25.11.17, 22:18
Alkomaty stosowane w domu podają wiarygodne wyniki?? Można je porównywać z policyjnymi??
Obserwuj wątek
    • mlekomleko Re: Alkomat 15.12.18, 18:59
      Oczywiście że można kupić alkomat który będzie wskazywał bardzo dokładnie %%. Najlepiej nie kupować po prostu tego co jest najtańsze, a to co ma najwięcej pozytywnych opinii. Zrobić research w internecie i można dobrze znaleźć. Ja zamawiałem ze sklepu Alkolab bo wybór mają spory, a na tym mi bardzo zależało.
    • engine8 Re: Alkomat 14.05.19, 20:56
      Zapytaj policjanta na drodze albo idz na policje ze swoim i sprawdz..
      Ja jak sobie kupilem urzdzenie do pomiaru cisnieni krwi to go zabralem na wizyte u lekarza i porownalismy wynki...
    • skyfall001 Re: Alkomat 28.06.19, 09:49
      Zależy jaki alkomat kupisz, jeżeli taki za kilka złotych jednorazowy, to można wątpić, można też kupić bardziej profesjonalne alkomaty, niekoniecznie takie jak policyjne, ale też do codziennego użytku, przy odpowiedniej kalibracji bedą dobrze się sprawować.
    • janek86 Re: Alkomat 31.01.20, 15:55
      Zależy od tego jak dbasz o swój alkomat. Trzeba pamiętać o regularnej kalibracji alkomatu. Jakiś czas temu kupiłem alkomat na alkopatrol.pl i zawsze pokazuje wiarygodny wynik. Kalibruję również u nich w serwisie ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka