlepszy przykład.
            Rekomendacją dla Paszyńskiego jest kilkadziesiąt lat pracy
            nauczycielskiej z tego kilkanaście wtedy, kiedy mówienie na lekcjach
            np.o Katyniu czy pisarzach, poetach i innych, których oficjalnie nie
            było - nie należało do rzeczy częstych, a także chociażby za
            pierwszej Solidarności praca w jej zespołach przygotowujących
            reformę edukacji.
            • Gość: Warszawiak Nawet 200 lat prowadzenia lekcji polskiego nie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 17:08
              daje umiejętności niezbędnych do kierowania sportem i oświatą w
              dwumilionowym mieście.Podobnie umiejętność gładkiego gadania!!!
              To jego madrale wymyslili np.stadion w Łomiankach.Ten facet nie umie
              liczyć,szczególnie pieniędzy,co zresztą przyznał publicznie w
              wywiadzie dla GW.Nie wie ile kosztuje jakie rozwiązanie danego
              problemu.O czym mówimy???Ne kwestionuję jego kwalifikacji
              nauczyciela polskiego ani kombatanckiej karty(choć kombatantem
              prościej być mając tatusia-znanego dziennikarza z pisma o winiecie
              z "Proletariusze wszystkich krajów..." i pięknej nazwie "Polityka";-)
              Kwestinuję jego kwalifikacje administracyjno-zarządcze dla skali
              Warszawy.Jasne, czy jeszcze coś dodać???;-)
              • f.sinatra Re: Nawet 200 lat prowadzenia lekcji polskiego ni 29.11.07, 17:55
                Jeszcze coś dodaj!!!!
                W poprzednim mailu nie kwestionowałeś jego kwalifikacji
                administracyjno-zarządczych tylko jego pochodzenie polityczne. A
                strzał ze starym Paszyńskim - kompletnie niecelny.
                Do widzenia.
                • Gość: Warszawiak Rekomendacja Borowskiego jest czarno na bialym! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 20:32
                  Udzial w imprezach SDPL też.A czy ma formalną legitymację w kieszeni-
                  jakie to ma znaczenie???
                  Co do tatusia - nie byl przed 1981 chyba nawet wicenaczelnym
                  Polityki???Takie znane nazwisko również opozycjonistom życie
                  umilalo!!!I chronilo przed zbyt brutalnym traktowaniem;-)
                  • Gość: warszawianka NiePOtrzebna jest ta koalicja z LiD. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.07, 13:54
    • krwawymsciciel Do Mariusza Blaszczaka mozna napisac maila: 29.11.07, 14:45
      na adres Mariusz.Blaszczak@sejm.pl

      i zapytac sie (jak ja), co zrobil jako burmistrz Srodmiescia, a wczesniej jako
      zastepca burmistrza mojej dzielnicy, Woli.
      • Gość: POkemon Nie odPOwie. IP: *.chello.pl 30.11.07, 08:10
      • Gość: Basfalt Re: Do Mariusza Blaszczaka mozna napisac maila: IP: *.idzik.pl 02.12.07, 23:47
        to znaczy, ze kazdy jego nastepca bedzie zwolniony z robienia
        czegokolwiek?
        Czy lewy czy prawy, jak nie robi, to trzeba wytykac!
    • Gość: nepomucen Nepotyzm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.07, 16:19
      Bardzo ciekawe z tym nepotyzmem u HGW, jej swiety i praworzadny oponent Sasin
      zatrudnial rodzine i znajomych, ale to sie pewnie nie liczy.
      • Gość: POkemon A teraz uciekł do Leszka :-) IP: *.chello.pl 06.12.07, 16:44
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka