Dodaj do ulubionych

parę zdań

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 21:39
Bardzo prosze o pomoc przy tych zdaniach i z góry ogromnie dziękuję
Od czasu narodzin Oli,kuba bardzo spoważniał i spisuje się na medal w roli
starszego brata. -Seitdem Ola auf die Welt gekommen ist, ist Kuba sehr ernst
geworden und.....
Nie jest zazdrosny ale wymaga więcej uwagi z naszej strony. Er ist nicht auf
seine Schwester eifersuechtig aber verlangt mehr Aufmerksamkeit von uns?!?
Dzidzia już się uśmiecha. - Das Baby laechelt schon.
czytać bajkę na dobranoc - ein Maerchen zum Schlafen lesen?!?
radosnej atmosfery pełnej miłości życzyć - freundliche Stimmung voller Liebe
wuenschen
Obserwuj wątek
    • Gość: jecki do kogo to piszesz, sulkaa ? IP: *.pools.arcor-ip.net 14.12.05, 21:50
      - bo jesli do znajomych lub przyjaciol, ktorzy wiedza, ze niemiecki nie jest
      Twoim pierwszym jezykiem, to Twoj tekst nie wymaga poprawek.
      j.
      • mustek1 Re: do kogo to piszesz, sulkaa ? 14.12.05, 22:23
        Dla Twojej informacji: pierwsza reakcja na Twój post pochodzi od pierwszego
        kretyna tego forum. On uzurpuje sobie prawo bycia autorytetem tutejszego forum,
        jest jednak jedynie jego pośmiewiskiem - ze względu na swoją zarozumiałość i
        tępotę ogólną.
      • Gość: sulkaa Re: do kogo to piszesz, sulkaa ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 09:17
        tak , piszę to do znajomych, ale wolałabym pisać całkiem poprawnie...
        i wyrażenie : spisuje się na medal - czy jest tego jakiś odpowiednik w jęz.
        niem.?!? będę wdzięczna za odp.
        • Gość: ich er spielt die Rolle des älteren Bruders IP: *.129.1511G-CUD12K-02.ish.de 16.12.05, 12:50
          ausgezeichnet.

          tylko propozycja! z "medalem" przypominam sobie tylko jego odwrotną
          stronę :)))))
          • Gość: sulkaa Re: er spielt die Rolle des älteren Bruders IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 14:26
            dzieki serdeczne
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka