bumat4
04.12.06, 17:13
musze napisac wypracowanie na temat powyżej czyli: mój ulubiony zawód.. kim
chciałabym być w przyszłości i prosze o pomoc!! nie wiem wogole jak to
napisac!! jest mi obojetne jaki kto zqwod poda(moze byc lekarz, artysta lub
inne) trzeba mi na środe!! prosze o pomoc!!!!!