Dodaj do ulubionych

"Przegrzał mi się mózg"

IP: *.lodz.mm.pl 11.10.07, 21:48
Witam, zastanawiam się jak brzmi to po niemiecku
(tzn. przegrzał mi się mózg)...
jakieś propozycje?
Obserwuj wątek
    • annajustyna Re: "Przegrzał mi się mózg" 11.10.07, 22:55
      Mein Gehirn kocht und ich kriege Krise:))))
      • Gość: x trzeba go mieć IP: *.137.1511I-CUD12K-03.ish.de 11.10.07, 23:18
        • annajustyna Re: trzeba go mieć 12.10.07, 11:49
          Wlsnie, gdyby sie go mialo, toby sie wiedzialo, ze cos takiego jak
          IP istnieje...
    • Gość: x mein gehirn kocht über IP: *.137.1511I-CUD12K-03.ish.de 11.10.07, 23:17
      • jessi_a Re: mein gehirn kocht über 12.10.07, 07:41
        dein gehirn kocht über??? hast du soviel wasser im kopf und wie hoch
        ist der anteil des wassers bzw. des gehirns?;)
        • baerenfang es ist nur eine Übersetzung, als Übersetzer 12.10.07, 08:28
          habe ich mit dem Text nichts gemeinsames.
          Bei mir kochen nur Hormone;-)
          • jessi_a Re: es ist nur eine Übersetzung, als Übersetzer 12.10.07, 08:31
            hi, i tak juz o poranku deine Hormone... ;p
            • baerenfang vielleicht sind es keine Hormone, 12.10.07, 08:54
              lediglich Morgenerektion?
              • Gość: Magenta Schwan Grossmauliger Angeber!!! IP: *.adsl.alicedsl.de 12.10.07, 09:20
                baerenfang napisał:

                > lediglich Morgenerektion?
                ============================

                Grossmauliger Angeber!!!

                Liebe Borgia! Was hältst Du von solcher unverschämter Angeberei in
                seinem Alter?


                ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                Do Łodzi, Zagłębia, Warszawy
                powrócę zawzięty, uparty...
                ja muszę... do kraju, do sprawy,
                do mas, do roboty, do partii...
                ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

                • Gość: borgia aber echt... marzenia sciętej głowy! IP: *.iesy.net 13.10.07, 19:35
                  bei ihm gilt doch schon seit den achtziger Jahren --> keine Farbe
                  mehr - auf dem Pinsel... :( ohne den Rohrzucker bzw. Lattenfutter
                  von Viagra - gehoert er schon laengst zu den toten Hosen...
                  hehe - lol! oOoOoOOOh - Moooorgenereeeeektion - chyba mu się jakaś
                  przyśniła.... tssssss....
                  • Gość: Magenta Schwan Re: aber echt... marzenia sciętej głowy! IP: *.adsl.alicedsl.de 13.10.07, 20:01
                    Gość portalu: borgia napisał(a):
                    hehe - lol! oOoOoOOOh - Moooorgenereeeeektion - chyba mu się jakaś
                    > przyśniła.... tssssss....
                    =============================

                    Ja! Wovon sollten denn Männer 50+ denn träumen?

                    .





              • annajustyna Re: vielleicht sind es keine Hormone, 12.10.07, 10:15
                To siem nazywa po niemeicku Morgenlatte...
                • Gość: Magenta Schwan To siem nazywa po niemeicku Morgenlatte... IP: *.adsl.alicedsl.de 12.10.07, 10:26
                  annajustyna napisała:

                  > To siem nazywa po niemeicku Morgenlatte...
                  ============================================

                  Immer noch der letzte Urlaubstag?

                  Zack! Zack! Zack! FertiG!

                  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                  Do Łodzi, Zagłębia, Warszawy
                  powrócę zawzięty, uparty...
                  ja muszę... do kraju, do sprawy,
                  do mas, do roboty, do partii...
                  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

                  • baerenfang langes Wochenende 12.10.07, 11:56
                    • Gość: Magenta Schwan Ist sie eine Lockführerin? IP: *.adsl.alicedsl.de 12.10.07, 12:01
                      Misio hat geschrieben: langes Wochenende
                      ====================================


                      Ist sie eine Lockführerin?

                      Zack! Zack! Zack! FertiG!

                      ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                      Do Łodzi, Zagłębia, Warszawy
                      powrócę zawzięty, uparty...
                      ja muszę... do kraju, do sprawy,
                      do mas, do roboty, do partii...
                      ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    • Gość: Alka Re: "Przegrzał mi się mózg" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.07, 17:26
      mir raucht der Kopf

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka