Gość: justyna IP: *.dip.t-dialin.net 12.12.05, 12:48 Was bedeutet dieses Wort??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: justyna Re: pieczesz na święta? IP: *.dip.t-dialin.net 12.12.05, 13:47 Nie,dostalam maila,gdzie jakis nieznany mi osobnik tak sie do mnie zwraca.Co to moze znaczyc jako Anredeform? - chyba nie obelga jesli to jakas swiateczna slodkosc:)? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: justyna Re: pieczesz na święta? IP: *.dip.t-dialin.net 12.12.05, 13:51 Ok,juz sie wyjasnilo:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kramer Re: pieczesz na święta? IP: *.dip.t-dialin.net 12.12.05, 13:58 I co to oznacza? Tez jestem ciekaw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pysio Re: pieczesz na święta? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 12.12.05, 14:40 To jest forma niemieckiej nowomowy uzywanej przy pisaniu SMS - ow.Mozliwosci takich konstrukcji slownych jest bez liku. "liebguck" znaczy "ich schaue dich liebevoll an" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: justyna Re: pieczesz na święta? IP: *.wiwi.uni-halle.de 12.12.05, 17:39 Chodzilo o ciasto,ale ja to z pospiechu zle przeczytalam i zle zinterpretowalam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kramer Re: pieczesz na święta? IP: *.dip.t-dialin.net 13.12.05, 10:27 A więc "ich" wyczuł pismo nosem, choć przypuszczam, że zupełnie przypadkowo. Kto mógł wiedzieć, że chodziło o Lebkuchen - bo chyba o to chodziło, oder? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ich Twoje przypuszczenia są przypadkowe, nie znasz IP: *.129.1511G-CUD12K-02.ish.de 13.12.05, 14:25 mnie. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: justyna Re: Twoje przypuszczenia są przypadkowe, nie znas IP: *.wiwi.uni-halle.de 13.12.05, 14:28 W kazdym razie wypiek to wypiek:)A Lebkuchen nie jest zly,tak samo jak Weihnachtsstollen,ktore chyba jednak musza zawierac kupe konserwantow,bo ich widok towarzyszy mi juz chyba z miesiac,a przeciez do siwat jeszcze troche... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamusia Re: Twoje przypuszczenia są przypadkowe, nie znas IP: 8.3.* / *.proxy.aol.com 13.12.05, 15:11 eeeeeee tam miesiac. OD PAZDZIERNIKA !!! jajka wielkanocne i zajaczki pojawia sie w sklepach mniej wiecej pierwszego lutego. (D) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: justyna Re: Twoje przypuszczenia są przypadkowe, nie znas IP: *.wiwi.uni-halle.de 13.12.05, 15:29 I to mnie wlasnie denerwuje.W ten sposob swieta trawaja na okraglo - czysty konsumpcjonizm. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kramer Re: Twoje przypuszczenia są przypadkowe, nie znas IP: *.dip.t-dialin.net 13.12.05, 15:32 Gość portalu: justyna napisał(a): > W kazdym razie wypiek to wypiek:)A Lebkuchen nie jest zly,tak samo jak > Weihnachtsstollen,ktore chyba jednak musza zawierac kupe konserwantow,bo ich > widok towarzyszy mi juz chyba z miesiac,a przeciez do siwat jeszcze troche... Jeżeli są w sklepach nawet od miesiąca, to nie znaczy, że nie wolno ich wcześniej szamać.... Odpowiedz Link Zgłoś