malz_bobek 24.01.11, 22:28 jak mozna przelozyc ''der große Schüttelfrust'' na polski? ma ktos propozycje? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
casio99 Re: der große Schüttelfrust 25.01.11, 03:02 to cos w sensie "AHAAAAAAA!!" takie nagle olsnienie Odpowiedz Link Zgłoś
gaarsch tu chyba chodzi ten artykuł 25.01.11, 09:22 www.spiegel.de/spiegel/print/d-71558786.html Odpowiedz Link Zgłoś
haasi Re: tu chyba chodzi ten artykuł 25.01.11, 13:40 Pomyslow mamy pelno. ja wierze w ten pomysl: de.pons.eu/dict/search/results/?q=sch%C3%BCttelfrost&in=&kbd=en-gb&l=depl bo gdyby przeczytal ten artykul to by wiedzial. de.pons.eu/dict/search/results/?q=frust&in=&kbd=en-gb&l=depl Odpowiedz Link Zgłoś
casio99 Re: tu chyba chodzi ten artykuł 25.01.11, 14:10 Po Lekturze tegoz artykul Frustracja"wstrzasnieniowa" w ironicznym kontekscie Jesli wziac pod uwage procedure sporzadzania homeopatikow w rozcienczeniu na poziomie molekularnym Odpowiedz Link Zgłoś
gaarsch nie o to chodzi hasi, 25.01.11, 15:04 ale po 26 latach na obczyźnie nie znajduję w tej chwili ładnego polskiego odpowiednika Odpowiedz Link Zgłoś
haasi Re: nie o to chodzi hasi, 25.01.11, 17:48 ale czytać powinieneś umieć. Nawet po 26 latach na obczyźnie. Ja tam jestem w domu! Podałem obie możliwości. A ty nie czytaty? Może i nie pisaty, gaarschi? 26 lat, to szmat czasu. Można zapomnieć. A o co chodzi autorowi posta? Jego to g... obchodzi. Nie kapuje? A takiś inteligentny (podobno!). Odpowiedz Link Zgłoś
casio99 Re: nie o to chodzi hasi, 25.01.11, 19:55 i czego ???? szczekasz na gaarscha pisze przeciez jak byk FRUST nie FROST ech----picie w szczawnicy czy szczanie w piwnicy Odpowiedz Link Zgłoś