Gość: mati IP: *.icpnet.pl 30.11.06, 19:25 technik ekonomista jako zawód Betribswirt ???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tomek Re: technik ekonomista IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.06, 00:57 Prawdopodobnie będzie to Wirtschaftstechniker. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: witek Re: technik ekonomista IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 18:02 Betriebswirt to jak nasz magister. To bedzie Buerokaufmann albo..frau Odpowiedz Link Zgłoś
annajustyna Re: technik ekonomista 02.12.06, 19:29 Bürokaufmann to technik biurowy. Betriebswirt bedzie ok (magister to by bylo Dipl.-Betriebswirt). Odpowiedz Link Zgłoś