Dodaj do ulubionych

technik ekonomista

IP: *.icpnet.pl 30.11.06, 19:25
technik ekonomista jako zawód
Betribswirt ????
Obserwuj wątek
    • Gość: tomek Re: technik ekonomista IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.06, 00:57
      Prawdopodobnie będzie to Wirtschaftstechniker.
    • Gość: witek Re: technik ekonomista IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 18:02
      Betriebswirt to jak nasz magister. To bedzie Buerokaufmann albo..frau
      • annajustyna Re: technik ekonomista 02.12.06, 19:29
        Bürokaufmann to technik biurowy. Betriebswirt bedzie ok (magister to by bylo
        Dipl.-Betriebswirt).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka