Dodaj do ulubionych

Prosze o radę

09.05.06, 14:52
Nie mam daru do jezyków, ucze sie w szkole od kilku lat języka ang. , jednak
jesli przyszłoby mi sie dogadać z Anglikiem to błoby ciężko:(
Słyszałam o metodzie (nie pamietam jej nazwy) ale polega to na tym, iz
zakładam słuchawki a lektor powtarza wiele słow, o ile dobrze pamietam to ja
spie w tym czasie. Czy słyszał ktos o tej metodzie? Jest ona skuteczna i
dlugoterminowa?
Obserwuj wątek
    • m-ar Re: Prosze o radę 09.05.06, 15:06
      Muszę powiedzieć i wiele osób to potwierdzi, ze najlepiej jezyków obcych uczyć
      sie przez sen, ale trzeba sypiać z "native speaker"
      • geel Re: Prosze o radę 09.05.06, 16:11
        Przez sen? Ja zasypiam caly czas ze sluchawkami na uszach i ani lepiej nie
        spiewam ani po angielsku tez lepiej nie gadam nad ranem. A co do spania z
        native speaker- to je dobre! Tylko sekret w tym, zeby sobie takiego znalezc co
        to bedzie jeszcze z Toba chcial gadac po ty jak sie z Toba przespi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka