IP: *.dip.t-dialin.net 12.12.05, 12:48
Was bedeutet dieses Wort???
Obserwuj wątek
    • Gość: ich pieczesz na święta? IP: *.129.1511G-CUD12K-02.ish.de 12.12.05, 13:15
      • Gość: justyna Re: pieczesz na święta? IP: *.dip.t-dialin.net 12.12.05, 13:47
        Nie,dostalam maila,gdzie jakis nieznany mi osobnik tak sie do mnie zwraca.Co to
        moze znaczyc jako Anredeform? - chyba nie obelga jesli to jakas swiateczna
        slodkosc:)?
        • Gość: justyna Re: pieczesz na święta? IP: *.dip.t-dialin.net 12.12.05, 13:51
          Ok,juz sie wyjasnilo:)
          • Gość: Kramer Re: pieczesz na święta? IP: *.dip.t-dialin.net 12.12.05, 13:58
            I co to oznacza? Tez jestem ciekaw.
            • Gość: pysio Re: pieczesz na święta? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 12.12.05, 14:40
              To jest forma niemieckiej nowomowy uzywanej przy pisaniu SMS - ow.Mozliwosci
              takich konstrukcji slownych jest bez liku. "liebguck" znaczy "ich schaue dich
              liebevoll an"
              • Gość: justyna Re: pieczesz na święta? IP: *.wiwi.uni-halle.de 12.12.05, 17:39
                Chodzilo o ciasto,ale ja to z pospiechu zle przeczytalam i zle zinterpretowalam.
                • Gość: Kramer Re: pieczesz na święta? IP: *.dip.t-dialin.net 13.12.05, 10:27
                  A więc "ich" wyczuł pismo nosem, choć przypuszczam, że zupełnie przypadkowo.

                  Kto mógł wiedzieć, że chodziło o Lebkuchen - bo chyba o to chodziło, oder?
                  • Gość: ich Twoje przypuszczenia są przypadkowe, nie znasz IP: *.129.1511G-CUD12K-02.ish.de 13.12.05, 14:25
                    mnie. ;)
                    • Gość: justyna Re: Twoje przypuszczenia są przypadkowe, nie znas IP: *.wiwi.uni-halle.de 13.12.05, 14:28
                      W kazdym razie wypiek to wypiek:)A Lebkuchen nie jest zly,tak samo jak
                      Weihnachtsstollen,ktore chyba jednak musza zawierac kupe konserwantow,bo ich
                      widok towarzyszy mi juz chyba z miesiac,a przeciez do siwat jeszcze troche...
                      • Gość: mamusia Re: Twoje przypuszczenia są przypadkowe, nie znas IP: 8.3.* / *.proxy.aol.com 13.12.05, 15:11
                        eeeeeee tam miesiac. OD PAZDZIERNIKA !!!
                        jajka wielkanocne i zajaczki pojawia sie w sklepach mniej wiecej pierwszego
                        lutego. (D)
                        • Gość: justyna Re: Twoje przypuszczenia są przypadkowe, nie znas IP: *.wiwi.uni-halle.de 13.12.05, 15:29
                          I to mnie wlasnie denerwuje.W ten sposob swieta trawaja na okraglo - czysty
                          konsumpcjonizm.
                      • Gość: Kramer Re: Twoje przypuszczenia są przypadkowe, nie znas IP: *.dip.t-dialin.net 13.12.05, 15:32
                        Gość portalu: justyna napisał(a):

                        > W kazdym razie wypiek to wypiek:)A Lebkuchen nie jest zly,tak samo jak
                        > Weihnachtsstollen,ktore chyba jednak musza zawierac kupe konserwantow,bo ich
                        > widok towarzyszy mi juz chyba z miesiac,a przeciez do siwat jeszcze troche...

                        Jeżeli są w sklepach nawet od miesiąca, to nie znaczy, że nie wolno ich
                        wcześniej szamać....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka