IP: *.aster.pl / *.aster.pl 21.07.05, 09:12
czy może ktoś wie, kiedy pojawi się informacja i wymaganaych dokumenatch na
germanistykę na UW? Nigdzie żadnej informacji nie ma. A w Instytucie mówią,
że wszystko jest internecie.
Obserwuj wątek
    • tiggerific Re: o rekrutacji 21.07.05, 10:05
      www.uw.edu.pl/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka