Dodaj do ulubionych

der große Schüttelfrust

24.01.11, 22:28
jak mozna przelozyc ''der große Schüttelfrust'' na polski? ma ktos propozycje?
Obserwuj wątek
    • casio99 Re: der große Schüttelfrust 25.01.11, 03:02
      to cos w sensie
      "AHAAAAAAA!!"

      takie nagle olsnienie
      • gaarsch tu chyba chodzi ten artykuł 25.01.11, 09:22
        www.spiegel.de/spiegel/print/d-71558786.html
        • haasi Re: tu chyba chodzi ten artykuł 25.01.11, 13:40
          Pomyslow mamy pelno. ja wierze w ten pomysl:
          de.pons.eu/dict/search/results/?q=sch%C3%BCttelfrost&in=&kbd=en-gb&l=depl
          bo gdyby przeczytal ten artykul to by wiedzial.
          de.pons.eu/dict/search/results/?q=frust&in=&kbd=en-gb&l=depl
          • casio99 Re: tu chyba chodzi ten artykuł 25.01.11, 14:10
            Po Lekturze tegoz artykul

            Frustracja"wstrzasnieniowa" w ironicznym kontekscie
            Jesli wziac pod uwage procedure sporzadzania homeopatikow
            w rozcienczeniu na poziomie molekularnym
          • gaarsch nie o to chodzi hasi, 25.01.11, 15:04
            ale po 26 latach na obczyźnie nie znajduję w tej chwili ładnego polskiego odpowiednika
            • haasi Re: nie o to chodzi hasi, 25.01.11, 17:48
              ale czytać powinieneś umieć. Nawet po 26 latach na obczyźnie. Ja tam jestem w domu! Podałem obie możliwości. A ty nie czytaty? Może i nie pisaty, gaarschi? 26 lat, to szmat czasu. Można zapomnieć.
              A o co chodzi autorowi posta? Jego to g... obchodzi. Nie kapuje? A takiś inteligentny (podobno!).
              • casio99 Re: nie o to chodzi hasi, 25.01.11, 19:55
                i czego ????
                szczekasz na gaarscha


                pisze przeciez jak byk
                FRUST nie FROST

                ech----picie w szczawnicy czy szczanie w piwnicy
                • haasi Re: nie o to chodzi hasi, 25.01.11, 20:15
                  po prostu chór wujów

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka