jezozwierzu 26.11.06, 13:27 jak powiedziec ze za wypracowania z historii dostaje zawsze dobre oceny. chodzi mi o to "za" Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
annajustyna Re: ocena za coś 26.11.06, 14:18 immer mit der Note gut beurtelt werden albo po prostu für die Aufsätze immer gute Noten bekommen Odpowiedz Link Zgłoś
annajustyna Re: ocena za coś 26.11.06, 14:19 immer gut beurteilt werden - dobre oceny to takze bdb:)))). Odpowiedz Link Zgłoś