Gość: blumen IP: *.aster.pl / *.aster.pl 21.07.05, 09:12 czy może ktoś wie, kiedy pojawi się informacja i wymaganaych dokumenatch na germanistykę na UW? Nigdzie żadnej informacji nie ma. A w Instytucie mówią, że wszystko jest internecie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj